Keresés

Részletes keresés

jegesbocs Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1236
Be szép cica, cicák, örülhetnek a gazdik!!
venge Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1235

Királyerdei Pamacs Danton:

 

 

venge Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1234
Nagyon elült a topic!
vivi.g Creative Commons License 2007.01.25 0 0 1232
Thorani Creative Commons License 2006.12.31 0 0 1231
Thorani Creative Commons License 2006.12.21 0 0 1230
Műhód Creative Commons License 2006.10.04 0 0 1229

Most kilenc gazdátlan cicát etetek a három saját mellett.

A szomszédaim közül néhányan nem nézik ezt jó szemmel.

Az az igazság, hogy én sem így terveztem.

Volt három stabil gazdátlanom az év elején.

Januárban kidobtak két néhányhetes sovány cirmost.

Cérnacirmosoknak neveztem el az ikreket.

Addig volt a Boci, aki anyamacska, de azt hittem herélt kandúr, akkora volt.

Az Ő lánya a Zorróka, vagy más néven Kisszürke. A kedvencem.

Ő a legszebb macska a környéken.

Szürke plüsscica.

A nyár elején ivartalanítottuk a Tappanccsal, akiknek nagyon régóta ingyen dolgozom, és most azt kértem a munkáimért cserébe: találjanak neki gazdát. 

Sajnos nem sikerült.

Aztán itt van a Sánta József.

A kiöregedett domináns hím.

A tél közepén lesántult.

Már nem ő az alfa.

Antibiotkummal sikerült egy hónap után helyrehoznom.

Most a nyár végén a szeme gyulladt be valami verekedés kapcsán.

Szereztem neki gyulladásgátló szemcseppet, és lesz ami lesz

alapon elkaptam, -mert vad a drágám- és háromszor is sikerült becseppentenem

a szemét, ami másfél hónapja be volt ragadva.

Azóta meggyógyult.

Aztán van három fekete cica is akiket szintén az idén dobtak ki.

Az egyik sánta és gerincsérült, mert valszeg elütötte egy autó.

Olajfestékbe is esett mert tele volt fehér festékcsomókkal a szőre.

Mindenki Őt verte, de most már nem is sántít, csak furcsán megy és fényes a szőre...

 

Miért ne viccelődnénk is ezek mellett?

Miért gondolod, hogy eltévedtünk?

Előzmény: vivi.g (1228)
vivi.g Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1228

Flacika,Műhód!

 

Egy kicsit eltévedtetek!

A topik címe,hogy Ide minden cicát,nem Ide minden viccet !:)

 

Beszéljétek meg máshol!

Köszi!

Flacika Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1227
Bocs az OFF-ért, de ezt a beírásodat nem igazán értem.
Előzmény: Műhód (1226)
Műhód Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1226

Mi a titkod?

Kályhacső?

Előzmény: Flacika (1224)
Műhód Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1225

Valaki beírt néhány Gyucsány Miklósos viccet.

bocsi, de nem nagyon emlékszek már az utónevére...

Aztán mindenkit kiradíroztak aki ezután megnyilvánult.

Kb. 20-at...

Hévíz az agyat is viszi? 

Előzmény: Flacika (1224)
Flacika Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1224

Huhhh... Engem? miért, vajon mit írtam???

 

A fogamzásgátló elvileg engem nem érdekel, csak a vicc kedvéért kérdeztem.

Előzmény: Műhód (1221)
Műhód Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1223
Előzmény: Flacika (1220)
Műhód Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1222

Folyamatosan írtják ki a hozzászólásokat a nagyon elvont viccekből.

Megint eltünt a legutolsó!

Műhód Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1221

Flacika!

 

Te írsz is, meg nem is írsz, a Nagyon Elvont Viccekbe!

Nem csak engem, ma téged is lemoderáltak.

Az előbb még ott volt a beírásod!

Az a bunkó debil úr téged is kitörölt.

 

A fogamzásgátló neve: Provera. 5 mg.

Recept nélkül kapható női menstruáció szabályzó a patikákban.

Kb. 800 Ft. az ára. 30 tabletta.

Ha a patikában kérdezik mire kell, megmondhatod, hogy macska fogamzásgátlónak.

Íztelen.

Hetente egyszer kell adni. A decembert kihagyom.

Én úgy adom a gazdátlanoknak, hogy két teáskanál között összetöröm,

és nagyon kevés jobb minőségű macskakonzervkajára rászórom.

Azért kevés kajára, mert azt biztos megeszi, és addig szeparálnom kell

a lánycicákat amíg antibébizem őket.

Nálam a vasárnap a tablettás nap.

Szombaton más is eteti őket néha.

Ha nem vagyok itthon a hétvégén, akkor hétfőre csúszik a fogamzásgátlás.

Aztán újra vasárnap folytatom.

 

Szóval a vicces topikból kitiltottak, mert azt írtam, hogy ha a viccek közül száműzik a politikai vicceket, akkor visszatérünk az ötvenes évekbe.

Ehhez viszont csak az elborult moderátorok műkődése mellett van lehetőség...

Előzmény: Flacika (1220)
Flacika Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1220
"A lányokat fogamzásgátlózom.

Kérsz egyet?"

 

Most mit akarsz adni neki, macskát vagy fogamzásgátlót? :))) Akár be is írhatnád a vicces topicba...

Előzmény: Műhód (1219)
Műhód Creative Commons License 2006.09.24 0 0 1219

Itthon 3 saját macskám van.

9 gazdátlanról gondoskodom. A lányokat fogamzásgátlózom.

Kérsz egyet?

Pötyiért fáj a szívünk, de nem csak nekünk kellene emberségesnek lennünk

a gazdátlan állatokkal, hanem mindenkinek.

Sajnos a többség állattartási kultúrája a béka segge alatt van. 

Előzmény: Katus870512 (1218)
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1218
Gondolom amilyen idióták vagytok nyaralás után meg otthagytátok!Legalább kereshetetek volna neki egy gondoskodó gazdit,miután elkényeztettétek és megszeretett titeket,de sajnos csalódnia kellett!(?)
Előzmény: Műhód (1217)
Műhód Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1217

Mi a Balcsin egy gazdátlan, sokat éhező kicsi lánykát kényeztettünk 11 napig.

Pötyit:

 

Előzmény: Flacika (1216)
Flacika Creative Commons License 2006.09.10 0 0 1216

Most jöttem meg Hévízről. A panzióban volt egy méretes egykor kandúr:

 

12354
ivett19_ Creative Commons License 2006.09.09 0 0 1215

Sziasztok!! bocsi de muszály felraknom a cicám, imádom és nagyon szeretnék neki igazán kedves aranyos gazdit találni, akivel akár tudom a kapcsolatot fenntartani! Hátha van köztetek egy cicaszerető is!!! Van nekem ő és kedden elutaznaka szüleim én meg átmegyek a barátomhoz ahova cicát nem vihetek,szal keddig el kellene ajándékoznom!!! Ha kell esetleg valakinek szóljon nekem!!! ivett19_@freemail.hu

Félperzsa és irtó aranyos!!! Eszik iszik, szeretetre éhes!

tapmancs !! Creative Commons License 2006.09.06 0 0 1214

jajj de szép ez a cica! sajnálom őt :(

 

én oda vagyok a bociszínűkért :)

 

Sok sikert egy újabb családtag választásában! :)

Előzmény: BOLOND (1211)
BOLOND Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1213
Nagyon is, de sajna a cicank o is mar 14 korul lehet es elegge szereti a megszokott dolgokat. O is ugy lett a mienk hogy valaki elkoltozott es sorsara hagyta a kornyeken. Aztan bekoltozott hozzank mert tetszett neki a hely. Gondolom van ra esely hogy egy masik cica is keres otthont errefele.
Előzmény: Murcika (1212)
Murcika Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1212
kedves bolond,

nagyon szép cica volt. Tudom, milyen elveszíteni egy állatot, nekem Picúrkám halt meg Júliusban. Mindössze 2 évesen, menthetetlen szívbeteg volt. Trombózis kapott és ezért kellett elaltatni.
És nem gondolkodsz az egyedül maradt cicának egy új kis jövevényen?
Előzmény: BOLOND (1211)
BOLOND Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1211
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt.
Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):

Előzmény: Katus870512 (1210)
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1210
Nagyon sajnálom:(Tán idősek voltak?Tudom,hogy nem kicsik csak nekem azok:)
Előzmény: BOLOND (1209)
BOLOND Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1209
Tunderpofak, nem is olyan "kicsinyek":) Nekunk is 3 volt, az egyik egy eve a masik ket hete hagyott itt bennunket :(

Előzmény: Katus870512 (1208)
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1208
Aranyos!Itt vannak az én kicsinyeim.
Előzmény: BOLOND (1207)
BOLOND Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1207
Igen, minden ejjel bennt alszik es napkozben csavarog egy keveset de most mar inkabb csak a kornyeken.
Aztan kora reggel felebreszt mert ki a kar menni de 8-9 kozott visszajon reggelizni.
Előzmény: Katus870512 (1206)
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1206
Nagyon édes!Ő házicica?
Előzmény: BOLOND (1205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!