Keresés

Részletes keresés

dany82 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 1
A másik topicban megleltem a megoldást. a czw.debian.hu cím úgy tűnik tökéletesen müxik.
Előzmény: legocska (0)
legocska Creative Commons License 2004.09.14 0 0 0

 

Pontosan emiatt a probléma miatt hívtam a helpdesk-et a vodánál. A válasz ez volt: Sajnos az outlookot csak fogadásra lehet használni a vodagprs kapcsolattal :(

Elő lehet fizetni vmi emil szolgáltatásra, de a máshol regisztrált emilcímet akkor se tudod majd küldésre használni.

mindenesetre hívd fel őket, hátha...

 

gab

Előzmény: dany82 (-)
dany82 Creative Commons License 2004.09.13 0 0 topiknyitó
A segítségeteket szeretném kérni: egy osztrák cégnél dolgozom, ahol van egy név@cégnév.at e-mail címem. Amikor a munkahelyemen vagyok a céges szervert (smtp.cégnév.at-t) használom a kimenő levelek szervereként. Eddig amikor itthon voltam MO-on általában a vezetékes telefont használtam netezni és akkor a matávos mail.axelero.hu-t állítottam be, tökéletesen működött. Most, hogy vettem új mobilt a vodafone-nál és arra kötöm rá a laptopom legtöbbször, outlookban is átállítottam a kimenőszervert smtp.vodafone.hu-ra, ám leveleket mégsem tudok küldeni, rendszergazdától mindig kapok egy "kézbesíthetetlen" jelentést. A fogadás egyébként megy ("localhost" van beállítva) Át kell állítani outlookban valami mást is, vagy más a cím? Valaki segítsen légyszi. Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!