Keresés

Részletes keresés

Booklover Creative Commons License 2007.02.26 0 0 8

Nekem  megvan Arthur haley , Hotel c. könyve ,. valamint még egy kettő is utánnanézek , de a Hotelról biztos , tudom hogy megvan kiválló állapotban . ha érdekel

 

booklover@freemail.hu

Hencsi13 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7

Hi!

 

Nekünk csak a Detektívek tetszett, de sajnos annak is nagyon tetszett akinek kölcsönadtuk (fogalmunk sincs, kinek, de vissza nem adta)!

 

Szóval, abban kérném a segítségeteket, hogy hol lehetne ezt még beszerezni, megvenni (a Tesz-vesz-en kívül máshol nem találtam, de már ott is elkelt).

 

Bármilyen +oldás érdekel!

 

Köszke...

Dorkakedvenc Creative Commons License 2004.08.07 0 0 6
A hotel nekem is nagyon tetszett, viszont a bankembereket elkezdtem, és nem fogott meg, úgyhogy abba is hagytam. a többihez még nem jutotam hozzá, majd egyszer. a hirhajhászokat olvastátok már?  
nine Creative Commons License 2004.08.07 0 0 5
rémület a levegőben az gecirossz, már nem azért, semmi szokásos hailey-stílus, kétszázvalahány oldalban odakent fércmű. sztem csak a nevét adta hozzá.
Tyb Creative Commons License 2004.08.07 0 0 4

Nekem a Hotel tetszett nagyon és a Nagyfeszültség. Amúgy ha szeretitek Hailey stílusát, akkor olvassatok Frederik Pohl-t is, hasonló, de más. :)

 

Tyb

Caipi Creative Commons License 2004.08.07 0 0 3
Rémület a levegőben. (J.Castle-el) Ebből + A Repülőtérből lettek az Airport filmek. A felsoroltakon kívül a polcon áll még: Nagyfeszültség, Utolsó diagnózis, Keserű pirula. De a kedvenceim a Repülőtér és a Bankemberek.
nine Creative Commons License 2004.08.07 0 0 2

repülőtér, hotel, bankemberek, autóváros

hailey alap

cukorbogar Creative Commons License 2004.08.06 0 0 1
Hotel
Előzmény: Dorkakedvenc (-)
Dani20 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 0
:))
Dorkakedvenc Creative Commons License 2004.08.06 0 0 topiknyitó

Én speciel imádom az Arthur Hailey kötetek stilusát! Csak egy párat olvastam, de imádom őket! Ami a legjobban tetszik, az a Detektívek, és a Hirhajsza. Ti melyiket szeretitek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!