Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2008.10.15 0 0 9

A táncsátor legújabb programjai:

 

bőszájú körülíróművész

 

JÓHÍRŰ TÜZÉRÁGYÚÖNTŐ

_nyunyuka Creative Commons License 2006.11.08 0 0 8

OFF

 

Nem nehéz kitalálni, kicsoda, mint a telefonban is mondtam, ez így nem az én stílusom. Egy csendes, de jól elejtett hozzászólás jóval többet ér 100 lek...nyázásnál, és még az MM-be se ütközik.

 

ON

 

Mindenesetre jó, hogy reinkarnált és rehabilitált topiktárs fölhozta ezt a topikot, lesz pár érdekes szösszenet a bizonyos színházi sátorról. Én ugyan nem voltam benn (fülledt meleg volt, a hideg ellenére most is az van), hanem ollóval vágtam egy pici lyukat a sátor oldalára és onnan csendben figyeltem az eseményeket. Az ott látottak egy életre maradandó nyomokat hagytak bennem, egyből tudatosították, hogy teljesen más tud lenni egy színész a színpadon és más az életben. Picit gonosz voltam: az öltözőnél is füleltem, ezen felül figyeltem azt is, amikor az egyes fellépők más színpadokhoz is elmentek, majd milyen reakciók történtek erre. Érdekes volt, na, majd mesélek. A topikot a kedvencekbe tettem :-).

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 7

Értem, egyelőre nekem nem egyértelmű, hogy ki. Pechedre szinte veled egyidőben jelent meg itt és ebből következtettem reád.....

Előzmény: _nyunyuka (6)
_nyunyuka Creative Commons License 2006.11.08 0 0 6
Az nem én vagyok, de a stílusból elég egyértelműen kiderül, ki.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5
Mire jó ez nyunyu?
Előzmény: Takács-csal! (3)
_nyunyuka Creative Commons License 2006.11.08 0 0 4

Nem tudom, de a 2007-es színházi sátor állítólag sokkal jobb lesz, mint az eddigiek!

 

Tanultak a hibákból, rehabilitálták, mint a monori ideiglenes bizbert :-).

 

Ha nem is fellépőként, de ott leszek! A Sziget Fesztiválért nem vagyok oda, de a rendezvény jónak ígérkezik :-).

Előzmény: Takács-csal! (3)
Takács-csal! Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3
Nicsak taxxx úr! Új nickünk van? Nahát, nahát... Hogy tetszett egy kisnyugdíjasnak a sziget? :)
Előzmény: Törölt nick (1)
_nyunyuka Creative Commons License 2006.11.07 0 0 2

Nem semmi!

 

Új év - új táncsátor!  :-)))

 

Még mindig szeretem a szénsavmentes ásványvizet és a vizezett kólát :-P.

Előzmény: Törölt nick (1)
kcsil Creative Commons License 2004.08.12 0 0 0
én most voltam először a Szigeten és nem vagyok már mai gyermek:) nagyon jól éreztem magam Szombaton és kellemes csalódás volt nekem az, hogy viszonylag kultúrált körülmények között érezhettem magam. A Hooligans koncertet láttam igazából csak, mert a többi időt barátokkal lötyögtük el. biztos, hogy jövőre is kimegyek:)
Xim Creative Commons License 2004.08.12 0 0 topiknyitó
Számomra érdekes volt a szombat éjféli műsor. Ez volt a H.U.D.I. előadában A kárhozat kertje (vonósok, két táncos, nyolc színész). Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek erről az előadásról, vagy a sátor más programjairól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!