Keresés

Részletes keresés

peterssen Creative Commons License 2004.09.21 0 0 26

Sziasztok!

 

Nekem eddig ez a fotópályázat lista jött be, ha még valaki nem ismerné:

 

http://lista.prim.hu/levlista.prm?mit=listaadmin&lista_id=7189

 

Általában innen szerzem az infókat, meg a Fotomozaikból.

Catman Creative Commons License 2004.09.21 0 0 25

http://www.haziallat.hu/honapszepe.php

 

Lehet mindefele allatos keppel palyazni. :)

 

Igaz, barhol felhasznalhatjak a kepeket teritesmentesen. Ez azt jelenti, hogy lemondasz minden jogodrol a keppel kapcsolatban? Ha jol ertelmezem, akkor nem ugyanaz a ket dolog, de felvilagosithatna valaki...

peterssen Creative Commons License 2004.09.19 0 0 23

Hát, elég furcsa.

 

Nem tudom, hogy van-e összesen 50 olyan képem, amit komoly embereknek meg mernék mutatni... De én csak egy ámátőr vagyok. :-/ aki digittel játszadozom.

De a sok kép szvsz tévút.

 

(OFF: Kaptam kölcsön 1 500/8-as orosz tükörtelét. a kedvéért leporoltam egy Praktica Super TL-t, filmet fűztem be, és már 3 napja tart a 36-os film, eddig vagy 17-et lőttem el, pedig nálam volt végig :-)) Másképp viszket az ember ujja filmnél ON:)

 

 

 

Előzmény: Majdnem (22)
Majdnem Creative Commons License 2004.09.19 0 0 22

és az, hogy Kis Gabriella 51 képet ad be, az normális egy pályázaton?

 

nyílván napi 600 képből válogat (digi világ)...

peterssen Creative Commons License 2004.09.19 0 0 21
Bocsika, a kisebbik fiam teleírta az előzőt enterrel, azért olyan hosszú :-))
Előzmény: peterssen (20)
peterssen Creative Commons License 2004.09.19 0 0 20

Hmm. Erre mondják, hogy cipőt a cipőboltból, pályázatot meg arra érdemes szervezettől érdemes elfogadni. Szvsz ha  a pályázatot elismert szervezet írja ki, kisebb a bukó esélye. Mondom most, az előbbi hozzászólásom fényében :-)))

 

Más: 

Láttátok már, hogy a Gösser pályázat közönségdíját milyen alkotás vezeti már 1 hónapja? Hiába, mindenki más képet lát jónak...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: arnyekxxx (19)
arnyekxxx Creative Commons License 2004.09.19 0 0 19
Hali mindenki. Egy kis szines /szo szerint :)))/ érdekesség. Volt idén egy fesztivál Budapesten, a szivárvány szineivel boritva... Na jo nem irom ennyire körbe:) Szoval a pride.hu kiirt egy pályázatot a meleg fesztiválrol készült képekre. A szerencsés 2. helyezett azota is várja a megnyert könyvjutalmát. Nem nagy veszteség valoszinüleg, de kicsit elgondolkozik ilyenkor az ember, érdemes-e egyáltalán foglalkozni ilyesmivel.
peterssen Creative Commons License 2004.09.17 0 0 18

EOS-Bandinak -meg persze mindenkinek- egy gyakorlati példa:

 

Igy jártunk...

 

A minap levelet hozott a pósta: a Hétköznapok c. pályázat rendezőjétől. Idézet:

 

Szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy a kiírás alapján a kiállításon szereplő alkotások a pályázatot kiíró szervezetek tulajdonába kerülnek. ..... Az Ön alkotásait a szakmai zsüri: Kiállításra jelölte. Nagy örömünkre szolgál stb. stb...

 

Tehát képek maradnak, dij nincs. No itt elgondolkodtam: így volt ez valóban kírva? Szerencsére megvan a kiírás. Idézet a kiírásból:

 

14. A díjazott alkotások az Egyesített Közművelődési Intézmény tulajdonába kerülnek. A többit visszakapják az alkotók.

Na most ekkor mi van? Azon kívül hogy így jártunk... :-)

Szóval ezt azért tettem közzé, hogy okosodjatok ti is, most épp az én káromon... Noha semmivel nem lennék gazdagabb, ha visszakapnám azt a pár nagyítást, azért egy picit érdekel a dolog. Nagyobb tét esetén biztos nyűgösebb lennék.

EOS-Bandi Creative Commons License 2004.09.16 0 0 16

Urak! (és hólgyek)

 

Azok a pályázatok eleve aggályosak ahol a beküldött képpek kapcsolatos minden jogodról lemondasz. Komoly pályázatok esetén ez szóba sem jöhet, maximum meghatározott közlési jogkört köthetnek ki az egyes képekre. Aki a teljes jogkört akarja

a. amatór

b. képeket gyűjt saját felhasználásra pályázat címszó alatt.

 

A fotomozaikban rendszeresen megjelennek rendes pályázati felhívások.

 

Catman Creative Commons License 2004.09.16 0 0 14
Jobb oldalon van egy link hozza. A kozvetlen linket sajnos nem tudtam berakni. :)
Előzmény: a!d (13)
Catman Creative Commons License 2004.09.16 0 0 12

Hat, igen, ha ebbol a szempontbol nezed, akkor tenyleg kitolas. De ha onnan nezed, hogy egy kepert, ami talan eltunne az archivalas sullyesztojeben kapsz nehanyszor tizezer forintot, akkor mar jobban megeri. :)

 

Meg persze ha valami rangosabb palyazatra nevezel, es esetleg valamilyen eredmenyt ersz el, az kicsit osztonzoen is hathat, pozitiv visszajelzest ad.

Előzmény: Majdnem (11)
Majdnem Creative Commons License 2004.09.16 0 0 11

én egy kicsit úgy vagyok ezekkel a pályázatokkal, hogy disznóság

 

néhányszor 10 eFt -t adnak a nyertesnek, ami egy fotó ára egyébként, a többi képet meg szabályosan lenyúlják

 

aki meg fotózásból élne, az haljon ki

 

 

Catman Creative Commons License 2004.09.16 0 0 10

Informatika Más Szemmel

 

http://www.itjobs.hu/

Catman Creative Commons License 2004.09.16 0 0 9
Na jo, talan igazad van, de ezen nem fogunk osszeveszni. :)
Előzmény: a!d (7)
Catman Creative Commons License 2004.09.16 0 0 6
Elismerem, hogy kepek alapjan nem egy nivos verseny, de talan valakinek pont megfelelo... Nem kell itt merlegelni, hogy milyen a palyazat, csak ide kell irni, aztan majd mindenki valogat maganak. :)
Előzmény: a!d (5)
papugaja Creative Commons License 2004.09.15 0 0 3

"ha jól tudom, ő nem fotós"

Talán mégiscsak konyít hozzá, mert eredetileg operatőr.

Előzmény: a!d (0)
zsemlemorzsa Creative Commons License 2004.09.15 0 0 2

"A Budapest folyóirat hónapról hónapra fotópályázatot ír ki amatőröknek."

 

Mindemellett azért ennél többet várnék amatőröktől is.

Milyen lehetett a többi kép, ami nem került kiválasztásra??

Előzmény: a!d (0)
Catman Creative Commons License 2004.09.15 0 0 1

Nem tartom valoszinunek, hogy ez egy profi fotopalyazat. :)

 

De ha mar itt vagy, ajanlj te is palyazatokat. :)

Előzmény: a!d (0)
Catman Creative Commons License 2004.09.15 0 0 topiknyitó

Ugy latom, nincs meg ilyen topic, pedig szerintem rengeteg fotopalyazat van, csak eppen nem mindig tudja az ember, hogy hol keresse oket. :) Szoval ha tud valaki fotopalyazatrol, akkor irja be ide, hogy mas is nevezhessen.

 

Kezdem en a sort:

 

http://budapest.neuropolis.hu/fotopalyazat/

http://www.mme.hu/cgi-bin/mmehir.pl?sorszam=69

http://www.messzelato.hu/foto.htm

 

Lehet, hogy mar mindenki tud ezekrol, de lehet, hogy nem. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!