Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 68

köszönöm jókívánságait. Ha megengedi, hogy egy kis paranoiával viszonozzam...

:o)

Előzmény: özv. Bitera Sándor (67)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.08.24 0 0 67

Wic olvtárs!

 

Ne aggódjon, nem fog fájni, mivel az ország kifosztása korszerű, fájdalommentes (epidurális) módszerekkel fog történni.

 

További kellemes depressziót kívánok Önnek.

 

:o))

Előzmény: Wic (55)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 66
Igy igaz, az MSZP-nél csak az a zavaró, hogy a retorikájuk sok elvben szocdem elemet tartalmaz. Persze: a kezét nézd... :)))
Előzmény: mos (64)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 65

Azért az IMF elég szépet alkotott. Többek között neki köszönhetjük, hogy a magyar (sicc!) ipar csak nyomokban létezik és bérmunka ország lettünk.

 

A baj az, hogy a sok, hmmm, ki is találta ezt a megnevezést ki- zseboligarcha nem rendelkezik igazi gazdaságszervezô képességgel, hanem csak a vagyon szétszedésbôl éldegél. Jelen pillanatban az egészségügyet nézték ki maguknak.

 

Gyurcsány ôket képviseli, ez a gond. A kapcsolatrendszer-konvertálókat. A pártvagyon, az orosz államadósság, a bank és egyéb privatizációk és konszolidációk nyerteseit. Sikeres, de improduktív embereket, akik éppen mert sikeresek, meg vannak gyôzôdve, hogy helyesen cselekszenek. Az már mindegy, milyen szempontrendszer alapján.

 

Igy szocializálódtak.

 

A bizonyíték? Mo pompás állapotban lenne, ha az évtizedek alatt konvertált vagyon (ezer milliárdos nagyságrendben) valóban mûködô tôkévé alakult volna. Ez sajnos nem így van, a bôrünkön érezzük.

 

A gond Gyurcsánnyal? Képes és tényleg megcsinálja az egészségügyi és szociális reformot. Aminek következtében megindul a társadalom deklasszálódása, az eddigieknél is meredekebb mértékben.

 

Előzmény: antall (62)
mos Creative Commons License 2004.08.24 0 0 64

Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali,

 

nem is mondasz hülyeséget, én az mszp-t sosem tartottam baloldalinak, inkább kádárista-konzervatívnak, a régi elit pártjának. Hozzájuk képest Mo-n szinte mindenki balos a klasszikus és nemesebb nyugati értelemben persze.

Előzmény: gyengus (61)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 63

Szólj, hogyha szerinted most demokrácia van...!

 

;)

Előzmény: antall (62)
antall Creative Commons License 2004.08.24 0 0 62

"inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni."

 

Hát, nekem is hasonló gondolatok járnak a fejemben.

Annyira elkeserítő a helyzet, hogy eszembe jutott egy vita köztem és egy munkásőr között, valamikor 88-89-ben. A küszöbön álló többpártrendszerre azt mondta a faszi, hogy a magyar nép nem érdemli meg a demokráciát. Akkor, fiatal fejjel, majdnem leköptem. Jó, hogy nem tettem, mert most nagyon szégyellném magam.

 

Előzmény: Wic (58)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 61
Wic, vicceltem. Egyébként az összeesküvés elméletek éppen hogy a baloldal sajátja. Mondjuk az MSZP konzervatív párt, tehát jobboldali, a Fidesz populista, tehát inkább baloldali, tehát végül is mindekettônknek igaza van :)
Előzmény: Wic (60)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 60

eddig aszittem, inkább baloldali vagy.

Az összeesküvés-elméletek a jobboldal sajátja (állítólag)

 

Előzmény: gyengus (59)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 59

Osszseesküvés elmélet :)))

 

Wic: ha Gyurcsány azzal a szándékkal -és elég támogatással- érkezik, hogy vigye, ami vihetô, akkor a közelmúltbeli titkosszolga-vezetô átrendezés egy igen sötét képbe illik bele. Képzeld el, hogy valami nagyon csúnyát leplez a hangzavar és a látszatkrízis. Leváltják a titkosszolga-vezérkart. Ezek után jön Gyurcsány.

 

Na most ha mindent vinni akar valaki, akkor az elôbbi olyan, mint a füstölgô pisztoly a krimiben, használják is. Tehát mindenki, aki tisztában van az igazsággal, el fog tûnni. Az egyikbôl következik a másik.

 

Jó, ez csak vicc.

Előzmény: Wic (57)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 58

inkább az IMF, mint Gyurcsány.

Mégha ezt nehéz is leírni.

 

Előzmény: aamen (54)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 57

???

nem értelek.

 

Előzmény: gyengus (56)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 56

Na de ilyet? Es te ezt le is mered írni?

 

Nem felejtetted el, hogy most volt tisztogatás a titkosrendôrség élén?

Előzmény: Wic (55)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 55

szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

 

szerintem nem csak azt, hanem az ország maradék vagyonát is.

 

Előzmény: gyengus (52)
aamen Creative Commons License 2004.08.24 0 0 54
"Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?"

ez egy jo gondolat.
Előzmény: Wic (51)
Maggie Archer Creative Commons License 2004.08.24 0 0 53
Nyem!!!!!


MerCsak!!!!!!
Előzmény: Wic (51)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 52

Szerintem ha felkérnék, vállalná. Szegény már évek óta csak teng-leng és nem mer hazajönni. Hol arról jön hír, hogy a horvátoknál, hol arról, hogy a szlovákoknál van. Szinte sajnálom.

 

Ami Gyurcsányt illeti: 90-ig pártkarrierista, 92-ig bróker, 92-tôl privatizátor. 2002-tôl pártkarrierista.

 

Ez nem egy tehetségtelen ember életrajza. Ambíció és erôs gyomor adott. szvsz megeszi reggelire az MSZP bürokratáit, ha most nem állítják meg.

Előzmény: Wic (51)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 51

nem tudom, remélem, nem kerül sor erre.

szvsz Gy. inkább a vadkapitalista vonalhoz tartozik, mint bárki más a PÁRT-ban.

Persze, lehet, hogy tök jó lesz nekünk, de ennek kicsi az esélye.

 

Nem lehetne inkább a Bokros a miniszterelnök?

(no smiley)

Előzmény: gyengus (50)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 50

Ez is jó.

 

szvsz ti pompás Gy. szakértôkké értek még.

Előzmény: Wic (48)
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 49
Ez jó.
Előzmény: NORMÁLIS (47)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 48

szvsz a demagógiát felesleges kiemelni....

 

Előzmény: gyengus (45)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 47

En is kiemelnék valamit: "az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen."

 

 

Én meg megjegyeznék valamit: -Mondta ezt egy olyan ember, aki magát is konfliktuskeresőként definiálta...

Előzmény: gyengus (45)
papírszobrász Creative Commons License 2004.08.24 0 0 46
A jövő az, hogy a művészek fogják irányítani a világot. Javaslom Moldova Györgyöt, jó
meglátásai vannak. Magamat azért nem ajánlom, mert még nem vagyok ismert, de pár
év múlva állok rendelkezésetekre.
gyengus Creative Commons License 2004.08.24 0 0 45
En is kiemelnék valamit: "az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen."
Előzmény: Wic (43)
32nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 44

Végre egy tiszta hang! Ilyen ember kell nekünk! Szerintem sem ember, aki mögött nincs legalább 1 milliárd... :P

 

 

Előzmény: Wic (43)
Wic Creative Commons License 2004.08.24 0 0 43

"Tíz év múlva a világot Magyarországon sem a politikusok fogják irányítani. A politikusok azért vannak, hogy az országban élôk érdekeit olyan módon hangolják össze, hogy béke legyen. Kinek lesz akkor nagyobb az érdekérvényesítô képessége? Annak aki alkalmazottként százezer forintot keres, vagy aki mögött egymilliárd forint van. Nyilván az utóbbinak. ... Nagyon fontos a pénz! Nem hiszek azoknak, akik morálisan akarják megváltani a világot..." (Gyurcsány Ferenc, 1996, KÁPÉ gazdasági hetilap)

Ez az ember már 1996-ban megmondta, mitől döglik a légy. és a két csoportból (havi 100ezer vs. 1milliárd) megpróbált oda kerülni, ahol a légycsapó van.

 

Megérdemli, hogy miniszterelnök legyen.

 

NORMÁLIS Creative Commons License 2004.08.24 0 0 42

Annál jobb a fotelba helyezett rádium. Vagy a Szu-ban kikísérletezett baktériumok egyike.

 

Lopcsány nagyon megütheti, ha a nagy magabiztosságában nem a megfelelő ember(ek) a barátja...

 

És akkor: mijazhoty, natyonis megérdemli! Sajnálni senki nem fogja.

Előzmény: thorsten (41)
thorsten Creative Commons License 2004.08.24 0 0 41

hát, ahogy ezeknél a komcsi privatizátoroknál működik, egy egy autórobbantás bejöhet, vagy esetleg géppityusorozat, fékhiba

 

 

gyurcsány egy 0

Előzmény: özv. Bitera Sándor (36)
ziddy Creative Commons License 2004.08.24 0 0 40
Constn Creative Commons License 2004.08.24 0 0 39
Le sem sz@rja a szennyes múltját, pofátlan, gátlástalan alak. Az európai politikusoknak meg Berlusconi is megfelel, miért pont Gyurcsánnyal tennének kivételt?
Előzmény: Törölt nick (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!