Keresés

Részletes keresés

Nikosi Creative Commons License 2004.09.14 0 0 6
Itt nem jobb vagy bal kormányról van szó hanem a magasfokú diletantizmusról.

- Arról hogy egyes dolgozók bérét más dolgozók menesztésével akarják fizetni.
- Úgy akarunk jót cselekdni, meg verni a melünket és bizonygatni, hogy mi lyen sokat tetünk, hogy az lehető legkevesebbe kerüljön nekik.

Hiszen a választásokon majd fel mutatják, hogy mi emeltünk béreket 4% meg x%-ot de azt majd nem teszik hozzá, hogy pénzt azt nem adtunk hozzá.

Meg elmondhatják, hogy igen mi karcsúsitotuk a közigazgatást, de valojában csak még több semirekelővel duzasztotuk fel a minisztériumokat, de mi nagy szagértők vagyunk szavazatok ránk....

Köszönöm szépen két lehetőség van vagy "hülyék és z orrukig sem látnak" , vagy "gerinctelen mocsok söpredik" akiket még leköpni sem érdemes...

Üdv Nikosi
pernot Creative Commons License 2004.09.14 0 0 5

" Ez azért, az ilyen nagyarányú lopások nem jellemezték a jobboldali kormányokat!!!!!"

Á, nem... Ők még a saját kis fillérjeiket is betették a közösbe!:)

Előzmény: originalqszi (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 4

Szemét dolog az önkormányzatokra hárítani a béremelés nagy részét. A mi falunkban egyik évrő a másikra 40-ről 70%-ra ugrottak a működési költségek (a falu költségvetéséhez viszonyítva) a korábbi közalkalamzotti béremelések hatására. Alig marad pénz fejlesztésre. És ez a község az ország 10 leggazdagabb települése között van! Mi lehet máshol?

Létszámleépítés tényleg kell, de fönt kéne kezdeni (MEH - isten tudja hány államtitkársággal, hány épülettel, szolg. kocsival stb)! 

Ace Rodstein Creative Commons License 2004.09.14 0 0 3
minisztiréiumokba, önkókba, hivatalokba, összes piócagyűjtemény helyre kéne min. 50 percentes kirugdosás.  elég volt a pénzemen maszturbáló hátramozdítókból!  :))
Előzmény: Nikosi (1)
originalqszi Creative Commons License 2004.09.14 0 0 2

Egyetértek!!!!:)))) Valóban hol a pénz???? az a rengeteg pénz???? Én bizony megis mondom, az szdsz korrupciós ügyeiben:((((( Ez azért, az ilyen nagyarányú lopások nem jellemezték a jobboldali kormányokat!!!!!:))))

Mikor érjük el Görögországot, Portugáliát??????

Előzmény: Nikosi (-)
Nikosi Creative Commons License 2004.09.14 0 0 1
Engem nem érdekel, hogy ki a jobb sz*rok a Fideszre és az Mszpre és az összes korlátolt politikusra.

Téged sajnálak ha már egyből arra aszociálsz, hogy én biztos nagy Fideszes vagyok és most provokálok...

Pedig csak egy egyszerű véleményt irtam le és nem montam azt, hogy bezzeg a Fidesz...

Mért te egyetértesz ezzel az eljárással, vagy szerinted a minisztériumokba nem kéne 50%-os leépítés, vagy szerinted a minisztériumok nem tehetségtelen, hozánemértő, sogor koma jobarát IQ harcosokkal van tele, tisztelet a kivélnek, mert még ott is akad még ha nem is túl nagy számban....

Üdv Nikosi
Előzmény: padaricsom (0)
padaricsom Creative Commons License 2004.09.14 0 0 0

Nem nulla a paraszt!

Még mindig j0bb mint a fidesz.

Előzmény: Nikosi (-)
Nikosi Creative Commons License 2004.09.14 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek!

Kedves sötét paraszt kormányunk ismét alkot. Örvedjünk vala neki.

Kap a közszféra 4 % béremelést de az a z önkormányzatok saját keretből kell kigazdálkodják csakúgy mint az idei 13 havi fizetést is. Erre semmi esély mivel a z önkormányzati kölcségvetések nem készültek fel ilyen aljas gerinctelen huzásra...

Ja és nagy kegyesen 10% leépítést igérrnek a mi kis IQ harcosaink, a mi kis szagértöink a közigazgatásba.

Mi lesz ebből, ha be akarja tartania rendelkezést, kénytelen lesz létszámot leépíteni ami nem is lenne nagy gond mivela az önkormányzatok is kisé túl vannak dagasztva, de nem onnan fog hanem a tényleges munkát végző intézményeiből fog leépíteni. Ja de a 13 havira szerintem keresztett vethet a közszféra...

Mit kellene csinálni nagyon egyszerű a dolog a Minisztériumokból nem 5-10 hanem legalább 50% leépítést kéne végrehajtani úgyis túl sok ott az IQ huszár, mert a minisztériumok jobbára nulla szakértelem és a sötétség gyüjtöhelyei mint egy fekete lyukak magukba szivják az ilyen alakokat akik sokat keresnek a lázas semmit nem csinálok ért, másod sorban jőhetnek a minisztériumhoz közvetlenül tartozó intézmények ott sem ártana egy alapos takartitás csakúgy mint az APEH-nél is egyből lenne egy jó csomó felszabadult bérköltség és minden munka esetleg gördülékenyebben is menne...

Üdv Nikosi

UI.: Mondja már meg valaki hova folyt el idén a pénzünk (az állam pénze) mert én nem látom nem érzékelem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!