Keresés

Részletes keresés

SSSSSSSSSSS Creative Commons License 2004.08.27 0 0 23

verseny előtt 2 nappal negatív volt

mi értelme lenne szteroidot szedni 2 nappal a verseny előtt????

El Che Creative Commons License 2004.08.27 0 0 21
Most őszintén, ki hisz már el itt bárkinek bármit?... Olyan becsületes (vagy legalábbis annak látszó?!?...) sportemberek, mint Nagy Timea kerülnek háttérbe ezek miatt az ügyek miatt. Az aranyat azért elsősorban nem nekem nyerte Annus, hanem magának, ha neki az a döntése, hogy akár veszni is hagyja, nem szólhatok bele. És már nem is érdekel, sem ő, sem a WADA, sem más. Ha tiszta, akkor az edzője meg a magyar sportvezetés vigye kézenfogva a doppingellenőrökhöz. Azzal, hogy nincs ott, ugyan kinek, mit bizonyít?...
Előzmény: gimli64 (19)
ratón Creative Commons License 2004.08.27 0 0 20
Nem tudom, nekem azért furcsa, hogy csak volt szoci országokból buknak meg (+görög). Ráadásul akik a WADA főnökségében vannak delegáltak, az ő országukból egy sem. És érdekes ennek az orosz atlétának is az esete, akit az előfutam után vizsgáltak. Tehát ő nagyban pisikézett, miközben a többiek pihentek, készültek. Ha nem is találnak semmit, már ez eleve hátrány. Ez egy magyarral is előfordult egyébként.
És nekem az is érdekes, hogy azon amerikai atléták közül, akik közül tavasszal naponta 3-an buktak le, egynél sem találtak semmit. És nem hiszem, hogy Gatlin után mennének most, hogy 15-jére is megcsinálják a tesztet. Szerintem is max 3-ban kellene limitálni a vizsgálatot, azon felül pedig, ha nem találnak semmit, fizessenek kemény kártérítéseket.
gimli64 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 19
32 orvos van kinn a magyarokkal. Állítólag itthon is szűrtek mindenkit. Felelőtlen a vezetésünk. ***** ANNUS megőrült. 11.40. Petőfi: Nem óhajtja megtartani az aranyát. Nem kíván találkozni a WADA Szombathelyen lévő képviselőivel.**** Ezzel el is döntötte, hogy mi legyen róla az emberek véleménye.
El Che Creative Commons License 2004.08.27 0 0 18
Ha csak így lehet, hagyjuk az egészet a francba. Doppingolásra ne költsük az én adómat! Azoknak a németeknek az ugatása engem is zavar, akik egy aranyat sem adtak vissza a keletnémet doppinghősök szerzeményei közül, de nem érdekel igazán senki más. A mi szégyenünket nem változtatja meg, hogy valahol, valaki más is tiltott szerekkel élt, pláne, ha azt még ki sem tudták mutatni.
Előzmény: SteveBlame (16)
pepanka Creative Commons License 2004.08.27 0 0 17

Én is így vagyok. Hétfő estig minden olyan jó volt, aztán jött a kedd délután.... és kiderült, hogy csupán illúzió volt, aminek örültünk. Az ember ilyenkor kis hülyének érzi magát.

  Már én sem tudok egyálatlán lelkesedni az egészért.

Előzmény: El Che (15)
SteveBlame Creative Commons License 2004.08.27 0 0 16

A kínaiakról csak annyit, hogy biztosan emlékeztek rá, hogy Atlantában a semmiből feltűnt egy pár kínai úszó, aki előtte és utána sem volt sehol. Szépen megynyerték az aktuális számukat és hazamentek... Akkor sem buktak le, pedig gyakorlatilag mindenki tudta, hogy csak doppingal lehet elérni ezeket az eredményeket. Egyszerűen profin csinálták a doppingot, nem úgy, mint mi, magyarok. Ennyi, ebben is tanulni kellene még a világtól...

 

SB

El Che Creative Commons License 2004.08.27 0 0 15
Számomra ez az olimpia már véglegesen elromlott... Hogy lehetne így örülni, szurkolni?... Oly mindegy, ki mond le, ki hagyja abba, ki bujdosik el, ki mentegőzik, ki tagad - el vagyok keseredve.
pepanka Creative Commons License 2004.08.27 0 0 14

Pontosítsuk a dolgot, mondjuk inkább úgy, hogy az atléták többsége. De a kínaiak után miért nem járnak utána? Hirtelen minden sportágban ott vannak a legelsők között. 

Előzmény: SteveBlame (13)
SteveBlame Creative Commons License 2004.08.27 0 0 13

Döbbenetes, hogy még a ma reggeli hírek után is vannak olyanok, akik az egészet egy Magyarország elleni összeesküvésként élik meg (Mohács - Trianon - Athén tengely...).

 

FEL KELLENE MÁR VÉGRE ÉBREDNI! A sportolók többsége az olimpián doppingol! Csak a magyarok nem csinálják elég profin...

 

További Jóétvágyat

 

SB

arpadv Creative Commons License 2004.08.27 0 0 12

Ja és még valami!

Ezek a CSALÓK nem csak a saját eredményeiket teszik kockára, hanem egy ország sportolóinak megitélését, és erdeményeit.... hiszen már vadásszák azokat is akik reméljük becsületesek: Pl: felkeltik éjszaka doppingtesztre, amikor másnap versenye van (öttusa) 

Annar Creative Commons License 2004.08.27 0 0 11
Még nem derült ki hogy doppingolt-e vagy sem, meghallgatásra hivták be, vagyis akár negativ is lehet csak ugyanaz a helyzet mint Annussal

pepanka Creative Commons License 2004.08.27 0 0 10
Igen, így már átértékelődik az átlétáink ügye is.  
Előzmény: arpadv (7)
pepanka Creative Commons License 2004.08.27 0 0 9

Ezt nem értem, hogy jön ide.

Aki doppingolt, az doppingolt.

 Az meg hogy te szeretnél egész nap kaviárt enni és pezsgőt inni, és azt hiszed, aki sikeres, csak ezt teszi egész nap, a te magánügyed.

Előzmény: Törölt nick (6)
Csbalázs Creative Commons License 2004.08.27 0 0 8
Gyulainak mi köze van a súlyemeléshez? Egyébként ő az egyetlen, aki próbál segíteni!
Előzmény: Törölt nick (6)
arpadv Creative Commons License 2004.08.27 0 0 7

Döbbenetes!

Ezek a sportolók felesküdtek! Saját magukon túl képviselik a nemzetüket, minket! Ehelyett szégyent hoznak! És még szánalmas megyarázkodásba kezdenek, meg megsértödnek, és fenyegetnek, hogy abbahagya a sportot... Helyes! El se kellett volna kezdeni! És felhívom a figyelmét minden  "gyüjtsünk pénzt szegény Fazekaséknek, és csináltassunk neki mi egy aranyat" hogy nevetséges, Fazekas, meg Annus meg Gyurkovics megy Kecskés féléknek kellene elgondolkozniuk hogyan lehet kártalanítani azokat, akik eddig drukkoltak értük, segítették öket...  

szasza_hungary Creative Commons License 2004.08.27 0 0 5
én is most olvastam... de kár.
Pereszteg Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4

Hát ha ez után is valaki azt meri állitani, hogy ártatlanok, akkor az ....

de nem is akarok megbántani senkit, de szégyen a Magyar sportra nézve.

Nighthawk13 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 3

Már a királyin is megerősítették, hogy pozitív a dopping tesztje, s hogy el is vették az ezüstöt.

:(((((

kisgenya Creative Commons License 2004.08.27 0 0 2
Fent van az Origon is.
bbcnntv Creative Commons License 2004.08.27 0 0 1
A Petőfi Rádióban mondta pár perce egy csapatvezető.
Előzmény: Szunyó (0)
Szunyó Creative Commons License 2004.08.27 0 0 0
Na neeeee!
bbcnntv Creative Commons License 2004.08.27 0 0 topiknyitó
??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!