Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.08 0 0 5065

Én ezt mondatot még mindig nem értem, mert változatlanul úgy lehet érteni, hogy szegény Gibo hiába nőtt föl a Monte Bondone oldalában, egy sokgyerekes olasz parasztcsaládban, még se nyert. Bár szerintem az ifjú andokiak biztos ki lennének békülve az olasz karrierjével:-)

Előzmény: nscattosokpontnulla (5063)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.08 0 0 5064

Amikor én 10 éve elkezdtem nézni a kerékpárversenyeket, Santiago Botero volt az ügyeletes kolumbiai kerékpáros. Botero jól fésült, fehér úrifiú volt. Mauricio Ardila, vagy Fabio Duarte szintén. Utána jött Soler, aki már mesztic volt paraszti környezetből, és Uran, aki nagyvárosiból. Nekem nagyon furcsa, hogy hirtelen megjelentek az igazi hegyi indiánok, Heano, Quintana, Anacona a legmélyebb szegénységől, számkivetettségből, olyan távolról a dél-amerikai társadalom fehér uralkodó rétegétől, amilyen távol csak lehet.  Én nagyon örülök nekik, és nagyon remélem, hogy meg tudnak kapaszkodni az élmézőnyben. Biztos sokat számítana az ottani fiatakoknak látnák, hogy a kokainkereskedelem és a foci mellett más kiugrási lehetőségek is vannak.

nscattosokpontnulla Creative Commons License 2012.09.07 0 0 5063

Pontosítok: csak ettől nem fog nyerni.

Előzmény: nscattosokpontnulla (5062)
nscattosokpontnulla Creative Commons License 2012.09.07 0 0 5062

Na látod, én erre szoktam azt mondani, hogy az ilyen fazonnak megvan - a doppingnak is nevezhető - előnye. Az élet rákényszerítette arra, hogy tűrjön és szenvedjen, ami egy jó kerékpáros egyik legfőbb tulajdonsága. Ugyanakkor már lánykorában kifejlődött benne az a képesség, hogyan is kell a lehető legtakarékosabban menni felfelé, mivel nem volt más lehetősége. Ez olyan előny, amit egy Alfoldön élő bringás joggal nevezhet akár doppingnak is. Persze nem feltétlenül fog ettől nyerni, elég, ha csak Simoni nevét említem meg...

Előzmény: Törölt nick (5060)
caisse Creative Commons License 2012.09.07 0 0 5061

Hatalmas versenyző válhat belőle,a képességei és az alázata is meg van hozzá.Már csak az kell hogy a szerencse is mellette legyen.Nagyon erős bemutatkozó szezonja van.

Előzmény: Törölt nick (5060)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.07 0 0 5060

Nairo Qiuntana, aki egy 2700 méter magasan lévő faluban nőtt fel, és minden nap 16 kilométert tekert az iskolába, egy 9%-os emelkedőn. Le-föl, naponta négyszer, és aki azért versenyzett, hogy pénzdíjaiból élelmet tudjon venni a család. 

 

http://www.as.com/ciclismo/articulo/objetivo-conquistar-grandes/20120907dasdaicic_5/Tes

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 5059

Manapság egy korszerű profi csapat rendes andoki indián nélkül félkarú óriás. A lampre anakondája, Winner Anacona

 

 

nem vicc, a radsportnews.com-on valamelyik nap Anacondának írták a nevét:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 5058

No az szép volna, reménykedjünk. :-)

Előzmény: dreadman (5057)
dreadman Creative Commons License 2012.09.04 0 0 5057

Nekem is nagy csalódás, kedvelem a Szöszit. A tippeldében is rendszeresen belé helyezem a bizalmam aztán legtöbbször jön a pofáraesés. Mikor meg néha megembereli magát és ficánkol, no olyankor biztos kihagytam :)

Viszont van egy óra hátránya, talán elengedik a "nagy hegyen".

Előzmény: Törölt nick (5056)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.03 0 0 5056

Számomra viszont csalódás, hogy a topik jobb fele teljesen eltűnt és láthatatlanná vált. Egy kicsit többet vártam ennél

 

43 CUNEGO, Damiano LAM + 59' 15''

 

Legalább egy szakaszon megpróbálhatta volna:-(

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.03 0 0 5055

Pedal de Frodo képei között találtam a következő fotót

 

 

Ez a kopaszra nyírt ember, aki olyan elmélyülten vizsgálja Bölény vagy Benat cipőjét, Joxean Fernandez Matxin a Geox egykori vezető edzője, GM Bike társtulajdonosa. Annak a cégnek a társtulajdonosa, amelyiknek most ítéltek meg 6,3 millió euró kártérítést, mert a TMC nem teljesítette velük szemben a szponzorszerződést. Szóval, ha Unzuénak tervei vannak Intxausitval, akkor nem kellene ilyen gyanús elemeket a közelébe engedni:-)

Előzmény: caisse (5054)
caisse Creative Commons License 2012.09.03 0 0 5054

És ma szintén a legnagyobb segítsége volt fönökének:)Lehet hogy korai de jövőre egy Gt (Giro) top 10-hez mit szóltok?Én megelőlegezem Naironak.Nem is beszélve Intxaustiról aki szép lassan belavírozik a top 10-be,lehet hogy végre ő is beérik?:)

Előzmény: gugugaga (5052)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.03 0 0 5053

Ahhoz nektek szerződtetnetek kellene Matxin edzőt, vagy legalább de la Fuentét:-)

Előzmény: gugugaga (5052)
gugugaga Creative Commons License 2012.09.03 0 0 5052

Quintana szépen összeszedte magát a mai napra. Cobotól is várnék már egy hasonlót. :)

Előzmény: Törölt nick (5051)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 5051

Sándor és Nairo Főnök máma kifilézte szegény kenyait a Lagos de Covadongán.

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 5050

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.30 0 0 5049

 

A nagy Chente

 

 

kis Valverde

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.25 0 0 5048
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.22 0 0 5047

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.20 0 0 5046

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 5045

http://biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=54556

 

 

Duran volt az, akit Matxin 19 éves korában szerződtetett a Saunier Duvalba, hogy II. Induraint faragjon belőle. A vállalkozás egy tekintetben volt sikeres. A derék arabainak felnőt korára éppolyan szép ló feje lett, mint a baszk legendának. Amikor a Geox feldobta lélegző talpát, Arkaiztnak csak az amatőr osztályban jutott hely. Ott viszont mindent megnyert, amin elindult. 18 győzelmet aratott az idén. Erre viszont felfigyelt Eusebio Unzué, így a továbbiakban ő folytatja a faragást, mert leszerződtette  a Movistarhoz.

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 5044
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5043

Ez az Unzué nagy csibész. A  csapat mai alakításán nem igazán tükröződött a tanácstalanság.

Előzmény: Törölt nick (5035)
gugugaga Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5042

Kiryienka jövő évtől a Skyé...:(

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5041

Nem, ő Pablo Lastras. Valamilyen rejtélyes okból Lastras echte kasztíliai létere szőke:-)

 

de csak a haja:-)

Előzmény: HPéter1978 (5040)
HPéter1978 Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5040

Ki az a 3. képen?

Csak nem Vlagyim?

Nem az nem lehet Vlagyim... vagy mégis?

Jesszus, valaki addig kergette szegényt, míg elment a barbélyhoz! :-)

Előzmény: Törölt nick (5037)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5039

A tanácstalánság szerintem csak a pódiumos helyezéseket érinti. A szakaszgyőzelem, és a top tízes helyezést szerintem biztos.

EZ a Quintana zsenálisan nézki. Az ember folyton azt várja, hogy egyszercsak előkap valahonnan egy "mentsük meg az esőerdőt" molinot:- )

Előzmény: caisse (5038)
caisse Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5038

Tanácstalanság ide vagy oda,ha a Valverde,Cobo,Intxausti,Quintana 4 esből senki nem kerül top 10-be én megeszem a monitorom:)

Előzmény: Törölt nick (5035)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5037

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.18 0 0 5036

it was our Movistar cycling ride yesterday in Pamplona, Medy. More than 1,200 people attended the event, including lots of customised bikes, blue LED lights and lots of exciting stuff. You'd have liked it.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!