Keresés

Részletes keresés

Megatron Creative Commons License 2004.09.18 0 0 12
Szia, drkdsrfr! Bizony, jól mondod, Kerge bácsi Zsírharang, ráadásul egyszer már véglegesen letiltották, és most visszajött egy megtévesztésig hasonló hangzású nikkel, én nem jósolok neki nagy jövőt itt a fórumon, a letiltott nikkel való azonosítást nem értékelik a moderátorok. Közben nekem is eszembe jutott még egy jó régi zene, a Sun City Girlsnek pl. a Horse Cock Phepner című lemeze, ahhoz is milyen jó lenne hozzájutni, dehát ugye nincs is kereskedelmi forgalomba már, nem is emlékeznek a névre se a zenebarátok.
Előzmény: drksrfr (11)
drksrfr Creative Commons License 2004.09.18 0 0 11
Szia Megatron! Ez a 'Kerge bácsi' tényleg Zsírharang álneve? Szégyelld magad Zsírharang, éretlen dolog álneveket gyártani. Hát szépjóreggelt, szevasztok, gondoltam írok ma is, Baka666, nevess ki ha gondolod, majd a börtönben nem fogsz nevetni amikor s*ggbeb*sz egy böhöm nagy cigány. Mert mondjuk oké, letöltöd a zenét azzal, hogy 24 órán belül törlöd a merevlemezről. És mondjuk mi van, ha közben el kell utaznod vidékre, munkaügyben, vagy -ne adj isten- családi tragédia miatt? A zene meg ott marad a vinyón? Akkor mi van? Szóval fontold ezt meg, és hogy ajánljak egy régi jó számot is, hallottad már az Outkast "Hey ya" című dalát? Hát az szerintem egy óriási zene, bár már elég régi, de még ma is megállja a helyét, érdemes megvásárolni a lemezboltban
Előzmény: Megatron (9)
themanwho Creative Commons License 2004.09.18 0 0 10
szia, Batka, én talán tudok segíteni Neked. ne vesződj a letöltögetéssel, amúgy tényleg illegális. én egy hazai lemezgyárban melózok, hétvégén meg egy nagy hazai lemezboltban vagyok kisegítő raktáros. (hogy melyikben, azt ne kérdezd). általában mindig ''kikölcsönzök'' pár tucat cd-t, amit aztán jóval a bolti ár alatt értékesítek. nem nehéz kihozni őket, persze nem árulom el a trükkjeimet, manapság jó páran csinálják ezt. szóval, írd meg, hogy mi kell neked és mennyit szánnál rá. most van pl. nálam raktáron egy csomó újra kiadott deep purple, a let it be naked (abból rajtam maradt 5 példány, már szabadulnék tőlük) utánanézek blacknek is, bár azt nem nagyon szokták keresni. ha érdekel, dobj egy mailt.
Előzmény: Batka_666 (6)
Megatron Creative Commons License 2004.09.18 0 0 9
Szia, Zsírharang, hát mégse tiltották le ezt a nikked?
Előzmény: - Perge bácsi - (8)
- Perge bácsi - Creative Commons License 2004.09.18 0 0 8
Börtönbe már énis voltam
plussy Creative Commons License 2004.09.17 0 0 7
Szeritnem még most is szüeletnek jó számok.... (igaz, én most élem ifjúkoromat:)
Batka_666 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 6
Amennyire én tudom saját használatra bármelyik számot letölthetem, ha 24 órán belül törlöm. Egyébként a topik célja az lenne, hogy összegyűjtsük ezeket a régi, klasszikus és a maguk korában ismert számokat. Hogy tudjak mit keresni a lemezboltban. :-) BATKA 666
Előzmény: Megatron (5)
Megatron Creative Commons License 2004.09.17 0 0 5
Szia, Ella, szerintem nem kéne ezt elviccelni, drksfsrf helyesen mondta, illegális fájlletöltésért akár börtönbe is kerülhet Katka 666
Előzmény: Spinderella (3)
Megatron Creative Commons License 2004.09.17 0 0 4
Szia, Katka 666, a nikked nekem is tetszik, fontolgatom, hogy eztán kizárólag Megatron 666 néven írok az indexre, remélem, emiatt nem kerülök összetűzésbe a moderatúrával, neked mik a tapasztalataid, Katka? A témáról meg az a Véleményem, hogy bizony sok jó régi szám van, ami egyszerűen feledésbe merül, egy ideig népszerűek, aztán a kutya se emlékszik rájuk, pedig az alkotóik többet érdemelnének, mondok egy példát: van ugye pl. a Wipers, na hát arra se emlékszik senki, a nevüket se ismerik.
Előzmény: Batka_666 (-)
Spinderella Creative Commons License 2004.09.17 0 0 3
"börtönbe kerülsz"'

Juj.
Előzmény: drksrfr (2)
drksrfr Creative Commons License 2004.09.17 0 0 2
Szia Baka666, én viszont azt mondom, ne töltsél le dalokat az internetről, mert ezzel törvényt sértesz, börtönbe kerülsz, a lemezboltokban viszont rengeteg színvonalas régi jó lemezt tudsz megvásárolni törvényesen, amúgy király a nikked, ugye te Sátán-imádó vagy?
Előzmény: Batka_666 (-)
CORTEN Creative Commons License 2004.09.17 0 0 1
audiofind.ru

nem villámgyors, de fogsz találni érdekességeket.
Előzmény: Batka_666 (-)
fáklyamadár Creative Commons License 2004.09.17 0 0 0
Mármint megszerezni szeretnéd őket vagy hogy érted? Mert akkor a letöltést tudom ajánlani.
Előzmény: Batka_666 (-)
Batka_666 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 topiknyitó
Mostanában már minden tele van az új műanyagzenével, meg átdolgozásokkal? A Sláger se játszik igazán jó számokat. Van egy pár régi klasszikus, amit bár mindenki ismer az előadó és a cím már elveszett (pl.Black - Wonderful Life). Honnan lehet ezeket előkeríteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!