Keresés

Részletes keresés

zodes Creative Commons License 2021.05.03 0 0 68

Sziasztok!

Elég hektikus ez a topik, pedig szerintem nagyon fontos a koleszterin karbantartása.

Én is kíváncsi lennék az Armolipid étrendkiegészítő hatásaira és hatékonyságára.

Üdv: Zodes

akv Creative Commons License 2021.03.24 0 1 67

Udv mindenkinek,sajat tapasztalatom megosztom röviden.

 

2020 dec kol 6.6.Orvos gyógyszert irt fel,de nem szedtem,helyette egy ismerősöm javaslatára Hummuszt kezdtem enni.Reggel kenyerre kentem,neha meg este is eszem nagyon bejon az ize.En a Sparbol veszem.3 hónap utan ma vervetelen 5.3 értéket mértek.Sajna tulsulyos vagyok 1.8 magas 125 kg,de amikor 100 voltam akkor is 6 felett volt az értékem.Aki ajánlotta hasónlóan pozitiv javulast tapasztalt.3 honap mulva rácsekkolok újra,tuti ami tuti és eszem tovább a hummuszt.No Statin.Röviden ennyi,bocsi az ékezetekért.

Dorina Horvathh Creative Commons License 2020.03.24 0 0 66

Olvastam,  hogy nem. 

Előzmény: ujbubo (65)
ujbubo Creative Commons License 2020.01.09 0 0 65

sztatinnal együtt vajon szedhető e?

Előzmény: donvv (63)
Paater Altenburg Creative Commons License 2020.01.06 0 0 64

Holnap bevásárlom.

Előzmény: donvv (63)
donvv Creative Commons License 2020.01.06 0 0 63

annyit tudok hogy gyógynövényes (veszélytelen, nem gyógyszer)  és működik, 1 hónap szedés után leviheti akár 1 egész értékkel a koleszterinszintet.

Előzmény: Paater Altenburg (62)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.05 0 0 62

Üdv. Ki mit tud a vény nélkül kapható ArmoLipid nevű tablettáról?

színkerék Creative Commons License 2019.02.13 0 0 61

Hogy alakult azóta az akupunktúrás kezelés?

Előzmény: Spenót (49)
Zoki79 Creative Commons License 2018.11.16 0 0 60

Tisztelt Spenót!

Érdekelne milyen lett az akkupunktúra eredménye!

Előzmény: Spenót (49)
Diótörő Creative Commons License 2018.03.09 -1 0 59

Kb.1992-ben volt egy kampány Bp-en, akkor mérték nekem először a koleszterint, ami 8 felett volt.

Azóta szedek valamilyen fajta atorvastatin tartalmú bogyót és semmi bajom nem volt ezzel.

Szerintem semmi mellékhatása nincs,leszámítva a tiszta ereket.

sneeblejack Creative Commons License 2017.10.07 0 0 58

Szia ! Nekem sajnos igen magas a cholesterin értékem,továbbá a triglicerid értékem sem jó !  Inegy 10/20mg csökkentőt kell szednem.. igazából én is tartok kissé a szedésétől.  Atorva gyógyszert még nem szedtem,de egy két furcsaságot én is hallottam róla.  De ha magasak az értékeid,akkor inkább szedd,minthogy nagyobb baj legyen belőle !! Ez az én magánvéleményem. 

Előzmény: csak egy vev (56)
MmeErrant Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57

Nem tudom, hogy hatásos-e, már több helyen olvastam az elkészítését. Amin mindig kiakadok, hogy kiemelik, hogy fémmel ne érintkezzem a szűréskor. Akkor hogyan turmixol? Műanyag kések még nem léteznek.

Azért, ha van máshonnan infód, osszad meg velünk!

Jaa, én 3 hónap után eldobtam a koleszterin csökkentőt, 2 belgyógyász egyetértésével.

Előzmény: csak egy vev (56)
csak egy vev Creative Commons License 2017.09.20 0 0 56

Üdv

Valaki már csinált ilyen keveréket?http://hirhatar.com/a-legjobb-gyogymod-erszukuletre-meszesedesre/

Ha igen használt neki?

Abba akarom hagyni az atorva teva szedését,mert igen rosszakat írnak róla.

MmeErrant Creative Commons License 2016.05.01 0 0 54

Ez enyhén szólva bunkó beszólás volt! Örülj, hogy Neked csak a hajaddal van problémád. További szép napot!

Előzmény: gggg04 (53)
gggg04 Creative Commons License 2016.02.14 0 0 53

Abbahagyta a gyógyszer szedését és a nagy akupunktúrás hókuszpókusz mellett lehet hogy megmurdelt.

Előzmény: indirana (52)
indirana Creative Commons License 2016.01.10 0 0 52

Kedves Spenót!

 

Ha itt járna és írna bővebben, engem nagyon érdekelne.

Előzmény: Spenót (49)
Spenót Creative Commons License 2014.05.19 0 0 51

Az imént válaszoltam....

Előzmény: MmeErrant (50)
MmeErrant Creative Commons License 2014.05.19 0 0 50

Szia!   Remelem jarsz meg erre, kuldtem mailt!

Előzmény: Spenót (49)
Spenót Creative Commons License 2014.03.27 0 1 49

Sziasztok!

Évek óta szedtem gyógyszert a magas koleszterinszintemre, mert diétától sem ment lejjebb. Most lehet, hogy vége. Gondoltam, megosztom veletek...

 

Új dokival hozott össze a jó sorom. Természetesen diétáztat, de azt mondta, hogy emellett is sok rostot kell enni, mert a diéta önmagában kevés a koleszterinnel kapcsolatban. Nincs mi kivigye a vérből a koleszterint, ha nem eszik az ember rendesen rostokat.

 

Na, betartottam mindent és abbahagytam a gyógyszert. El is kezdett fölfelé menni a koleszterinszintem. Azt mondta a doki, hogy ez természetes és egy ideig inkább ne törődjek vele. Közben akkupunktúrás kezelést kaptam tőle. Nem igazán hittem ebben, főleg azért nem, mert legutóbb már 6.9-re emelkedett megint a koleszterin a véremben a kezelése mellett is.

Most jött aztán a meglepetés. Kicsit változtatott az akkupunktúrás kezelésen és 1 hét múlva a legutóbbi mérésnél már csak 4.3 volt. Egy mérés nem mérés, egy hét múlva megyek újra vérvételre, de nagyon bíztató a dolog.

Jó lenne, ha nem kellene gyógyszert szednem egész életemben és most van erre némi remény...

Majd még jelentkezem, ha érdekel valakit...

Pater Pirandello Creative Commons License 2014.02.19 0 0 48

Érdekes cikk. Egyébként a Flóra margarin hirdeti önmagát "omega 6-osként." Remélem, nem hazudik.

Előzmény: ritácska33 (47)
Pater Pirandello Creative Commons License 2013.10.05 0 0 46

Rizs nem ajánlott, rendben.

De:

Barna rizs ajánlott. Rendben?

Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.25 0 0 45

Akkor én: Lenmag, lenolaj.

Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.22 0 0 44

Valaki?

Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.18 0 0 43

És:

Béres Koleszterin Kontroll - filmtabletta.

Ugye, a Béres is a gyógyszeripar ellensége, tévedek? Mindenesetre ez a koleszterin-ellenes készítménye nem tünteti fel a készítmény összetételét, csak annyit ír tömören, hogy: "Növényi szterinekkel" - ez mintha semmitmondó lenne így. (NEm kötelező megadni egy szer összetételét)? Hmm.

Vélemény a Béres koleszterin-ellenes tablettáról?

Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.18 0 0 42

/A 34.sz hsz. is figyelemre méltó/.

Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.18 0 0 41

Köszönöm, később írok. De a /helyesen/ ARMOLIPID nem az eddigi "szterin" vagy "szerin" ? gyógyszerek családjába tartozik, hanem egy új, másfajta szer. Újabb, és mindenben más. HA ez nem válik be, csak akkor kezdik adni az ismert, mellékhatásoktól sem mentes "szerin"(?)-eket. //A Nők Lapja// fórumain lehet olvasni róla nem-orvosok véleményét.

Előzmény: Pató Pali (39)
MmeErrant Creative Commons License 2013.09.18 0 0 40

Szia!

 

Talán be is adattad már?

Előzmény: Pató Pali (36)
Pató Pali Creative Commons License 2013.09.18 0 0 39

Szerintem ne szedj gyógyszert...nagyon sokat árthatsz vele magadnak...máj, szívizom, gyomor...persze majd minden doki és gyógyszerész letagadja a profit miatt...inkább ( saját tapasztalat ) tudatos étkezés...nekem bevált...ha gondolod írok pár dolgot...írj ide: peter@meretei.net

Előzmény: Pater Pirandello (38)
Pater Pirandello Creative Commons License 2013.09.17 0 0 38

Recept nélküli gyógyszer: Armalipid. Vélemény?

Pató Pali Creative Commons License 2012.05.07 0 0 36

...egy kis olvasni-nézni való...: http://kolesterin.hu/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!