Keresés

Részletes keresés

grass_of_home Creative Commons License 2011.05.07 0 0 59

Nem tudom, nekem a bálintinfo egy teljesen üres lap. Ja, mondjuk az is igaz, hogy aktív a spamblocker. :-)

 

Amúgy aki valóban értelmes helyet akar nézni (nem olyat, amin 98% a villogó-nyikorgó de amúgy értelmetlen hirdetések aránya), az inkább menjen olyanokra mint a Törökbálint Újság vagy akár a Törökbálintponthu.

De lehet még MMMH,vagy akár a Wikipédia Törökbálint...

(Most a pártlapokat, mint a fidesz kerthelység meg az mszp tegyünkejövőnkért hagyjuk.)

Előzmény: Balintinfo (56)
grass_of_home Creative Commons License 2011.05.07 0 0 58

Szerintem nem lehet, nyáron teljesen értelmetlen.

Amúgy miféle pangásra gondolsz...? :-D

Előzmény: the crow (57)
the crow Creative Commons License 2011.01.04 0 0 57

Tényleg nagy a pangás.

Kérdezném a bennfentesektől, hogy lehet-e korcsolyázni idén a törökbálinti tavon?
Egy hete már tükörjég volt rajta, gondolom mostanra már biztonságos is.

crow

Balintinfo Creative Commons License 2009.12.12 0 0 56
Ahogy elnézem nem sokan járnak erre, nem baj... információk továbbra is Törökbálinti eseményekről a
http://www.balintinfo.hu
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.21 0 0 55
http://www.balintinfo.hu
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.27 0 0 54
Üdvözlök minden fórumozót !

Törökbálinti eseményekről itt találsz infót

www.balintinfo.hu

Elromlott valami nálunk egyre több problámára van mester

www.balintinfo.hu/mesterkereso.htm

Ha erre jártok nézzetek be
Dombika Creative Commons License 2009.01.25 0 0 53

Kedves Néró89!

 

Most először írok ilyen fórumon, és remélem sikerül az üzenetemet eljuttatni Hozzád.

Diósdon lakom, és lovakat tartok. Rendszeresen járunk sok sok éve Idamajorba lovagolni, ahol már a gyümölcsösöket is kivágták, illetve egyik lovas ismerősöm azt rebesgette, hogy a Hitka tanyát (a lóversenypihenőt, ami jelenleg egyébként lovardaként üzemel) fel fogják számolni és a területen óriási lakóparkot fognak létesíteni. Szeretnélek megkérdezni, erről a területről mit tudsz, hiszen a lakópark tönkretenne mindent, mellette rögtön a természetvédelmi terület, az erdő, vadak sétálgatnak, mi lovasok már szinte teljesen ide szorultunk ki a lakóparkrengetek miatt. Kérlek, ha van ezzel kapcsolatban információd, írd meg.

Nagyon köszönöm, Dominika

xwxw Creative Commons License 2009.01.19 0 0 52
Ha ajánlhatom a kővetkező linket.http://www.kutya.hu/read.php?u=0202/26.htm
Előzmény: Gabika85 (46)
xwxw Creative Commons License 2009.01.19 0 0 51
Nem is gondolná mennyien vagyunk.A kutya egyébként tanítható ám, csak hát az idő, pénz, a szomszéd meg le van ....
Előzmény: Gabika85 (46)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 50
Törökbálinti Információs és Kereskedelmi Honlap Gyűjtemény
www.balintinfo.hu
Nézzetek be hozzánk !

( Bálintinfó.hu ).

sanda balázs Creative Commons License 2008.07.08 0 0 49
konkrétan a kérdés a Zimándy vagy a Bálint M. jobb az általános iskolai részben?
sanda balázs Creative Commons License 2008.07.08 0 0 48

Helló,

 

bár érdi vagyok egy törökbálinti segítségét kérném iskoláztatási ügyben.

 

Mailben elérhető vagyok.

Köszi,

Bali

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.05 0 0 47

Mosogatógép szerelőt keresek, aki Törökbálinton is dolgozik. (Gentiser urat ne ajánljátok, ő csak mosós.)

Gabika85 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 46
Számomra ez igen felháborító:

Van egy nem túl kedves és nem éppen állatbarát szomszédunk (Tb. Blaha L. u.), aki folyton azzal nyaggat minket, hogy nem tud a kutyaugatástól aludni, persze az én kutyám miatt.
Ma is éppen becsengetett este ez a kedves illető és arra kért minket, hogy csináljunk vele valamit. Mire én mondtam, hogy én ugyan nem fogom azzal kínozni, hogy megkötöm na meg azzal sem, hogy elzárom. Meg, hogy az ő ablaka alatt ugat állandóan. Kérdem én hol van az ő ablaka? Talán a mi kertünkben?? Vicces...
Elkezdett azzal dobálózni, hogy feljelent minket, nyugodtan megpróbálhatja, legfeljebb csak kinevetik, hiszen utána jártam:

- Csendháborítás ugyan létezik, de a kutyákat külön kikötötték hogy rájuk nem vonatkozik, mert a kutyák okozta zaj nem mérhető. Tehát rendőrség kilőve,

-Ökormányzathoz is mehet hiszen azért mert egy kutya ugat a gazdája ellen nem indulhat eljárás (www.kutya.hu)

Ezekután ha bármi is történik a két kis kutyámmal (elütik, megmérgezik), lesz kit elővennem, hiszen érdekes módon eddig a 12 év alatt senkit sem zavartak.

Szomorú, de bekell látnunk, hogy vannak olyanok, akiket még egy kutyának az ugatása is zavar.

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.04 0 0 45

Kép az eltűn vizsláról:

 

 

Nagyon várjuk Őt haza!

 

Előre is köszönünk minden segítséget!

Mégegyszer az elérhetőségeink:

0620/327-8785, 0670/366-4327, 0620/585-4549 vagy jan.ist@freemail.hu e-mail cím.

 

 

TamásDBT Creative Commons License 2008.01.03 0 0 44
TÖRÖKBÁLINTIAK NAGYON FONTOS! ELVESZETT!
Kérlek benneteket, hogy segítsetek nekem! Ma reggelre elszökött a kutyám otthonról (Tb., Táncsics M. u.), egy 8 éves magyar vizsla. Nincs rajta nyakörv, Sára névre hallgat. Nagyon szelíd és barátkozó, okos vadászkutya. Izületi problémás, ezért is nagyon fontos, hogy megtaláljuk. Kérlek benneteket, ha valaki látta, értesítsen minket, de ha lehetősége van rá, fogadja be, azonnal megyünk érte. A megtalálónak JUTALOM! Elérhetőségek: 0620/327-8785, 0670/366-4327. Köszönöm
chunlee44 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 43

Sziasztok!

 

En arrol szeretnek erdeklodni, hogy mi igaz abbol, hogy az onkormanyzat lezsirozta az Anna-hegyi vizbekotesnel azt, hogy az amugy alanyi jogon jaro viz miatt ne legyen hangfogo fal a kertek alatt meno M0-as szelen. A zaj szinte mar elviselhetetlen ott, es nem tudom mi lesz akkor, ha kiszelesitik az utat? Nagyon remelem, hogy a mostani polgarmester levaltasa meghozza a gyumolcset, mert ez csak a penzt vitte eddig. Nem beszelve az utak allapotarol...

Bns-foto Creative Commons License 2005.12.20 0 0 41

Boldog-békés újévet minden kedves földiknek!

 

-bns-

NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.08.22 0 0 40
Nos, több, mint 1 éve nyitottam a topikot, és megmondom őszintén, azért egy kicsit nagyobb tolongásra számítottam.:-) De nem baj, ez a negyvenegynéhány hozzászólás is valami.
Legújabb hír egyébként, hogy Törökbálint külterületén egy hatalmas lakópark fog épülni. Ez természetesen sok problémát vet fel, főleg a közlekedésben. Félő, infrastruktúrálisan nem lenne elég jól kiépítve a terület.
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 39
A múltkor írtam, hogy a TTC a Magyar Kupában a legjobb 64 közé jutott. Nos, mint ez kiderült, ez csak vasárnap sikerült, valami el lett számolva. Szóval vasárnap a TTC újra fantasztikus játékkal rukkolt elő, és nem is akárki ellen: Orbán Viktor csapatát, a Felcsútot győztük le 1-0 arányban. Szép volt fiúk!
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 38
Olajjal... De már leszívták a tóról, úgy tudom. Még keresi a rendőrség a tettest.
Előzmény: nyirpet (37)
nyirpet Creative Commons License 2005.07.10 0 0 37
A tó beszennyezéséről nem hallottam.... Mivel szennyezték be? Ez egy horgásztó, haverom által ott fogott halakból is sokat ettem.... A többi szerintem nem olyan gáz... bűnözők mindenhol vannak, robbanások is... ezek nem helyi jellegzetességek.
Előzmény: NÉRÓ89 (35)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 36
Viszont egy dolgot kihagytam, ami örömteli hír: a Törökbálinti Torna Club focicsapata a Magyar Kupában bejutott a legjobb 64 közé, és a bajnokságban pedig ötödik helyen végzett! Hajrá TTC!:-)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 35
Szevasztok!
Mostanában sok minden történt, ami Törökbálinttal kapcsolatos. Ezek általában sajnos negatív hírek, nem olyan dolgok, aminek egy törökbálinti örül, hogy evvel kapcsolatban hallja lakóhelye nevét. Gondolom kitaláltátok, hogy itt Mortimerre és a késelésre a 21-es buszon, az újra felbolygatott petárdagyár robbanására, a csütörtöki kisebb tornádóra, és a Törökbálinti tó beszennyezésére gondolok. Nektek mi a véleményetek ezekről az ügyekről?
Néró
mollieee* Creative Commons License 2005.06.08 0 0 34

Sziasztok, törökbálinti szomszédok :-)))

Ha esetleg nem olvasnátok, itt tudatom mindenkivel, hogy az érdi szomszédok önálló fórumot alakítottak (megtekinthető ezen a linken), amelyben sok topik van, pl. szemétszállítás, beruházások, közlekedés, utcák, víz, stb.

Szerintem Benneteket is érdekelhet az ÉTV nevű és a Városházi tudósítások topik (előbbi itt található), amelyben a közelgő vízműprivatizációról lehet olvasgatni, vagy ahhoz hozzászólni. Itt található a koncepció, illetve a jövőbeli vízdíjunk ügye is.

Ha  gondoljátok, ne tartsátok vissza Magatokat.

nyirpet Creative Commons License 2005.04.25 0 0 33

Kedves eMM: nem egészen értem, mi a f*szt kötözködsz velem, nem tudom ki az a Németh Sándor. Lehet, hogy a "nép" számára nem elképzelhető, hogy valaki az értékrendjét, napi viselkedésmódját nem valamilyen meglévő, mások által felállított, "divatos" előírás szerint állítja fel. Jómagam nagyon messziről lesz*rom a politikát és minden politikust "sui generis" utálok, legyen az bármelyik "oldalon".

 

A saját magam elé kitűzött cél az, hogy este, egyedül a tükör előtt állva sem kell magam leköpjem.

Az öntörvényűségem miatt ezért aztán kerültem már kellemetlen helyzetbe, mert a saját megítélésem és a "törvény" (azaz a politikusok megítélése) különbözött az adott esetekben (apró, hétköznapi dolgokra gondolok).

 

Szóval szerintem beszéljünk inkább Törökbálintról... (apropó... Te csak Gyurcsányra kerestél rá és azért írsz ide, vagy valóban törökbálinti vagy????-:)

Előzmény: eMM (32)
eMM Creative Commons License 2005.04.24 0 0 32
off(?)
Ez a Németh Sándor féle" keresztény szellemiség?"

Ha neked szimpi az adott,politikus akkor elérte azt amit akart.
Én még becsületes embert nem nagyon láttam köztük,persze lehet kivétel,meg van aki hisz a csodákban.
Előzmény: nyirpet (31)
nyirpet Creative Commons License 2005.04.24 0 0 31

Hello eMM:  Tudod, én vállalom, hogy nem vagyok a szó klasszikus, politikai értelmében baloldali ill. liberális, azaz az értékrendem (mind a sajátom, mind pedig amit elvárok a környezetmtől) sokkal inkább a keresztény értékeket és a kemény munkát (és az ezzel elérendő javakat) részesíti előnyben éspedig kis hazánk területén. Szemben a mai egyébirányú trendekkel...

 

Tehát nem azért írtam, hogy "emberközeli", mert belopta magát a szívembe. Hanem azért, mert így "testközelből" kiderült sokak számára, miért kerülhetett arra a posztra, amin van: igen jól bánik az emberekkel mind egyénenként, mind pedig nagyobb tömegben. Tehát erre gondoltam...-:))

 

 

Előzmény: eMM (30)
eMM Creative Commons License 2005.03.21 0 0 30
Hát arca az van.
Emberközeli?
Az év(rossz)vicce.

A Defekt Duó biztos jobb volt,nem is tudtam hogy létezik még.
Előzmény: nyirpet (28)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 29
Helló nyirpet!

Én a Tükörhegyen lakom, de nem a lakóparkban, egy más részen. A hírt azért tettem be, hogy hátha valaki ír, vagy kérdez evvel kapcsolatban valamit, szerencsére így is lett.:-)
Előzmény: nyirpet (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!