Keresés

Részletes keresés

elami Creative Commons License 2005.06.17 0 0 9
Sziasztok, Én technikai, és fotós oldalakat is szoktam nézegetni. Most is találtam egyet, ami szerintem nemrég indult ( FotoBrog ). Esetleg szanalmas.hu,index.hu. Ilyeneket.
Konrad Creative Commons License 2004.09.03 0 0 8
Kicsit felhozom...
heady Creative Commons License 2004.09.02 0 0 7
bocs
heady Creative Commons License 2004.09.02 0 0 6
Csodálatos haja van a lányodnak! És azok a szemek :)

Vajk, ismerem az itteni wekerlés topicot, de mint gyalogos, és autóellenző, nem nagyon merek beleszólni az ottani vitába. Minél kevesebb autó jön be a telepre, és minél lasabban hajtanak, annál jobb! 30 km/h rulez :)! Lehet kövezni :) A Pannónián lakunk a suli közelében nyolclakásosban. Szoktad olvasni a wekerletelep.hu-t? Sajna nem túl pörgős az élet ott, kellenének újak :) Egyébként te merre mászkálsz a neten?
heady Creative Commons License 2004.09.02 0 0 5
Csodálatos haja van a lányodnak! És azok a szemek :)

Vajk, ismerem az itteni wekerlés topicot, de mint gyalogos, és autóellenző, nem nagyon merek beleszólni az ottani vitába. Minél kevesebb autó jön be a telepre, és minél lasabban hajtanak, annál jobb! 30 km/h rulez :)! Lehet kövezni :) A Pannónián lakunk a suli közelében nyolclakásosban. Szoktad olvasni a wekerletelep.hu-t? Sajna nem túl pörgős az élet ott, kellenének újak :)
Előzmény: Konrad (3)
Vajk Creative Commons License 2004.09.02 0 0 4

van ám wekerlés topic:))

 

Merre fele laksz Wekerlén?

Előzmény: heady (0)
Konrad Creative Commons License 2004.09.02 0 0 3

A mi lányunk idősebb, javaslok egy egyszeri kitérőt, ha kiváncsi vagy rá: www.elanor.hu

 

Mi gyerekoldalak közül még ezt preferáljuk: http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/

Előzmény: heady (2)
heady Creative Commons License 2004.09.02 0 0 2
Igen, 11 hós kislány :)

Én is kíváncsi vagyok a többiekre, az általad említett okból. Olyan hatalmas és parttalan a net, millió érdekes oldal van, ahova az ember nem jut el. Na majd talán így :) Remélem, minél többen jönnek.
Előzmény: Konrad (1)
Konrad Creative Commons License 2004.09.02 0 0 1

Kisgyerek a családban? :-)

Köszi, tanulságos.

 

Igazából azért is indítottam ezt a topicot, hogy ötletet kapjak, mivel érdemes bővítenem a napi sitelistát...

Előzmény: heady (0)
heady Creative Commons License 2004.09.01 0 0 0
Nem 0 helyet jársz be :)

Én:
index.hu, freemail.hu, origo.hu, startlap.com /onnan sok helyre megyek, a lap.hu-kra, ötlettől függően, éppen mi érdekel/, wekerletelep.hu, nepszabadsag.hu, magyarnemzet.hu, magyarhirlap.hu, babanet.hu, nlc.hu, egyszervolt.hu, babaszoba.hu, kispest.hu, honfoglalo.hu
kb. ennyi
Előzmény: Konrad (-)
Konrad Creative Commons License 2004.09.01 0 0 topiknyitó

Sziasztok!
Ti mit szoktatok naponta megnézni a weben? Mi az az út, amit bejártok nap mint nap?

 

Én a következő oldalakat szoktam látogatni:

 

Index.hu, Index.hu Fórum, [origo], Délmagyar.hu, Terminál, Prím Hírek, Kreatív Online, BTL.hu, TotalCar, RTL Online A5 Forma 1 hírek, F1hirek.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!