Furcsa h mennyire , ill. h ENNYIRE önzőek vagytok !!! CSak én én én ... Én ... Szégyen !!!
Ha szeretkeztetek már az életben , pontosan tudnotok kell h minden a kölcsönös kényeztetésről szól a szexben ... annyit kapsz amit adsz ...
És gondolkodjunk hangosan: 14-15-16 óra körül írtok rendre ... alighanem hazaértetek az általános iskolából !!! :))) De apu-anyu meg még nem.
DE lehet h tévedek ! Akinek nem inge ne vegye magára , ok ?
A topik eredeti címére reagálva: jó csaj. Csinos , érzéki , és vonzó !
bár nem olvastam még nagyon vissza a topikban , így nem tudom , de volt -e vajon hölgy által írott vélemény is ... akár csak nő szolidaritás alapon , vagy egy leszbikus , bisex hölgy esetleg stb ... Én személy szerint a Hölgyek véleményére is kíváncsi lennék %
Én is, ....de meg ám!!! Szegény Palika nem tudja értékelni, hogy ilyen felesége van. Én egész nap csak dugnám, ha ilyen nőm lenne, ki se engedném az ágyból. Max. a menetek között kizavarnám, hogy keverjen egy koktélt. Teli szájjal vajon hogy mondaná, hogy: Anyuuus!!! :P
Nagy ribanc! És amióta belőle is egy kameránakvetkőző, újságbanpózoló liba lett, ezt már mindenki tudhatja róla. Egyszer láttam az Árkádban. Cigit vett egy trafikban, aztán végigkrákogta a metróutat. Nagyon szívderítő volt.