Keresés

Részletes keresés

superflyer Creative Commons License 2005.04.06 0 0 161
Nno pont azér... :P
Előzmény: Indián (160)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 160

Viszont akik ismernek, azok meg letagaggyák...

 

Huszár F4, közbe rosál... :-P

Előzmény: superflyer (159)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 159
:-)
Aki itten ismer engemet, tuggya, hogy minden létező trükköt ismerek
Nem. Azok csak tudnak rólad valamit, de nem ismernek.
Előzmény: Indián (158)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 158
Hmmm.. Ezt Te nem értheted, Arankám... ahogy Vili bácsi mondotta vótt a Família Kft-ben. :-)
Előzmény: superflyer (157)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 157
Melyik ügyeskedésem, és milyen közerkölcs szerint?
Megeléxem annyival, hogy az ügyfeleim dóggait a megfelelő módon optimalizálom.
Aki itten ismer engemet, tuggya, hogy minden létező trükköt ismerek - főleg, hogy egy részüket én tanáttam ki - angróban is.
Nem keresnék a régebbiek közt, nekem ennyi is elég.

Melyik ügyeskedésem, és milyen közerkölcs szerint? Továbbá mi az ügyeskedés - valamint definiáld, kérlek, a közerkölcs fogalmát!
Ez a Polidilis jogász-tali lenne? Nem hiszem. :-)

Ps. Közben arra a határra is ráakadtam. Elmondasz te mindent.
Bármit megmagyarázok, akár azt is, hogy a lexebb madár a tehén... ez nem gond - mondhatni ujgyakorlat. De vaj'h mit érdemel az a bűnös akinek tudatos gondatlansága folyományaképpen már több ember meghótt?
Előzmény: Indián (155)
pernahajder Creative Commons License 2004.09.07 0 0 156
Muszáj igazolnom jobbról is
Előzmény: Indián (155)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 155

"... mert a közerkölcs szerint pont a te ügyeskedésed már messze lopásnak számít."

 

Melyik ügyeskedésem, és milyen közerkölcs szerint? Továbbá mi az ügyeskedés - valamint definiáld, kérlek, a közerkölcs fogalmát! A lopás benne van a Btk-ban, aztat tudom...

Előzmény: superflyer (153)
pindiy Creative Commons License 2004.09.07 0 0 154
Nem a Waschler volt, hanem a fekete dobozos Pesti.
Előzmény: Gyéressy Ádám (142)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 153
Konkrétan mit?
Előzmény: Indián (152)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 152
Konkrétan?
Előzmény: superflyer (151)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 151
Az a határ neked pontosan ott húzódik, amin túl már nem tudsz magadnak sem megideologizálni. Azért találom furának, hogy épp te kezdesz kiakadozni, mert a közerkölcs szerint pont a te ügyeskedésed már messze lopásnak számít.

Kellett neked moralizálni.
Előzmény: Indián (149)
toloba Creative Commons License 2004.09.07 0 0 150

Csak tájékoztatásul, hogy a nagynevű Gondolán az ugyanezen témakörben tegnap 12:44-kor nyitott topikhoz még senki nem szólt hozzá...naggyon-naggyon-naggyon kínos lehet az ottani jobboskáknak a dolog. A fujjug a gyűlölt törpepárttal is összeszűrték a levet... Godolom körtelefon, levlista beizzítva: kussolni ezerrel nemzettársak!

Ollan a FIDESZ, mint Deutsch, aki az útjába kerül azzal mindenkivel... MDF, MSZP, SZDSZ...hogy is szólt a Jazz+az: "Lyuk van minden csövön".

Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 149

Hmmm... márhogy ideologizálnék? Minek? Aki itten ismer engemet, tuggya, hogy minden létező trükköt ismerek - főleg, hogy egy részüket én tanáttam ki - angróban is. Szóval nem... Van egy határ amit eddig még nem léptem át... persze idő kérdése csak, mert miért ne? Ha jól fizet? Miért pont én legyek etikusabb?

 

Ez egy bohém rapszódia... hogy jól szójjon a HyYpercanvason... :-)

Előzmény: superflyer (148)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 148
Ellenberger eddig még nem neveztem ki magam a nemzet egyedüli, kizárólagos megmentőjének...
És? Annyi a különbség köztetek, hogy nagyjaink a népnek ideologizálják a lopásukat, te pedig önmagadnak.

Kösz, a Hypercanvas jól adja...
Előzmény: Indián (147)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 147

Ellenberger eddig még nem neveztem ki magam a nemzet egyedüli, kizárólagos megmentőjének...

 

Amúgy fogadd őszinte gratulációm a 18-adik hozzászólásodhoz... Das Boot, Rolandon...

Előzmény: superflyer (146)
superflyer Creative Commons License 2004.09.07 0 0 146
Megeléxem annyival, hogy az ügyfeleim dóggait a megfelelő módon optimalizálom.
Más szóval: ugyanazt teszed, mint nagyjaink, csak kicsiben. Hát akkor?
Előzmény: Indián (110)
Ericeira Creative Commons License 2004.09.07 0 0 145

Na jó!  Öreg barátom!

Lebuktam! És még szőke is vagyok.

Azért örülök, hogy egy kis izgalmat vittem az életedbe!

Te hogy csinálod, hogy itt ápolod egész nap a topicodat?

Nekem dolgoznom kellene (csak három hónapja elment a kedvem).

Te jó ég, hogy én mennyit panaszkodtam már!

Új életet akarok kezdeni.  

Egy időre el kell tűnnöm, addig is csókra nyújtom kis kacsómat. Pá Édes!

 

 

Előzmény: Indián (141)
toloba Creative Commons License 2004.09.07 0 0 144
Egyik sem én vagyok...de mecsoda politikai keveredés. Egymásközt házasodnak, ne osztóggyon a vagyon.
Előzmény: Gyéressy Ádám (142)
toloba Creative Commons License 2004.09.07 0 0 143
Mingyá gondútam, hogy a tapasztallás beszél belülled...:)
Előzmény: Ericeira (140)
Gyéressy Ádám Creative Commons License 2004.09.07 0 0 142
Segítsen már valaki! Ez a pasi Mécs Mónika 2. férje, és az első Wachsler volt, vagy Wachsler csak udvarolt (eljegyezte) Mécs Mónikát?????? Köszönöm előre is!
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 141
Tévedtem vóna? Elolvastam a zösszes hozzászólásodat, aholis többekközt a nőnemű könyvszakértők hányatott sorsáról is értekztél... Ebből tippeltem... Rosszul?
Előzmény: Ericeira (140)
Ericeira Creative Commons License 2004.09.07 0 0 140

Édesem!

Én egy ifjonc vagyok a net-függőségben, nem olvashattam eddig magvas gondolataidat!

 

Mily kedvesen becézzük egymást! De mondd csak! Miből gondolod, hogy nőnemű vagyok?

 

Ericeira = kisváros az óceán partján Portugáliában. 

Hogy miért lett ez a nick nevem? Mert amikor regisztráltam, nem Tomar, hanem Ericeira ötlött a szemembe az íróasztalomon. Tomar vagyok.

 

(Na látod Toloba! Ez tényleg  nézőpont kérdése.

Nem az autópálya. Egyébként csak érzékeltetni akartam, hogy tapasztalatból szólok.)

 

Jó, jó. Van a kriplikommandó. De 15 éve?

"Gyerekek! Könyörgöm, akasszuk föl" (Idézet: Valahol Európában.)

Talán írjuk meg közösen a történetüket!

 

Puszi a hasadra cicám!

 

 

Előzmény: Indián (138)
toloba Creative Commons License 2004.09.07 0 0 139
Mégis tuggyák mit miért és hogyan...hogy jól keressenek rajta...
Előzmény: Indián (138)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 138

Tényleg... Kedves, ezügyben már többrendbelileg viccelődtem a Pitlák történekkel, a Százholdas pagony meséivel, a Mélymagyar köztársa- és királysággal, meg ilyesmikkel...

 

Én például jókat röhögök e kriplikommandón, mert teccik. Ennyire impontens bandát még Rejtő Jenő se lett vóna képes leírni - mi megkaptuk. Rejtő Láthatatlan légiója legalább idővel megértette a "Ruzsenoár!" jelentőségét, Vavyan Fable kriplijei is idővel a célszerűségre helyezték át működésük mérsékelten áldásos súlypontját.

 

Ez itten nem várható a közeljövőben... Ezek reformálnak, mindössze annyit nem tunnak csak, hogy mit, miért, és hogyan - de elsődleges szempont, hogy jól lehessen keresni rajta.

Előzmény: Ericeira (136)
toloba Creative Commons License 2004.09.07 0 0 137

Az ügy szempontjából lényegtelen, hogy meddig jártál vagy sem az M5-ön...:))

Több kormány hibája, bűne, stb a mai állapot. Nézőpont kérdése a minősítés.

Előzmény: Ericeira (132)
Ericeira Creative Commons License 2004.09.07 0 0 136

Nem is értem, vajon milyen testrész jutott eszedbe kedves elfásult barátom!

 

Akasztás elmarad, mert:

 

"A tőle elvárhatóság tehát nem azonos az általában elvárhatósággal, azaz minden esetben figyelemmel kell lenni a terhelt fizikai és szellemi adottságaira, sajátos képességeire és esetleges szaktudására is."

 

És megint ott tartunk, hogy kriplik és gyengeelméjűek gyülekezetével állunk szemben, akiket még csak szaktudás sem zavar kedvenc időtöltésük közepette.

 

Tényleg kínunkban viccelődünk? Pótcselekvés a javából, ha már játéktér nem adatott a ratio-nak ebben a világban.

 

Segítség! Totál függő lettem! 

Előzmény: Indián (130)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 135
Az. Időnként idézgetnem köll, hogy mélyen twisztelt Vitapartnereim is tuggyák, miről is van nagyba szó... :-)
Előzmény: pernahajder (134)
pernahajder Creative Commons License 2004.09.07 0 0 134

De széééép!!!!!

 

:-)))

 

Előzmény: Indián (130)
Indián Creative Commons License 2004.09.07 0 0 133

Jóvanna! Má' zrikálódni se lehet, Csillagom?

 

Alázatos bocsátkérésem, alkalmasint majd jólnevelten apportírozom kecses, és illatos keszkenődet! :-P

 

Nézzenek oda! És még Ő mongya magáról, hogy bohém lelkületű...

Előzmény: Ericeira (132)
Ericeira Creative Commons License 2004.09.07 0 0 132

Indián!

Szóval Kína szindrómám van! Ezt megjegyeztem!

 

Egyébként nekem sokkal nemesebb testrész jutott eszembe, ha már elegánsan kell akasztani! Csak gyengéden!

 

Toloba!

Tíz évig jártam nap mint nap az ötösökön (Főút + pálya).

Ez a drága külföldi tulajdonos kb 1 Ft-ért vette koncesszióba a már megépített (miért van az a defektem, hogy mindig azt hiszem, a mi pénzünkből megépített) autópályát.

 

Aztán továbbépítette abból amit beszedett a meglévő pálya díjaként (Plusz az állam díjkiegészítése) és hitelből, aminek a kamatát megintcsak beépítette a díjba. Dehát nem is mondta, hogy ő a Róbert bácsi! A külföldi know-how, meg az a sok management fee  természetessen jár - ennyi észért!

Közben az állam állandóan kénytelen volt toldozgatni a régi ötöst, mert a kamionok persze azon jártak.

 

Tehetségtelen vagyok, hogy erről az üzletről is lemaradtam. Pedig isten bizony megvolt a tőkém nekem is! 

Előzmény: Indián (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!