Keresés

Részletes keresés

somey Creative Commons License 2005.08.16 0 0 75

Na mi van? Annyira száguldunk a kánaán felé, hogy elvitte a szél a billentyűiteket?

Remélem a következő körben is Gyurcsány lesz! TV néző,  TV-ből okosodó birka népnek ö kell.  Minden probléma meg lesz oldva. Itt van például még a parlagfű privatizálás. Ő megfogja korrekten oldani azt is. Megsimogatja mindenki buksiját és elmagyarázza, hogy azért kellett privatizálni a parlagfű termést, mert a nép (birkák) úgy növelte az egészségügy terheit, hogy úton útfélen minden útszéli szennyezett parlagfüvet lelegelt.  Az új parlagfű fogyasztási lehetőség igaz költségekkel növelt, de sokkal egészségesebb lesz.

Minden szavát jegyezni kellene az utókornak egy egyetemi tankönyvnek vagy kötelező olvasmánynak. Ne is haragudjatok, rá vagyok én is tapadva a képernyőre, minden időmben iszom szavait mint éltető nektárt.

Előzmény: Cavalcanti (74)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.08.25 0 0 74
Kitünő,végre lesz egy elhivatott nagyszerű miniszterelnökünk,Gyurcsánnyal eljutunk a tejjel-mézzel folyó Kánaánba,5 év alatt utolérjük Japánt és Ausztráliát!
Előzmény: F. C. King Bastard (73)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.08.24 0 0 73

Igen, Gyurcsányit :-) miniszterelnöknek!
Vele az MSzP végre nem vak (és süket) lesz, hanem bátor!
;-))
ferrke Creative Commons License 2004.08.24 0 0 72

Igen, hajrá kedves apacs barátom!!!/Bár neked nem sikerült/

Egy a biztos: Én csak magamra számítok, bárki is legyen kormányon. Szerintem ez így a tuti!!!!

csa   csa  ferrke

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 71
úgy tűnik teljesült a vágyad.... :-)))
Előzmény: geronim0 (70)
geronim0 Creative Commons License 2004.08.24 0 0 70
Hajrá Feri! Egyetértek azokkal akit őt szeretnék. Kicsinálja a baloldalt örökre. Hajrá Ferike!!!
ferrke Creative Commons License 2004.08.24 0 0 69

Sziasztok

Ez az első és reményeim szerint sokára lesz a következő hozzászolásom a pol. forumba.

Boldog ember írod:

Sajnos úgy nézki, hogy valóban ez a helyzet! Sajnálom szegény gyermekeimet és unokáimat.

Ez igen-igen érdekelne: Komolyan a lurkok élete a kormány kezében van? Én valahol azt hallottam "Mindenki a maga szerencséje kovácsa". Ez egy oldalfüggetlen népi bölcsesség.

Szerintem aki saját tehetségéből nem tud boldogulni/álljon bármelyik oldalon/ az menjen el sm.-nek, ne fogja egy pártra a gondját.

csa  csa  ferrke

Előzmény: Boldog ember (31)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 68

köszönöm jókívánságait. Ha megengedi, hogy egy kis paranoiával viszonozzam...

:o)

Előzmény: özv. Bitera Sándor (67)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.08.24 0 0 67

Wic olvtárs!

 

Ne aggódjon, nem fog fájni, mivel az ország kifosztása korszerű, fájdalommentes (epidurális) módszerekkel fog történni.

 

További kellemes depressziót kívánok Önnek.

 

:o))

Előzmény: Wic (55)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 66
Igy igaz, az MSZP-nél csak az a zavaró, hogy a retorikájuk sok elvben szocdem elemet tartalmaz. Persze: a kezét nézd... :)))
Előzmény: mos (64)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 65

Azért az IMF elég szépet alkotott. Többek között neki köszönhetjük, hogy a magyar (sicc!) ipar csak nyomokban létezik és bérmunka ország lettünk.

 

A baj az, hogy a sok, hmmm, ki is találta ezt a megnevezést ki- zseboligarcha nem rendelkezik igazi gazdaságszervezô képességgel, hanem csak a vagyon szétszedésbôl éldegél. Jelen pillanatban az egészségügyet nézték ki maguknak.

 

Gyurcsány ôket képviseli, ez a gond. A kapcsolatrendszer-konvertálókat. A pártvagyon, az orosz államadósság, a bank és egyéb privatizációk és konszolidációk nyerteseit. Sikeres, de improduktív embereket, akik éppen mert sikeresek, meg vannak gyôzôdve, hogy helyesen cselekszenek. Az már mindegy, milyen szempontrendszer alapján.

 

Igy szocializálódtak.

 

A bizonyíték? Mo pompás állapotban lenne, ha az évtizedek alatt konvertált vagyon (ezer milliárdos nagyságrendben) valóban mûködô tôkévé alakult volna. Ez sajnos nem így van, a bôrünkön érezzük.

 

A gond Gyurcsánnyal? Képes és tényleg megcsinálja az egészségügyi és szociális reformot. Aminek következtében megindul a társadalom deklasszálódása, az eddigieknél is meredekebb mértékben.

 

Előzmény: antall (62)
mos Creative Commons License 2004.08.24 0 0 64

Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali,

 

nem is mondasz hülyeséget, én az mszp-t sosem tartottam baloldalinak, inkább kádárista-konzervatívnak, a régi elit pártjának. Hozzájuk képest Mo-n szinte mindenki balos a klasszikus és nemesebb nyugati értelemben persze.

Előzmény: gyengus (61)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 63

Szólj, hogyha szerinted most demokrácia van...!

 

;)

Előzmény: antall (62)
antall Creative Commons License 2004.08.24 0 0 62

"inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni."

 

Hát, nekem is hasonló gondolatok járnak a fejemben.

Annyira elkeserítő a helyzet, hogy eszembe jutott egy vita köztem és egy munkásőr között, valamikor 88-89-ben. A küszöbön álló többpártrendszerre azt mondta a faszi, hogy a magyar nép nem érdemli meg a demokráciát. Akkor, fiatal fejjel, majdnem leköptem. Jó, hogy nem tettem, mert most nagyon szégyellném magam.

 

Előzmény: Wic (58)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 61
Wic, vicceltem. Egyébként az összeesküvés elméletek éppen hogy a baloldal sajátja. Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali, tehát végül is mindekettônknek igaza van :)
Előzmény: Wic (60)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 60

eddig aszittem, inkább baloldali vagy.

Az összeesküvés-elméletek a jobboldal sajátja (állítólag)

 

Előzmény: gyengus (59)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 59

Osszseesküvés elmélet :)))

 

Wic: ha Gyurcsány azzal a szándékkal -és elég támogatással- érkezik, hogy vigye, ami vihetô, akkor a közelmúltbeli titkosszolga-vezetô átrendezés egy igen sötét képbe illik bele. Képzeld el, hogy valami nagyon csúnyát leplez a hangzavar és a látszatkrízis. Leváltják a titkosszolga-vezérkart. Ezek után jön Gyurcsány.

 

Na most ha mindent vinni akar valaki, akkor az elôbbi olyan, mint a füstölgô pisztoly a krimiben, használják is. Tehát mindenki, aki tisztában van az igazsággal, el fog tûnni. Az egyikbôl következik a másik.

 

Jó, ez csak vicc.

Előzmény: Wic (57)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 58

inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni.

 

Előzmény: aamen (54)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 57

???

nem értelek.

 

Előzmény: gyengus (56)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 56

Na de ilyet? Es te ezt le is mered írni?

 

Nem felejtetted el, hogy most volt tisztogatás a titkosrendôrség élén?

Előzmény: Wic (55)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 55

szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

 

szerintem nem csak azt, hanem az ország maradék vagyonát is.

 

Előzmény: gyengus (52)
aamen Creative Commons License 2004.08.24 0 0 54
"Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?"

ez egy jo gondolat.
Előzmény: Wic (51)
Maggie Archer Creative Commons License 2004.08.24 0 0 53
Nyem!!!!!


MerCsak!!!!!!
Előzmény: Wic (51)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 52

Szerintem ha felkérnék, vállalná. Szegény már évek óta csak teng-leng és nem mer hazajönni. Hol arról jön hír, hogy a horvátoknál, hol arról, hogy a szlovákoknál van. Szinte sajnálom.

 

Ami Gyurcsányt illeti: 90-ig pártkarrierista, 92-ig bróker, 92-tôl privatizátor. 2002-tôl pártkarrierista.

 

Ez nem egy tehetségtelen ember életrajza. Ambíció és erôs gyomor adott. szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

Előzmény: Wic (51)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 51

nem tudom, remélem, nem kerül sor erre.

szvsz Gy. inkább a vadkapitalista vonalhoz tartozik, mint bárki más a PÁRT-ban.

Persze, lehet, hogy tök jó lesz nekünk, de ennek kicsi az esélye.

 

Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?

(no smiley)

Előzmény: gyengus (50)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 50

Ez is jó.

 

szvsz ti pompás Gy. szakértôkké értek még.

Előzmény: Wic (48)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 49
Ez jó.
Előzmény: NORMÁLIS (47)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 48

szvsz a demagógiát felesleges kiemelni....

 

Előzmény: gyengus (45)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 47

En is kiemelnék valamit: "az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen."

 

 

Én meg megjegyeznék valamit: -Mondta ezt egy olyan ember, aki magát is konfliktuskeresőként definiálta...

Előzmény: gyengus (45)
papírszobrász Creative Commons License 2004.08.24 0 0 46
A jövő az, hogy a művészek fogják irányítani a világot. Javaslom Moldova Györgyöt, jó
meglátásai vannak. Magamat azért nem ajánlom, mert még nem vagyok ismert, de pár
év múlva állok rendelkezésetekre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!