Keresés

Részletes keresés

atex94 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 40

Hello nekem is nagyon tetszik a B terv együttes stilusa
nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem küldeni tőlük egy albumot
a következő Email cimre:   atex94@citromail.hu    

sajnos az interneten nem lehet sehol sem megtalálni vagy letölteni
előre is köszönöm tisztelettel

Attila!

Mukka_42 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 39
http://indafoto.hu/mukka/20080824_zenta

Ott van harom foto, sajna pont nem sikerultek a legjobban, de ha lesznek/tek, akkor menek masinaval es kevesebb ugralas/tobb fotozas parost valasztom :)
b terv drumer Creative Commons License 2008.08.15 0 0 38
hello mindenkinek a b terv zenekar dobosa vagyok koszi mindenkinek hogy irtok es beszeltek a bandarol es koszi kjettil nek hogy meg nyitotta ezt a forumot a zenekar honlapja nem soka be uzemel es ott mindent meg birtok tudni a bandarol kepek videok zenek stb..a honlap cime kozze lesz teve addig is meg tekintheto 3 bterv szam a you tube n igaz hogy a felvetel nem valami csucs de ez van .addig is bulizzatok partyzatok es gyertek b terv koncertre a koncertek helyszine es datuma megtekintheto a zenesz.hu n udv a b terv tol mindenkinek
Bejus18 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 37
Sziasztok!!!
Valaki legyszives kuldjon nekem is B-terv albumot!
rebel_girl_bea@yahoo.com
Elore is koszonom
J.Gergely Creative Commons License 2008.07.27 0 0 36
Sziasztok!

Valaki tudna nekem küldeni egy B-terv almbumot? Sokat voltunk a koncertjeiken, nagyon tetszik a zenéjük. Úgy volt, hogy tudunk is szerezni egy CD-t, de sajna még sem jött össze :( ...

Nagyon megköszönném.
Üdv,
J.Gergely
j.gergely.bmw@velvet.hu
emily2 Creative Commons License 2006.12.08 0 0 35

Kedeves HOppá HOppá!kérlek küldesz nekem egy b-terv cd-vagy valamilyen zenét tölük,nagyon megköszönném........

e-mail címem:emily2@freemail.hu

előre is köszi

üdv:Tóth Godó Emma

hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.11.25 0 0 34

:)) megtisztelő ez a feltételezés számomra, hiszen akkora botfülem van, mint ide Hollóháza. Egyszerűen csak ismerem az egyik jó ismerősüket. Fogalmam sincs a zenéhez, azon túl, hogy tetszik, amit játszanak. Ja, még meg tudom különböztetni a dobot a gitártól (igaz, ezt becsukott szemmel is :)). Na, kb. havonta összefutok ezzel az ismerősömmel, úgyhogy nem túl jó az információáramlás. Mindenesetre szóltam neki, hogy ha albumról vagy koncertről hall, tudassa velem. PL. van itt egy év eleji cikk: Kifutón a B Terv, ebben az van, hogy ez nem is demo cd, hivatalosan is megjelent változat. Persze már egy éves a cikk, lehet, hogy nem jött nekik össze, látod ezt sem tudom. Úgyhogy az is elképzelhető, hogy te ott Szegeden hamarabb hallasz felőlük. Mindenesetre valószínűleg hamarabb játszanak arrafelé, mint Pesten.

Előzmény: Kjetill (33)
Kjetill Creative Commons License 2004.11.24 0 0 33
Már terjesztem. Eddig, csak az enyémről 3 másolat készült!:)

A 8. számnál nem bírom ki, hogy ne álljak be én is a gitárral! Nem túl bonyolult, (3 akord) de hihetetlen erő van benne!
A dobos meg egyszerűen fantasztikus!:)

Alig várom a következő koncertet! Mondjuk itt Szegeden!
És mi a helyzet az albummal? Várható valamikorra?

Hoppa hoppa: Te véletlenül nem az egyik tag vagy? :)
Előzmény: hoppa_hoppa (32)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.11.23 0 0 32

örülök, ha jó :)

múltkor a moravici piactéren láttam echte időjárásette B-Terv koncertplakátot, de sajnos nem volt nálam fotóapparát, hogy megörökítsem :)

Előzmény: Kjetill (31)
Kjetill Creative Commons License 2004.11.21 0 0 31

Örök hála Neked ezért a CD-ért!! Ma kaptam meg, most hallgatom másodjra!

ÓÓRRIÁÁSSI!!

Ha szereznek egy kis rutint meg jobb technikát, világhírűek is lehetnek!!

Kjetill Creative Commons License 2004.11.11 0 0 30

Köszönöm szépen hoppa hoppa, el hozták nekem.

Én még nem hallgattam meg, de azt mondják nagyon jó!:)

Jövök egy sörrel!

 

hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.10.30 0 0 29
hát a holnapból lett 10 nap, mégeccer bocs, de ment a levél.
Előzmény: hoppa_hoppa (28)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.10.19 0 0 28
gondoltam :) akkor valamikor holnap elvileg megint küldök egy levelet.
Előzmény: Kjetill (27)
Kjetill Creative Commons License 2004.10.15 0 0 27

Helló!

 

Csak most olvastam a leveled. Azt hiszem már érvénytelen, de úgysem voltam otthon. Sikerült odaadnod valamelyik portán? Szomabaton megyek haza.

Előzmény: hoppa_hoppa (26)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.10.11 0 0 26
hahó, bocs a késésért, nem volt biztos az időpont. küldök levelet (legalábbis pár percen belül)
Előzmény: Kjetill (25)
Kjetill Creative Commons License 2004.10.05 0 0 25

Oh, nagyon megköszönném akkor.

Szerintem szólj, ha mész Pestre vagy, ha az nem oké, akkor, ha jösz Szegedre.

Megbeszélünk egy találkát, én meg napokig B-tervet fogok hallgatni.:)

Az üres CD árát természetesen állom. Vagy meghívlak egy sörre.

Előzmény: hoppa_hoppa (24)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.10.05 0 0 24

Nem, nem jelent meg. Ez afféle demo-cd, bemutatkozásféle, az eddigi számaikkal. egy rokontól kaptam, aki ismeri őket. Megkérdeztem, mennyivel tartozom, mire kiröhögött. Na ennyit a pénzügyi részéről. Azt mondta, nyugodtan terjesszem, mint az influenzát.

Hát most akkor így hirtelen az van, hogy ha érdekel, akkor:

- tudsz egy helyet, ahová fel tudom tölteni az mp3-at, te meg le

- elküldöm postán, ez esetben egy üres cd árával támogattam a B-terv hazai ismertségét, amit szívesen

- hónap közepén járok Pesten, hónap végén meg Szegeden és személyesen ütközünk

- ha ezek így nem működnek, akkor november elején járok odakinn és kierőszakolok belőlük legalább egy emilcímet ha van ilyen, ahol lehet kérni tőlük cd-t

- van jobb ötleted :)

 

Előzmény: Kjetill (23)
Kjetill Creative Commons License 2004.10.04 0 0 23

Már hogyne érdekelne. De meg is jelent? Nem hiszem, hogy olyan drága lenne. Szerintem meg is venném.

Szóval?

 

Hmm...de jól végződik a nap. :)

Előzmény: hoppa_hoppa (22)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.10.04 0 0 22
Kjetill, ha érdekel B-terv cd, küldj emilt.
Előzmény: Kjetill (20)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.09.09 0 0 21

Na, ezt én sem tudtam. Így némiképp érthetővé válik az elmúlt napok "offolása".

 

Szóval tehát mint alább: B-Tervvajdasági etno-folk. Lehet, hogy a topikcímet is ki kéne javítani, a további félreértések elkerülése végett, én mindenesetre javaslom, bár ez inkább a topikgazdának lesz joga.

 

Azt hallottam egyébként, hogy egyik tag éppen Szegeden tanul valahol ezévtől, úgyhogy valószínűleg sűrűbben lesznek arrafelé koncertek.

Előzmény: Kjetill (20)
Kjetill Creative Commons License 2004.09.07 0 0 20

Oké-oké!

Ezek szerint két B-terv nevű együttes van! (Az nem kérdés, hogy melyik a jobb, bár nem hallottam még az oi-punk változatot, de nem hiszem, hogy...)

 

Ez a topik viszont a vajdasági etno-folk bandáról szól, nem pedig a skinhead-ekről!

Akkor nyílván nem a zene témában nyítom meg.:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: retisonic (18)
SEDI Creative Commons License 2004.09.07 0 0 19

hülye kritikusok:

 

 

"Első számunk címe: Magyar vagyok, magyarnak születtem" - hangzik a teremből, majd a B-terv nekirugaszkodik fellépésének. Margit becenévre hallgató énekesük Uhrin Benedeket megszégyenítő beleéléssel prezentálja magas fokú strófáit, a teremben tartózkodó hét ember remekül szórakozik, beleértve engem is. Szövegeik roppant változatosak, a nacionalisták szidalmazásától egészen a neonácik fenyítéséig elmegy, a zene hasonlóképpen kreatív. No, erről ennyit. "

 

www.undergroundmagazin.hu

Előzmény: retisonic (18)
Kjetill Creative Commons License 2004.09.05 0 0 6

Meglátod, jövőre már a Világzenei Nagyszínpadon lesznek!

Velem is ez volt: Elsétáltam a sátor előtt, megragadott a zene, beültem, hallgattam őket, aztán már nem lehetett kibírni, táncolni kellett! Kivitték a padokat.

Lehetett látni, hogy élvezik a sikert!

Csak jöjjön ide egy tag!

Sajnos nem tudok menni Solymárra, Szegeden lakom egy ideig. Az közelebb van a Vajdasághoz, csak fellépnek ott!:)

 

Ne foglalkozz szőr feriékkel, az emberek idegesítése a céljuk, értelmes emberekkel szenyóznak, stb...

Előzmény: hoppa_hoppa (5)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.09.04 0 0 5

a B+ Terv az egy ilyen oi-banda, főleg revizionista dalokat énekelnek

 

emmost valami vicc? nem fogom... mindenesetre itt van még 1 cikk némi koncertinfóval, tegnap találtam

 

 

A hajógyári szigeten járt a B-Terv

 

Két alkalommal is koncertezett a B-Terv együttes a hajógyári szigeten, Eruópa legnagyobb kulturális-zenei rendezvényén. Ez a meghívás eddigi tevékenységük csúcspontja, és mintegy elismerése zenei teljesítményüknek. Növekvő népszerűségüket tükrözi a vajdasági rádióállomások élő műsoraiban való szereplés, valamint azok a meghívások, amelyeket a közelmúltban kaptak. Az együttes munkájáról Boldizsár Imre számol be a Kisújság olvasóinak:

 

 - A Szigeten tartott koncertjeink a nyár legnagyobb élményének számít. A civil sziget sátorában két alkalommal adtunk koncertet. A Sziget két utolsó napján, augusztus 9-én délelőtt, 10-én pedig estefelé léptünk közönség elé. A nagysátor megtelt az érdeklődőkkel, sőt még kívül is sokan álltak. Az ottani vegyes közönség éppen úgy fogadta zenénket, mint az itthoni: az első két-három szám után látszott rajtuk, hogy kezdik élvezni muzsikánkat. Nagy élmény volt számunkra ott lenni és fellépni - mondja Imre. - Meghívtak bennünket egy németországi fesztiválra, de ennek részleteit még nem tisztáztuk. A Sziget szervezői pedig a Pest közelében lévő Solymárra hívtak bennünket, ahol ismert együttesekkel lépünk egy színpadra. Erre a fellépésre szeptember 10-én kerül sor. Ez a fellépés remélhetőleg újabb fellépéseket hoz majd. Meghívtak bennünket a Morovici Sörnapokra is. Szeptemberben tartjuk a B-Terv-szülinapot, ami ugyan belső ünnep, mégis nyitott lesz mindenki előtt.

 

Már többször megkísérelték meghatározni zenei stílusukat, ám igen nehéz ezt azenét besorolni, ugyanis egyedülállózenéről van szó. Imre most azt mondja, hogy "világzenét" játszanak, hiszen az angolok, németek éppúgy megértik és élvezik, mint a szerbek, románok vagy a magyarok. Egyaránt szól a fiatalokhoz, a középkorosztályhoz és az idősebbekhez. Nem is szándékoznak stílust váltani, a megújulást stíluson belül maradva, új szerzeményekkel szeretnék elérni.

 

/Kisújság, 2004. 4. évf. 8. sz. aug. p. 3./

 

Előzmény: szőr feri (4)
Kjetill Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2

Óóó! Köszönöm, nagyon jó kis interjú ez! Azt nem tudtam, hogy vajdaságiak. Most költözöm Szegedre, remélem többször láthatom őket!

Tényleg óriásiak voltak és tényleg visszatapsoltuk őket 3-szor!

Remélem valamelyik tag ide talál és tud bővebb infót szolgáltatni!

De neked is kösz, hoppa hoppa!

 

Előzmény: hoppa_hoppa (1)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.08.31 0 0 1

B-terv volt a Szigeten? na ezt se tudtam...

 

Pár hónapja kaptam egy cd-t néhány számmal egy ismerősüktől, de sajnos pont egy olyan gépre másoltam fel hirtelenjében, amit csak ritkán tudok használni és cdíró sincs rajta. Így nem mondhatom, hogy nagyon ismerem a zenéjüket, de párszor már hallgattam és igen tetszik.

 

na most hirtelen ezt találtam róluk:

 

=====

 

A számos világszerte ismert fellépők között ott voltak a mieink is, ott volt az a kis csapat, ami talán történelmet ír Vajdaság zenei világába. Ők a B-terv.

 

Mit kell rólatok tudni, azon kívül, hogy Vajdaságból érkeztetek a Szigetre?

 

Én Zvekán Péter vagyok Szabadkáról, de az együttes tagjai között van topolyai, és bácskossúthfalvi is. Alig egy éve létezünk ebben a felállásban. Jelenleg hatan vagyunk, brácsán, furulyán, cimbalmon, gitáron, basszusgitáron és dobon játszunk. Alternatív-etnóként határoztuk meg a stílusunkat. A nevünk onnan ered, hogy volt egy régebbi zenekar, aki próbálkozott valamilyen úton elindulni, de gondjaik voltak, és úgy gondolták, új tagokat vesznek be, új zenét játszanak. Végül 2003. szeptemberében álltunk össze és lettünk mi a B-terv. Lemez kiadását szeptemberre tervezzük, de sajnos anyagi gondjaink vannak, ezért ez még várat magára.

 

Mennyire szimpatikus ez a különleges zenei stílus a fiatalok körében?

 

Eredetileg az idősebb korosztálynak készültek a dalaink. Az első igazi fellépésünk a szabadkai diákotthonban volt, amikor bekövetkezett ez az áttörés, és a fiataloknak játszottunk. Ők meglepően élvezték a zenénket, táncoltak, buliztak rá. Ez rengeteg energiával töltött fel bennünket, és azóta tényleg jó fellépéseink vannak.

 

Voltatok-e már a Szigeten?

 

Nem, idén vagyunk először. Rögtön két fellépéssel szerepelhettünk és el kell, mondjam, nagyon jól esett amikor háromszor is visszatapsoltak bennünket. Nekem egyébként nagyon tetszik itt. Igaz, mindenféle ember megtalálható, de talán éppen ezért, mindenki megtalálhatja a saját kis zenei stílusát. Rengeteg élménnyel gazdagodtam. Már az nagy kihívás, hogy eldöntsem, kinek a koncertjére menjek el, tudod, a bőség zavara, de szerintem hihetetlen jól megszervezték.

 

Mi vár rátok a Sziget után?

 

Már másnap Kupuszinára utazunk, utána egy pacséri táborba, majd Karcagra és Bácskossúthfalvára, egyenlőre ennyi. De várjuk a meghívásokat! /forrás/

 

=====

 

Honlapot nem találtam, de majd megkérdezem, lehet, hogy van csak, nagyon eldugták. meg majd negfirtatom a koncerteket is, ha adódik lehetőség.

 

Előzmény: Kjetill (-)
Kjetill Creative Commons License 2004.08.26 0 0 0

Illetve, ha jól tudom bécskossuthfalvi...

Előzmény: Kjetill (-)
Kjetill Creative Commons License 2004.08.26 0 0 topiknyitó

Üdv!

Ha valaki tud valamit erről az együttesről, kérem írjon ide!!

A Sziget fesztiválon láttam őket a Civil sátorban és többünket nagyon megragadtak.

Világzeneként volt megnevezve, de az én elgondololásom szerint ez egy kelta-lovag-folk-rock-ska!:) Óriásiak voltak ezek a kossuthfalvi srácok!

Sajnos még nem találtam róluk semmit a Interneten, a segítségeteket kérem.

A legjobb egy következő koncert lenne!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!