Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 77

Újszerű Panasonic KX-FT35HG üzenetrögzítős telefax készülék

Eladó egy újszerű állapotban lévő - megkímélt, karc és kopásmentes - Panasonic KX-FT35Hg telefax készülék. Ára: 13.000 Ft. Érdeklődni: 06-három0-négy03-8nulla-83

A készülék főbb jellemzői:

 

  • digitális, kétirányú kihangosítás
  • digitális üzenetrögzítő (max. 20 perc)
  • gyors lejátszási/törlési lehetőség
  • időzített adás
  • 16 vagy 60 másodperces bejelentkező szöveg
  • bejövő üzenet hosszának változtatása (1 perc vagy korlátlan)
  • telefonbeszélgetés rögzítése
  • költségkímélő üzemmód
  • üzenetátadási lehetőség
  • távlekérdezés
  • papír csavarodást gátló technológia
  • automatikus lapadagoló (10 oldal)
  • 64 fokozatú szürkeárnyalat
  • 100 rövidített hívószám
  • fax távindítás
  • felhasználóbarát vétel
  • csendesfax funkció
  • 30 méteres papírtekercs
  • másolás

 

Sumo Creative Commons License 2007.11.23 0 0 75
udv

ha valakinek kell [ha jol emlekszem, volt itt valaki, aki gyujto:)], eladnam fuggetlen vs3asomat. alaptartozekokon kivul szivargyujto-tolto, usb kabel es fekvo bortok van meg hozza.
mail, ha erdekel valakit.
scnad Creative Commons License 2006.11.30 0 0 74
Engem csak 2 dolog érdekelne.

1; Gyárt e még a Panasonic GSM telefonokat ( nagyon nem hallani felőlük ) ?

2. Ki tudna valaki kózanítani Westel900 függőségéből egy ~8 éves Panasonic GD-30 -at reális, emberi áron ( ~800.-Ft -ért ) ? A T-Mobile legálisan 20e -ért csinálja, amennyiért majdnem 3 db. J230i -t vehetek a Vodafone -nál :@ ...
placebo. Creative Commons License 2006.09.28 0 0 73
Van egy VS7-esem! Itthon nem kaphato! Szep allapotu, 3 honapos, 16 millio szinu 240x320-as felbontasu kijelzovel, angol menuvel fuggetlenul! 2.0 megapixeles camera, mp3-at lejatszik, usb port... Ha erdekel valakit irjatok!
stellar1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 72

Hali

Van egy GD50-esem . Ki szeretném kódoltatni van is progi hozzá, sőt az NCKKN számot is tudom csak az a bökkenő hogy nem tudom hogy kell csinálni! Előre is kösz a segítséget! ( stellar kukac c2 pont hu )

ancsyka0328 Creative Commons License 2006.08.06 0 0 71

 Szíjja Vanegykérdésem!

 Nekem olyan telóm van, amilyet keresel. Tényleg jó. Én a MiniShopban vettem. Nézd meg az addelen fentvannak. Láttam, h azt írtad kifutó, de talán szerencséd van és találsz még egyet. Sok sikert: Ancsy

vanegykerdesem Creative Commons License 2006.08.06 0 0 70

 Sziasztok!

 Amint látjátok van egy kérdésem: Panasonic kx-tcd220-as asztali készüléket akarok, mert állítólag elég jó. Viszont mindenhol azt mondják, h kifutó készülék, és már csak olyan helyen lehet hozzájutni, ahol maradékként a raktárban porosodik még 1-2 darab. Nem tudtok vmi jó kis boltot, ahol próbálkozhatnék? Köszi

Evicke Creative Commons License 2006.08.04 0 0 69

sziasztok!

Panasonic x100-asom van, most vettem használtan és az a bajom vele, hogy kikapcsolt állapotban ébreszt a beállított időpontban, de nem a beállított dallammal és mikor OK-t nyomok, eltűnik az ébresztőóra a kijelzőről (és a beállított ébresztés a menüből), azaz pl. ha hétfőtől péntekig volt beállítva, köv. nap (pl. szerdán) már nem fog ébreszteni... viszont legalább bekapcsolva marad.

ugyanezt bekapcsolt állapotban teljesen jó csinálja, mindent a beállítottak szerint és érvényben marad az ébresztés funkció is.

tud vki segíteni? tudok mást tenni, mint hogy mindig 1 perccel előbbre beállítom a bekapcsolást??

 

Sumo Creative Commons License 2006.06.24 0 0 68
hali

kuldtem neked egy mailt, de ugy mihamarabb kellene ra a valasz...:)
Előzmény: tomsuzuki (64)
menalaci1 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 67
Hali! Nemrég vettem egy Pana vs3-at. Az lenne a gondom vele, hogy túl halk a hangszórója beszélgetés közben. Ez normális, vagy vmi baja lehet? Előre is köszi
sheratan50ly Creative Commons License 2006.06.09 0 0 66
Panasonic szervízben. úgy tudom házilag nem lehet megoldani, nincs olyan cucc, ami viszi a Panákat.
Előzmény: TamZoli1 (65)
TamZoli1 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 65

Tiszteletem !


Adott a problémám. Egyik ismerősöm hozott be Angliából egy Panasonic VS6 típusú telefont. Törvényszerüen angol nyelvü menüvel.
A kérdésem az volna hogy Baranya megyében, főleg Pécs vonzáskörzetében hol lehetne próbálkozni magyar software frissítéssel ?
Válaszokat előre is köszönöm !!!

tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.19 0 0 64
Hello! Tudnál segíteni? Vennék Gd50-es panát,de ki kellene függetleníteni.
Tudsz valakit aki tud segíteni vagy esetleg te? Köszi!
Előzmény: t.lantos (63)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.13 0 0 63
Mint emlitettem, markatarsnak alkudni szabad :)
Előzmény: tomsuzuki (62)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.13 0 0 62
Hello! Talán kicsit később érdekelni fog a telefon,de nem 30 ropiért az biztos. Majd megegyezünk! :-) Majd szólok ha aktuális lesz!
Előzmény: t.lantos (60)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.12 0 0 61
ok rendben. Akkor ezt megbeszéltük. :-)
Előzmény: t.lantos (60)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.12 0 0 60

Sokeves modell, viszont szinte vadi uj (par honapja hasznalom csak, ezt ne feledd).

Es nem veletlenul hasznalom, hanem azert, mert enyhen Panasonicmanias vagyok :)

Es telefon nelkul mit csinalnek az autos keszlettel? Pont ezert csak akkor mondok le a dragarol, ha az egesz cucctol megszabadulok. Amugy en a regit is angolul hasznaltam, pedig az tudott magyarul.

Kep nem megy, csak holnap hozzak vissza a fenykepezogepem.

 

Amugy nem halok bele, ha megmarad, tovabbra is hasznalom :)

 

Előzmény: tomsuzuki (58)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.09 0 0 59
A telefonodról szetretnék képet. :)
Előzmény: t.lantos (57)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.09 0 0 58
Ne haragudj de egy sokéves telefonról beszélgetünk. Szerintem nagyon sok amit kérnél érte! Nekem csak a telefon kellene egy jó aksival meg töltővel,de te azt mondod h csak így kompletten adod. Még magyar nyelvet is kellene bele tennem,az is pénz. Mindegy semmi probléma,azért köszönöm h szóltál!Gd 90,93-at nem tudsz eladót? köszi!
Előzmény: t.lantos (57)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.09 0 0 57

Kepet megprobalok keriteni valahonnan. Mirol kersz?

Amugy telefon + tolto + 2 akku + headset + komplett kihangosito (tarto, hangszoro, mikrofon, kozponti egyseg, kabelek).

Minden eredeti Panasonic, meg a dobozok is megvannak elvileg.

Egyutt normal korulmenyek kozott 30e-ert adnam, ebbol alkudhatsz, mint markatars :)

Előzmény: tomsuzuki (56)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.09 0 0 56
Ok 3 kérdésem van. Tudsz rólla képet mutatni? Mi mindent adnál akkor hozzá?
Mennyit gondolnál érte?
Előzmény: t.lantos (55)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.09 0 0 55

Passz. Szervizben biztos csinalnanak rajta sw frissitest.

De mint emlitettem, akkor mar kihangositoval egyutt adnam el, mert akkor meg mit csinaljak azzal.

Előzmény: tomsuzuki (54)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.03.09 0 0 54
Érdekelne a telefon csak jó lenne ha tudnál bele tenni magyar nyelvet!
Vagy ha meg tudnád mondani hogy hol ki és mennyiért tenne bele! Szóval érdekelne a teló! :-)
Előzmény: t.lantos (51)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.08 0 0 53

/me sajat penzbol csak panasonicot vett :)

amit meg ingyen adtak, az nokia lett.

 

Előzmény: Sumo (52)
Sumo Creative Commons License 2006.03.08 0 0 52
nocsak:)
nincs egy masik suzukisnak egy elado vs3ad is?:)
Előzmény: t.lantos (51)
t.lantos Creative Commons License 2006.03.07 0 0 51

Ha komolyan erdekel, akkor esetleg elgondolkozom azon, hogy eladjam a GD-92-met. 2-3 honapot hasznalt, hibatlan, fuggetlen (magyarul nem tud). Bar igazabol a hozza tartozo autos kihangositoval egyutt kellene akkor mar megvalni tole.

Mint Suzukis, az egeszhez egy ajandek eredeti heatsetet is kapnal :)

Előzmény: tomsuzuki (29)
doki64 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 50
Sziasztok ! Segítség kellene !! Van egy régi Panasonic GD450-s készülékem melyet rég használtam. Most tettem bele egy sim kártyát de először még tudtam vele hívni de fogadni már nem .A végén már a hívás sem ment mert bementem a biztonsági beállításokba ahol szerintem összekutyultam és mindent letiltottam . A kódot nem tudom így vissza sem lehet állítani a hívás fogadást vagy kezdeményezést. Kérdésem ismer -e valaki valamilyen megoldást amivel használhatóvá tudnám tenni a telefont?
Sumo Creative Commons License 2006.02.24 0 0 49
a gd86rol tud valaki valamit? mi a kulonbseg a 87eshez kepest??
Sumo Creative Commons License 2006.02.24 0 0 48
http://www.mobilmester.com/index.phtml?mode=Panasonic

90es van 4500ert, ha jol latom, 92esuk most epp nincs.
Előzmény: tomsuzuki (47)
tomsuzuki Creative Commons License 2006.02.24 0 0 47
Szia! Be tudnád linkelni hogy hol láttad a Gd92-őt? Mert szerintem az az amit 7000-ért adtak és már el is kellt! Felhívtam még úgy két hete. :,-(
Előzmény: Sumo (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!