Keresés

Részletes keresés

Rigor mortis Creative Commons License 2004.08.30 0 0 6
Kikérem magamnak! Én semmilyen programot nem akarok a népre sózni (legfeljebb egy sörözést...) :DDD

Külön nehezményezem, h még a nevemet se tudod leírni! :)))
Előzmény: unnamed (-)
unnamed Creative Commons License 2004.08.30 0 0 5
Szvsz idén ebből már semmi nem lesz, legfeljebb jövőre...
Előzmény: Wic (4)
Wic Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4
kétévente, nem?
Előzmény: unnamed (3)
unnamed Creative Commons License 2004.08.30 0 0 3
Azé' azt el kell ismerned, lényegesen nagyobb biznic háromévente rendbetenni az egészségügyet, mint csak egyszer...
Előzmény: Wic (2)
Wic Creative Commons License 2004.08.30 0 0 2

 Bauer... Kitért a valódi egészségügyi reform megvalósítására, amihez - mint mondta - ehhez van programjuk és emberük is.

 

Én úgy tudtam, az SZDSZ 2002-ben már rendbehozta az egészségügyet....

 

Akkor most mi van???

Előzmény: unnamed (-)
unnamed Creative Commons License 2004.08.30 0 0 1
Amikor az eljő, már senki sem látja :)))
Előzmény: Ormossy (0)
Ormossy Creative Commons License 2004.08.30 0 0 0
Én nem lát0k Rig0r M0rtist...:-)
Előzmény: unnamed (-)
unnamed Creative Commons License 2004.08.30 0 0 topiknyitó
'Nem puccs, hanem nyílt bizalommegvonás'


Bauer úgy vélte, jövőre az ellenzéknek és a kormányoldalnak közösen kellene köztársasági elnököt jelölnie és szükséges lenne megállapodni Gyurcsánnyal a pártfinanszírozás reformjáról és egy új összeférhetetlenségi törvény megalkotásáról. Kitért a valódi egészségügyi reform megvalósítására, amihez - mint mondta - ehhez van programjuk és emberük is.


Na, ettől felált a hátamon a szőr. Nem volt elég a Brunszvik-program, ránk akarják szabadítani a Rigor Mortis programot is? Jó lesz az nekünk, ha majd a szadeszes reformerek tízezer Ft/darab áron vesznek kakaóbiztos injekciós fecskendőket, vagy a - néha előforduló - adomány orvosi berendezésekért a piaci ár többszörösét fizetik?
Én csak szólok előre, ha a szadeszesek a még el sem kezdődött eü reform közelébe kerülnek, az nekünk nagyon sokba fog fájni. Átvitt értelemben és szó szerint is... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!