gugugaga Creative Commons License 2004.08.23 0 0 8
Az első olimpiai bajnok aki megbukott a dopping vizsgálaton Irina Korzanenko a súlylökés olimpiai bajnoka(volt)Így az olimpiai bajnok a német Nadine Kleinert.
píszes fész Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7

Kicsit OFF

A tegnapi NS-ben Csurka cikke gusztustalan volt (mármint amit Nemcsikről írt).Na nehogy már szégyenkeznie kelljen valakinek,hogy ezüstérmes lett egy olimpián...Gratulálok Gergely,te mit értél el a sportban?

pengefal Creative Commons License 2004.08.16 0 0 6
  Nagy Tímea megvédte olimpiai bajnoki címét, megvan az első magyar arany !
2004. augusztus 15. 20:35(MTI)

Nagy Tímea megvédte Sydneyben megszerzett olimpiai bajnoki címét: a női párbajtőr egyéni döntőjében szinte leiskolázta a kétszeres ötkarikás első francia Laura Flessel-Colovicot. Ezzel a magyar sport 150., egyben athéni első olimpiai bajnoki aranyérmét nyerte.

Előzmény: fórumozó (5)
fórumozó Creative Commons License 2004.08.15 0 0 5

Gratulálunk az első magyar érmek megszerzőinek, Cseh Lászlónak és Nemcsik Zsoltnak.

Cseh László harmadik helyen végzett 400 méter vegyesen úszásban, ezzel megszerezte Magyarország első olimpiai érmét. A döntő előtt csak huszonnégy nappal szenvedett lábtörést, így az első helyre nem volt esélye, de az ezüstéremről épphogy lemaradt.

Nemcsik Zsolt pedig a második helyet szerezte meg az olasz Aldo Montano ellen a férfi kard döntőben, ezzel megszületett az első magyar ezüstérem is.

pengefal Creative Commons License 2004.08.13 0 0 4

Döntetlen a spanyolokkal

2004.08.12.21.05 (MTI)

Felkészülési mérkőzést játszott Mocsai Lajos csapata csütörtökön kora délután, Athénban. A magyar női kézilabda-válogatott ellenfele a spanyol gárda volt. Bár a félidőben még 15-13-ra a magyar csapat vezetett, a végén 29-29 lett az állás, így mindkét fél egy-egy döntetlennel hangolt a kezdésre.

A magyar csapat először augusztus 15-én, vasárnap, 13:30-kor lép pályára, Kína ellen a Faliro Olimpiai Csarnokban

Előzmény: fórumozó (3)
fórumozó Creative Commons License 2004.08.13 0 0 3

Iraktól kaptak ki a portugálok az olimpiai focitornán
2004. augusztus 12. 23:15, Sport, hír
Az európaiak az Eb-ezüst után aranyra vágytak, de itt is kínos kudarccal kezdtek.

A házigazda görögök Mali elleni döntetlenje és az argentinok Szerbia elleni kiütéses győzelme után a B- és a D-csoportban is elkezdődtek a küzdelmek a hivatalosan csak pénteken rajtoló athéni olimpia férfi futballtornáján.

Eredmények, 1. forduló:
B-csoport (Szaloniki/Volosz): Paraguay-Japán 4-3 (3-1)

píszes fész Creative Commons License 2004.08.12 0 0 1
Ma délután 12.50-kor indul a ffi vízilabda válogattunk gépe Aténba.A fiúk előtte még délelőtt edzenek a Margitszigeti Hajós Alfréd uszodában.A legelső meccsük az olimpián vasárnap lesz,amikor a csoportmeccsek első fordulójában Szerbia-Montenegró csapatával küzdenek meg.