Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2004.10.17 0 0 8

Gyanús vagy!!!!!!!

Láttam Nálad egy szputnyikot.

 

Százbolha

 

 

Előzmény: optikus (7)
optikus Creative Commons License 2004.10.17 0 0 7

Nekem is volt egy tele elotetem az e10-hez. Valakinek kolcsonadtam jo rég, de nem emlexem kinek, minden cuccom jart mar valamerre es nem nagyon irogattam fel (legjobb, hogy en meg nem is hasznaltam)...

 

Százbolha Creative Commons License 2004.10.17 0 0 6

Ezenkivül kölcsönadtam még egy szputnyik 6x13 sztereo gépet.

 

Valaki tud róla valamit????

Előzmény: Százbolha (5)
Százbolha Creative Commons License 2004.10.17 0 0 5

Hello ZS-

 

 

Én adtam Neked kölcsön egy gépet!

De nem hoztad vissza.

 

Most mi lesz????

Előzmény: Zs- (0)
digitalworld Creative Commons License 2004.08.20 0 0 4

Sziasztok!

 

A letéti díj egy szükséges rossz, amit sajna el kell hogy kérjek, de szerintem ez érthető ha valaki az én oldalamról gondol bele. Kreatív ötleteket örömmel fogadom a kp-s letéti díj felváltására

 

Ha Birdie küldött volna egy e-mailt hogy egyik ismerősének kellene gép, biztos meg tudtuk volna beszélni, elég rugalmas vagyok. Közvetve 'ismerjük' egymást.

 

Drága: Az olympus mju300 letéti díja 20.000 Ft, napi díja pedig 1500 ft 7 naptól.

Ezt még hova vigyem le?

Ha valaki nyaralni megy és azt meg is akarja örökíteni, szerintem jobban megéri mint egy trust.

 

DW

sz..zs Creative Commons License 2004.08.01 0 0 3

Hali!

 

és ha mondjuk beruháznátok egy nemtúldrága és enyhén gagyi gépre? pl: mostani Cora újságban van egy Trust 350 FS (1.3 Mp, 8 MB mem, makro, vaku, USB) 13 990 Ftért. Ennyit megér, aztán még később is jól jöhet akármire.

 

Mert az a helyzet hogy általában az emberek saját "testrészüknek" tekintik a gépüket és nem szivesen válnak meg tőlük....

Előzmény: Zs- (0)
Zs- Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2

Tudom, ismerjük, de nagyon drága :(

Már kapásból a letéti díj összegét nem tudjuk összeszedni :(

 

Azért köszi!

Előzmény: klep (1)
klep Creative Commons License 2004.07.27 0 0 1

Hali!

 

Gépet kölcsönadni nem tudok, de ezen az oldalon http://www.digitalworld.hu/berles.htm talán találtok megoldást a problémátokra.

Sok sikert,

KLep

Előzmény: Zs- (0)
Zs- Creative Commons License 2004.07.27 0 0 0

Kedves fotóstársak! :)

Párommal közösen használunk egy digicamet, ami ha együtt vagyunk, szépen működik is. Augusztusban azonban én három és fél hétre Kínába, ő pedig cirka egy - másfél hétre Törökországba utazik, így meg vagyunk lőve, hisz két gyönyörű helyre megyünk, de hogyan örökítsük meg őket egy géppel?

Ha van köztetek olyan jólelkű ember, akinek több digigépe is van, és mondjuk arra az egy-másfél hétre nélkülözni tudná valamelyiket, kérjük jelentkezzen!
Nincsenek nagy elvárásaink, csak annyi, hogy a hely szépségéhez méltóan szép képeket lehessen csinálni a géppel.

Cserébe amit fel tudunk ajánlani:
- a legszebb képek (vagy akár az összes, ha kell)
- szuvenír és csecsebecse Törökországból / Kínából
- hatalmas adag HÁLA :)

 

Természetesen a gépért felelősséget vállalunk, és maximálisan vigyázunk rá! Biztosan találunk arra is módot, hogy ne kelljen attól félnetek, hogy szőrén-szálán eltününk a ránk bízott géppel.


Előre is köszönettel és hálával
Zs- és NyT

Birdie Creative Commons License 2004.07.27 0 0 topiknyitó

Külön kérésre nyitom ezt a topikot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!