Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2006.06.10 0 0 15
Te ökörvári barom, előbb tájékozódj, aztán ugass állatságokat.
Előzmény: fotógám (4)
zividivi Creative Commons License 2004.09.06 0 0 14
//"...Benne volt annyi kakaó, hogy patkányokat csinált belölük. ..."// Igen, igen! Ez a "kakaó" meg "patkány" jellemzi legjobban a terrort, meg a terrorpártiakat!
Előzmény: fotógám (11)
zividivi Creative Commons License 2004.09.06 0 0 13
//"....Vissza a XIX. sz.-ba?..."// NEM! Előre a jövő század felé, de természetes úton! Kedvenc globalizmusod ugyanis az, ami visszaveti az emberiséget, mégcsak nem is XIX. századba, hanem az őskor küszöbéig. Avval a különbséggel, hogy már a területet is kisajátította a kőkori dzsungelharcok elől. Marad az atomkori terror kizárólag atomhatalmak győzelmére. Puszi, puszi Bushnak, meg Putyinkának!
Előzmény: fotógám (5)
Antisystem Creative Commons License 2004.09.06 0 0 12

Örvendek, Antisystem vagyok. Hogy szolgál az egészsége? Kergekórt megúszta?

 

Hogy ma csak ott tart a terror ahol, azt Bush-nak köszönheti a Világ.

Egyetértek, nélküle nem tartana itt a terror...

 

Benne volt annyi kakaó, hogy patkányokat csinált belölük.

Hogyne, meg pártízezer hullát...köztük párezer amerikait...

Arról nem is beszélve, hogy szerencsére még egyik meccs se lefutott...

 

 

Ha az USA nem áll ki még a kínaiak is arabul fognak beszélni.

És? Nekem most nem tök mindegy, hogy a kínaiak kínaiul, vagy arabul csevegnek? Egyiket se értem...

 

Itt az alkalom (újra) a szövetségre.

Nem sok lesz.

Az USA-kormányzattal? Hát erősen bízom benne, hogy ki is marad mind...

 

ÜdV

 

ps: emlékeztetőül egy kis történelem a fényes napokból

http://www.bibl.u-szeged.hu/bibl/mil/vietnam/kronologia.html

 

 

Előzmény: fotógám (11)
fotógám Creative Commons License 2004.09.06 0 0 11

Marha.

Hogy ma csak ott tart a terror ahol, azt Bush-nak köszönheti a Világ. Benne volt annyi kakaó, hogy patkányokat csinált belölük. Ha az USA nem áll ki még a kínaiak is arabul fognak beszélni.

Itt az alkalom (újra) a szövetségre.

Nem sok lesz.

Előzmény: Antisystem (10)
Antisystem Creative Commons License 2004.09.05 0 0 10

Alias W. Bush, a véreskezű texasi hóhér...

 

ÜdV

Előzmény: fotógám (6)
fotógám Creative Commons License 2004.09.05 0 0 9
Bye.
Előzmény: Törölt nick (8)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.09.05 0 0 7

Ez az terrprakcio egészen bizonyosan Bush érdekében áll, de isten örizz attól, hogy azt merjem állitani, hogy amerikai inspirációra született.

Az  amerikaiak keze csak közvetetten de annál sulyosabban érintett: elvégre az ő támogatásukkal nött naggyá az "hös antikommunista" Bin Laden és az Al Kaida.

Előzmény: Antisystem (3)
fotógám Creative Commons License 2004.09.05 0 0 6

Mi az a Texecutor?

Egyértelmüen nem értelek.

Előzmény: Antisystem (3)
fotógám Creative Commons License 2004.09.05 0 0 5
Vissza a XIX. sz.-ba?
Előzmény: Törölt nick (2)
fotógám Creative Commons License 2004.09.05 0 0 4

Wágnerem...rem...rem!

Ororszból persze veled én nem...

Csak hát én nem oroszul írtam a kancsukát, hanem magyarul.

 

Búcsztam? Tóled isch? Nem emlékszem. De egyel több vagy kevesebb az a kórsóknál - esetleg - számít, de itt, nekem nem.

Mi lenne veletek NÉLKÜLEM? :)

 

De hát mindegy. Nem?

Na, szasz.

 

(Ha már itt tartunk, akasszad le rólam azt a ralit. Tudom moderád volt, de ettöl sem lett jobb. Söt. Kössz.)

Előzmény: Wágner úr (0)
Antisystem Creative Commons License 2004.09.05 0 0 3

Mielött az iszlámfasiszták újabb gyilkosságokat követnének el, Putyinnak kezet kellene nyujtani Bush (USA) felé és felszólítani minden országot egy 100%-os terrorellenes koalícióra.

 

Hát spec ha a terroristák és a Texecutor között kell választani, már korántsem olyan egyértelmű a helyzet...

Vagy csak azt akarod kifejteni, hogy az oroszországi terrorakciók igazándiból leginkább a CIA érdekében állnak?

 

ÜdV

Előzmény: fotógám (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.09.05 0 0 1

Bizony, elképzelhetőnem tartom, hogy köt Bush-al egy fajta konzervativ Szent Szövetséget.

 

Azon mindenesetre nagyot röhögtem,hogy a KGB-s örnagy imátkozásra szólitotta fel az ország lakosságát a tragédiával kapcsolatban. Szóval a pofa meg tudja tenni az orbánviktori utat.

 

Előzmény: fotógám (-)
Wágner úr Creative Commons License 2004.09.05 0 0 0

Nincs olyan orosz szó, hogy "kancsuka"..., kan csuka se nincsen... Ha arra a bikacsökmicsodára gondolsz, amivel a kozákok hadonásztak, annak nagajka a neve - a tatár korból ered...  Eztet nem a Zsugás Vili korába' használták, hanem még a cáratyuska alatt, illetve mostanság éppen azzal készülnek csapkodni a Terek vidéken... - mondjuk, az ilyen részletek Ámerikába' nem fontosak annyira, de attól még vannak...

 

Egy Pofa Söré' további infóval is szolgálhatok (a züzlet az üzlet, vagyis biznisz, hogy érthető legyen...)

 

Egészségedre!

 

 

p.s. Mintha az előbb valahol azt olvastam volna, hogy ismét elbúcsúztál..., na nem baj..., talán nem vész kárba, amitet ide beleböfögtem...

 

 

 

fotógám Creative Commons License 2004.09.05 0 0 topiknyitó

Mielött az iszlámfasiszták újabb gyilkosságokat követnének el, Putyinnak kezet kellene nyujtani Bush (USA) felé és felszólítani minden országot egy 100%-os terrorellenes koalícióra.

Csak egy ilyen egység képes ezzel az alattomos, megszállott, rákos betegséggel megküzdeni.

A hintázó franciákat meg a pacifista németeket is megmozgatná egy ilyen világraszóló koalició. (Pl.: Hol vannak most a tüntetök?)

Ha Putyin most nem lép határozottan, ha tovább hintázik Oroszország vissza fog sülyedni a kancsukás sztalinizmusába.

Isten ments.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!