Keresés

Részletes keresés

yithoa Creative Commons License 2004.08.28 0 0 15

Azóta találtam néhány topikot, aminek szintén ez a problémája.

Remélem, hamar rendbejön.

Előzmény: yithoa (14)
yithoa Creative Commons License 2004.08.28 0 0 14

Szerbusztok!

 

Felhozom, nálam nem jön be egy órája, csak üres fehérség.

Kipróbáltam egy csomó topikot, de csak a Macskaneveknél tapasztaltam.

 

Másnál bejön?

Esetleg valami probléma van?

szuszmok Creative Commons License 2004.07.28 0 0 13
az a sex appeal-je:))
Előzmény: cheshirecat (12)
cheshirecat Creative Commons License 2004.07.28 0 0 12
Mhm, egy angyal, pici piros szarvacskákkal :)
Előzmény: szuszmok (11)
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 11

Szia Cat,

 

Lehet, hogy kész lett a transzparens?:))

 

Ernie cica egy angyal:))

Előzmény: cheshirecat (10)
cheshirecat Creative Commons License 2004.07.27 0 0 10
Jó napot!
Már festem a transzparenst 'Vissza a macskaneves topicot!' felirattal, szóljatok, mikor és hova kell menni! :)

Úgy tűnik a kellemes hűvös meghozta Ernie bújós kedvét, ma csak miatta lustálkodtam kicsit, mert nem akartam arrébb rakni, most, hogy nagyobb már, úgyis ritka eset. :)
Safranek95 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 9
Sőt:)))
Előzmény: szuszmok (7)
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 8
Maszath is megvan, csak nem tud belépni, nem küldi el a hsz-t az index:-((
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 7

Szia Safi,

 

Nem értem:-(( de reméljük, megoldódik:-))

 

Nem zavar, ha lesafizlak?:-))

Előzmény: Safranek95 (5)
Safranek95 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 6
Arról meg ne is beszéljünk, hogy nem hagy Safiként hozzászólni, csinálnom kellett egy másodnicket:((((
Előzmény: Safranek95 (5)
Safranek95 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 5
Jó reggelt, nekem is ezsembe jutott az ötlet, de nem sikerült tegnap átmeneti topikot nyitni. Teljesen esetleges, hogy mely topikok tűntek el, ugyanis a szülőin egy 4000-est nem lehet behívni. Feltehetően valami olyasmi történt, amire nem számítottak, az új szerver rosszalkodik.
Előzmény: szuszmok (-)
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 4

igen, próbáltam a topikodat is.... semmi:((

 

Pamcsinak megvan szinte az egész macskaneves topik...adott esetben nem tudom , mennyire lehetne vissazrakni, ha elszállt volna...

 

Picur nagyon féltékeny típus, elvégre a szobád az ő felségterülete:) nem állt bosszút rajtad, hogy beengedted Bogit terepszemlézni?

 

több meteorológus is dolgozik az ügyünkön:) a szakvélemények kedvezőek:)

Előzmény: Snakeins (3)
Snakeins Creative Commons License 2004.07.27 0 0 3

Persze, én is nagyon szomorú lennék.

A Motyogós topikom sem jön be, és egy sor másik sem.

 

Cicák jól vannak, tegnap este bejött Bogi, és mindent jó alaposan megszemlélt, vagy egy órán keresztül, Picur meg olyan féltékenyen leste, mit csinál, ha Bogi valamit jobban megnézett, ő is rohant oda, megnézni, mit nézett Bogi, ha Bogi bemászott valami mögé, bújt utána meglesni, mit csinál.... jópofák voltak :-)

 

Nagyon jó ez az eső, de azért én is reménykedem, hogy most azért nem fog két hétig egyfolytában esni.

Ez a nap, és slussz, jöhetne a jó idő, persze azért 30 fok alatt valamivel.

Előzmény: szuszmok (2)
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2

Szia Snakeins,

 

Nem tudom, mi történt, de nagyon szomorú lennék, ha elszállna a topik...nem csak a 90.000 hsz miatt, hanem mert...de hát úgyis tudjátok....

 

Remélem, megoldódik a probléma és ma már rendesen topikolhatunk:)

A probléma az, hogy legalább válaszolna valaki, hogy bocsi, de ez és ez történt....

 

Remélem, Gogo jobban van!!!!

 

Te cirmákjaid?

 

Örülök, hogy tegnap jobb napod volt:-))

 

Itt minden és mindenki megvan, szerintem élvezik az esőt...kivéve persze a két kutyát és a kintieket...

 

Elvileg, több model alapján jó idő lesz szombatra!!:-))

Előzmény: Snakeins (1)
Snakeins Creative Commons License 2004.07.27 0 0 1

Szia!

 

Nem tudni mi történt???

 

Tegnap az alábbi levelet küldtem a "Hibabejelentés" alatt található mélcímre;

 

 

Üdv Tisztelt Üzemeltetők!

 

Ezúton szólnék, hogy órák óta egy csomó topik nem jön be, Fórumtól függetlenül.

Azt hittem, esetleg az én gépem beállításaival van gond, de több ismerőssel való mélváltás után kiderült, hogy náluk is fenn áll ez a probléma.

Pl. a "Macskanevek..." az Állatin, a "Motyogjunk magunkba!"a Kávéházban, a "Nagyon elvont viccek" a Törzsasztalon.

Más topikokkal viszont ugyan azoknál a Fórumoknál semmi gond.

Kérlek, nézzetek utána!

 

Köszönettel; Snakeins

 

 

 

Remélem, ma már megoldják a problémát, vagy legalább megtudjuk, mi a probléma.

 

Gogónak jobbulást!

Előzmény: szuszmok (-)
szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 0

és akkor már le is nullázom:)

 

Szép napot mindenkinek az eső ellenére!

szuszmok Creative Commons License 2004.07.27 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

Tegnap délutánig működött a Macskanevek -miért ne? Kvházi hangulatban...Úgy látszik, sok volt a 90.000 hsz.:( Reméljük, ez a zavar csak átmeneti és ma már visszakaphatjuk a topikot!!!!!

Ha úgy gondoljátok, kérlek küldjetek pár emilt, hibabejelentéssel, hátha történik valami....Már sokan küldtünk...

Azért is lesz tali!!!!!!!:)))

 

Tibbe: mi van Gogoval??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!