meggyespite
2004.08.17
0 0
11
Érzékelve némi cinikusságot macskakörmeidben, igen, azt kell mondanom, hogy ő amolyan "sztár"(ocska)... Mivel színésznőnek nevezni nem lennék eléggé merész :)))
Előzmény: csótányboy (10)
pfander
2004.08.17
0 0
9
ha mar igy belekapaszkodtatok, akkor a fogait is erdemes megemliteni nem?
Olyan, hogy is mongyam, "LO" fogai, vannak ?
Lehet hogy a sok repatol ?
meggyespite
2004.08.17
0 0
8
Szabó Erika(Tilda)-ról :))
Szerintem csótányboy ki akar zsarolni egy képet ide a fórumra. Asszem ez a topicnyitó kötelessége lesz... :)
Előzmény: csótányboy (7)
meggyespite
2004.08.17
0 0
0
Azt leszámítva, hogy a szemei kicsit közel vannak egymáshoz (Valahogy így: 00), egészen jó! :)
Vagyis nem 0 a csaj.
Előzmény: gugugaga (-)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!