Keresés

Részletes keresés

mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 15
Na... most nyugott vagy? Jó bula? :D
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.17 0 0 14
Előzmény: csótányboy (13)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 13
 könyörgöm valaki mondja már meg valaki ki ez a nő?


mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 12
hát én sem... ha Téged beválogatnak egy sorozatba, Te sem leszel színész... max hozzásegít...
Előzmény: meggyespite (11)
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 11

Érzékelve némi cinikusságot macskakörmeidben, igen, azt kell mondanom, hogy ő amolyan "sztár"(ocska)... Mivel színésznőnek nevezni nem lennék eléggé merész :)))

 

 

Előzmény: csótányboy (10)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 10

OK. De akkoris ki ez a nő?Sportoló,szinésznő,énekes, vagy valami "sztár"?

 

pfander Creative Commons License 2004.08.17 0 0 9

ha mar igy belekapaszkodtatok, akkor a fogait is erdemes megemliteni nem?

Olyan, hogy is mongyam, "LO" fogai, vannak ?

Lehet hogy a sok repatol ?

meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 8

Szabó Erika(Tilda)-ról :))

 

Szerintem csótányboy ki akar zsarolni egy képet ide a fórumra. Asszem ez a topicnyitó kötelessége lesz... :)

 

Előzmény: csótányboy (7)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 7
Kiről van szó egyáltalán?
urfe Creative Commons License 2004.08.17 0 0 6
Szerintem is elég jó bőr. És még sokaxerint jó bőr. Ez téged miért érdekel?
mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 5
Igen, a szemeit egy 20 forintossal le lehetne takarni... mind a kettőt :D
Előzmény: meggyespite (0)
stonedrop Creative Commons License 2004.08.17 0 0 4
Külsőre mindenképpen.
A terem búrája Creative Commons License 2004.08.17 0 0 3
[image1]
A terem búrája Creative Commons License 2004.08.17 0 0 2
szvsz jó...
Mad Max Creative Commons License 2004.08.17 0 0 1
SZvsz jó nő!
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 0

Azt leszámítva, hogy a szemei kicsit közel vannak egymáshoz (Valahogy így: 00), egészen jó! :)

 

Vagyis nem 0 a csaj.

 

 

Előzmény: gugugaga (-)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.17 0 0 topiknyitó
Nézzük,nektek tetszik vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!