Keresés

Részletes keresés

vizilabdas_csaj Creative Commons License 2005.01.29 0 0 231
irj az úszószövetségnek...
Előzmény: t.r.o.x.a. (229)
pici_cinke Creative Commons License 2004.09.17 0 0 230

Bocsánat a freemail címemet nem adtam meg : fonilla@freemail.hu

Köszönöm : Zs. Filoména

t.r.o.x.a. Creative Commons License 2004.09.15 0 0 229

Nem tudja vki Dániel autogram vagy e-mail címét?

Aki tudja az légyszi írja meg ide:djcool@harmonia.hu

 

pici_cinke Creative Commons License 2004.09.14 0 0 228

Szia Dani ! Megkésve bár , de gratulálok a sikeredhez ! Remélem a következő olimpián is indulhatsz és eggyel fényesebb éremmel térsz majd haza ! :D Személyesebb kérdés , de felteszem : Veled lehet valahogy közvetlenebb kapcsolatba is kerülni , levelezés szempontjából ? Nem a "közönség" előtt beszélni ?

Üdvözlettel : Zs. Filoména

AAAlexa Creative Commons License 2004.09.12 0 0 227

Szia Dani!

 

Először is nagyon-nagyon gratulálok!!!

Szerintem tök jó vagy. És tök helyes is...:-)

Nemakarok közönséges lenni de ha nem baj, lenne 1 kérdésem:Van barátnőd?

Léci,léci,léci VÁLASZOLJ! Kérlek...

P.U.SZ.I szia

Alexa

Írj

Pick Nick Creative Commons License 2004.08.23 0 0 226

 

 

       

 

 

  

 

 

Orgia007 Creative Commons License 2004.08.23 0 0 225
Szép volt Dani!!!!!
jfly Creative Commons License 2004.08.22 0 0 224

úgy tudom, gyerekekkel foglalkozik, van egy úszóiskolája.

 

üdv: jfly

Előzmény: GordonFreeman (223)
GordonFreeman Creative Commons License 2004.08.22 0 0 223

Nagyon örülök Daninak és gratulálok neki de most másról irnék ami ezzel kapcsolatban eszembe jutott.

 

Darnyi Tamással mi van? Olimpia apropojan igazan be lehetne rakni vmi rövidfilmet hogy mit csinál mostanában, engem nagyon érdekel. Annyi szép napot és boldogságot szerzett nekem amikor gyerek fejjel izgultam az uszó döntőkön. Nem hiszem hogy ezzel egyedül vagyok...sőt, szóval megérdemelne egy összeállitást, leadhatnák az uncsi tenisz meccs helyett.

 

 

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.22 0 0 222
Mi lenne, ha elolvasnád azt is, mire válaszolt?
Előzmény: magasles17 (221)
magasles17 Creative Commons License 2004.08.22 0 0 221

 

 Zsuzsika ? Csak nem sokallod ?

Akkor szokták ugyanis használni azt, hogy "adóforintjainkból", amikor sokallják, netán irigylik a pénzt.

Ugye Te nem ?

Előzmény: zsuzsa (218)
Pick Nick Creative Commons License 2004.08.21 0 0 220

"A 200 méter mellen ezüstérmet szerző Gyurta Dániel és edzője Széles Sándor válaszol olvasóink kérdéseire, csütörtökon 12:30-13:00 körül. "

 

Akkor válaszolt is, olvasd vissza.

 

Más.

Soltika egy bunkó, ráadásul tudatlan provokátor, nem érdemes válaszolni neki.

Előzmény: Encsi84 (216)
jfly Creative Commons License 2004.08.21 0 0 219

ne legyél már ennyire naív...

 

üdv. Jfly

Előzmény: Encsi84 (216)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.20 0 0 218
Egyébként nem arany, hanem ezüst. Aranyért 10 milla jár az adóforintjaidból.
Előzmény: soltika (211)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.20 0 0 217
Soltika : a Jövő SC-t, ahol a gyerek edz, szponzorok tartják fenn, nem ( vagy kevés ) állami támogatást kap. Az egyik gyerekem szeretett volna bejutni oda, de nem sikerült. 3 havonta időre usznak a gyerekek és a kevésbé szorgalmasakat-tehetségeseket kénytelenek elküldeni, mert nem lenne hely a tehetségesekre. A gyerekek sportolása ( mint ahogy manapság az összes sportágban ) ezen túl a szülök lelkesedésén mulik. nagyon nagyon sokat költenek a családok egy sportoló gyerekre, ma már alig tudnak adni az egyesületek ( felszerelést, utazás, spec.étkezés , magántanár stb ) Most, hogy kijutott az olimpiára, kapott formaruhát, válogatott melegitőt, hasonlókat és az ezüstéremért kapot ( javitsatok ki ha nem jól emlékszem ) 6 millió forintot. Valószinüleg Héreklész program keretében kap valami támogatást a Sportminisztériumtól, úszószövetségtől. Mivel fél világ látta őt, rajta keresztül Magyarországra felfigyeltek, sőt valószinüleg a jövőben is látni fogják őt, mintegy javitotta hazánk image-ét stb és embertelen munka , lemondás és alázat áll a teljesitménye mögött, én azt mondom, jövedelmező befektetés adóforintjaimat Gyurta Danielre költeni. Pl inkább rá költeném mint rád.
Előzmény: soltika (211)
Encsi84 Creative Commons License 2004.08.20 0 0 216

Hol vannak az edző és Dani válaszai?

Nagyon érdekelnének!

 

Én sem sajnálom erre a pénzem.

Egyébiránt Baumgartner versenyzését, nem minden magyar állampolgár fizeti.

jfly Creative Commons License 2004.08.20 0 0 215

inkább azt számold ki az ökör Baumgartner mennyibe kerül neked, úgy hogy még lófaszt sem teljesít. Erről ennyit, téma lezárva.

 

üdv. jfly

Előzmény: soltika (211)
jfly Creative Commons License 2004.08.20 0 0 214

jézusom, te mekkora seggfej vagy...számold ki ha annyira érdekel.

 

üdv: jfly

Előzmény: soltika (211)
robicsek Creative Commons License 2004.08.20 0 0 213

no ezt nem értem, hogy jön ide, egyébként ha Dani miatt pár gyerek elkezd uszni és emiatt egészségesebb lesz, akkor amennyibe ez került, bőven megtérül.

Az én adóforintjaimat erre nem sajnálom egyáltalán.

Előzmény: soltika (212)
soltika Creative Commons License 2004.08.20 0 0 212
Hi, ennyit a zindex webszerkeztőiről...
soltika Creative Commons License 2004.08.20 0 0 211

Érdekelne hogy mibe került nekem, mint adófizetőnek,  ez az aranyérem ?

 

magyarc Creative Commons License 2004.08.20 0 0 210
Széchy: Dani az első fecske
Budapest - Atlantában nyertek utoljára Széchy bronzot jósolt (Fotó: Blikk-archív)

magyar férfi úszók olimpiai aranyat, Rózsa Norbert és Czene Attila személyében. Előtte, Barcelonában Darnyi duplázott, míg még négy évvel előbb Darnyi duplája mellett Szabó Joe is nyert. Az olimpiai bajnoki címek közös szereplője az edző, Széchy Tamás.
- Széles Sándor a legtehetségesebb fiatal magyar edző, Gyurta edzője a Jövő SC-ben, ahol rengeteg tehetséges úszópalánta bontogatja szárnyait - mondta a mester. - A klubból 4-6 világklasszis versenyző kerül majd ki a jövőben. Az első fecske Gyurta Dani, aki parádésan teljesített mind az elő-, mind a középfutamban. Sorra javította meg legjobb eredményét, és pazar volt, ahogy otthagyta a világcsúcstartó Hansent. Mi több, úgy érzem, még maradt benne tartalék is. Az új technikát csodálja az egész világ, és azt, ahogy úszik. Nemsokára 200 vegyesen is jó eredményeket ér majd el. Sőt hamarosan az öccséről, is hallhatunk, aki tehetséges gyorsúszó. Dani pedig jó ideig szállíthatja majd az érmeket, most akár a bronzra is jó lehet...

 

 

magyarc Creative Commons License 2004.08.19 0 0 209
Ez véletlenül került ide.
Előzmény: magyarc (208)
magyarc Creative Commons License 2004.08.19 0 0 208

Női torna:

1. Patterson

2. Khorkina

A.kárki Creative Commons License 2004.08.19 0 0 207
és az milyen sz@r volt, hogy a riporteristenek elkezdtek bemutatkozni... ha tetszik, ha nem mindenki ismeri Vitray "gyerekicsilány" Tamás bácsit, meg Komlóssy "nagytanáramúgyalányomidősebbmintte" Pétert... erre jó válasz lett volna, hogy csókolom, én meg Gyurta Dániel vagyok....
Előzmény: robicsek (88)
Celtic Moon Creative Commons License 2004.08.19 0 0 206
Én is hihetetlenül örülök a srácnak, alapból is de mert a lányom osztálytársa (vagyis már csak volt, mert most voltak nyolcadikosak), így még egy kicsit jobban :) Baromi sokat edz a kölök, megérdemelte a kemény munka gyümölcsét. Ami viszont érdekes, hogy nem említette, hogy megy az Olimpiára, tehát nem csak tehetséges hanem szerény is. Amikor meghallottuk a nevét majdnem elájultunk a lánykámmal... Biztosan sokat hallunk még róla :))) Nagy-nagy gartula Dániel! :))
magyarc Creative Commons License 2004.08.19 0 0 205

Elolvastam Dani válaszait.

Uraim, tényleg megszületett a magyar úszócsoda.

Aki embernek is elsőrangú.

Meghatottság, remény, ujjászületés...

Van magyar ujjászületés...

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 204
ok vállalom
Előzmény: geeez (193)
jfly Creative Commons License 2004.08.19 0 0 203

Eszem ágában sincs, nekik is nagyon drukkolok!!!!!

 

üdv: jfly

Előzmény: gugugaga (202)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.19 0 0 202

Azért ne írjuk le Cseh Lacit és Risztov Évit valamint Verrasztó Evelynt meg Boulsevicz Beát,mert ők is kitünő úszók!

De Dani is az.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!