Keresés

Részletes keresés

baltasar Creative Commons License 2004.10.04 0 0 6
Na hát ez ennyi volt! Sajnálom!
baltasar Creative Commons License 2004.09.14 0 0 5
Látom a fórum nem igazán üzemel. Meglátjuk. Felmerült egy lehetséges osztálykirándulás. Gyűjteném az ötleteket, hogy össze lehessen hozni. Talán még ki lehetne fogni egy-két melegebb őszi napot. Van ötletetek? 
baltasar Creative Commons License 2004.09.01 0 0 4
Még annyit, hogy a tartalom szerint az eddigi érettségi feladatok 34%-a nem adható középszinten, és a régi felvételi feladatsor 6-7-8-as feladatainak 80%-a nem adható, mert nem verseny jellegű és szintű feladatok lesznek az érettségin.
baltasar Creative Commons License 2004.09.01 0 0 3

Na jó, majd megfejtem, de szerintem már közel állok hozzá, hogy kitaláljam, de még nem tippelek. Matek faktosok, mindent bele, nagyon szurkolok nektek, hogy ne legyen nagyon nehéz a váltás. Egyébként pedig fog az menni! Bárbilyen infóm lesz közzéteszem. Mindenki gondolkodjon azon, hogy milyen szintű érettségit tesz, és úgy álljon neki tanulni. A következő a helyzet: A középszintű érettségi mindenki által letehető lesz, mondhatni, hogy elég gyengécske. Az emelt szintű már nehezebb lesz, de még mindig könnyebb lesz, mint a régi felvételi. Tehát nem kell megijedni, de neki kell állni tanulni! Gyerekek most már komolyan álljatok neki tanulni! Ha gondoljátok konzultációt is összehozhatunk, de akkor legyenek kérdéseitek, úgy könnyen fog menni.

Előzmény: eszes puca (2)
eszes puca Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2
Sajnos nem nyert.Még csak nem is lányról van szó... De a matekfakt stimmel!
Előzmény: baltasar (1)
baltasar Creative Commons License 2004.08.31 0 0 1
Zsuzsi fogadjunk, hogy Te vagy az! :-)
Előzmény: eszes puca (0)
eszes puca Creative Commons License 2004.08.30 0 0 0
Nem lesz egyedül Tanár úr! Én már itt vok, és teljes szívvel támogatom a fórumot!
Előzmény: baltasar (-)
baltasar Creative Commons License 2004.08.25 0 0 topiknyitó
Ezt a topikot azzal a céllal nyitottam, hogy itt beszélgethessünk, ha már máshogy nem megy. Igyekszem sűrűn olvasni és írni, bízom benne, hogy nem leszek egyedül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!