Keresés

Részletes keresés

FunGM Creative Commons License 2012.08.06 0 0 24

Nincs RTL Klub egész délután éjfélig! Kapják be!

Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2008.03.13 0 0 23

Csakhogy végre van valakinek egy normális észrevétele! A nő nálam akkor írta le magát, amikor 2006-ban a VB-n kifejtettem, őt jobban érdekli a focisták kiézete a játéktudásuknál.

Tudni kell ehhez: én is női nemhez tartozom és focirajongó vagyok. Számomra a játéktudás dominált mindig, hiszen a labdarúgókat ezért fizetik, nem csak, hogy magazinok címoldalán pózoljanak.

Elhiszem, hogy a nők nagyrészének véleménye egyezik Dombóvári Vandáéval, ám ez nem tükröz valami nagy hozzáértést. Erről az a latin idézet jut eszembe, amely magyarul úgy hangzik, hogy "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna."

 

Hát ennyit erről. És nekem sem tetszik a stílusa, ami, mint tudjuk, maga az ember...

(De ez csak személyes magánvéleményem.)

Előzmény: markizoli (22)
markizoli Creative Commons License 2008.03.13 0 0 22
tudom, nem teljesen idevágó téma DE:
Kérem írjon ide, aki szereti, vagy nem szereti Dombovári vandát. Azért kérem, mert lehetőség lenne lecseréltetni, ha a médiában erre kellő "támogatás" jelenik meg. Szerintem ez egy óriási lehetőség, hogy ez az egoista mindenkinátgyalolglokcsakengemkíméljetekmertolyankisaranyosvagyok nőszemély eltűnjön a képernyőröl.
Zoli
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2008.02.03 0 0 21
Nagyon küszönöm! Ő egykor a Nagykőrösi Kinizsi jobbösszekötője volt, az Aranycsapattal is játszott egy pályán! Nem ez az egyetlen ok, amiért én annyira szeretem a focit, de tény, ez is közrejátszik benne.:)
Előzmény: spurs84 (20)
spurs84 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 20
közvetíteni nem próbálom,tudom,hogy nincs hozzá tehetségem,de zenét már többször hallgattam meccs alatt én is:)
édesapádhoz/nak meg gratulálok:D
Előzmény: Doktorino Eszperanto (19)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2008.02.02 0 0 19
Na , ez tökéletesen igaz! De azért legalább láttam a meccseket. Halkítsd le egyszer a TV-t és próbáld meg te közvetíteni a meccset! Vagy egyszerűen csak hangtalanul kövesd! Próbáld ki – nekem beválik, ha már nagyon idegesít a sok "káposztafej", ahogy egykori focizó édesapám mondja, aki amúgy most lesz 70 éves.:)
Előzmény: spurs84 (18)
spurs84 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 18
jobb lett volna,ha 2006-ban sem akarnak róla említést tenni...igaz,Léderer és Világi a közvetítések alatt is csak néha hozták szóba a meccset az "érdekes" sztorijaik mellett...
Előzmény: Doktorino Eszperanto (17)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2008.02.01 0 0 17

E csatornának 2004-ben a foci EB se volt ám téma, említésre se méltatták!

Hát hogy van ez?

FaberK Creative Commons License 2004.08.24 0 0 16

Az előbb úgy számoltak be Fazekasról, hogy "doppingolás miatt kizárták"!

Én nem így tudom. Minek csúsztatni??? :(((

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 15
egyetértek, az rtl fosadék egy mocsok csatorna.
ppgman Creative Commons License 2004.08.24 0 0 14
Na ja, Stohl kozben ujra vezethet, en el is inditanam Palikkal parban a Dakaron. Naponta lathatnank 2 oras tudositast arrol, ahogy az RTL 2 hos musorvezetoje halalt megveto batorsaggal lapatolja a homokot a kerekek alol.
Előzmény: nszethi (13)
nszethi Creative Commons License 2004.08.24 0 0 13

frosszul jegyeztem meg a nevét. igy teljes: Kaszkadör Alkohololista Üvöltödervis Bangyi. :o))

Előzmény: nszethi (12)
nszethi Creative Commons License 2004.08.24 0 0 12
Nyugi! Rögtön jön Kaszkadör Alkoholista Bangyi egy újabb túlélövel,akkor majd visszasirod a Palik suttogását! Valóságos allergiám alakult ki Bucibabyre. Asszem átrakom a 99-es programhelyre, nehogy véletlenül rányomjak, és befulladjak. :o))))
Előzmény: alexaa1 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.24 0 0 11

Ma volt Fazekas, Kedves azt mondta.

 

Ettől még bekaphatják, ugyebár...

zsuzsa Creative Commons License 2004.08.23 0 0 10
Annus aranyérme mégse olyna nagy esemény, mint amikor Palik negyvennel beborul a buckák közé :-))
Előzmény: Pistike (9)
Pistike Creative Commons License 2004.08.23 0 0 9

Ha jól tudom Héder Barna az RTL Klub sportosztályának vezetője. Az a Héder Barna, akinek a stábja az olimpián a vívás közvetítést csinálja, azaz az egész világnak ők szolgáltattak. Héder Barna még pár éve a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke volt.

 

Ennél a Héder Barna vezette sportszerkesztőségnél nem fért be az aranyérmes kalapácsvetőnk.

ppgman Creative Commons License 2004.08.23 0 0 8

Palikot mar reg el kellett volna asni Dakar mellett a sivatagban, 5 meter melyre. A penteki repulos versenyt gyakorlatilag nezhetetlenne tette az uvoltozesevel. Meg az okos beszolasaival: "A sebesseg 423 km/h! Dehat ez a repulogep nem is tud ilyen gyorsan menni!"

Na mindegy, ez nem a Palikos topic...

Előzmény: alexaa1 (7)
alexaa1 Creative Commons License 2004.08.23 0 0 7

Az Rtlt szerintem az is minősíti, hogy még mindíg leadja a forma egyet. Nemtom ti hogy vagytok vele, de szerintem nagyon elvakult "rajongó" az, aki annak örül, hogy sumi megint nyert, mint 6 éve egyfolytában, az egész közvetítés arról szól hogy palik (róla is tudnék mit fröcsögni :D) ordítja hogy sumaher, sumaher.

Rtl műsorai úgy sz*rok, ahogy vannak. Mondjuk az Aliast meg a 3. műszakot szeretem, de ugyebár ez nem kapcsolódik az olimpiához :))

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.23 0 0 6

Ja, hát igen ez a helyzet ezeknél a "nagyon színvonalas" csatornáknál.

Pl. ugyanez van a boxnál..

A "csigatévén" minden csak a női boxoló meg a nagy jános körül forog, de a kótay meg az erdei eredményét nem mondják be..... Érthető miért.

A tv2 reklámozott az olimpiával.(mondjuk az a 20 perc is "sokat" számít)

Így rtlt nem érdekli az olmipia, inkább az akciófilmek, onnan szerezzenek példaképeket és még véletlenül sem a "hősök"től

Előzmény: ppgman (2)
Traubi Creative Commons License 2004.08.23 0 0 5
Minek nézed? Sportműsor megy az MTV-n, Dunán, Eurosporton.
Előzmény: keleti topicnyitó (-)
dözzdözz Creative Commons License 2004.08.23 0 0 4
Nem inkább mongyon' le???:)
Előzmény: nszethi (3)
nszethi Creative Commons License 2004.08.23 0 0 3
Valóban bekaphatja! Rég nem nézem a limonádé filmjeit, a nulla Hiradóit, ahol fontosabb mindenféle egyfilmes sztárocskák viselt ügyei, mint a komoly dolgok. Hányingerem van attól is, hogy még a ruházaton is képesek kitakarni a legkisebb emblémát is, elvégre "reklám".  Még szerencse, hogy a Királyi TV egyre nézhetöbb.
Előzmény: keleti topicnyitó (-)
ppgman Creative Commons License 2004.08.23 0 0 2

Mindig is az volt az elvuk, hogy "ha nem mi kozvetitjuk a meccset/versenyt, akkor nem is szamolunk be rola (esetleg egy fel mondatban, ket nap mulva megemlitjuk".

De a tobbi, hasonloan szinvonalas csatorna ugyanezt csinalja.

Előzmény: keleti topicnyitó (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.23 0 0 1
Ja: elképedni (sajnos?) már jóformán semmin sem tudok, az nem fog menni.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.23 0 0 0
A világon annyi izgalmas, érdekes, sokkal nagyszerűbb, hasznosabb és fontosabb dolog van, mint az ún. profi sport - felháborító, hogy ennyi ember pazarolja rá az idejét...
keleti topicnyitó Creative Commons License 2004.08.23 0 0 topiknyitó

Felháborító, hogy a sportműsorban a DVTK-DVSC eredményét bemondják, de Annus Adrián aranyérme nem téma.

 

Elképesztő!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!