Keresés

Részletes keresés

Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.29 0 0 1405

Jajj! Valakinek nem tetszett. 😭😢

Előzmény: Masztur_Bálint (1404)
Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.20 -1 5 1404

 

SzepiDani megengedte, hogy folytassam egy másik fantáziáját. 

 

 

 

Parancsoljatok.

 

Közeledett az első magánóra ideje Faludy Krisztián tanár úrnál.

Dávid kicsit lehiggadt, jót tett neki a múltkori, igencsak furán sikerült látogatás, majd fegyelmezés a tanár úrnál.

Úgy döntött, változtat a viselkedésén és komolyabban veszi a tanulást. 

Suli után összekészült, buszra szállt, hogy elmenjen a különórára, tanára lakására.

Megnyomta a kaputelefonon a Faludy felirat melletti gombot. A tanár tudta, hogy Dávid érkezik.

- Szia! Nyitom.

Dávid felszaladt a lépcsőn, majd bekopogott.

Kinyílt az ajtó.

- Szia Dávid!

- Jó estét kívánok, Tanár úr!

- Gyere be!

Dávid levette a cipőjét. 

- Gyere, foglalj helyet.

A fiú leült az íróasztal ellenkező oldalára, a közben a karosszékében helyet foglaló tanárával szemben.

- Na, hol is kezdjük?

- Én nem tudom, Tanár úr! Ön a főnök.

Sajnos hanyag voltam az utóbbi időben, így nekem akármelyik téma hasznos lesz.

- Igen. Örülök, hogy ezt belátod és próbálsz változtatni a hozzáállásodon. Na, de akkor essünk túl egy területen, ami elég száraz, én sem szeretem annyira. Nem is nagyon lesz rá szükséged a jövőben, mivel az orvosira készülsz. De a felvételi anyagban sajnos benne van rendesen.

- A növénytan?

- Igen. Majd azért igyekszem érdekessé tenni.

Na! Akkor kezdjük a rendszertannal. 

Dávid nagyon figyelt. De nagyon furcsa volt számára, annál az asztalnál ülni, amin egy hete még meztelenül feküdt, álló farokkal és a tanára kiverte a farkát.

Még furcsább volt, hogy a tanára úgy tanította, úgy zajlott az óra, mintha mintha a múltkor semmi nem is történt volna.

Dávidnak többször voltak fantáziái arról, hogy vajon fog-e még hasonló történni tanára lakásán. Főleg a lányok érdekelték, mégis úgy érezte, hogy nagyon izgalmas volt, hogy egy férfi, a saját tanára elégítette ki a kezével fegyelmezés és megszégyenítés céljából. Azon gondolkodott, hogy igazából még életében nem élvezett ekkorát, legalábbis azóta, mióta 13 évesen felfedezte, hogy a kukija nem csak pisilésre való.

De nem történt még csak utalás sem a múltkorira vagy bármi hasonlóra.

A fiú ennek ellenére fantáziált jelenetekről, és ez felizgatta.

- Na! Dávid! Nagyon meg vagyok veled elégedve. Mintha ki lennél cserélve. 

Szeretném, ha ez így is maradna.

- Így lesz. Ígérem. 

- Ideje, hogy benőjön a fejed lágya, fiatalúr.

Na, akkor hetfőn találkozunk. Jó tanulást a hétvégére.

- Köszönöm! Kellemes hétvégét, Tanár Úr!

- Neked is!

- Gyere, kikísérlek. Apropó! Majdnem elfelejtettem…

Dávid testét hirtelen elöntötte a forróság. “Talán a múltkori dologgal kapcsolatban akar mondani valamit.”

- Ide tudnál érni hétfőn 17 órára, egy órával előbb. 

- Megoldható!

Hamar eltelt a hétvége! Dávid szorgalmasan tanult. Egyrészt imponálni akart a tanárának, másrészt tudta, hogy rengeteg bepótolnivalója van még.

Eljött a hétfő. 

Dávid most is, mint mindig, rendesen becsengetett. Felszaladt az emeletre. Nagyon szexi volt, ahogy könnyed léptekkel ment fel a lépcsőn. Ha bárki látta volna, szép látvány lett volna, ahogy a viszonylag szűkebb farmer közben szépen láttatta kicsi, de nagyon formás gömbölyded fenekét lépcsőzés közben.

- Szia Dávid! 

- Tiszteletem, Tanár úr! 

- Ülj le, vágjunk is bele, mert utánad még lesz egy diák. Köszönöm, hogy meg tudtad oldani, hogy előbb tudjunk kezdeni.

Folytatták a növényrendszertant. Sok gyönyörű képet átnéztek a különféle könyvekből.

Így nem is volt annyira száraz a tananyag.

Belefeledkeztek kicsit, mígnem egyszer csak kopogtak az ajtón.

- Jesszus, mennyire elszaladt az idő. Ez Dóri lesz. Várj! Mindjárt beengedem. Maradj egy picit.

Dávid a dolgozószobából hallotta, ahogy tanára üdvözli a lányt.

- Szia Dóri!

- Jó estét, tanár úr.

- Itt van még egy tanítványom, Dávid. Vele mindjárt végzünk, addig is gyere be.

- Szia Dávid!

- Szia Dóri!

- Ti ismeritek egymást?

- Persze, tanár úr. Dóra egy évvel alattam jár. 

- Figyelj, Dóri! Szerintem ma ne a genetikát vegyük mégse. 

- Rendben, tanár úr. 

- Tekintettel, hogy itt van Dávid, és neki is hasznos lesz ez az anyag. Apropó, Dávid! Sietsz haza?

- Éppen nem.

- Tudsz maradni még egy órát?

- Végülis igen.

- Remek. Arra gondoltam, hogy Dávid segíthetnél nekem. 

- Hogyan?

- Ma átvesszük az ember szaporodása fejezetet. Rendben? A fiatalok szinte egyszerre válaszoltak.

- Igen, ha tanár úr így szeretné. - mondta Dóri

- Hogyne. Kicsit izgalmasabb is, mint a növénytan. A porzó meg a bibe. - kontrázott rá Dávid.

- Az biztos! Főleg neked, mi?

- Hát, mit tagadjam.

- Jó, akkor legyél kedves levetkőzni.

- Hogy tessék? Ugye csak viccel, tanár úr?

- Úgy nézek én ki, mint aki viccel? Ha már itt vagy, átvesszük a férfi test anatómiáját. Úgy gondoltam, ha már itt vagy, két legyet is üthetünk egy csapásra. Rajtad szemléltetném. Neked is hasznos az anyag, és akkor Dóri is élőben is tudja tanulmányozni a férfi testet. Talán még te is tanulsz valami újat.

- Atyaúristen, tanár úr! Tisztelettel, de ezt kérem azonnal felejtse el! - ellenkezett Dávid.

- Nanananana, fiatalúr! Még elég sokkal tartozol nekem. Egy fegyelmezetten eltöltött hét és egy különóra még nem teszi jóvá a két éves arrogáns és tiszteletlen viselkedésedet, amit a tanáraiddal szemben tanusítottál. Most tehetsz valamit azért, hogy majd egyszer mindezt jóvá tedd. 

- Ne már! 

- Figyi! Nekem eddig nem tűntél szégyenlős gyereknek. Ahogy a csajokkal flörtöltél, ahogyan néha ültél. Nem nagy dolog az egész.

Vetkőzz le. Szép fiatal tested van, nincs mit szégyellni rajta!

Dávid elpirulva elkezdett vetkőzni. Levette a póláját, majd a szexi farmernadrágját. Egy szexi piros Björn Borg boxer volt rajta.

- Pffff! - sóhajtott fel Dóri, aki így 15 évesen  nem nagyon látott még nemileg érett, korabeli serdülő fiút meztelenül. Izgalmasnak találta a dolgot. Zavarban volt, de egyben kíváncsi is volt, így nem tiltakozott. Egy szál boxerben itt áll előtte a gimi szépfiúja, akiért szinte az összes kamaszlány odavolt. 

Dávid lámpaláza is enyhült kicsit. Kezeit lazán a dereka mellett tartotta, lábai természetes szélességben támasztották a talajt. Lazán, vagányan, magabiztosan állt.

A lány idönként diszréten figyelte, milyen szépen dudorodik az alsónadrág Dávid lábai között. A fiú persze megérezte ezt, és izgalmasnak találta. Egy kicsit pózolt is. Nagyon izgalmasnak találta, hogy a lánynak tetszik, amit lát.

- Vedd le a boxert, légyszíves, Dávid. - kérte tanára.

- Ezt tényleg nem hiszem el.

- Pedig elhiheted, nagyfiú!

A mutatott magabiztosság ellenére kissé elpirult miközben letolta a tökéletes idomaira ráfeszülő alsóneműt.

Dórinak nagyon tetszett a fiú adoniszi alakja. 

- Akkor kezdjük! Látod, Dávid 16 éves hím, egészséges példány, nála a nemi érés már lényegében befejeződött. A hímvessző mérete nagyjából 15 éves korára elérte maximumát, bár egyeseknél nő még ezután is. Szeméremszőrzete is kialakult. Ezt manapság sok fiatal fiú leborotválja. Ez most valamiért nagy divat. Dávidnál szép, egészségesen dús fanszőrzetet látunk.

Amely néhány fiúnál egy diszkrét csíkban egészen köldökéig is felnyúlhat. 

A végbélnyílás környéke még sok fiúnál szőrtelen ebben a korban.

- Dávid, állj oda a székhez, tedd fel rá a bal lábadat!

A fiú még kicsit ki is dugta a fenekét. A tanár rátette a fiú farpofáira a kezét és óvatosan széthúzta őket.

- Látod? Még szinte teljesen szőrtelen. De itt ezen a részen már kezd neki pelyhesedni és majd itt fog nőni egy kevés szőr. 

Dávid felszisszent, ahogy a tanár végighúzta a mutatóújját az ánusz egyik oldalán. 

- Látod, itt vannak a herék. Egy kicsit lelógnak. De ha alulról megsimogatod a zacskót itt, vagy ha hideg van, akkor feljebb húzódnak, és inkább olyan kis gombóc szerűvé válik a herezacskó, amely kamaszkorban még általában szőrtelen. Akkor is felemelkedhetnek a herék, ha a comb legfelsőbb belső felét símogatod.

Látod, Dávidnak nyugalmi állapotban lóg a hímvesszője. Így most nem túl nagy. Talán 7-8 centiméter hosszú lehet.

- Dávid! Légyszíves feküdj fel hanyatt az íróasztalra. Adok egy párnát, hogy ne nyomja úgy a hátadat.

- Így jó?

- Igen, Dávid. Jó lesz.

Aztán ismét a lányhoz fordult. 

- Gyere közelebb. Látod, ez is egy úgynevezett nemi jelleg. Dávidnak szép széles vállai vannak, és keskenyebb csípője. A lányoknál ez inkább fordítva van. 

Ahogy az előbb is láttuk, nem túl nagy még a fütyije.

De ahogy te is tudod, meg tud nőni és meg tud keményedni. Most még puha.

- Mitől tud ez bekövetkezni? - kérdezte a tanár

- Például ha felizgul a fiú. 

- Igen. De ha fizikai inger éri, akkor is. Főleg ebben a korban. Néha már attól is, ha túl szűk a nadrág és jobban dörzsöli.

De ha például megfogod. Fogd meg nyugodtan.

Dóri óvatosan megfogta Dávid puha farkát, finoman megnyomkodta. Közben érezte, hogy Dávid farka elkezdett duzzadni.

- Ezt nem hiszem el… ahhhha. - sóhajtott fel a srác.

- Látod, jó érzés neki. Ekkor adnak ilyen sóhajtozó hangot. 

- Dávid puha farka hamarosan 18-19 centiméteresre duzzadt.

- Azta! Ilyet eddig csak képen láttam. Élőben még soha.

- Légy a vendégem. - poénkodott Dávid.

- Na, milyen kis magabiztos lett a fiatalember! Mondjuk ez azért elég nagy. Bőven átlag feletti.

Látod, szépen összehúzódott a herezacskója és a heréi a testéhez lapulnak. Egy kicsitt terpeszd szét a lábad, Dávid!

- Ez a rész, itt a gáttájék. Ez az, ami a végbélnyílás és a herék között van. Mutatott oda a mutatóujjával.

- Herezacskó bőre és a hímvessző töve tele van mirigyekkel, amelyek köszönhetően lesz a nemi szervnek egy jellegzetes szaga.

Dávid gondodolom tegnap zuhanyzott utoljára, így ezt enyhén lehet is érezni.

- Érzed?

- Igen. Nos ez, inkább ilyenkor illat. Egy nő számára vagy egy meleg férfi számára nemi izgalmat okoz. 

Tedd a heréire a kezed! Húzd végig a kezed felfelé. Túrj bele a szőrbe a kezeddel. Ha most megszagolod a kezedet, akkor jobban érzed.

- Igen! Nem kellemetlen. 

Ez egészen addig ilyen, amíg a higiénia rendben van. Ha kihagyna egy napot a tisztálkodással, akkor holnap ez a szag erősebb lenne. Majd utána kimondottan büdös lesz. Dávid egy nagyon ápolt, igényes fiú, így nála ez nem áll fenn. 

Érzed, mennyire kemény a hímvesszője. Dávidé elég nagy. Ez olyan 18-19 centiméter lehet.

- Igen. Nagy. Nem hittem volna, hogy neki is ilyen nagy van.

- Valóban. Ráadásul nagyon szabályos. Tankönyvekbe is be lehetne tenni egy képet róla. Ha a végéhez közelebb megfogod.…Igen! Fogd meg ott.

- Aaaaaa. -  Sóhajtott fel kéjesen az érintésre a fiú.

- A végén található szélesebb részt makknak hívják. Ezt általában félig vagy teljesen bőr fedi. Ez a fityma. Óvatosan húzd hátra. 

Erre előbukkant a gyönyörű makk, a húgycsőnyíláson bőségesen előváladék folydogált. 

- Ahhhh! Pfúúú! - sóhajtott fel kéjesen a fiú.

- Ezt szokták használni önkielégítésre. Ez a furcsa folyadék az előváladék. Két szerepe is van. Nagyon jó síkosító behatoláskor, illetve megkönnyíti az ondó kilövellését is magömléskor.

Azaz, mozgasd a kezed. Lassan, fel és le. Finoman feszítsd hátra a bőrt, majd emeled a kezed, ismét le.

- Ahhhhh!

- Kellemes? - kérdezte a tanàr

- Maga szerint?

- Hé, hé, hé! Nem szemtelenkedük! Világos? Feltételezem, hogy azt szeretted volna mondani, hogy ”Ön szerint”. Ugye? Nekem két nevem van kispajtás? Tudod…. vagy “tanár úr” vagy “ön”. Vilcsi….

- Igen, tanár úr.

- Na, folytasd ebben a tempóban. 

A tanár közben néha megnyomkodta a feszes herezacskót. 

Dávid elallgatott, szemeit becsukta.

- Aaaaaaa.

- Látod? Közel van. Hamarosan orgazmusa lesz. Magyarul el fog élvezni, kielégül. 

Azaz, folytasd.

- Ahhhh. Nee! Uramisten! Elmegyek. Aaaaaa…

A tanár ügyet sem vetett a fiúra, a lánnyal csak a pénisz tanulmányozásával voltak elfoglalva. 

- Folytasd! Hamarosan magömlése lesz.

- Érzem, ahogy lüktet a kezemben.

A fiú teste megfeszült. És intenzív spricceléssel tört elő a fehér nedű.

Betakarta a fiú mellkasát és hasát.

- Folytasd! Ugyanabban a tempóban. 

4-5 ilyen összehúzódás lesz még. Figyeld, ahogy itt a gáttájékon összehúzódik az izom.

Nézd, a heréi mégfeljebb húzódtak, a zacskója még feszesebb. Legalább 4-5 ilyen, egyre kevésbé intenzív összehúzódás van, mindegyiknél távozik folyadék, de egyre kevesebb. 

- Azta mindenit. Ez elég sok.  Akkor is ennyi jön, amikor magadnak csinálod?

Dávid nem válaszolt. Még kicsit a brutális erősségű orgazmus hatása alatt volt.

- Húú! - fújta ki magát Dávid.

- Jól esett? - kérdezte tanára.

- Igen, nagyon jó volt. Köszönöm!

- Egészségedre! Én köszönöm, hogy vállaltad. - mondta Faludy.

- Na, menj, mosakodj meg!

- Kaphatok egy papírtörlőt, mert így végig fog csöpögni a padlón, amíg kimegyek a mosdóba. 

- Persze! Várj!

Dóri gyorsabb volt! 

- Van nálam zsepi! Tessék!

- Köszi szépen!

- Szívesen.

- Nagyon összekentem a kezed? Bocs!

- Nem vészes. 

Dóri egy másik papírzsepivel megtörölte a kezét. Majd egy újabbat vett elő és  segített Dávid testéről felitatni a spermacseppeket. 

- Gyorsan még megmosom a kezem, mielőtt lezuhanyzol. Oké?

- Persze!

Dávid sietett, mert a következő busz 15 perc múlva indult. Azt el akarta érni.

- Na, siess! Ügyes voltál ma is. Akkor pénteken a szokott időben várlak.

- Rendben, viszlát, tanár úr!

 

Dóri ugyanazzal a busszal ment. 

Így a megállóban találkoztak. Csak ők ketten voltak ott.

- Szia!

- Szia!

- Nem is tudom, hogy mit mondjak. Nagyon fura volt ez az egész. De nagyon jól csináltad. Köszi! Jó volt érezni a kezedet. 

- Érdekes volt.

- Még sosem volt kezedben fiú….? Na, szóval érted.

- Nem, még nem. Nagyon szép voltál meztelenül. Szép tested van. 

- Köszi! Lenne kedved valami hasonlót csinálni valamikor?

- Jajj! Ne már.  

- Te is tetszel nekem. Tanulhatnánk együtt, aztán ha úgy adódik szerezhetnénk örömet egymásnak kézzel, esetleg szájjal.

- Fujj! De perverz vagy!

- Most miért? Szerdán este nem lesznek otthon a szüleim. Lenne kedved eljönni hozzám tanulni?

- Majd meglátjuk. Lehet

hangyaboy111 Creative Commons License 2024.03.20 0 0 1403

még várom a folyt :)

Előzmény: Masztur_Bálint (1401)


Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.20 0 0 1402

Egy költő veszett el benned. Az nem lehet?

Előzmény: macipapa1717 (1400)
Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.17 0 3 1401

Áron modellkedős történetének folytatása

Első verzió.

Áron másnap egyeztetett egy időt Lacival, a cég egyik ügynökével. Szerződés, bankszámlaszám stb. Számlát is kapott a múltkori szerepléséről. A projekt manager kedvéért történt nem tervezett fejlemények díjazása, mint extra pémium került elszámolásra.

- Szóval, Áron! Akkor jövő héten, hétfőn 17 órakor megcsinálnánk ez első fotózást, melyből néhány fotó már meg fog jelenni. 
Elegánsabb ruhák, kabátok, zakók, szexi farmerek lenne az első kör. Majd csinálunk egy alsónadrágos sorozatot is. Rendben?
- Oké! 
- Itt a szerződésed. Mivel az alsónadrágos modellkedést is vállaltad, ez havi 700.000 forintot jelent neked.
Áron nagyon meglepődött, amit próbált nem kimutatni. Apja már korábban megtanította neki, hogy ha üzletről van szó, akkor pókerarc van.
- Rendben!
- Ez így elfogadható?
- Végülis igen. 
- Rendben, akkor itt írd alá. Ne felejtsd el, hogy ez csak az alapbéred. 
- Ez jól hangzik.
- Figyelj! Lenne még valami.
- Igen? 
- A projekt managerünk, András, egy talpig úriember. Mivel lényegében ő lesz a főnököd, azt kéri, hogy ugorj be az irodájába holnap, a fotózás után. 
- Rendben.

Áron testén végigfutott egy forró érzés, a pulzusa is megemelkedett, a levegőt is kissé gyorsabban kellett vennie.
Nagyon lámpalázas lett, hiszen úgy érezte, hogy talán kicsit arrogáns volt, amit csinált. Magabiztosan tartotta a szemkontaktust a projekt managerrel, miközben önkielégítést végzett. Mintha csak hergelni akarta volna. 
Ugyanakkor elég intenzív fantáziai voltak arról, hogy mi lenne, ha… Ha az első szexuális élménye nem lánnyal, hanem egy idősebb férfival lenne. Elkezdett nagyon izgulni. “Vajon megtörténhet?”. “Meg egyáltalan… mégis hogy fog alakulni ez a beszélgetés ezek után?”
Ennek ellenére az utóbbi napokban nagyon sokszor ki kellett vernie. Ha épp nem volt otthon, akkor kiment a mosdóba könnyíteni magán. Annyira gyötörték a vadabbnál vadabb fantáziák a projekt managerrel.

Elérkezett a hétfő. Az előadások, gyakorlatok után Áron elindult az irodaházba, ahol a stúdió is volt.
- Szia Áron!
- Sziasztok!
- Akkor készen állsz?
- Persze. 

Szépen lement a fotózás. Pólókkal, ingekkel, farmerekkel, zakókkal. A képek zseniálisra sikerültek.
- Jól van. Kevés időnk maradt, de erről a kétféle boxerről, és erről a  vágottabb alsónadrágról kellene egy-egy sorozat, különböző színekben.

Áron kicsit szegyellősen levette a pólóját és a farmert, végül a saját alsónadrágját is levette, és felhúzta a vágott, fecske típusú fehér alsónadrágot. Csodálatos volt a domborodó csomagja, a csodálatos formás farpofái közé beilleszkedő szövet. Ez egy nagyon szexi alsónadrág volt, amely nem tanga, de jóval kevesebbet takar el az őt viselő fiú fenekéből, mint például egy klasszikus speedo. 
- Pfúúú, Áron! Ez nagyon szexi. Fordulj kicsit oldalra. 
- Így?
- Aha! Nagyon jó rád. Kihangsúlyozza a formás feneked. Fordulj még jobban meg. Fenekedet mutasd, azaz!
- Köszi. Az nem gáz, hogy itt oldalt kicsit kilóg a szőr. 
- Szerintem ez minimális, és őrülten szexi. Hagyd csak így. Nézd meg magad a tükörben. 

Az volt a probléma. Hogy Áronnak erre fél percen belül felállt a farka, ahogy meglátta magát a tükörben. 
- Jajj, te fiú! 
Áron fülig vörösödött.
- Bocs!
- Nem tudod valahogy megoldani, hogy megszűnjön a merevedésed?
- Hogyan? 
- Nemtudomén, gondolj valamire, ami gusztustalan és eltereli a figyelmedet.
Áron tanácstalanul állt. 
- Figyelj, semmi baj. Lövök egy-két képet rólad Andrásnak, ha nem baj. Neki tetszeni fogsz a szexi alsónadrágban úgy, hogy alatta áll a gyönyörű farkad. Helyezd úgy át, hogy oldalra mutasson!
- Így jó?
- Igen. Tökéletes. …. Egy pillanat. Mondjuk ez az első néhány felvétel nagyon jól. 

Áron úgy érezte, hogy kigyullad a teste. Ő is tudta, hogy a projekt managerrel való találkozás gondolata állt a háttérben. A tükör csak a végső lökést adta meg. Ráadásul újabb képek kerülnek majd főnöke exkluzív gyűjteményébe. Ez csillapíthatatlanul felizgatta.
- Figyi! Majd máskor folytatjuk. Most megint csinálhatnák egy izgalmas videót arról, ahogy kivered kamera előtt. De erre most sajnos nem lesz időnk. Nekem most el kell mennem. 
Van egy kényelmes kanapé az irodámban, ott a folyosó végén balra. Én mindjárt hazamegyek. Menj, aztán verd ki nyugodtan. Az íróasztal legfelső fiókjában találsz papírzsepit.
Csak ne kenj össze semmit. Jó? - vigyorgott bele a mondat végébe a fotós.
- Nagyon kedves vagy, de ez egy kicsit ciki.
- Na ne viccelj már! Múlt héten egy egész stáb előtt, egy fotóterem közepén, kamerák előtt verted ki.
- Az is igaz. De… szerintem kibírom hazáig.
- Ahogy gondolod. Én felajánlottam.
- Azért köszi.
- Akkor majd jövő héten találkozunk. 
- Oké! Akkor majd lehet, hogy élek a lehetőséggel.
- Milyen lehetőséggel?
- Hát, hogy … tudod.
- Jaaa igen! Szerintem is talán érdemes lenne masztiznod egyet fotózás előtt.
- Igen. Lehet, hogy azt kellene. Merre van a projekt manager irodája? Be kell ugranom hozzá. Nagyon izgulok. 
- Mi a manóért? Na, mindegy. Látod? Ott azon a másik, szemközti folyosón az első iroda jobbra.
Ja… amúgy ne vedd le az alsógatyát! Megtarthatod. Tiéd lehet a boxerekkel együtt. Na csáó! Mennem kell. Viszlát jövő héten! Szia! Andrással meg ne parázz, nem harap.
- Oké, Szia!
Áron felöltözött és elindult a projekt manager irodája felé.

Kopp-kopp.
- Igen! Szabad.
Áron picit elpirulva belépett.
- Szia! Te vagy Áron!
- Igen! 
- András vagyok. Tegeződjünk, oké?
- Rendben. Áron.
Közben kezet ráztak.
- Kérsz valamit inni? Kávét? Üdítőt? 
- Köszönöm, egy pohár Cola jól esne.
- Parancsolj.
Áron nem mert megszólalni.
- Nyugi! Nagyon feszültnek tűnsz. Ennyire ijesztő lennék?
- Nem, csak…. Iszonyú zavarban vagyok.
- Felesleges. Miért?
- Hát, a múltkori miatt. Nem volt helyes, amit csináltam.
- Sejtem, hogy mire gondolsz. De pontosan mi is volt a gond?
- Hát, hogy arrogáns volt és kihívó, ahogy mereven a szemedbe néztem.
- Semmi gond. Nekem nagyon tetszett, amit csináltál. Brutál szexi volt az a magabiztosság, és arrogancia (ahogy te fogalmaztál). Én inkább úgy mondanám, hogy olyan őrülten szexi módon pimasz voltál.

András nagyon profi, dörzsölt pasas volt. De talpig úriember. Gyűlölte a szánalmas nyomulást. Tökéletesen leplezte, hogy a jelen pillanatban kevés dologra vágyna jobban, minthogy itt és most, az irodájában valóra váltson az Áronnal való fantáziái közöl valami igazán gyengédet és brutálisan izgatót.
Majdnem biztos volt benne, hogy célba érhetne a fiúnál, hiszen ő nagyon rendben volt magával. 43 évesen sármosan őszülő hajjal, igényes megjelenésével, kellemes borostájával, jó fizikumával rendkívül vonzó férfi volt. Tudta, mit ér a piacon, de nem volt egy agyjátszós, túlkompenzálós beképzelt hólyag sem. Egyensúlyban volt.
Tudta, hogy semmi mást nem kell tennie, mint türelmesnek lennie.

- Milyen volt a mai fotózás?
Áron elpirult.
- Hát, az eleje egészen jól ment.
- Miért? A vége nem?
- Voltak technikai nehézségek. Ha érted.
- Igen! Azt hiszem. 
- Ez olyan ciki.
- Ugyan már. Figyelj! Azt hallottam Lacitól, hogy gondolkozol azon, hogy kicsit tovább menj, és mást is kipróbálj az egyszerű fotózáson túl.
- Igen, megfordult a fejemben. Viszont én teljesen tapasztalatlan vagyok.
- És ez baj? Szeretnél előtte tapasztalatot?
Áronnak durván merevedése lett, szinte már fájt a farka. A teste izzott, a szíve kalapált.
Nagyot nyelt. Ha akarta volna se tudta volna leplezni, hogy zavarban van és szexuálisan totál felizgulva.
- Lányokkal hogy vagy? Nem adódott alkalom? 
- De, csak. Béna voltam.
- Érdekelnek a lányok?
- Persze. De a fiúk kábé kétszer jobban.
- Figyelj! Én meleg vagyok. Legalábbis 99%-ra. Nagyon tetszel nekem. Gondolom, ez számodra is nyilvánvaló volt abból a… szemkontaktus dologból.
- Igen. Volt egy intenzív vibráció.
András egy picit gondolkodott, majd magabiztosan megkérdezte.
- Szeretnéd, hogy segítsek? Hogy kicsit magabiztosabb legyél? Érted, hogy mire célzok?
- Igen! Hát, hát….. én… nem is tudom…… nem….nem bánnám.
- Oké.

András felkelt az íróasztal mögül, megkerülte a széken ülő fiút, mögé lépett, és gyengéden megsimogatta a nyakát, beletúrt a hajába. 
A fiú kicsit oldalra hajtotta a fejét. Majd sóhajtott egyet.
- Aaah.
- Kellemes?
- Ahhaaaa. - sóhajtott Áron kéjesen
- Na gyere, állj fel. 
Áron felkelt a székből. 
András pedig leült ugyanoda. 
- Atyavilág, de gyönyörű vagy. 
- Pfffheee - szisszent fel nyeglén, szégyenlősen, de a végén belemosolygott. 
A projekt manager a fiú övéhez nyúlt, majd elkezdte kicsatolni. 
- Majd én. 
A fiú előbb levette a cipőjét, majd a farmert is.
Ledobta az irodában lévő kanapéra, majd visszaállt András mellé.
- Wow. De jól áll neked ez az alsógatya.
- Köszi. Ebben akart Zoli fotózni, de.
- Igen, sejtem. Nem csak az alsónadrág állt jól.
- Igen! - mondta a fiú, és még jobban zavarba jött.
- Légyszi vedd le a pólódat is. 
A póló levétele közben a projekt manager már két keze közé fogta a fiú mellkasát, egyszerre simította végig a jobb és bal kezével Áron mellizmait. Finoman végighúzta kétoldalt a hóna aljától egészen a derekáig, majd megcirógatta a hasát. A bal és a jobb mutatóujját végighúzta a két egyenes hasizom külső barázdája mentén.
Mire Áron behúzta a hasát, és felszisszent.
- Látom, ez érzékeny terület. 
- Igen! Húúú.
A projekt manager bal kezét rátette Áron fenekére. Jobb kezével végigsimított a fiú jobb combján, majd rátette a kezét az agyzsibbasztóan szexi módon dudorodó csomagjára. 
- Ahhhhh. Basszus! Pfúú. - sóhajtott fel a srác.
Áronnak csontkeménnyé vált a farka, miközben András az alsónadrágján keresztül a csomagját símogatta.
Majd adott Áron hasára egy puszit, és a csomagjánák nyomta az orrát, és jó mélyen beszippantotta a levegőt.
- De jó illatod van? 
- Tényleg? Pedig tegnap este zuhanyoztam utoljára.
- Nagyon ápolt, igényes srác vagy. 
- Akarod, hogy?
- Nyugi, nyugi, nyugi! Nagyon kellemes illatod van. 

Megfogta az őrültenszexi alsónemű deréknál levő két szélét. Felnézett Áronra.
- Mehet?
A fiú nem szólt semmit, csak belegyezően bólogatott.
András a földig húzta az alsónadrágot, majd miután Áron kilépett belőle, a kezébe adta. 
- Fogd a kezedben. 
- Nem kellene bezárnunk a…?
- Nyugi! Senki sincs itt. Egyedül vagyunk az egész emeleten. 
- Oké. 
Ahogy az alsónadrág lekerült, szabaddá válhatott Áron csodálatos farka. 
- Te fiú! Ne tudd meg, mióta vártam erre a pillanatra.
- Én is. De csak múlt hét óta. Nem? 
- Tényleg.
Mindketten vigyorogtak ezen. 
A projekt manager lassú és óvatos mozdulatokkal fogta ujjai közé a zsenge, de acélkemény péniszt. Óvatosan, lassan hátrahúzta a bőrt, mire előbukkant a fiú hibátlan, előváladéktól csöpögő, nedvességtől fénylő makkja. 
András a továbbra is tartotta a fíú gyönyörű, erőteljes farkát. És felfelé nézett, egyenesen Áron szemébe. Aki lélegzetvisszafojtva várta a következő pillanatokat. Sejtette, hogy mi fog történni, ezért majd szétvetette az izgalom.
András nagyon lassan kinyitotta a száját. És mintha csak valami fagylaltot kóstolgatna, nagyon finoman elkezdte nyalogatni a makkot, ami szépen lassan becsúszott a szájába.
- Ahhhhh! Atyaisten!
- Hmmm! Gyönyörű vagy. 
Majd ezután szájával egyre jobban magába fogadta Áron férfiasságát. 
- Álomszép farkad van. Ugye tudod?
Áron semmit sem szólt. Már ájuldozott a kéjtől.
A projekt manager visszahúzta a fejét, kikerült a szájából a szép hímvessző. Felfelé tartva a srác hasához nyomta. Majd megnyalta Áron zacskóját, és onnan felfelé folytatva végignyalta a farkát teljes hosszában, egészen a makkig.

Majd felállt a székből és határozott léptekkel az íróasztala mögé került. Gyorsan elpakolta róla az iratokat, mappákat.
- Gyere! Légyszi feküdj fel hanyatt az asztalra!
- Oké. 
Áron odalépett. És felült az asztalra. Térdei behajlítva az asztal szélénél, lábszárai a föld felé lógtak. 
- Így! Dőlj hátra! Várj, teszek alád egy párnát.
Azaz. Kényelmes így?
- Aha!
A projekt manager a fiú elnyúlt adoniszi teste fölé hajolt. Elkezdte a mellbimbókat csókolgatni, nyalogatni majd a fiú nyakát, kezdte gyengéden puszilgatni, nyalogatni. Áttért a fülére. Majd az orra hegyét puszilta meg, mielőtt áttért a szájára és lassú, gyengéd, ugyanakkor szenvedélyes csókolózásba torkollott a dolog.
Majd ismét a mellbimbók kényeztetése következett, azután Áron hasára adott jó néhány nedvesebb puszit. 
András felegyenesedett. 
- Egy kicsit terpeszd szét a lábaidat.
Jobb kezével megfogta Áron feszes herezacskóját, mintha csak egy törékeny karácsonyfadíszt akarna megfogni. Közben ujjaival beletúrt a zsenge, buja, finoman göndörödő fanszőrzetbe.
Majd óvatosan, ujjbegyeivel alig szorítva elemelte a fiú szép nagy farkát a hasáról, miközben a has bőre és az egyre távolodó húgycsőnyílás között egyre inkább nyúlt el az őket összekötő előváladék.
András ezt mutatóujjával letörölte, majd Áron szájához tette, aki szinte reflexszerűen lenyalta. Majd ismét szájon csókolta a fiút.
Ezután a projekt manager újra megragadta finoman a fiú farkát, és közepes tempóban elkezdte verni. Tudta, hogy ennek a 18 éves fiúnak így a nap végen, ennyi izgalom és esemény után nem kellene sok.
Nem Áron volt az első tini, akinek szeretgeti a testét. 
A fiú reakcióit figyelve pontosan tudta, hol van az a pont, ahol abba kell hagynia.
A fiú csak lihegett, jajjgatott, sóhajtotott.
Majd a herék intezívebb nyalogatásával folytatódott az “ismerkedés”. Végül a nyelvével többször végighaladt a nemi szerven hosszában, egészen a makkig.
Majd elkezdte, most már határozottabban orálisan izgatni az ájulás határáig felizgatott fiút.
- Ahhhhh. Elmegyek! Elmegyek!
Erre András hirtelen abbahagyta. 
Áron nyáltól fénylő farka ott lüktetett a hasán elnyúlva.
Kis várakozás után a projekt manager ismét kezébe vette Áron csontkemény farkát. És nagyon lassan elkezdte húzogatni. Szép fokozatosan emelt a tempón. 
- Haaaa! Ahhhhha! El fogok menni.
Megint szünet következett. 
Majd ismét folytatta. Egyenletes, normál tempóban. 
- Légyszi! Hadd menjek el!
- Oké! 
- Ne hagyd abba! Légyszi! Engedj elélvezni! Folytasd, kérlek!
- Oké! Azaz!
Áron szinte jajjgatott. András picit emelt a tempón. Figyelte a fiú remegő testét és a szép makkját. Szinte másodpercre pontosan meg tudta volna mondani, hogy mikor tör elő a bőséges fiúnedv. 
- Azaz! Engedd el! Jól van.
Ahogy a múltkori alkalommal is, intenzíven, fröcskölve tört elő Áron bőséges magja. 
A manager az első kilövellést figyelte. Ez a fiú mellkasát érte leginkább. 
Ebből be tudta lőni, hogy ha egy picit feljebb irányítja, és a következő kilövellés is ilyen erősségű lesz, akkor az egész adag a fiú arcát fogja betakarni. Bejött a számítás. 
Áront váratlanul érte a hirtelen arcába fröccsenő bőséges nedű, így arca összerezzent, fejét egy pialantra reflexszerűen elkapta.
Ez tovább fokozta az izgalmát. Sóhajtozva, nyitott szájjal élvezett. A harmadik kilövellés is nagy erővel tört ki. Aron szája éppen nyitva volt, így az adag legnagyobb része a nyitott szájában landolt. Ez szintén váratlanul érte. Egy pillanatra olyan gargarizálásra emlékeztető hangot adott, majd száját összecsukta, és ahogy fújta ki a levegőt, az ajkai közt bugyogott ki a selymes ondó. Zavarában elnevette magát, mint egy kamaszgyerek. Még két gyengébb kilövellés következett, mely a hasán landolt és a fanszőrzetét is jócskán összekente.

András felé hajolt. Levette a fiú szemüvegét. Kezével homlokáról letörölte a nedvet. Az orra hegyére és a felső ajkaira került nedvet lecsókolta, lenyalta. Majd szájoncsókolta a fiút. Megsimogatta az arcát. Szemébe nézett. 
- Csodálatos vagy! Ugye tudod? Várj, a füledbe is ment!
András egy zsebkendővel. Letörölte róla.
Áron csak feküdt. Időre volt szüksége, míg ki tudta fújni magát. 
- Jól esett? 
- Aha! Nagyon…
- Na menj, zuhanyozz le. Megtalálod a mozsdót. Megvárlak! Aztán menni kellene, mert nagyon elment az idő.
- Ok. Sietek.

Áron hamar elkészült. 
- Kész is vagy?
- Igen.
- Na, figyelj! Ha van kedved, máskor is csinálhatunk ilyesmit.
- Pfúú, én benne vagyok. Te leszel a titkos mentorom?
- Hát, ha szeretnéd. 
- Én nagyon élvezném. 
- Hát még én. Akkor kipróbálunk még ezt-azt. 
Áron tökéletesen megbízott a sármos férfiben. Úgy érezte, hogy végtelenül gyengéd és tapintatos volt vele. 
- Figyelj! Soha semmi olyat nem szeretnék, amit te nem akarsz, vagy ami neked nem jó.
- Majd mindig mondd meg, hogy mit csináljak. Te pedig azt csinálsz velem, amit csak akarsz.
- Hú, ez nagyon izgalmas. Hidd el, nem fogok visszaélni a bizalmaddal. 

A project manager megcsókolta a fiút. Majd beletúrt a hajába, és gyengéden megpaskolta az arcát. 

- Akkor én most megyek!
- Rendben, én is. Még bezárom az irodát. Ha van kedved, gyere el hozzám a hétvégén.
- Oké. Meglátjuk. Szia!
- Szia! 

macipapa1717 Creative Commons License 2024.03.14 -2 1 1400

A férfi test szeplőtlen! Gyönyörrel teljes !

 

Boglárka18 Creative Commons License 2024.03.13 0 0 1399

👍

Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.13 0 3 1398

Remélem, hogy Szepi Dani nem bánja, ha folytatom az egyik korábbi történetét.

 

 

Az a helyzet, hogy ez volt az egyik legizgatóbb szexuális fantázia, amit eddig olvastam, és amióta ezt elolvastam, ezt a napozós fantáziát, vagy 140x fantáziáltam erről a jelenetről és mindig maszturbálnom kellett, szokatlanul intenzív orgazmusokkal a vegén. Megőrülök a feszülős boxergatyákért, ha egy szép formás, sudár, fiatal fiún van, szép csomaggal. A szexi speedo jellegű fecske fürdőnadrág a másik, amitől eldurran az agyam. Sajnos ma már ritkán viselik a fiatal fiúk. Azonkívül én is popsimániás vagyok. 

 

A modellkedős sztori szintén az egyik legdurvább fantáziám az utóbbi időben. Imádok rá edgingelni. Többször majdnem elélveztem az írása közben. Aztán mikor készen lett és visszaolvastam, 3-4 visszatartás után elengedtem… életemben nem spricceltem még ekkorát.

Oké! Túl sok információ!

 

Akkor a folytatás…

 

Családi nyaralás van a Dunaparton. A 18 éves Bálint, nővére, a 26 éves Kriszta és 

annak 28 éves barátnője, Viki úgy döntenek, hogy ismét elmennek strandolni, kenuval elmennek a szemközti homokzátonyra napozni, fürdeni.

Bálint sejtette, hogy nagy valószínűséggel megint happy ending lesz a standolásból. Ez többször felizgatta. Vikinek is megvoltak a kissé perverz fantáziái ezzel kapcsolatban. Arra gondolt, hogy ezúttal könnyebb lesz Bálintot rávenni a mókára, mint előző alkalommal, hiszen láthatóan nagyon élvezte akkor is.

 

Megérkeznek, leterítik a pokrócos. kipakolnak.

Bálint már nem volt annyira szégyellős. Levette a pólóját, szexi világosszürke bermuda nadrágját. Ugyanazt a piros fecske fürdőnadrágot viselte, mint az elmúlt alkalommal. Nagyon jól állt neki. Viki lélegzetvisszafojtva lopva figyelte, ahogy a tökéletes fiú idomok újra láthatóvá váltak.

 

Bálint hasra fekve elkezdett napozni, és egy könyvet olvasni. De eszébe jutott, hogy veszélyes lehet védőfaktoros naptej nélkül napozni.

- Viki! Nem kennél be?

- De, nagyon szívesen.

Bálintot felizgatta a helyzet. Kíváncsian várta, hogy mi fog történni.

- Gondolom, a múltkori után nem bánod, ha ezt levesszük.

- Kmmmmm, morogta a fiú szégyenlősen, fülig elvörösödve. 

Viki ezt úgy vette, hogy Bálint nem bánná a dolgot.

Odatérdelt Bálint mellé a pokrócon, megragadta a fürdőnadrág két bevágott oldalán, deréknál a fürdőnadrágot, és lefelé húzta. Bálint megadóan megemelte a csípőjét. 

Viki nagyon lassan húzta le. Az valami leírthatatlan látvány volt, ahogy a megemelt derék miatt kissé szétnyíló farpofák közül kiemelkedett a fürdőnadrág szövete, és láthatóvá vált Bálint finom, puha ánusza, mellette a finoman pelyhedző, szinte alig látható, pihe-puha szőrzettel. Ez egy kicsit bevágottabb speedo volt, a szélei meredekebbek voltak. 

- Jajj, te fiú! Ennyire szép gömbölyded fiúpopsit szerintem én még nem láttam, mint a tiéd.

- Jajj, köszönöm! - felelte a fiú kissé elpirulva. Annyiszor mondod, hogy a végén még elhiszem. 
- Hát, ha valahol egyszer lesz fiúpopsi szépségverseny, mindenképp nevezz be. Akármelyiket megnyernéd. 

Viki alaposan bekente a kissrác hátát, vállait, nyakát. Persze alig várta, hogy leérjen a derék alatti érzékenyebb területre. Először a combokat, a fiú két vádliját kente be. Kicsit húzni akarta Bálint idegeit, azzal, hogy nem mindjárt a fenekével folytatja. Amikor Viki megkérte, hogy kicsit húzza fel a bal lábát, és utána elkezdte kenegetni a combok belső felszínét, egyre feljebb és feljebb, a fiúnak elég hamar csontkemény merevedése lett. Viki óvatosan, finom érintésekkel áttért a formás farpofák simogatására, napolajjal való kenegetésére. A felhúzott bal láb miatt kissé hozzáfért az ánusztájékhoz is, végighúzta a napolajjal bőségesen bekent tenyerét a farpofák között. A napolaj néhány cseppje megült az ánus körüli pihepuha, göndörödő szőrszálakon. 

Bálint kellemesen felsóhajtott. 

- Ahhhh.

- Jó?

- Ahaaaa.

Viki folytatta kicsit Bálint gyönyörű fenekének a símogatását.

- Szépen lebarnult a feneked is. Igaza volt Krisztának, szebb így. 

Majd Viki megkockáztatta, hogy felfelé fordított tenyérrel előre csúsztatja a tenyerét, megsímogatja Bálint feszes, gömbölyű herezacskáját. Erre Bálint megemelte a csípőjét, ezzel is jelezve, hogy szeretné, hogy Viki jobban alányúljon.

Ezt a lány meg is tette. Bálint felszisszent.

- Ajjaj. Kemény vagy, mint a beton!

A fiú a föld felé fordított homlokkal, szégyellősen “belemondta a pokrócba”.

- Mmmmmmmm. Lassan 20 perce símogatod a fenekemet. Mégis mit vártál?

- Jól van na. Fordulj meg. Hadd lássuk a gyönyörű farkadat.

Bálint iszonyú izgatónak tartotta, hogy Viki nyíltan kifejezte, mellébeszélés nélkül, hogy a farkára fog ezután fókuszálni. A múltkor ezt azzal álcázta, hogy be akarja kenni elől is, holott tudta, hogy Bálintnak kőkeményen áll a farka. Akkor is iszonyatosan felizgatta ez. De ez most valahogy máshogy volt izgató.

Nővére is, Viki is látta már meztelenül, álló farokkal is, így már kevésbé volt lámpalázas és jobban átadta magát a szexuális izgalomnak.

Ahogy behajlított térdekkel, lassan, de határozott mozdulattal megfordult, még fél úton, félig oldalt fekve szégyenlősen a farkára nézett, közben Viki már oda is nyúlt.

Nagyon jól esett neki az erintés.

- Ahhhhhh.

- Feküdj hanyatt kényelmesen. 

Viki szándékosan a mellkasát, vállait kente be először napolajjal. Amikor a hasához ért, Bálint beljebb húzta a szép lapos hasát. Itt érzékenyebb volt. 

- Nagyon szép izmaid vannak. 

A mellizmait símogatva olyan benyomása volt, mintha csak gumiból lennének. 

 

Kriszta megszólalt! Nézhetem, hogy mit csináltok?

- Persze! - felelte Bálint egy nagyon picit elpirulva.

Majd nővére megkérdezte. 

- Nem baj, ha megfogom?

- Hát, ha ezt szeretnéd.

- Nem gáz? Nem fura?

- De az, de nincs bajom vele.

Kriszta finoman, kíváncsi tekintettel megfogta öccse acélkemény farkát, felfelé irányította. Finoman, nagyon lassan hátrahúzta a bőrt.

- Ahhhh! - Sóhajtott Bálint.

- Igen, ezt a múltkor is szeretted.

- Igen! Brutál jó, ahogy valaki más megfogja és lassan hátrahúzza a fitymámat. Ilyenkor olyan érzésem van, hogy újabb lépést tettem, még többet megmutattam magamból.

- Hát gyönyörű a makkod is, az biztos. - mondta Viki.

Közben Bálintnak szépen folydogált az előváladéka.

- Bálint, mit szólnál hozzá, ha megborotválnának. Az most elég nagy divat a fiatal srácoknál. Szerintem iszonyú jól áll neked ez a kis pamacs. Növeszd is vissza utána szerintem. De nagyon kíváncsi lennék, hogy nézel ki borotváltan. 

- Miért? Borotvát is hoztál? 

- Persze, van nálam. Emlékszel. A múltkor beszeltünk is róla, hogy megnéznélek trimmelve és borotválva is.

- Még sosem borotváltam le. Hát…. Próbáljuk meg.

 

Viki elővett a táskájából egy elemes hajvágó gépet, és elkezdte letolni Bálint buja fanszőrzetét. Kriszta tartotta a farkát, hogy ne legyen útban. 

- Wow! Iszonyú szexin nézel ki így is.

Aztán elővett a táskájából egy flakon borotvahabot, és finoman elkente a fiú szeméremdombján. Majd óvatosan elkezdte borotválni. Kriszta közben nagyon lassan mozgatta a kezét föl-le. Nagyon lassan. Egyenletes tempóban. Viki közben óvatosan folytatta a borotválást. 

Kriszta kezdte érezni, hogy a kezében lévő hímvessző egyre nagyobbakat lüktet, a makk megduzzad minden hátrahúzáskor.

Bálint legzése egyre szaporább lett. 

- Figyi! El fogok élvezni.

- Nem baj, csak rajta! Engedd el, nyugodtan.

- Kicsit gyorsabban, légyszi!

- Nem, nem! Marad a tempó, nagyfiú!

- Ahhh! Mindjárt elmegyek.

- Na még egyet. Lassan! Azaz! 

- Pfúúú!

- Na még egy utolsót, lassan!

Közben Viki is befejezte a borotválást.

- Wow! Nagyon szép így is. Így még nagyobbnak látszik a farka. Nem, Kriszta?

- De. Jól áll neki borotváltan is. 

Bálintnak ez a megállapítás. És az, hogy két nála jóval idősebb nő, ráadásul az egyik a nővére, testének a legintimebb részével van elfoglalva! És arról beszélget! Miközben ő itt a legfiatalabb, és ott fekszik egy ilyen sérülékeny pozícióban. Na, ez magadta a végső lökést, és szépen átesett a holtponton, ahonnan már csak az orgazmus felé vezet az út. 

- Aaaaaaah! - jajjdult fel a fiú.

Kriszta folytatta a nagyon lassú húzogatást.

Közben brutális erővel tört elő a forró nedű, magasra spriccelt a levegőbe.

Bálint próbálta a makkja elé tenni a kezét, hogy a tenyerével megakadályozza, hogy mindent összefröcsköljön maga körül. 

- Na, na, na! Nem nyúlkálunk. Vissza a kezedet. 

Viki bal kezével erőteljesen visszanyomta Bálint kezét, és leszorította a földhöz. 

- Nem baj, ha rámegy a pokrócra. Csak engedd nyugodtan!

A fiú nem tudott megszólalni az intenzív orgazmus közben.

Teste szinte remegett.

Az ondó nagy része a füvön landolt, de jó néhány csepp a második kilövelléskor a pokrócra hullott vissza, jellegzetes hang kíséretében. Kriszta ugyanabban a tempóban folytatta a húzogatást. A harmadik összehúzódás még mindig elég erős volt ahhoz, hogy egy jó adag jusson a fiú gyönyörű mellkasára és hasára. 3-4 csepp a nyakára is jutott. 1-2 csepp az állára, de a szép, vékony, de izmos karján, a bicepszén is megjelent egy nagyobb fehér csepp. 

Bálint kellemesen elnyúlt a pokrócon. Sokáig tartott, míg rendesen ki tudta fújni magát.

- Na ez nem volt semmi, kis adonisz - szólalt meg Viki.

- Basszus, ez még a múltkorinál is durvább volt. Nagyon felizgatott a borotválás.

- Igen, észrevettük. - mondta a nővére.

- Hahaha. Na, be lehet fogni nyugodtan! - mondta a fiú.

Közben feltápászkodott, és elindult a víz felé, hogy ússzon egyet és megmossa az ondóval összekent testét. 

- Basszus, ezt nem hiszem el! Kiverted az öcsédnek?

- Dehogy is! Én csak megtartottam, hogy meg tudd borotválni.

- Jaja! De azért húztál rajta néhányat. Nem?

- Jól van, de ez akkor sem nevezhető “kiverésnek”.

- Jajj, bazdmeg. Most nem mindegy? Perverz egy nőszemély vagy te?

- Na. Mindjárt szétröhögöm magam. Az nem volt perverz, ami 3 napja történt, ugye, hogy a legjobb barátnőd öccsét kielégíted a kezeddel, miközben a nővére nézi az egészet? 

- Nem emlékszem, hogy tiltakoztál volna.

- Jól van, hagyjuk! Néha jó perverznek is lenni.

- Ez is igaz. 

Aztán egy jót röhögtek az egészen.

Közben Bálint visszajött. Magabiztosan lépkedett a lányok felé. 

Farka már nyugalmi állapotban fityegett formás combjai között.

- Nagyon szexi vagy borotváltan is. - mondta Viki.

- Jó, köszi. De most hadd napozzak nyugodtan. 

- Szívesen!

- Ja, igen! Bocsi! Köszi szépen! Nagyon jó volt! 

Erre a fiú hason fekve elnyúlt a pokrócon. De ez alkalommal nem húzta vissza a fürdőnadrágját.

Viki rátette a kezét Bálint fenekére, és abban gyönyörködve símogatta még egy kicsit. 

- Hogy lehet valakinek ennyire tökéletes feneke?

- Genetika, életem, genetika! Meg azért eléggé sokat biciklizik. - Válaszolt Kriszta.

Bálint nem szólt semmit, csak olvasott tovább.

 

hangyaboy111 Creative Commons License 2024.03.12 0 0 1397

uh barátom ez jó,de várom a folytatást

 

Előzmény: Masztur_Bálint (1396)
Masztur_Bálint Creative Commons License 2024.03.08 0 3 1396

Áron az érettségi után felköltözött Budapestre, ahol szeptembertől a Semmelweis Egyetem orvosképzésének hallgatója lesz. Szülei nagyon büszkék voltak rá. Nagyon szerette a szüleit, mégis úgy érezte, ideje már egy kicsit önállósodnia, kiteljesednie. Későn érő típus volt. Főleg a tanulásra koncentrált. Azon kívül bentlakásos egyházi fiúgimnáziumba járt, így nem igazán jutott ideje ismerkedésre, csajozásra.
Még sosem volt szexuális kapcsolata senkivel. Ezt elég nehéz elhinnie bárkinek is, hiszen Áron egy álomszép srác volt. Egyszer egy meleg ismerőse azt mondta a háta mögött: “bazdmeg, ez felmegy Pestre, még a heteró pasik is utánafordulnak az utcán és magukhoz nyúlnak ott a villamosmegállóban.”
Tényleg adoniszi alkata volt. Vékony, enyhén izmos, magas fiú volt, nagyon formás fenékkel, pofátlanul helyes, komisz arccal. A stréber szemüvegében egyszerűen ellenállhatatlan volt. 
Szóval felment Budapestre, az ottani rokonoknál volt pár napig, amíg elintézi a kollégiumot és az “iskolakezdéssel” kapcsolatos teendőket. Tele volt lelkesedéssel. Sokat fantáziált arról, hogy ha valahol, akkor most Budapesten, egyetemi évei alatt bepótolhatja azt, ami eddig kimaradt.
Elment az egyik bevásárlóközpontba, hogy vegyen magának egy új farmert és hozzá egy cipőt. 
Ő nem vette észre, hogy nézelődés közben figyeli őt két 40 év körüli férfi, akik némi habozás után odamentek hozzá. Úriember módjára leszólították. 
- Szia! Bocsánat, hogy csak így leszólítunk, de lenne néhány perced?
- Persze, semmi baj. Miről lenne szó?
- Szívesen meghívunk egy kávéra/teára, és akkor meg tudjuk beszélni.
- Rendben, köszönöm. Nagyon kedves önöktől. De nem veszek semmit. Biztosítást sem fogok árulni.

A két elegáns úr elnevette magát. 
- Semmi ilyesmiről nincs szó! 
Majd mindhárman elindultak a szemben lévő kávézó felé.

A szülei alaposan kiképezték, hogy vigyázzon az idegenekkel (“Kisfiam, nagyon széparcú fiú vagy. Ne legyél naív! Szeretném, ha nagyon vigyáznál magadra Pesten! Nagyon sokan vannak akik szeretik a magadfajta fiatal fiúkat megkörnyékezni.”)
Egyrészt nem volt már óvodás. Másrészt tudta, hogy egy nyilvános helyen történő kávémeghívástól még senkinek nem lett baja.
Leültek. Bemutatkoztak egymásnak. Megrendelték a kávét. 

- Szóval, Áron! A kollégámmal felfigyeltünk rád az előbb. Mi egy világhírű divatcégnél dolgozunk és arra gondoltunk, hogy az adottságaidat figyelembe véve mielőbb állást kínálunk neked, mielőtt ezt más is valószínűleg megpróbálja majd.
- Egész pontosan mire gondolnak?
- Szerintem tegeződjünk! Rendben?
- Rendben. Szóval milyen állást szeretnén…. szeretnétek ajánlani?
- Ez egyértelmű. A korod alapján gondolom egyetemista lehetsz. Mellette dolgozhatnál nálunk, mint modell.
- Wow! - Áron kicsit azért elpirult. Még soha sem csináltam ilyesmit. Mégis hogy megy az ilyen?
- Kevés egyszerűbb és könnyebb dolog van ennél. A legújabb kollekciónkból válogatva a stylist profi módon felöltöztet, a fotós megmondja merre nézzél, mikor mosolyogjál, ő pedig készíti a képeket. Elég jól fogsz keresni, ha munkát vállalsz nálunk. Az őszre készülünk, így öltönyök, ingek, nadrágok, kabátok, farmerek alkotják a fő profilt.
A munkával egyéb juttatások is járnak. Ruhára és fodrászra, kozmetikusra nem igazán kell költened az elkövetkező időszakban.
- Hát, nem is tudom. Ez jól hangzik, de én azért elég szégyellős srác vagyok. 
- Az leküzdhető. Mit szólnál egy próbafotózáshoz? 
- Rendben. Mikor?
- Ha ráérsz, akkor akár most is. Itt van a közelben az egyik stúdiónk.
- Tulajdonképpen ráérek. 
- Akkor mehetünk is. De előtte még egy formaság. Elkérhetném a személyidet? Tudod, nagyon fontosak a szabályok. Látnunk kell, hogy nagykorú vagy. Egyébként csak szülői felügyelet mellett lehetnél modell.
- Persze. Itt a személyim.
- Köszönöm…… szuper. De jó! Nem rég lettél 18.
- Igen, pont ma egy hónapja.
- Akkor minden rendben. Mehetünk is.

Egy rövid séta után megérkeztek az épülethez, mely komolyságot sugárzott. Kétség sem férhetett hozzá, hogy minden tiszta és biztonságos, profikkal van dolga.

Beléptek a stúdióba. Némi üdítő, frissítő elfogyasztása után bemutatták Áront a stábnak.
- Zoli! Összefutottunk ezzel a szimpatikus sráccal, Áronnal, aki szívesen tenne egy próbát nálunk. Beleférne egy próbafotózás?
- Sziasztok, fiúk! Hello Áron! Persze, ha gyorsan belevágunk, megoldható. De ma fárasztó napom volt, szeretnék időben hazaérni.
Gyere Áron! Állj oda légyszíves. Most nem lesz semmi különleges. Csinálok rólad pár fotót, úgy ahogy vagy. 
Nem kell izgulni, mindent mondani fogok.
Állj meg lazán! A jobb kezedet tedd zsebre. Nézz egy kicsit felém! Mosoly! (Katt-katt-katt).
Azaz! Most támaszkodj neki a falnak! Lazán! Azaz! (Katt-katt-katt). Komisz mosoly! Azaz! Minta flörtölnél! Azaz! Támazkodj csak az egyik lábadra. Mosoly! Szélesebb mosoly! Nem így! Foggal! Így! Jó! (Katt-katt-katt).

Vagy 80-100 darab fotó készült. 
- Nem tudom, hogy mondták-e neked az ügynökeink, hogy mi egy brutál nagy cég vagyunk, rengeteg profillal, részleggel.
Nagyon előnyösek a testi adottságaid! Készíthetünk egy sorozatot alsónadrágban is? Mostanában kevés a modellünk az alsónadrág részlegen. 
- Neeem! Azt nem szeretném.
- Persze, semmi gond. Ez csak egy lehetőség. Persze a bérezés is jóval magasabb ilyenkor. 
Kedves Áron mi nem akarjuk ezt minden áron! Hahaha! Ja? Nem volt vicces, akkor bocs.
Áron nagyon kíváncsi lett. 
- De vicces volt csak most máshol járok. Ez pontosan mit jelent, hogy jóval magasabb? 
- Oké! Játsszunk tiszta lapokkal. Egy ilyen próbafotózásért 150.000 forintot szoktunk kifizetni. Ha az alsónadrágos sorozatot is vállalja a modell, akkor már 250.000 forint a díjazás. Ez még sehol nem jelenik meg, bármikor letilthatod a fotókat és azonnal törlésre kerülnek.
- Hű! Egy kicsit most zavarban vagyok, de rendben. Vállalom. Amúgy vicces, hogy a boxer, ami rajtam van, épp a ti márkátok.
- Komolyan? Ez akkor jó előjel! Na, akkor kérlek, bújj ki a cipődből és vedd le a nadrágodat. A pólódat ne vedd le.
- Hú bazdmeg. - motyogta a fotós magának, mikor meglátta Áront, deréktól lefelé.
Állj meg úgy lazán. Ne görcsösen! 

Áron pólója pont az alsónadrágja vonaláig ért, egy márkás, világoskék feszülős boxer volt rajta így szépen látszottak az idomai: feneke, formás combjai, figyelemre méltó dudorodó csomagja a lábai között.

A 43 éves, igen jóképű, részlegvezető projekt manager bejött az irodába. Hallotta, hogy éppen fotózás van folyamatban. Mivel a legtöbbször ő is részt vesz a fotózásokon, most is úgy döntött, hogy megnézi a munkát, ha már itt van.

- Helló főnök!
- Szevasztok srácok! Hallottam, fotózás van. Gondoltam, megnézem, ha már itt vagyok.
- Jaja. Laciék kiszúrták ezt a fiút a Plázában. 
- Pfú, a mindenit. Nagyon helyes. Szép munka. Azt a leborult…. Ez a fiú modellnek született. 

Közben ment a fotózás!
Fordulj oldalra! (Katt-katt-katt) A bal lábaddal lépj előre! Azaz! (Katt-katt-katt).
Fordulj meg! Azaz (katt-katt)! Lazán! 

A projekt manager messzebbről, a háttérből figyelt. “Azt a ku…” - mondta halkan, mikor a fotós Áronról hátulról készítette a képeket. 
A póló csak Áron derekáig lógott le, így a formás fenekét nem takarta el. 

A projekt manager intett az egyik ügynöknek, aki mindjárt oda is ment. 
- Laci! Figyelj! Arra gondoltam, hogy … én most nem akarok zavarni. Majd beszélek vele máskor. Megkérdezhetnéd tőle, hogy …..

A fotozás folytatódott tovább. 
- légyszi vedd le a pólódat! 
Áron levette a szemüvegét, szégyellősen felhúzta a pólóját. Közben hasa megfeszült. A póló levételekor haja összekócolódott. Közben persze készültek a fotók. És a videokamera is tette a dolgát.
- Dobd le nyugodtan oda a kanapéra.
A projekt managernek már a torkában dobodott a szíve. A látvány leírhatatlan volt. Valami elképesztően szexi volt, ahogy Áron egyszál boxer alsóban, kecsesen végiglépkedett a termen, ledobta a pólóját az oldalt lévő kanapéra, majd szökkelve, sietve, visszalépkedett, megigazította a haját, majd visszatette a szemüvegét.

- ülj le arra székre! (Katt-katt-katt) Húzd fel a jobb lábadat (katt-katt-katt). 
Ülj át abba a fotelba! Dőlj hátra! Lábakat nagyobb terpeszbe! Úgy (katt-katt-katt). Bal lábadat tedd fel a fotel karfájára! Szuper! (Katt-katt-katt).

Sok szexi fotó készült. 
Majd Laci, az egyik ügynök odalépett Áronhoz. 
- Tartsunk egy kis szünetet, Áron! Figyelj! Látod ott azt az embert? Ő a projekt managerünk. Az lenne az ajánlata, hogy megduplázza a díjazásodat, mert nagyon meg van elégedve veled, mint leendő modellel.
- Komolyan? Hát ez tényleg szuper.
- Komolyan! Megduplázza, a próbafotózás díját, ha leveszed az alsónadrágodat. 
- Jézusom! Dehogy! Erről szó sem lehet.
- Arról van szó, hogy mindig ezt ajánlja, ha egy modell különösen megtetszik neki. Csak saját célra szeretné a fotókat. Ezek sehol sem jelennek meg. Aztán, ha úgy gondolod, ha meggondolod magad, akkor azonnal töröljük a képeket.
Szóval ezt vedd dicséretnek.

Áron arra gondolt, hogy a pénz most nagyon jól jönne. Úgyis megmutatott már majdnem mindent. Ráadásul nem is lesznek nyilvánosak a felvételek. 
- Rendben! Részemről mehet! Akkor most, vegyem le?
- Igen, kérlek!

Áron kicsit szégyellősen levette a szexi alsóneműt. Ismét odalépdelt a kanapéhoz, ledobta a boxert és visszalépkedett a kamera elé. Közben egy rövid időre tekintete találkozott a projekt manager-ével. Aki nagyokat sóhajtott. “Szentséges Istenem! Álomszép ez kölyök!”
Áron nem borotválta magát. Mellkasa teljesen szőrtelen volt. De a legintimebb tájon kamaszosan, igényesen, természetesen szőrös volt. Szexi, göndörödő, finom, buja pamaccsal a szeméremdombján. Feszes, szabályos herezacskója szőrtelen volt. Fenekén az ánusz két oldalán és a gát tájekon csak éppen hogy pelyhedzett a finom szőrzet.
A fotósorozat lényegében az előzővel azonos volt, csak most éppen meztelenül kellett ugyanazokat a pózokat felvennie.
Áront iszonyúan felizgatta a tudat, hogy 5 középkorú férfi minden figyelme őrá fókuszál. 5 férfi, akik közül bármelyik az apja lehetne, ott áll, elegáns ruhában, csak az ő ifjú testét csodálja, ő pedig ott pózol sérülékenyen, kiszolgáltatva, teljesen meztelenül. Mivel kezdettől fogva azt érezte, hogy mindenki korrekt, teljes biztonságban érezte magát. A kiszolgáltatottság érzése, ezzel a biztonságérzéssel elvegyülve annyira felizgatta, hogy a farka elkezdett dúzzadni és egy percen belül teljesen felállt. Áron rendesen elpirult.
- Bocsi! - szabadkozott
A fotós annyit mondott:
- Ez teljesen rendben van. 18 éves vagy. Itt még olyan tinifiú nem járt, akivel ha idáig eljutottunk, akkor ne állt volna fel a farka. A legtöbbnek már az alsónadrágos fotózásnál feláll. Sőt, a hivatásos alsónadrágmodelleknél rengeteg olyan fotót készítünk, elkapjuk azt a pillanatot amikor csak éppen elkezd nekik felállni, hogy a képen jobban dudorodjon a csomagjuk. 
Szóval nekünk ez természetes. Mondhatni mindennapos dolog.
Nem fázol amúgy? Emelünk a szobahőmérsékleten, ha nagyon fázol.
- Nem vészes, csak egy kicsit.
- Sajnos az kell, hogy egy kicsit hűvösebb legyen.
- Miért?
- Mert ha kicsit hűvösebb van, akkor feljebb húzódnak a heréid és feszesebb, szexibb a lesz a zacsid. A főnök kérése. 


Áront a legkülönbözőbb pózokban lefotózta. 
- most dőlj kicsit hátra! Azaz! Tartsd meg a farkad! (Katt-katt-katt). Húzd hátra a bőrt!
Hadd lássuk a szép makkodat. Azaz! (Katt-katt-katt)

Az egész teremben megállt a levegő. Csak a kamera kattogása törte meg néha a csendet.
Valószínűleg mindenki ugyanarra gondolt: hogy lehet az, hogy vannak akiket ilyen adottságokkal áld meg a Jóisten. Helyes pofija van. Oké. Szép adoniszi alakja van.
Emellett még a feneke is szép. És ha ez nem lenne elég, olyan szép, szabályos, nagy, erőteljes farka van, amilyen talán csak az anatómiai atlaszban van.

- Tartsd felfelé! Nézz a farkadra! Ne rám! A farkadra! A makkodat nézd! Azaz! (Katt-katt-katt). Most rám nézz! (Katt-katt-katt). Pimasz mosoly! Szuper! (Katt-katt-katt).

- Azért el vagy látva rendesen, kölyök! Nagyon szép farkad van.
Áron elpirult
- Mekkora? Mérted már?
- Olyan 19-20 centi körül van. 

Közben a projekt managerrel többször találkozott a tekintete. Áron azonnal érezte a vibrációt, hogy a vonzó 40-es férfinak leírhatatlanul tetszik. Ez tovább fokozta az izgalmát. Olyannyira, hogy már néha szinte fájdalmat érzett a farkában, annyira duzzadt. Még életében nem volt ennyire felizgulva.

- Szuper modell vagy, Áron! Nagyon szeret téged a kamera.
De ahogy látom, nagyon felizgultál.
- Aha! Eléggé!
- Ha úgy érzed, nyugodtan könnyíthetsz magadon.
- Oké!
- Ülj le arra a székre! 

Áron szinte önkívületi állapotban, agyig lezsibbadva pihegett. A korábbi lámpaláznak, az “Uram Atyám, mit csinálok én” érzésnek már nyoma sem volt”. Tekintete összeragadt a projekt managerével és innentől folyamatos szemkontaktust tartottak. A projekt manager agyig zsibbadt, néha elfelejtett levegőt venni. A szíve pedig nem dobogott, hanem már dobolt. 
Áron komiszan, kihívóan, pajkosan, flörtölős mosollyal az arcán nézett továbbra is a projekt manager szemébe.
Közben óvatosan megfogta a farkát, és elkezdte húzogatni a bőrt. 

- Lassan! Nem kell kapkodni! Csak lassan! - szólt közbe a fotós!

Áron lassan húzogatta a bőrt. Minden húzásnál egyre fokozódott az izgalmi szintje. Légzése egyre fokozódott. Továbbra is merev szemkontaktust tartott a managerrel. Talán a húszadik húzásnál járhatott, mikor egyszer csak ájulás közeli állapotban kissé hátrahajtotta a fejét, nagy levegőt vett, melyet egy kéjes sóhajjal engedett ki.
- Ahhhhh. 
Az első kilövellésnél az ondó telibe találta az arcát. Ha nem lett volna rajta a szemüveg, akkor simán belement volna a szemébe. Jókora adag jutott a hajára, homlokára is. A második adag a mellkasát és nyakát terítette be a forró fehér fiúnedvvel. A harmadik és negyedik majd ötödik, egyre gyengülő lüktetéskor még mindig bőven került sperma a hasára is. 
- ahhhh! Édes Istenem! - sóhajtott Áron.

Áron közben végigmérte az ondóval beterített felsőtestét, majd ismét a managerre nézett, aki szoborként ledermedve nézett vissza a fiúra, aki egy ismét pillanatra a hasára és a farkára pillantott. Majd ismét felvette a managerrel a merev szemkontaktust. Közben a szája mellől és az alláról a mellkasára és a nyakára csöpögött a nedű. A szemüvegét levette, mert nem sok hasznát vette, úgy hogy a bal oldali lencse teljesen össze volt kenve. A projekt manager odafordult, a fejét odahajtotta a mellette álló ügynökhöz, úgy, hogy a fiúról közben nem vette le a szemét.
- Te Laci!
- Hmmm?
- Kérlek, mond azt, hogy ment közben a videokamera.
- Ez csak természetes, Főnököm!
- Jövő hónapban duppla fizetés a teljes stábnak!
- Hmmm! Megtisztelsz!
- Ugyan!

Közben Áron kifújta magát.
A fotós odanyújtott neki egy finom anyagú törölközőt.
- Köszönöm!
- Hát, fiú! Nagyon ügyes voltál ma!
Áron fülig elpirult.
- Akkor számodra oké, hogy a privát fotókat és a video fájlt a projekt manager megtartsa.
- Videóra is felvettétek? 
- Természeresen! Az utolsó másodpercig! Laci neked is átküldi. 
- Oké! Semmi gond! De csak saját használatra.
- Ez alap!

- Na! Figyelj, Áron! A mi cégük több stúdióval is kapcsolatban van.
Ha még ezen kívül is szeretnél pénzt keresni, és benne lennél abban, hogy más fiúkkal együtt szerepelj, akkor már a milliós tételt is átléptük.
- Te most pornóra gondolsz?

Áron közben arra gondolt, hogy már kamasz korában is sokszor fantáziált fiúkról. Elképzelte, ahogy az egyik osztálytársával szeretkezik. De ezeket elnyomta magában.
A hetero életre készült. Viszont most itt van Budapesten, övé a világ. Itt az alkalom, hogy kipróbálhasson olyan dolgokat, amiről csak titokban fantáziált. 

- Hát! Annak is nevezhetjük, ha ezt a kifejezést szeretnéd használni.
- De az nem gáz, hogy még életemben nem voltam senkivel?
- Hogy mi van? … Jajj, dehogy baj.
- Oké, benne vagyok.
- Na, akkor menj. Zuhanyozz le. Ott a fürdőszoba. Találsz tiszta törölközőt. 

A fotós odament az ügynökhöz! 
- Te figyelj csak, Laci! Ez a fiú szűz, bazdmeg!
- Na ne vadíts!
- Pedig nagyon az.
- Felhívom André-t. Szerintem magánkívül lesz, ha ezt megtudja.
- Az biztos. Éppen a múlt héten mondta, hogy szeretne egy filmet forgatni, Beavatás címmel. Hát, én nem tudom, bazdmeg, de Áronnal elég hiteles lenne a film.
- Ha engem kérdezel, még szentté is fog avattatni. 
- De hülye vagy, bazdmeg! - válaszolta röhögve a fotós! 

Áron közben kijött a fürdőszobából! 
- Na, te fiú! Mára akkor végeztünk. Adok egy névjegyet. Ez a stúdió igazgatójának a száma. Várni fogja a hívásodat. 
- Okés!
- Ez pedig az én számom. Holnap hívj fel, és egyeztetünk egy időpontot a következő fotózásra, és megírjuk a papírokat is. 
- Rendben!
- Na! Akkor jó pihenést! Szuper voltál. Örülök, hogy találkoztunk!
- Én is! Köszi szépen! sziasztok!

abdul71 Creative Commons License 2023.10.21 0 2 1395

Szia ! írhatnál nekem,és beszélhetnénk,ha gondolod.Nagyon izgató amit írtál,ezt lehet kipróbálnám.az email címemet megtalálod.Köszi.

Előzmény: mindentkikellprobalni (1384)
KARBON ABRONCS Creative Commons License 2023.10.17 0 0 1394

Szia!

A kerületben lakom, szívesen csatlakoznék hozzád.

Tel 06 30 4125 914

Előzmény: tantien1962 (1386)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.28 -1 2 1393

Én vágyam, hogy egy 25+éves szűz hetero srácot leszopjak, aki annyira ki van már éhezve, hogy neki mindegy a dolog :D 

 

Nőkkel már mindenfélét próbáltam, talán a 2 csaj + én felállás hiányzik :) 

szemi1127 Creative Commons License 2023.08.28 0 1 1392

Nagyon jó történet. Folytatás mikor várható?

Előzmény: SzepiDani99 (1385)
fapmaster Creative Commons License 2023.07.31 0 5 1391

Sziasztok! Én már évek óta álmodozom egy jó kis frottingról... Legjobb lenne, ha egy meztelen csaj fogná össze, dörzsölné a makkom egy másik makkhoz amíg el nem élvezek... uhh fel is állt.

Törölt nick Creative Commons License 2023.07.15 -4 0 1390

Hát nem aranyos? ❤️

https://youtu.be/GBD3uAcxnJQ

Törölt nick Creative Commons License 2023.07.15 -2 0 1389

Kedves Admin! 

 

Az előző posztot légyszíves töröld le, megváltoztattam a nickemet, kár, hogy ez csak bejegyzés írása UTÁN történt meg. Már nem vagyok "oldalmacska" 😎 Tehát:

 

 

Tizenéves koromban a férfi szertornász versenyeket bújtam. Alig vártam, hogy legyen közvetítés. Ezeket legtöbbször videóra is felvettem. Ezek a gyönyörű testű széparcú fiatal srácok a kemény, férfias testükkel és ártatlan kölyökképükkel annyira felizgattak, hogy egy ilyen tévézés mindig nagy spermaszökőkúttal végződött. Főleg amikor hosszúgatyát cseréltek rövidre vagy fordítva és a kamera néha odaközelített a gyönyörű, izmos, kis fenekükre és a gyönyörű férficsomagjukra. Ez sokszor annyira felizgatott, hogy az előnedv teljesen eláztatta az alsógatyámat. Ekkor előkaptam a farkamat és pár percen belül telelőttem a hasam, mellkasom, nyakam. Hát még amikor megszereztem egy meztelen tornászokról készült videót! Már a kazetta elindításakor bőven folyt az előnedvem, és minden kézimunka nélkül telelőttem a gatyámat gecivel. A mai napig gerjedek a férfi szertornászokra. Néhány nagy kedvenc: Valeri Belenki, Alekszej Nyemov, Ivan Ivankov, Grigorij Misutyin, Rustam Saripov, Li Ning, Andreas Wecker, Sylvio Kroll, Roman Zozulya, Jordan Jovcsev. 

oldalmacska Creative Commons License 2023.07.15 -1 1 1388

Tizenéves koromban a férfi szertornász versenyeket bújtam. Alig vártam, hogy legyen közvetítés, a legtöbbször videóra is felvettem. Ezek a gyönyörű testű széparcú fiatal srácok a kemény, férfias testükkel és ártatlan kölyökképükkel annyira felizgattak, hogy egy ilyen tévézés mindig nagy spermaszökőkúttal végződött. Főleg amikor hosszúgatyát cseréltek rövidre vagy fordítva és a kamera néha odaközelített a gyönyörű, izmos, kis fenekükre és a gyönyörű férficsomagukra. Ez sokszor annyira felizgatott, hogy az előnedv teljesen eláztatta az alsógatyámat. Ekkor előkaptam a farkamat és pár percen belül telelőttem a hasam, mellkasom, nyakam. Hát még amikor megazereztem egy amatőr, meztelen tornászokról készült videót! Már a kazetta elindításakor bőven folyt az előnedvem, és minden kézimunka nélkül telelőttem a gatyámat gecivel. A mai napik gerjedek a férfi szertornászokra. Néhány nagy kedvenc: Valeri Belenki, Alekszej Nyemov, Ivan Ivankov, Grigorij Misutyin, Rustam Saripov, Li Ning, Andreas Wecker, Sylvio Kroll, Roman Zozulya, Jordan Jovcsev. 

Dan911911 Creative Commons License 2023.07.10 0 0 1387

Sziasztok! Imádom a csizmákat és ebből kifolyólag az a vágyam hogy lovagló csizmában lovagolhassak valaki farkán. Ha valakinek van kedve esetleg beszélgetni ilyen témában: dan490703@gmail.com 24 vagyok korombeliek előnyben.🙂

tantien1962 Creative Commons License 2023.07.08 -2 2 1386

Szia!

Porno film nézés közben, egymás mellett önkielégíteni, egy másik férfival.

Nekem ennyi a vágyam.

Bp. 17. ker.

Napközben érek rá.

tantien1962x@gmail.com

SzepiDani99 Creative Commons License 2023.07.05 0 10 1385

Történetünk egy elit vidéki gimnáziumban játszódik. A 10.A osztály 2010. szeptemberében új biológia tanárt kapott, Faludy Krisztián személyében. A tanár úr a harmincas évei elején járt, nagyon fiatalos, sportos, szembetűnően jóképű volt. Jó tanár volt, ügyesen fegyelmezte az osztályt, ha kellett. A szakmai felkészültsége is megkérdőjelezhetetlen volt.

Volt azonban egy diák, Dávid, akibe úgy tűnt “beletörik a bicskája". Dávid nagyon jómódú családból származott, amolyan tipikus, egyke agyonkényeztetett milliomoscsemete. Azon kívül irritálóan helyes fiú volt, szőkésbarna hajával, égszínkék szemeivel, hófehér szabályos fogsorával, érzéki, telt ajkaival, a maga 180 centijével, atléta termetével.  Időnként szűk farmert viselt, így mindenki láthatta formás lábait és izgatóan gömbölyödő, tökéletes fenekét. Tisztában is volt az adottságaival. Önbizalomnak sem volt híján. Szinte az összes lány odavolt érte. Kis túlzással azt kaphatta meg, amelyiket csak akarta. Okos fiú volt, de mivel azt hitte, hogy övé a világ és mindenki majd a lábai előtt fog heverni, nem vitte túlzásba a tanulást. A legtalálóbb kifejezés az lenne, hogy el volt szállva magától, mint a győzelmi zászló.

Eljött a második félév. A tanáraival egyre szemtelenebb, arrogánsabb volt. Nehezen volt kezelhető. 

De ahogy az ilyenkor lenni szokott, eljön egyszer az ébresztő.

Faludy tanár urat rendkívüli módon irritálta a szemtelen és arrogáns viselkedése. Pökhendi testtartása. Hogy sokszor szétvetett lábakkal ült, mintha csak mutogatni akarná, hogy mi dudorodik a lábai között. 

Többször rá kellett szólni, hogy üljön rendesen és próbáljon normális emberhez méltóan viselkedni. De senkinek sem sikerült úgy igazán helyreraknia a srácot. A fiatalabb tanárnőkkel kihívóan flörtölt, be is szólt nekik. Az egyik fel is pofozta, amikor egyszer kettesben maradt vele a teremben. 

- Dávid! - mondta a tanárnő. Ekkor akarta megkérni, hogy kicsöngetés után várja meg.

- Igen tancinéni!

- Ezt anyucival, otthon. Jó? Tanárnő a megszólítás! Világos?

- Igen, anyu!

Mikor vége volt az órának elköszönt az osztálytól. A fiatalok ki is mentek, mivel egy másik teremben folytatódott a következő óra. 

- Na, kisöreg! Nézd, engem hullára hidegen hagy, hogy kik a szüleid! Mégis ki a szent szarnak képzeled te magad? 

Aztán egy akkora maflást kevert le a srácnak, hogy majdnem a fal adta a másikat. 

Dávid nagyon meglepődött és elpirult.

- Felőlem, akár fel is jelenthetsz. Otthon is panaszkodhatsz.  Tanúid amúgy sincsenek, te kis taknyos arrogáns seggfejpalánta. És most takarodj a szemem elől!

- Nyugi, nem fogom feljelenteni!

- Tessék? Hogy mondtad?

- Nem, tanárnő! Nem fogom feljelenteni! Teljesen igaza van! Sajnálom!

- Na azért! És most kifelé!

Vele utána nem szemtelenkedett.

A szülei orvosnak szánták, amihez minden anyagi feltétel biztosítva volt. 

De nem vette komolyan a biológia órákat sem.

Faludy tanár urat többször letegezte, aki ezen rendesen kiakadt. Néha sikerült helyreraknia a fiút, de ez sem tartott sokáig.

Krisztián tudta azonban, hogy Dávid besétál egyszer az ő utcájába. Főleg, hogy a fiú egyre több egyest kapott, és egyértelműen haladt egy olyan átlag felé, hogy ha így folytatta volna, akkor évvégén megbukik biológiából. 

A szülei persze nem foglalkoztak vele. Mindent megkapott. Természetesnek vették, hogy Dávid éltanuló, ahogy az előző évben is volt.

De így, a második osztály második félévének közepén elindult egy rossz irányba.

 

Az egyik biológia óra végén, egy szép pénteki napon Faludy elköszönt az osztálytól.

- Akkor mindannyiótoknak kellemes hétvégét és jó munkát kívánok. Hétfőn találkozunk!

Dávid! Te maradj itt egy percre!

A fiú nagy nyeglén odament a tanári asztalhoz.

- Igen, nagyfőnök?

- Na, fékítsél egy kicsit, ha kérhetem! Rendben?

- Jó, oké!

- Nagyon irritál a viselkedésed, az a helyzet! Én elhiszem, hogy így lassan 17 évesen tombolnak benned a hormonok, de az, amit itt művelsz az túlmegy minden határon! Azon kívül, ha most lenne az évvége, akkor meg kellene buktassalak. Arra gondoltam, hogy vagy elmegyek hozzátok családlátogatásra vagy behívom a szüleidet.

- Jézusom, csak azt ne!

- Miért? Mit gondoltál? Hogy majd a tanári kar a végtelenségig tolerálja ezt a mentalitást és viselkedést? Egy ilyen jó hírű elit középiskolában? Gondolod, hogy az ilyen nem jut el előbb-utóbb a szülőkhöz? Apádat ismerem. Szerinted mit szólna, ha kiderülne a drága fiáról, hogy bukásra áll biológiából? Így akarsz orvos lenni? Mégis mi a franckarikát kezdjek veled?

- Tanár Úr! Megpróbálom összeszedni magam, csak ne buktasson meg, és ne szóljon az apámnak!

- Rendben! De van egy feltételem! Megmondod apádnak, hogy külön órákat akarsz venni biológiából…

- Jól van! Így lesz…

- Örömmel hallom. Végre lehet veled normálisan is beszélni. Hétfőn, tanítás után várlak 18:00-kor. A Nagy Imre út 12-ben lakom, harmadik emelet.

- Beszélek apámmal! És mit hozzak magammal? 

- Szerinted mit? Gondolom, Legót! A bélyeggyűjteményedet! A kedvenc matchbox-odat! Meg valami útikönyvet!

- Most ugrat, ugye?

- Szerinted egy biológia órára mit visz az ember? 

- A könyveimet, jegyzeteimet?

- Igazán? Tényleg? Nahát! Na, tünés haza, hülyegyerek!

- Igenis! Maga a főnök!

 

Eltelt a hétvége. Dávid természetesen nem csinált semmit, csak lustálkodással meg bulizással töltötte a szabadidőt.

 

Hétfőn lementek az órák. Magyar (duppla) testnevelés, kémia (duppla), földrajz, angol és történelem szerepeltek aznap az órarendben. Biológia nem volt.

A tanítás után Dávid hazaugrott kifújni magát egy kicsit. Nagyon meleg volt, így átöltözött. Könnyedebb öltözetre váltott. Egy laza pólót és egy rövidnadrágot vett fel, majd buszra szállt, hogy odaérjen a különórára a biológia tanárához.

 

Csengetett a kaputelefonon.

- Faludy!

- Jó estét, tanár úr, Dávid vagyok!

- Engedlek, gyere!

 

Dávid felszaladt a harmadikra, majd megkereste a megfelelő ajtót és bekopogott.

Kinyílt az ajtó…

- Szervusz Dávid! Gyere be!

A fiú belépett kibújt a cipőjéből majd követte a tanárát a dolgozószobájába. Nem várta meg míg hellyel kínálják ledobta magát, szétterpesztett lábakkal az egyik fotelbe. A jobb lábát átvetette a fotel karfáján.

 

Lábai szinte szőrtelenek és már eléggé napbarnítottak voltak.

Krisztián diszkréten végignézte a srácot, de nem szólt semmit. 

- Látom, a szüleid nem tanítottak meg illedelmesen ülni, ahogy azt sem, hogy úriember így nem ül. A suliban is többször kértelek, hogy tisztelj meg azzal, hogy nem ülsz ilyen arrogáns módon.

- Miért? Hogy üljek?

- Na, tudod mit? Én kitaláltam, hogy törjem le a szarvadat…

- Hogyan? - kérdezte Dávid kíváncsian.

- Áll fel!

- Hogy mi?

- Nem “hogy mi?, hanem maximum “tessék?”. Azt mondtam, állj fel! Most majd megmutathatod milyen nagy legény vagy!

Vedd le a pólódat és a rövidgatyát!

- Hogy mi van?

- Jól hallottad!

- Dehogy veszem le!

- Tudod, nem nagyon van más választásod, ha azt akarod, hogy ne buktassalak meg évvégén, amitől apád kiakadna, mint az ingaóra.

- Oké! - mondta Dávid most már eléggé szégyellősen.

Letolta a sötétkék, meglehetősen rövidszárú rövidgatyát, majd levette a pólóját, és a fotelra dobta.

Ott állt egy szál alsónadrágban a tanára előtt, aki szándékosan nem mondott semmit a kamaszfiú adoniszi testéről. Nem akarta tovább duzzasztani az önbizalmát.

 

Faludy a szoba közepére odavitt egy széket, pont a fotel elé, és leült rá. 

- Na, Dávid! Azért mert márkás szexi Calvin Klein boxergatyát hordunk, már mindent lehet?

- Jaaa! Neem…

- Hát akkor? Mire ez a túlcsorduló önbizalom?Gyere ide! Állj ide elém!

- Ne csinálja már ezt velem! Olyan megalázó!

- Hogy tessék? Megalázó? És ahogy te viselkedsz a tanáraiddal? Az nem megalázó?

Na, gyere ide!

Dávid odalépett. 

- Fordulj oldalra! 

A tanár rátette a bal kezét Dávid izgalmasan dudorodó csomagjára. A jobb kezével megsimogatta a fenekét. Majd benyúlt a feneke alatt a combjai között és végighúzta a kezét a comb belső felszínén. 

- Szépen dudorodó csomagunk, nagy farkunk van, tomboló hormonokkal, és akkor mindent lehet?

- Ne már! Neeem… 

Faludy körbe forgatta a srácot, minden oldalról végignézte, megsimította. Aztán megkérdezte.

- Itt szőrös vagy?

- Igen! Szoktam borotválni, de már egy ideje nem.

- Nagyon helyes! Akkor most kicsit elmélyedünk a férfi test anatómiájaban.

És a tanár lehúzta a fiúról a boxer alsót, amely végül leesett a bokákig. 

- Lépj ki belőle!

Dávid szégyellősen és megadóan kilépett az alsóneműből. 

Krisztián felvette és Dávid többi ruhája közé dobta a fotelra.

Úgy tessékelte a fiút, hogy vele szembe álljon.

Jobb kezével beletúrt a fiú kellemesen göndörödő, fanszőrzetébe. Majd finoman megsimogatta és megnyomkodta a fiú feszes, szőrtelen herezacskóját. A farka elég kicsinek látszott.

Ezt a tanár úr nem méltatta. Egyrészt alávaló lett volna aláznia a fiút, másrészt szinte biztos volt abban, hogy Dávidnak, már csak alkatából adódóan is szép nagy farka lehet, ha feláll neki. 

Tovább simogatta a fenekét, a combjai közötti tájékot. Szépen látszott, hogy az alsónadrág takarása alatt eléggé fehér a bőre.

Dávid farka lassan, de egyenletesen elkezdett nőni, duzzadni, majd betonkeményen enyhén felfelé ágaskodott mire elérte maximális méretét. Kb 18 cm hosszú lehetett. 

- Na, hát ez elég szép nagy! Nagyobb mint képzeltem!

- Hát, ezt nem hiszem el!

- Hát, én se nagyon! Azt hogy idáig jutottunk. De látom, rendesen felizgultál, kiskakas!

Dávidot nagyon felizgatta, hogy egy idősebb férfi csodálja és vizsgálgatja a testét. Persze ezt próbálta leplezni.

- Na! Csak nem lettünk szégyellősek? Mi történt? 

- Nem, csak! Ne csinálja már ezt, tanár úr!

- Nyugi!

Faludy finoman hátrahúzta a bőrt Dávid acélkemény farkán. Mire a tökéletes formájú, pattanásig feszülő makkja előbukkant. 

- Na akkor! Tegyünk félre a ruháidat, és ülj le úgy a fotelba, ahogy az előbb, és ahogy az órákon szoktál!

- Ne már! Ez olyan ciki!

- Csak gyerünk!

Dávid fülig vörösödve engedelmeskedett. Leült a fotelba szétterpesztett lábakkal, álló farokkal majd magabiztosan belenézett tanára szemébe.

A tanár odalépett, elkezdte Dávid formás combjait simogatni, golyóit nyomkodni. 

Majd lassan elkezdte húzogatni a bőrt a fiú szép nagy farkán. És közben végig a szemébe nézett. Egy pillanatra sem nézett félre. Végig tartotta a szemkontaktust.

- Szeretnéd, hogy abbahagyjam? Mi? Még mindig azt szeretnéd?

Dávid semmit sem szólt, csak finoman megrázta a fejét.

- Ahhhh! 

- Na mi az? Kellemes talán?

- Ahhhh!

- Mintha kicsit szelídebbek lennénk, nem? Na gyere!

Krisztián felegyenesedett, majd a nagy tölgyfa íróasztalához lépett, lepakolta róla a laptopot, naptárat, tollakat, hogy minél nagyobb felület szabaddá váljon.

- Gyere! Feküdj fel ide az íróasztalra!

Dávid szó nélkül engedelmeskedett.

Magabiztos léptekkel ment az íróasztal felé, közben merev farka jobba és balra csapódott minden lépésnél. Felült az íróasztalra, majd hanyatt fekve elnyúlt rajta.

- Így?

- Igen! Pont így gondoltam.

Nem volt túl kényelmes ez a pozíció, de a látvány leírhatatlan volt, ahogy a fiú combjai megfeszültek. Csípőlapátjai enyhén kidomborodtak. Közöttük a szép kockás has még jobban behúzódott. Szép nagy farka a köldöke felé elnyúlva ágaskodott. 

A tanár végigsimogatta a szép fiatal fiútestet. Az ágaskodó farkát jó darabig nem érintette, majd végül alulról, a herék felől végigsimította rajta a kezét, majd finoman megfogta és lassan elkezdte húzogatni.

- Szólj, ha hagyjam abba!

- Ne!

- Ne hagyjam abba?

- Ne!

- Akkor mit csináljak?

- Folytassa!

- Nem értettem!

- Folytassa kérem, Tanár úr!

- Na, ez már szebben hangzik! Mit folytassak?

- Amit épp csinál!

- És az mi?

- Ver…. ahhh!

- Hogy tetszel mondani?

- Verje ki nekem!

- Hogyan?

- Kérem, Tanár úr! Verje ki nekem, legyen szíves!

A tanár úr egyenletesen húzogatta a zsenge hímvesszőt és kicsit emelte a tempót!

- Mindjárt elmegyek! Ahhhh!

Közben Dávid hatalmasat élvezett. Szinte rángatózott az asztalon. 

- Azaz, nagyfiú! Jól van!

A kiadós mennyiségű fiúnedv Dávid hasán es mellkasán landolt.  

- Maradj így, hozok papírtörlőt. Aztán nyugodtan lezuhanyozhatsz.

- Rendben! Köszönöm!

 

Dávid felöltözve, kicsit szégyellősen kilépett a fürdőszobából.

- Na, te nagylegény! Talán sikerült egy kicsit kiengedned a gőzt, és lenyugszol kicsit. Nem akarok több pofátlankodást az óráimon. Világos?

- Világos!

- Anatómiából mára elég lesz ennyi!

Az óradíj 15.000 óráként. Duppla órát tartunk hétfőn és pénteken 18 órakor. Akkor tényleg elkezdjük a komoly felkészülést. Addigra próbáld meg elkezdeni az eddigiek átismétlését.

Legközelebb pénteken várlak! Szüleidet üdvözlöm!

- Köszönöm, tanár úr!

- Egészségedre és jó tanulást!

 

Faludy Krisztián tanár úr biztos volt a dolgában. Tudta, hogy a fiú egy szót sem fog szólni arról, ami az első különórán történt!

 

Dávid az iskolában, a biológia órákon ezután olyan volt, mint a kisangyal…

 

Folyt köv…

mindentkikellprobalni Creative Commons License 2023.06.21 0 6 1384

Egy kis fantázia 😊

 

Amikor érzem, hogy belelazultál, akkor meleg olajat csorgatok a popsid közé és tenyerem elével többször végig megyek a farpofáid között. Közben izmos popsid masszírozom és a gerinced mellett is izgatlak, meg a nyakadat is. Izgató amikor emeled a popsid és többre vágysz. Egyik ilyen alkalommal benyúlok a csípőd alá. Érzem kőkemény farkad, de most még folytatódik az előjáték. Hüvelykujjam segglukacskád masszírozza, mutató és középső ujjam pedig közrefogja a farkad tövét. Így masszírozlak és közben ostrom alá veszem a lukad. Érzem, hogy kívánod már nagyon a behatolást, így aztán elindulok szép lassan, ahogy popsid engedi, közben farkad tövét tovább masszírozom. Amikor már elvesztél a kéjben akkor bedugom az ujjam, simán becsúszik. Kicsit megpihenek, érezzem, hogy minden ok Veled. Aztán megkeresem a prosztatád és finoman masszírozom, vagy ujjamat kihúzom és újra bedugom, felváltva kényeztetlek így, közben hátad és a nyakad simogatom. Érzem, ahogy prosztatád lüktet a kéjtől, te pedig tolod popsid az ujjamra, izgató nagyon, az én farkam is áll. Letolom a gatyám és úgy állok az ágy mellett, hogy érinthess te is. Hamar rá is markolsz a farkamra és ugyanarra az ütemre vered, amire én duglak. Kapsz egy prosztata vibrit a popsidba, én meg masszírozom a combod belső felét, a feszes popsidat és a hátadat. Aztán előre megyek és onnan kényeztetlek, te pedig nem tudsz ellenállni és bekapod a farkam. Először hagyom, hogy a saját tempódban szopj, aztán amikor már belejöttél, akkor beállítom a szádat és elkezdem dugni. Finoman de határozottan. Aztán merev farkammal paskolom az arcod, be akarod megint kapni, de nem engedem. Kipréselek egy adag előgecit és a szádba adom. 

Bepucsítasz az ágyon. Kiveszem a vibrit a popsidból és jó sok sikosítót kapsz. Előveszem az üveg dildó készletet és egyre vastagabb darabokkal izgatlak. Először csak finoman járnak a lukadban, aztán egyre gyorsabban duglak, közben pedig kőkemény cerkádat hátrahúzom és szabályosan fejem, a kiömlő előgecit lenyalogatom róla. Csapdosom a segged, fürdőskurvának és utolsó ribancnak hívlak és folytatom a dugást meg verem a farkad. 
A csúszka masszázs brutálisan izgató, pont ahogy elképzelted, járatom a faszom a farpofáid között amíg egyszer csak megtalálom makkommal a lukad, már nagyon jól elő van készítve. Ráfeszítek a célpontra és ott tartom a dákom közben pedig a nyakadat harapdálom és odahajolok egy csókért. A heves csókolózás közben könnyedén betolom a farkam és megpihenünk, dákom teljesen benned van. Nyögsz, nyüszítesz de látom, hogy élvezed nagyon. Megemelem a csípőd a kellemes szög érdekében, széthúzom a farpofáid és lassan kihúzom a farkam, látom, hogy lukad nem zárul össze, vissza is tolom, gyönyörködöm a látványban ahogy faszom eltűnik és előkerül a seggedből. Te közben kezded elveszíteni az eszméleted, benned van egy igazi fasz, ami óvatosan de határozottan jár benned és minden lökéssel ingerli a prosztatád. 
Váltakozó tempóban és mélységben duglak és érzem mennyire kívánod a dákom, mert tolod magad rá. Csapdosom a segged és benyúlok a farkadért, hogy ugyanarra a tempóra verjem. Megint elmondlak egy utolsó kurvának, aki állandóan faszt akar a seggében 😜
Egyik kezemmel finoman leszorítom a fejed, hogy érezd ki az úr, a másikkal meg csípődet szorítom, hogy diktáljam a tempót. Aztán előre hajolok és beleharapok a nyakadba, hüvelykujjamat a szádba adom, hogy szopd Te kis faszra éhes szuka! Közben megállás nélkül duglak. 
Aztán megállunk egy kicsit. Kihúzom a farkam és gyönyörködöm a seggedben, hosszan marad a luk, nem záródik össze. 
Hanyatt fekszel a masszázságyon és lecsúszol a végére, én az ágy előtt állok, megfogom a lábaid és a vállamra teszem őket, segged alá teszünk egy párnát, hogy még mélyebbre tudjak hatolni. 
Térdeld alatt megfogom a lábaid és teljesen kitárulkozol, mint egy igazi kurva, lukad még mindig kicsit nyitva van. Kőkemény dákom odaillesztem és gyönyörködöm a látványban ahogy először csak a makkom ki és be jár a popsidban. Látom, hogy mennyire élvezed, mindenhol simogatod magad. 
Én egyre mélyebbre tolom a farkam, minden löket a prosztatádon landol. 
Vállamra veszem a lábaid, megragadom a csípőd és veszettül duglak. Zacsim minden lökésnél a seggeden csattan. 
Elkapom a kemény farkad és verem azt is az ütemre. 
Mindketten érezzük, hogy nincs már sok hátra, látom kicsit meghalsz, zihálsz, nyögsz és visítasz a kéjben miközben szemezünk. 
Aztán eljön a nincs visszaút pillanat, szólj, hogy elélvezel rögtön, megfeszül mindkettőnk teste, farkam segged legmélyén záróizmod fogságában marad és érzel minden egyes lövést ahogy gecimet a seggedbe pumpálom, minden spriccnél megemelkednek a golyóim. 
Velem egyszerre durransz Te is, az első lövéseid az arcodig repülnek, aztán beteríted a mellkasod és a hasad is. Közben pedig még mindig pumpálom beléd a spermám. 
Amikor az utolsó cseppet is kipréseltük magunkból érezzük, hogy minden energiánk is elszállt. 
Összegyűjtöm a spermád és adok a szádba belőle, de egy adagot én is felnyalok. Farkam lassan leereszt és kicsusszanok a seggedből, ami szinte teljesen nyitva van. 
Veszem a telom és videózom ahogy sűrű gecim folyik ki a seggedből megállás nélkül hosszan. Utána megmutatom a videót neked is. Brutális élvezés volt mindkettőnknek. 

abdul71 Creative Commons License 2023.06.19 0 2 1383

Szólj,ha találsz ilyet !Én is mennék !

Előzmény: Eugenius1970 (1380)
perverz13 Creative Commons License 2023.06.19 0 1 1382

engem is izgat :)

Előzmény: sexytom (1381)
sexytom Creative Commons License 2023.06.11 0 8 1381

Nekem a legnagyobb ilyen fantáziám a frottage, vagy swording (kardozás) kipróbálása. Tudjátok, mikor 2 (vagy akár több) férfi összedörzsölve a farkát élvezkedik. Főleg idősebb (50+) férfival próbálnám ki.  Szólna valami kemény pornó a háttérben, összefognánk a farkunkat és menne a hoki. Már a gondolattól is iszonyúan beindulok. :P

Eugenius1970 Creative Commons License 2023.06.11 0 9 1380

Én időnként járok egy hölgyismerőshöz masszázsra. Bár hetero vagyok de nagyon régóta izgatnak a farkak.

Amikor fekszem a masszázs ágyon mindig arra vágyom hogy egy férfi legyen a helyében. Erős kezével masszíroz, mindenhol, olajos keze kicsit tovább csúszik a fenekemen be lábaim közzé, heréimet érintve. Tovább masszíroz mintha mi sem történt volna. Majd a fejemnél állva látom hogy dudorodik a fehér nadrágja. Egyre jobban rámhajol és egyik kezével kiveszi az álló eres farkát. Tovább maszíroz én meg nyelvemmel nyalogatom a fitymás makkját kezeim mellettem fekszenek, majd egy fejmozdulattal bekapom. Ő továbbra is massziroz és közben baszó mozdulatokkal tolja a számat. Egyre mohóbban  szopom a kemény faszát míg a számba nem élvez egy hatalmasat, egy reszét lenyelem másik része kifolyik a számból rá a masszázs ágyra. Rácsap a fenekemre és azt mondja: - egészségére! Jöjjön máskor is!

gery8888 Creative Commons License 2023.06.02 0 1 1379

Valahol ott, ahol az ujjazás átment dugásba :)

Előzmény: SzepiDani99 (1377)
hangyaboy111 Creative Commons License 2023.06.02 0 1 1378

szia dani! köszönöm, nagyon élvezetes szteri szó szerint :) nagyon várom a folytatást

Előzmény: SzepiDani99 (1377)
SzepiDani99 Creative Commons License 2023.06.02 0 1 1377

Igazán örülök!

Azt megkérdezhetem, hogy melyik résznél élveztél el? 

Előzmény: gery8888 (1376)
gery8888 Creative Commons License 2023.05.30 0 0 1376

köszi a folytatást :)

 

Hatalmasat élveztem rá :)

Előzmény: SzepiDani99 (1375)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!