Keresés

Részletes keresés

F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.08.24 0 0 73

Igen, Gyurcsányit :-) miniszterelnöknek!
Vele az MSzP végre nem vak (és süket) lesz, hanem bátor!
;-))
ferrke Creative Commons License 2004.08.24 0 0 72

Igen, hajrá kedves apacs barátom!!!/Bár neked nem sikerült/

Egy a biztos: Én csak magamra számítok, bárki is legyen kormányon. Szerintem ez így a tuti!!!!

csa   csa  ferrke

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 71
úgy tűnik teljesült a vágyad.... :-)))
Előzmény: geronim0 (70)
geronim0 Creative Commons License 2004.08.24 0 0 70
Hajrá Feri! Egyetértek azokkal akit őt szeretnék. Kicsinálja a baloldalt örökre. Hajrá Ferike!!!
ferrke Creative Commons License 2004.08.24 0 0 69

Sziasztok

Ez az első és reményeim szerint sokára lesz a következő hozzászolásom a pol. forumba.

Boldog ember írod:

Sajnos úgy nézki, hogy valóban ez a helyzet! Sajnálom szegény gyermekeimet és unokáimat.

Ez igen-igen érdekelne: Komolyan a lurkok élete a kormány kezében van? Én valahol azt hallottam "Mindenki a maga szerencséje kovácsa". Ez egy oldalfüggetlen népi bölcsesség.

Szerintem aki saját tehetségéből nem tud boldogulni/álljon bármelyik oldalon/ az menjen el sm.-nek, ne fogja egy pártra a gondját.

csa  csa  ferrke

Előzmény: Boldog ember (31)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 68

köszönöm jókívánságait. Ha megengedi, hogy egy kis paranoiával viszonozzam...

:o)

Előzmény: özv. Bitera Sándor (67)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.08.24 0 0 67

Wic olvtárs!

 

Ne aggódjon, nem fog fájni, mivel az ország kifosztása korszerű, fájdalommentes (epidurális) módszerekkel fog történni.

 

További kellemes depressziót kívánok Önnek.

 

:o))

Előzmény: Wic (55)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 66
Igy igaz, az MSZP-nél csak az a zavaró, hogy a retorikájuk sok elvben szocdem elemet tartalmaz. Persze: a kezét nézd... :)))
Előzmény: mos (64)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 65

Azért az IMF elég szépet alkotott. Többek között neki köszönhetjük, hogy a magyar (sicc!) ipar csak nyomokban létezik és bérmunka ország lettünk.

 

A baj az, hogy a sok, hmmm, ki is találta ezt a megnevezést ki- zseboligarcha nem rendelkezik igazi gazdaságszervezô képességgel, hanem csak a vagyon szétszedésbôl éldegél. Jelen pillanatban az egészségügyet nézték ki maguknak.

 

Gyurcsány ôket képviseli, ez a gond. A kapcsolatrendszer-konvertálókat. A pártvagyon, az orosz államadósság, a bank és egyéb privatizációk és konszolidációk nyerteseit. Sikeres, de improduktív embereket, akik éppen mert sikeresek, meg vannak gyôzôdve, hogy helyesen cselekszenek. Az már mindegy, milyen szempontrendszer alapján.

 

Igy szocializálódtak.

 

A bizonyíték? Mo pompás állapotban lenne, ha az évtizedek alatt konvertált vagyon (ezer milliárdos nagyságrendben) valóban mûködô tôkévé alakult volna. Ez sajnos nem így van, a bôrünkön érezzük.

 

A gond Gyurcsánnyal? Képes és tényleg megcsinálja az egészségügyi és szociális reformot. Aminek következtében megindul a társadalom deklasszálódása, az eddigieknél is meredekebb mértékben.

 

Előzmény: antall (62)
mos Creative Commons License 2004.08.24 0 0 64

Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali,

 

nem is mondasz hülyeséget, én az mszp-t sosem tartottam baloldalinak, inkább kádárista-konzervatívnak, a régi elit pártjának. Hozzájuk képest Mo-n szinte mindenki balos a klasszikus és nemesebb nyugati értelemben persze.

Előzmény: gyengus (61)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 63

Szólj, hogyha szerinted most demokrácia van...!

 

;)

Előzmény: antall (62)
antall Creative Commons License 2004.08.24 0 0 62

"inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni."

 

Hát, nekem is hasonló gondolatok járnak a fejemben.

Annyira elkeserítő a helyzet, hogy eszembe jutott egy vita köztem és egy munkásőr között, valamikor 88-89-ben. A küszöbön álló többpártrendszerre azt mondta a faszi, hogy a magyar nép nem érdemli meg a demokráciát. Akkor, fiatal fejjel, majdnem leköptem. Jó, hogy nem tettem, mert most nagyon szégyellném magam.

 

Előzmény: Wic (58)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 61
Wic, vicceltem. Egyébként az összeesküvés elméletek éppen hogy a baloldal sajátja. Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali, tehát végül is mindekettônknek igaza van :)
Előzmény: Wic (60)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 60

eddig aszittem, inkább baloldali vagy.

Az összeesküvés-elméletek a jobboldal sajátja (állítólag)

 

Előzmény: gyengus (59)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 59

Osszseesküvés elmélet :)))

 

Wic: ha Gyurcsány azzal a szándékkal -és elég támogatással- érkezik, hogy vigye, ami vihetô, akkor a közelmúltbeli titkosszolga-vezetô átrendezés egy igen sötét képbe illik bele. Képzeld el, hogy valami nagyon csúnyát leplez a hangzavar és a látszatkrízis. Leváltják a titkosszolga-vezérkart. Ezek után jön Gyurcsány.

 

Na most ha mindent vinni akar valaki, akkor az elôbbi olyan, mint a füstölgô pisztoly a krimiben, használják is. Tehát mindenki, aki tisztában van az igazsággal, el fog tûnni. Az egyikbôl következik a másik.

 

Jó, ez csak vicc.

Előzmény: Wic (57)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 58

inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni.

 

Előzmény: aamen (54)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 57

???

nem értelek.

 

Előzmény: gyengus (56)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 56

Na de ilyet? Es te ezt le is mered írni?

 

Nem felejtetted el, hogy most volt tisztogatás a titkosrendôrség élén?

Előzmény: Wic (55)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 55

szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

 

szerintem nem csak azt, hanem az ország maradék vagyonát is.

 

Előzmény: gyengus (52)
aamen Creative Commons License 2004.08.24 0 0 54
"Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?"

ez egy jo gondolat.
Előzmény: Wic (51)
Maggie Archer Creative Commons License 2004.08.24 0 0 53
Nyem!!!!!


MerCsak!!!!!!
Előzmény: Wic (51)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 52

Szerintem ha felkérnék, vállalná. Szegény már évek óta csak teng-leng és nem mer hazajönni. Hol arról jön hír, hogy a horvátoknál, hol arról, hogy a szlovákoknál van. Szinte sajnálom.

 

Ami Gyurcsányt illeti: 90-ig pártkarrierista, 92-ig bróker, 92-tôl privatizátor. 2002-tôl pártkarrierista.

 

Ez nem egy tehetségtelen ember életrajza. Ambíció és erôs gyomor adott. szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

Előzmény: Wic (51)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 51

nem tudom, remélem, nem kerül sor erre.

szvsz Gy. inkább a vadkapitalista vonalhoz tartozik, mint bárki más a PÁRT-ban.

Persze, lehet, hogy tök jó lesz nekünk, de ennek kicsi az esélye.

 

Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?

(no smiley)

Előzmény: gyengus (50)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 50

Ez is jó.

 

szvsz ti pompás Gy. szakértôkké értek még.

Előzmény: Wic (48)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 49
Ez jó.
Előzmény: NORMÁLIS (47)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 48

szvsz a demagógiát felesleges kiemelni....

 

Előzmény: gyengus (45)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 47

En is kiemelnék valamit: "az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen."

 

 

Én meg megjegyeznék valamit: -Mondta ezt egy olyan ember, aki magát is konfliktuskeresőként definiálta...

Előzmény: gyengus (45)
papírszobrász Creative Commons License 2004.08.24 0 0 46
A jövő az, hogy a művészek fogják irányítani a világot. Javaslom Moldova Györgyöt, jó
meglátásai vannak. Magamat azért nem ajánlom, mert még nem vagyok ismert, de pár
év múlva állok rendelkezésetekre.
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 45
En is kiemelnék valamit: "az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen."
Előzmény: Wic (43)
32nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 44

Végre egy tiszta hang! Ilyen ember kell nekünk! Szerintem sem ember, aki mögött nincs legalább 1 milliárd... :P

 

 

Előzmény: Wic (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!