Keresés

Részletes keresés

Vándorbéka Creative Commons License 2005.12.27 0 0 224
öreg hiba. Egymással való kapcsolat érdeklődés hiányában elmarad.
Zsuska-baby Creative Commons License 2005.12.23 0 0 223

Én is kívánok mindenkinek békés boldog Ünnepeket és nagyon boldog új Évet!

 

ZSuzsa

 

Ui: DZS szerintem csak mi csekkoljuk itt a történéseket.

Előzmény: Vándorbéka (222)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.12.20 0 0 222
Boldog Ünnepeket Mindenkinek, aki idedugja, meg aki nem dugja ide az orrát.
Előzmény: Vándorbéka (221)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.10.07 0 0 221
most mi van?
Vándorbéka Creative Commons License 2005.09.18 0 0 220
Ez azért furi, mert leveleztünk más e-mail-ről is! Pl. nemtudomka... de azt már nem nézem sűrűn. Plusz az ilyen osztálytalis körlevelekben mindig benne volt az a címem is. Egyébként a wiw nem levelezőrendszer-szolgáltatás, ha elfogadtad volna a meghívásom, akkor látnád :) Az csak olyan mellékes dolog, belső levelezésre alkalmas. Majd megírom Neked a címem.
Előzmény: teokedora (219)
teokedora Creative Commons License 2005.09.16 0 0 219

Furi levelezőrendszer ez a wiw, ha "külsős" nem tud írni ide.... :o(

DZsuzsa, neked csak ezt és a miskolcos emilcímedet tudom, de ezek szerint egyik sem működik....

Előzmény: Vándorbéka (218)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.09.15 0 0 218

A wiwre már kívülről nem lehet írni. Esetleg ha belépnél Te is. Hm, hm...

Azt hittem tudod mindenki címét, hiszen régebben még mailben mentek az üzenetek, szervezkedések, és azt mindenki megkapta.

Előzmény: teokedora (216)
Zsuska-baby Creative Commons License 2005.09.09 0 0 217

Szia!

Van másik. A wiw-es nincs. Nem használom.

Most írtam neked, de egyébként zsuska-baby@freemail.hu.

 

Hétfőtől elmegyek nyaralni, utána jelentkezem.

 

Puszi

Előzmény: teokedora (216)
teokedora Creative Commons License 2005.09.08 0 0 216

SZia ZSuzsa!

Próbáltam neked írni, de a wiw-es címed mindig visszadobja a maileket. (van más címed is?).

Rakok fel képet :o)

Dóri

 

Előzmény: Vándorbéka (215)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.09.08 0 0 215
Óóó, szuper! :) És ugyi feltöltesz képeket a képtárunkba???
Előzmény: teokedora (214)
teokedora Creative Commons License 2005.08.16 0 0 214

Sziasztok!

Végre sikerült belépnem a fórumba! Már egy hete próbálkoztam sikertelenül....

Szóval július 31-én 16.03-kor megszületett Tünde baba, 3650 gramm volt és 55 cm hosszú. Nem akart magától megszületni annyira jól érezte magát a pocakomban, így sajnos az utolsó hetet kórházban töltöttem, és így 2 héttel a kiírt időpont után indították meg a szülésemet, de akkor már annyira nagy volt a baba hozzám képest, hogy nem sikerült megszülnöm, így császár lett a vége. De így utólag nem is bánom, 2 héttel vagyok a műtét után, és szinte már nem is érzem a sebemet és babát sem viselte meg a szülés, gyönyörű, nyugodt baba az első perctől fogva.

Szóval Tünde baba jól van, nagyon jó gyereket fogtunk ki (remélem nem szólom még el magam), ritkán sír és nagyon szép, aranyos,ügyes és okos :o) 

Puszi nektek: Dóri

Zsuska-baby Creative Commons License 2005.07.04 0 0 213

Szia Vera!

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok. Elfelejtettem nézni az oldalt.

Szóval az irodánk a Dorottya Udvarban van, a XI. kerületben.

 

Most egy német cég magyarországi képviseletén dolgozom. Élelmiszeripari adalékokat "forgalmazunk". Én amolyan vevőszolgálatos vagyok.

 

Örülök, hogy váltottam, eddig nem bántam meg.:)

 

Veled minden OK? Jól megy a munka?

Előzmény: gvera (211)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.06.14 0 0 212
Hát, én többeket megkértem, hogy legyenek szívesek kideríteni Vera címét, hogy hova postázhatnám Neki a kérdéses édességet, de mivel senki nem tette meg ezt nekem, nem tudom megvalósítani azt, amit eddig, hogy egyszer csak ott találja a postaládájában a borítékot... A nyalóka meg itt ücsörög a polcomon és várja a jobb időket. Úgyhogy Vera, ha elküldöd a címed, akkor szívesen postáznám Neked így is, sajnos már csöppet sem meglepetésszerűen.
gvera Creative Commons License 2005.06.13 0 0 211

Zsuzsa! Helyileg hol van az irodád? És most mit dolgozol?

 

A kérdéseidre a válaszok röviden. Spuri igen, de ezt Te is tudod...

Barátocska egy régi szerelmét kereste, btamást, akinek a barátnője g.vera, és azt hitte, hogy én vagyok, de nem...Szóval ők nem az osztálytársaink, és csak egy kis időre szólt ide a látogatásuk.

Előzmény: Zsuska-baby (210)
Zsuska-baby Creative Commons License 2005.06.10 0 0 210

Szia Vera!

Ez az első hét, hogymár nem ingázom. Egy nagyon szupi irodában vagyunk, bútorok nélkül egyelőre.:)

 

Ki az a spuri, a btamas, meg a baratocska. Ezek mind velünk jártak egy osztályba????

spuri6 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 209
De ki az a btamás?
Előzmény: gvera (207)
spuri6 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 208
nem nem, én a címedet találtam ki, írhatok akkor én is? :))
Előzmény: gvera (207)
gvera Creative Commons License 2005.06.07 0 0 207

Spuri!

Köszönöm a lelkes együttműködést, hátha együtt megtudjuk, ki az a btamas...:)

Egyébként jó, hogy szólsz!

Szóval, Vándorbéka....., Te jössz!?

 

Zsuka-baby!Még mindig ingázol?

Előzmény: spuri6 (205)
Barátocska :) Creative Commons License 2005.06.07 0 0 206
Szia gvera, köszi, hogy segítesz, sajnos nem tudom a vezetékneved... :-( megtennéd, hogy irsz nekem a baratocska40@freemail-re? Kedves spuri6, te talán tudsz valamit btamásról? Dejólenne... B.
Előzmény: gvera (204)
spuri6 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 205
Én tudom, én tudom! :))

(Megkaptad már az értem járó nyalókát? Vagy beérted egy wiw meghívással?)
Előzmény: gvera (204)
gvera Creative Commons License 2005.06.06 0 0 204

Kedves Barátocska!

Szívesen segítenék Neked, bár előrebocsátom, hogy a btamas nekem nem mond semmit. Mivel ilyen rejtélyes vagy, a címem a következő: a vezetéknevem teljesen és a keresztnevem első betűje egyben, a freemailre. Várom a jelentkezésed. 

Előzmény: Barátocska :) (203)
Barátocska :) Creative Commons License 2005.05.31 0 0 203
Kedves gvera! Ne haragudj, hogy teljesen ismeretlenül ezen a fórumon megkereslek, személyes ügyben szeretnék veled beszélni. Lehet, hogy hülyeség, de egy régi nicknévvel kapcsolatban, úgymint: btamás. Tudsz róla valamit? Lenne egy közvetlen emilcimed, ahol elérhetlek? Fontos lenne nekem, és a segitségedet kérem! elôre is nagyon köszi, baratocska40
Előzmény: gvera (200)
teokedora Creative Commons License 2005.05.09 0 0 202

Én is örülök, hogy összefutottunk :o) Nagyon csini voltál :o)

 

Tücsivel múlt szerdán találkoztam, és akkor zöld-piros (piros felső, zöld naci) együttesben ment el otthonról, és, ah jól tudom arrafelé ment (Árpád hídtól a Lehel tér irányába), szóval, ha aznap este 3/4 7 körül láttad, akkor az biztosan ő volt)

 

 

 

Előzmény: gvera (200)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.05.05 0 0 201

Kis reklám: ajánlom a tar.hu-s e-mail szolgáltatást (100 Mb és még soha nem kaptam rá vírust, meg spamot + magyar nyelvű :)

Hát én is remélem hogy lesz neted otthon, és jössz a wiwre! :)

Előzmény: teokedora (199)
gvera Creative Commons License 2005.05.05 0 0 200

Igen, Zsuzsa, hívj meg légyszi, engem is a wiw-re.

Képzeljétek, voltam osztrák bíróság előtt is tárgyaláson!

nagyon izgi volt!

 

Tücsi, lehet, hogy Téged láttalak szép pirosban a Lehel téri metróban?Csak pont az ellenkező metrókocsiban voltam...

Dóri, örülök, hogy összefutottunk.., és hogy még mosolygósabb vagy, mint eddig:)

Előzmény: teokedora (199)
teokedora Creative Commons License 2005.05.05 0 0 199

Szia Zsuzsa!

Megkaptam a wiwes meghívót, de nem regisztráltam, nem tudom, hogy fogok-e, mert jöv. péntekig dolgozom már csak, utánna szabi+betegszabi, és otthon (még) nincs netünk sajnos....... :o( De akarok otthonra is internetet, remélem hamarosan lesz is, mert nem fogom sokáig bírni nélküle!!! :o))

 

Majd küldök egy levelet nektek jöv.héten, hogy a munkahelyi emilcímemre ne írjatok máj 13-tól. A régi emilcímeim még megvannak, meg lesz új címem is, mert a régiekre túl sok spam érkezik. Majd azt is megírom!!!

Puszi: Dóri

Előzmény: Vándorbéka (198)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.05.03 0 0 198
Megtaláltalak néhányotokat a wiwen, légyszi igazoljatok vissza. Aki meg nincs fent, azt szívesen meghívom. Ha egyáltalán még olvassa valaki ezt a fórumot...
Vándorbéka Creative Commons License 2005.05.03 0 0 197
igen aggasztó ez a gyászos pangás... :(
Vándorbéka Creative Commons License 2005.04.13 0 0 196
Segítséééég! Emberek. Tanít valaki egyetemen? Ha igen, küldhetek Neki egy kérdőívet, hogy terjessze? (saját kutatás)
Vándorbéka Creative Commons License 2005.04.08 0 0 194

:) Emlékeztek, amikor Balogh Ica azt bizonygatta nekünk negyedikben, hogy milyen sokat változtunk a négy év alatt (különösen az erősebbik nem) és ezt mennyire nem akartuk elhinni (különösen az erősebbik nem)?

Szerintem tök jó, hogy bővül a képtár, bár én sem úsztam meg a pellengért. Üff, az a fehér zokni... :)

Előzmény: Zsuska-baby (193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!