Keresés

Részletes keresés

TaXiN Creative Commons License 2005.11.16 0 0 11
Zseniális film.
Ha valami hülye dumára van szükség indoklásul:
Hát milyenek a nők? hogy buknak az ilyen IGAZI FÉRFIAKRA, akik gyerekeket küldenek a legnagyobb lelki nyugalommal a halálba és fel alá grosszálnak, hogy valakibe beleköthessenek és szétverhessék a pofáját :)
Piton17 Creative Commons License 2005.10.28 0 0 10
Sziasztok! Én is nagyon szeretem ezt a filmet, Crow is kiteszi a lelkét érte, nekem mégis Paul Bettany alakítása fogott meg leginkább. Már rég láttam utoljára, épp ma este vagy holnap szándékozom újra megnézni. Utána majd bővebben fogok írni az élményeimről, hogy egy kicsit frissebb élményekkel tudjak róla nyilatkozni. :)))
archeron Creative Commons License 2005.07.26 0 0 9
talált,süllyedt:))
Előzmény: Dorien (8)
Dorien Creative Commons License 2005.07.25 0 0 8
Nem a te nicked volt a filmben az egyik hajó neve? :)
Előzmény: archeron (7)
archeron Creative Commons License 2005.07.25 0 0 7
Nekem az egyik kedvenc filmemmé nőtte ki magát, Crowe-tól ez a kedvenc alakításom, de mindegyik színész odateszi magát. mellette még baromira látványos és hiteles is a film. ha mégis lehetne valamit kifogásolni, talán az,hogy picivel több csatajelenetet igazán elviseltem volna:) de ez legyen az én bajom:)
Dorien Creative Commons License 2004.08.05 0 0 6
Én gyerekkorom óta imádom a vitorlás hajókat, kalózokat, tengeri ütközeteket a "Sandokan" c. filmsorozat és kisregény hatására, ezért egy hajós film nálam máris előnnyel indul.
A szereplők szerintem nagyon jól játszottak, Russel Crowe egy új arcát ismerhettük meg a rengeteg többi közül (szerintem ő napjaink egyik legsokoldalúbb színésze), és a doki is hitelesen adta elő a szerepét.
Nagyon tetszett az ábrázolása az embereken uralkodó babonás félelmeknek és a korabeli tudománytól való idegenkedésüknek.
Valamint az egész filmet átszőtte a bohókás humor és a barátság a két főszereplő között.
Előzmény: Intensa (5)
Intensa Creative Commons License 2004.08.05 0 0 5
Ennyit tudsz mondani arról, hogy miért tartod zseniálisnak?
Tényleg érdekelt volna.
Előzmény: enf (4)
enf Creative Commons License 2004.08.02 0 0 4
Végre valaki aki egyetért velem! :)
Előzmény: Dorien (3)
Dorien Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3
Szerintem is nagyon jó film.
Intensa Creative Commons License 2004.08.02 0 0 2
Mitől zseniális?
Néztem, néztem, és egyre kevésbé értettem, hogy miért jelölték Oscar-ra ...
Előzmény: enf (1)
enf Creative Commons License 2004.08.02 0 0 1
Mondod te!
Előzmény: Törölt nick (0)
enf Creative Commons License 2004.08.01 0 0 topiknyitó
Üdv!

Nem tudom ki látta már én nmerég dvd-n és szerintem zseniális.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!