Keresés

Részletes keresés

llang-ilang Creative Commons License 2021.05.11 0 1 2763

llang-ilang Creative Commons License 2021.04.02 0 1 2762

Előzmény: llang-ilang (2761)
llang-ilang Creative Commons License 2021.03.09 0 1 2761

Jehosua Nazir Creative Commons License 2021.03.05 0 0 2760

A húsleves még = hullatea.

 

Állati hullák megfőzött oldata.

 

A állatok jogaira adó ember ilyet nem eszik.

Előzmény: ténylegAlfahím (2382)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.07.06 0 0 2759

Pedig a cionista hitgyülisek szerint a veganizmus antikrisztusi, ez penig Isten "áldása": https://youtu.be/2ry3hmnU_to ...🐄🐶🐽🐥

Előzmény: Omar Khajjám (2757)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.07.06 0 0 2758
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.07.05 0 1 2757

https://www.draugiem.lv/blogs/post/Hust-enni-vagy-nem-enni-II-Valaszok-a-hozzaszolaso_2829134

 

"Nem tudok olyan filozófiáról, elméletről, vallásról, vagy világnézetről, amely a húsevést kategorikusan, a nyugati-keresztény értelemben bűnnek nyílvánítaná."

 

Az adventisták és a Mazdaznan ilyenek, persze ezek is inkább a hindu karma értelemben: ha sok állattetem temetője lesz a bendőd/tested, fizetni kell érte betegségekkel és fájdalmas halállal.

 

"Sok vitát hallgattam és olvastam végig. Sokan kardoskodnak amellett, hogy a hús életfontosságú, nélkülözhetetlen, és hasonlók, – bár az észérvek fényében mindhiába. Azt találtam, hogy – ha valaki őszintén belegondol – a húsevés mellett egyetlen kikezdhetetlen és megdönthetetlen érv marad: az, hogy a hús finom. Jóízű, és pont. Azzal igazán senki nem tud vitatkozni, ha valaki azt hozza fel „érvként”, hogy szereti a hús ízét. Az persze más kérdés, hogy a „nekem jól esik” önközpontú szempontjánál nem akadnak-e figyelembe vehető fontosabb dolgok is..."

 

(Jóízű annak, akit ezzel etettek gyerekkorától kezdve. Aki sosem kóstolta, annak undorító.)

 

Ehhez nincs mit hozzátenni, én is így gondolom már vagy 29 éve.

Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2756
Nem, de a mákfélékhez tartozik.... :)
Előzmény: Törölt nick (2755)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2755
Annak etted már termését? :-p
Előzmény: Paleokrites (2753)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2754
Nagyon hasznos, amikor leszoktam a cigiről..., úgy a hetvenes években..., azóta kortyolgatom a kávét, mintha cigit slukkolnék! :)

A kávéban van jelenleg a legnagyobb antioxidáns..., lefőzés után 20 percig kell meginni!

Fogakat védi, az emésztésre hat, a gyomorra jótékony hatású, függetlenül attól, hogy savas..., oxál kőképződésben szerepet játszik!

Hepatitisz C vírusban szenvedők szövődményeit gátolja, hogy mi, nem tudják, de nem a koffein! Vizelethajtó....
Előzmény: Törölt nick (2752)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2753
Hát még a pipacstól.... :)
Előzmény: Törölt nick (2750)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2752
Ehhh, narancs az narancs :-)))))

De minek iszol kávét, ha eccer a gyomrodat báncsa??? Mazochista...
Előzmény: Paleokrites (2751)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2751
Nekem nyugtatja a gyomromat a banán, hisz reggel azért megiszok egy két kávét alanature!

Narancs és narancs között nagy a különbség, mint a banánok között is, de melyik gyümölcsre nem érvényes? :)

Zöldséglevest szoktam nyáron csinálni, csak forró vízbe rakva, majd amikor megfől, a levét felhasználom hűtve italnak, persze semmiféle só, fűszer nincs benne!



Előzmény: Törölt nick (2746)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2750
Az azért nem különbözik annyira a feketétől :-)
Előzmény: Paleokrites (2748)
Mirdad Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2749

 

 :) OK, kössz, van most mit olvasni, tanulni a topikban is :)

Előzmény: Paleokrites (2745)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2748
Meg kék mák.... :)
Előzmény: Törölt nick (2747)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2747
Meg a fehér mák!

A feketénél sokkal finomabb :-))))
Előzmény: Paleokrites (2745)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2746
Nekem a narancs, banán nemigen jön szóba.
A banánkereskedők éhenhalnának rajtam. Gyerekkoromban ugye nagy szó volt, mikor aztán Németországban éltem, ahol a banán olcsóbb volt az alma, először teljesen rákattantam, egy télen át banánt banánnal ettem, az ember már röhögött rajtam, de aztán egyszercsak katt, és azóta van olyan tél, h egyszer sem eszem, de ha megkívánom, megeszem, de ez a legritkább eset.
A narancsot meg csak kicsavarva szeretem, enni nem esik jól (ne kérdezd, miért -de érdekes, h az elmélet is ezt mondja :-)))
Egyébként is eygzserre csak egyfélét eszem gyümölcsből, már csak azért is, mert reggelire sokszor már egy félalma is sok :-)
Amit még szeretek reggel, igazából ez sokkal jobban esik, mint a szilárd: frissen csavart almalé.
Hüvelyesek: görög módra: simán vízben megfőzve, rá olívaolaj, citromlé.

A pesti szmogban van mit takarítani.
Előzmény: Paleokrites (2743)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2745
Figyelj, van fekete zab, arannyal felér az ára!

Termesszetek azt, ha tudtok magot szerezni, a levét préselni kell!

http://www.hunza.hu/taptermek4.htm

http://www.lovaselet.info/takarmanyozas/a-hajtoero-avagy-a-zab-titkai.html

http://www.wellnessotthon.info/zab

http://www.pointernet.pds.hu/lovaglas/tudas/publication/takarmany/20070710125310121000000187.html

Előzmény: Mirdad (2742)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2744
Nade, melyik fűszerektől óvnak? A só nem az, a borsot meg nem érdemes, akkor már inkább csípőspaprika, a zöldfűzserek -akár szárítva- egészen más kategória :-)
Előzmény: Mirdad (2742)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2743
De, sok derül ki...., hidd el van rálátásom erre is!

Én sok mindent kipróbáltam, most is egy program részévé válok, persze személyemre, anyagilag és testileg szabva....

Délelőtt gyümölcsöket, akár óránként, ha van, banán, narancs, alma, majd a primőr...., persze jóllakás, nem gyomorterhelés, után egy órával máris lehet enni, tisztítás célból teszem, majd ebédre, attól függ, hogy munkahely, vagy otthon, munkahely vajas kenyér, paprika, hagyma, retek, uborka, nagyon minimális Himalája só! 4 óra pihi, vízivás aja előtt fél órával, vagy kaja után1-2 órával, közben csak egy egy korty leöblítés!

Rendes kávé, napi három-öt kortyolgatva! :)

otthoni ebéd, párolt répa, gyökér, zeller, karfiol, káposzta, st......, a hüvelyeseket már elhagytam, ám nagyon szerettem a lencsét, zöldbabot, zöldborsót....., már nem eszem, csak ritkán!

Vacsora havi két három, néha négy alkalommal tükörtojás...., vagy magába, vagy spenóttal!

Tejet nem használok, bár havi egy két alkalommal néha magába eszek 5-10 dkg sajtot, kemény, ementáli, trappista...., nem feltétlen!

Ha meglesz a búzafűprésem, akkor leveket is kreálmányolok!

A böjtöt nem igazán tartom jónak..., főleg akkor amikor már az ember egyféle " helyes " étkezési szokásokat megvalósított!

Most jön a gyümölcsszezon..., dinnye, cseresznye, meggy, barackok, szilva....., stb......, lesz nyáron tisztítás!

Sütemény, pl. mákos almás diós, zapkorpa lepényke, mazsolával is lehet, nyírfacukorral szigorúan, de drága az is.... :)

Előzmény: Törölt nick (2738)
Mirdad Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2742

 

  OK, köszi, hasznos infók.

 

  A zabot jó, hogy mondod, ki kéne már próbálni. (Apám gazdálkodik, terem neki, azzal (is) eteti a lovakat :)

 

  A kenyeret otthon sütik, kis kenyérsütőgéppel: össze nem lehet hasonlítani

a bolti felfújt, "buborékos" vacakkal!

 

  Ami most nagyon tetszik, az a cékla: méregtelenítő, gyulladáscsökkentő:

http://www.mindmegette.hu/a-cekla-nem-csupan-savanyusag-20845

 

 

  Érdekes, hogy a fűszerektől óvnak, ugyanakkor sok fűszer valóságos orvosság:

kurkuma, gyömbér, fahéj: ezeket rendszeresen érdemes fogyasztani.

 

  A fahéj+gyömbér kombináció (pl. tejben) igazi immun-erősítő bomba, gyulladáscsökkentő mindkettő.

 

  Kurkuma, gyömbér, petrezsejem, zeller:

http://www.kurkuma.hu/index.php?page=content_shower&pageid=21&type=oldalak

Előzmény: Paleokrites (2739)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2741
Na, a fehérkenyér az, amit világéletemben utáltam. Ha csak lehetett, kihagytam. Életemben először jóízűen kenyeret az NDK-ban ettem, mikor ott tanultam, és a menzán olyna igazi feketekenyeret adtak. Nekem azóta is a német kenyerek a kedvenceim, olyat itt Mo-n ski sem tud sütni (najó én :-DDDDD).
Mikor Kölnben éltem, volt h cska azért utaztunk Zonsba, h kenyeret vegyünk. Ha arra jártok, feltétlen próbáljátok ki :-)
Előzmény: Paleokrites (2739)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2740
Hülyék mindenütt vannak.

Bulgur: persze, h uúgy, mivel a bulgur nem gabonafajta, bár szinte kizárólag cska búzából készül, hanem szemcseméret (ez mondjuk azért széles határok között mozog) és főleg készítési eljárás, és emiatt mégsem uúgy, mert sokkal hamarabb megvan.
Előzmény: Mirdad (2736)
Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2739
Én a zab és a rizs mellett teszem le majd a voksomat, ezekben nincs glutén, ázsiában is bizonyított már évezredek óta, lenmagolaj és lenmagpehely tea....

Gyümölcsök, zöld levelek préselve, mix banánnal, almával, vagy valami mással...., most veszek majd egy búzafűprést!

Vajat szoktam enni, fehér kenyér, mert a gabona rostjai gátolnak egy csomó vitamin és ásványi anyag felszívódását! A gluténról ne is beszéljek, meg más gabonák által okozott betegségekről!
Előzmény: Mirdad (2737)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2738
Hosszú azt elmesélni :-)
Zöldség, gyümölcs, esetleg kenyér, hetente 2-3x főtt kaja (télen több, nyáron akár 2-3 hétig sem, télen inkább kásák, néha hüvelyesek, nyáron inkább leves, de leves bmikor jöhet :-))))
Délelőtt rendszt smi, v alma. Ebéd nem feltétlenül nagy, sokszor csak bekapok vmit (12-1) , nekem a vacsora a lényeg, csak ne késsen (6-7). Ebéd lehet inkább szénhidrátos, vacsora inkább zőccséges, esetleg fehérje (inkább szejtán, nagyon ritkán szója), ha töményre vágyom.
Nem az elméleteknek élek. Sokat olvastam, de a szervezetem jobban tudja. Pl úgy nőttem fel, h (szinte) soha nem ittunk a kajához, ilyen "azonnal töltök inni is"-szokással gimiben találkoztam először, éppen ezért, ha szomjas vagyok kajánál, nyugodtan iszom, mert biztos oka van, ha vmiért előfordul, pl sós volt -nálam csak a fürdőszobában van szó :-)
Másrészt képes vagyok napokig uazt enni, utána hetekig rá se nézni, és utána megint napokig. H értsd: mondjuk napokig uborkát ezsem az olívaolajas kenyérkémhez, aztán napokig répát, aztán... és így tovább. Főtt kajában is inkább kedvelem az egyfélét: pl csak borsó, csak karfiol, de azért a vegyeszöldsékeseket is.
Szeretem az édességet, amíg nem édes. Elsősorban mézzel édesítek (mert azért a gabonakávéba csak kell, teába inkább nem), barna cukor van itthon, de az nemigen fogy.
Na, ebből az egészből nem sok derül ki. Egy csomó apróság -mert nekem így jó. És nem csak azért mert az elmélet az. A paradicsomot pl megeszem kenyérhez és salátába, pedig nem kéne.
Előzmény: Paleokrites (2731)
Mirdad Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2737

 

  Az árpa mellett most kipróbáltam a BULGUR-t is (búzatöret), Tecsóba is kapható:

nagyon fincsi :) Úgyanúgy kell főzni, mint a rizst, árpát, stb.

Előzmény: Törölt nick (2727)
Mirdad Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2736

 

  "Nem az mérgezi meg az embert, ami a szájon bemegy..."

 

  De ettől lehet még lehet böjtölni... :) Épp elég böjtölő-történet ismert, akár tragikus, akár nevetséges (tragikomikus) végkifejtelettel.

 

  Nem kell a táplálkozásból evangéliumot csinálni. A lényeget kell látni, hogy

önmagában a táplálkozás NEM megszabadító, hiába tisztogatjuk magunkat.

Előzmény: Törölt nick (2734)
Mirdad Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2735

 

  "Böjttörés"...? ;)

 

  Először is különböztessük meg milyen böjtről beszélünk...?

 

  Ortodox-mintakövetés, szigorú előírás, vagy milyen?

 

 

Előzmény: Törölt nick (2734)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2734
Böjttörés.

A jelek szt nem sok fogalmad van a böjtről... de azért jó, h tudod a tutit...
Előzmény: Mirdad (2733)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!