Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006.04.12 0 0 3584

Zoli így is Isten.

A 15 év előny meg kicsit kevesebb.

Ha nincs a szipu, akkor Gerrard a meleg vizet nem vihetné utána...

DINO Creative Commons License 2006.04.12 0 0 3583

"Budapest - Gera Zoltánt (26) imádják Angliában. A West Bromwich Albion labdarúgója a szurkolók kedvence, de a csapattársak is állandóan viccelődnek vele. Sztár lett, a sarki fűszerestől a hentesen át mindenki, még az ellenfél játékosai is istenítik.

 

- Különösen a meccsnapokon lehet érezni, hogy nagyon szeretnek és bíznak bennem a WBA-szimpatizánsai - mesélte Gera, miután tegnap Magyarországon járt a Pepsi új reklámfilmjének a bemutatóján, amelyben olyan sztárokkal trükközik együtt, mint a barcelonai Ronaldinho (26) vagy az arsenalos Thierry Henry (28).

- Szerencsére a csapattársak is hamar befogadtak, amit bizonyít, hogy rengeteget tréfálkoznak velem. Jókat kacagnak, amikor például angolul beszélek, látszik rajtuk, hogy remekül szórakoznak. Sőt abban is biztos vagyok, ha megtudják, hogy szerepeltem a reklámfilmben, nem kímélnek majd. Eddig is a fejemhez vágták, hogy Pepsi-fiú vagyok, azaz nem kérdéses, néhány napig megint a középpontban leszek. Egyébként nagyon rendesek velem, az edzéseken például Gumiembernek becéznek, mert állítólag minden labdát elérek.

A magyar válogatott futballista nagyon megszerette Angliát, hosszú távra tervez a szigetországban.

- Nem vágyom Spanyolországba vagy Franciaországba, remekül érzem magam Birminghamben - jelentette ki határozottan a West Brom kiválósága.

- Bár a városban imádják a focit, a hétköznapokban nyugalom van körülöttem, sokat sétálok a feleségemmel, élvezzük az életet. A világhírű brit pubokat viszont messzire elkerülöm. Egyszer betértem az egyikbe, de néhány perc múlva szinte elmenekültem onnan, mert olyan füst volt, hogy rosszul éreztem magam.

Mint ahogy az elmúlt fél évre sem emlékezik majd szívesen, hiszen folyamatosan sérült volt.

- Hívő emberként rengeteget imádkoztam, hogy Isten segítsen meggyógyulni, most pedig azért fohászkodom, nehogy újra problémám legyen - árulta el a focista.

(pálszabó)"

go-gold-gera Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3582
igen.
Előzmény: Törölt nick (3581)
jasu Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3580

Nem értem miért kerül mindig szóba az erőnlét kérdése. Én úgy érzem Zoli sokkal többet fut egy átlag PL játékosnál (hát még a WBA spílereknél). Persze egy külföldinek, pláne kelet(közép) európainak a duplán meg kell mutatnia, hogy mindent megtesz. De Zolit végre el is ismerik, egy jobb csapatban, jobb társakkal, biztosabb védelemmel a háta mögött klasszis teljesítményre lenne képes.

Nem akarom magamra haragítani vörös testvéreimet, de Gerrardhoz tudnám hasonlítani, sőt a fejjátéka talán jobb is.

Előzmény: DINO (3577)
gugugaga Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3578
Elvinnék, habár...
Előzmény: Ayreon (3574)
DINO Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3577

Nyilasi Tibi Geráról:

 

"Az elmúlt hétvége egyik legfontosabb eseménye a magyar futball számára, hogy Gera Zoltán hosszú időt követően ismét végigjátszott egy bajnokit. Ráadásul az Aston Villa ellen öröm volt nézni a játékát. Ahogy a labdához ér, az egyszerűen fantasztikus. A Bozsik Péter, Détári Lajos duónak egyszerűen nem lehet más választása: a válogatottnál a legfontosabb láncszemként kell helyet találni ennek a fiúnak. Zolira égető szüksége van a csapatnak, mese nincs. Tudom, hogy az elmúlt időszakban sokan kijelentették: Gera Zoltán a sorozatos sérüléseit annak köszönheti, hogy szervezete nincs felkészítve az angol futballban megkövetelt iszonyatos terhelésre. Ebben sajnos van igazság. Az angol gyerekek már tizennégy, tizenöt évesen olyan speciális felkészítést kapnak, amellyel könnyedén megállják a helyüket abban az öldöklő iramban is, ami a későbbi profi karrierjük során vár majd rájuk. Nos, Gera Zoltán nem ilyen, viszont a kvalitásai olyan mértékűek, hogy azzal kiegyenlíti ebbéli hátrányát, és biztos vagyok benne, hogy rövidesen megállná a helyét egy európai élcsapatban is. Az angol bajnokságban is a kimagasló technikájú futballisták közé sorolom. Olyan játékos, akire a nagy kluboknak is érdemes pénzt áldozniuk. Technikai tudáskészletével magabiztosságot, könnyedséget képes a pályára vinni. Ilyen értelemben Gera Zoltánt csak a legnagyobbakhoz tudom hasonlítani: akár Ronaldinhóhoz, akár Cristiano Ronaldóhoz."

go-gold-gera Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3576
Kösssssssssssz !
Klassz !
Előzmény: Bentex.TV_Team (3573)
OLD FOX Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3575

Gerzson karrierjét féltem, ha kiesik a WBA.

Hat a hentesek es a meszarosok bajnoksaga nem a latvanyossaggal szokott kitunni,az iram ugyanolyan öldöklö mint eggyel feljebb csak a focit jatszak sokkal gyengebben.

Előzmény: gugugaga (3571)
Ayreon Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3574
Szerintem pedig csak akkor ívelne fel igazán. Gondolj bele...
Előzmény: gugugaga (3571)
Bentex.TV_Team Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3573
Már régen fent van a bentex tv-n ;)
mash_d Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3572
mindjárt összefoglaló a sport1-en
gugugaga Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3571
Már meg sem lepődöm.:-)

Gerzson karrierjét féltem, ha kiesik a WBA.
Előzmény: Kcsita (3569)
Kcsita Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3570
Geráék továbbra is Umbróban
Birmingham, április 10., 15.50 Az angol sportszergyártó mellett a T-Mobile is hosszabbított a WBA-val.


További két évig biztosan az Umbro termékeiben léphetnek pályára a West Bromwich Albion futballistái, a hírt a klub marketing-igazgatója jelentette be. A birminghamiak-nek 10 másik sportszergyártó cégtől is volt ajánlatuk, de végül - ahogy a Chelsea, az Everton és a skót Rangers - ők is az angol válogatott mezeit szállító vállalat mellett voksoltak.
Az Umbrót megelőzte a T-Mobile ajánlata, a világ egyik legnagyobb telekommunikációs vállalata szintén kétéves szerződést írt alá Gera Zoltán egyesületével.
- Örülünk neki, hogy továbbra is az Umbro a partnerünk - mondta Tim Gartner, a WBA marketing igazgatója. - Az, hogy ilyen nagy cégekkel sikerült szerződést kötnünk, a csapat fejlődőképességét mutatja.
Az Umbor nemcsak az élvonalbeli futballt támogatja, hanem elkötelezett az utánpótlás iránt is. Ezt jelzi az Umbro Nemzetközi Kupa, amelyen Manchesterben 25 ország 400 csapata vesz majd részt.
(Páll)

Kcsita Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3569

A Sky Sport szerint Gera volt a legjobb
2006. április 10. 11:15
 Az angol labdarúgó-bajnokság (Premiere League) vasárnapi játéknapján Gera Zoltán csapata, a West Bromvich Albion 0-0-s döntetlent játszott az Aston Villa ellen. A magyar játékos teljesítményét 9-esre osztályozta a brit Sky Sports.

Hat hónap után szerepelt újra a West Bromwich kezdőcsapatában Gera Zoltán. A WBA gól nélküli döntetlenre zárt az Aston Villa elleni városi rangadón. Gera - aki végig a pályán volt - vegyes érzésekkel nyilatkozott a meccsről. Mint elmondta, akár győzhettek is volna, de a két kapus nagyon jól teljesített. A saját teljesítményét úgy értékelte, hogy, ha picivel több szerencséje van, gólt rúgott volna. Fájdalmat már nem érzett a korábbi sérülései helyén; nagyon elfáradt, de élvezte a játékot.

Gera csapat számára nagyon nehéz lesz a bentmaradás kiharcolása, hiszen a következő fordulóban az Arsenal vendége lesz, utána pedig a Bolton Wandererst fogadja. A West Bromwich jelenleg a 18. - ez még kieső hely - 28 ponttal.

 

Nyár kérdése az lesz, hogy Gera Zolit megveszie-e, vki vagy sem? Ha nem, akkor, akkor jövő nyáron ingyen fog elmenni Birminghamből. Csak van egy bőkenő, hogy jön egy nyári labdarugó VB. Meglátjuk, hogy mi lesz.

gugugaga Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3568
természetesen :-))
Előzmény: Törölt nick (3567)
gugugaga Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3566
az 1 pont most jó, gerzsonnal meglesz a továbbjutás.
Előzmény: Törölt nick (3564)
go-gold-gera Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3565
Én csak a második félidőt láttam, az első inkább csak állóképek sorozata volt... És dühöngésé.
De a második félidő /gondolom az első is/, az fantaszikusan izgalmas volt. Baromi nagyot küzdöttek a srácok.Mindent beleadtak. Mindent. Minden tartalékukat. Mégse jött össze egy kis gólocska.
Egy pont.
De ez nagyon értékes pont. Amiért így megkellett küzdeni...
Gerából amit láttam az klassz volt, végig a pályán volt, biztosan nagyon elfáradt. Rengeteget futott.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3564
 Akkor megvan a döntetlen. Most még 1 meccset meg kéne nyeri idegenben, plusz a hazai meccseket hozni, és akkor még benntmaradunk. Nagyon nehéz lesz...
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3563
 A végére el kezdett esni az eső, ha jól látom jégeső :-D Nem jó, hát persze hogy nem jó az 1 pont, de idegenben elfogadható. Gera jól teljesített, de sztem múlt héten jobb volt. Az Arsenal elleni meccset már nagyon várom. Sztem Gera ellenük vagy a kövi meccsen gólt fog szerezni, érzem :-)
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3562
A végén még jégeső is esett
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3561
0-0 a vége igazából ez nem nnyira jó de örüljünk az egy pontnak is
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3560
 Lassan vége a meccsnek, 0-0. Gera sztem jól játszott. Én azt mondom hogy örüljünk a 0-0-nak. 1 pont is több mint a semmi. Jövőhéten jön az Arsenal, végre a Sport1-en :-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3559
 Mindkét csapatnak vannak helyzetei, Gerának amellett hogy volt 2-3 eladott labdája és kihagyott helyzete, szépen szerelt a 16-oson belül, és volt 1-2 jó beadása ill csele. Most átlagosan játszik.
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3558
Baromi szarul jün:((((((
Előzmény: Törölt nick (3557)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3557
 Kezdődik a 2. félidő. Lekopogom, de most szépen, folyamatosan jön az adás :-)
slive Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3556
Nekem most teljesen jól megy a TVANTs igaz most reklám megy :))))
Remélem a meccsen is ilyen folyamatos lesz ...

Sajna az egy pont elég kevés lenne a mai meccsen, mindenképpen győzni kellene ..
mert utána megint csak kapkodás lesz meg nehéz meccsek .. de reménykedjünk :)
a Zoliban főleg ..
Előzmény: Törölt nick (3554)
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3555
na megy valami reklám csak baromira szaggat:(
Előzmény: Törölt nick (3554)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3554
 Akkor érthető miért nem indult :-) Letöltöd, felteszed, majd rákattintasz a Star Sport csatornán a Tvants tracker melletti linkre :-)
Előzmény: zlaci (3552)
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3553
Na talán a TvAnts-al menni fog
zlaci Creative Commons License 2006.04.09 0 0 3552
PPLive-vel akartam most töltöttem le a másikat
Előzmény: Törölt nick (3549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!