Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 27
Igazad van...
Előzmény: Törölt nick (25)
wizes Creative Commons License 2004.07.21 0 0 26

"A többi stimmel. Totál hülye vagyok.

maradtál?

Hajnali majdnem 12.kor?

Peched van!

wizes.

Előzmény: Törölt nick (24)
toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 23
A magamét keveslem, mivel nem voltam eléggé figyelmes olvasó....
Előzmény: Törölt nick (19)
mibi Creative Commons License 2004.07.21 0 0 22
Azert ebben a hirben ez a legszebb:

" jogászaik már megírták a felszólítást a Szín-Lap Bt.-nek "

Szoval meg nem is kertek vissza a penzt hivatalosan. Akkor meg mi a gond? Mutasson nekem barki egy olyan vallakozast, amelyik onkent es dalolva visszafizeti a felvett zsozsot legyen az kozpenz vagy sem.
wizes Creative Commons License 2004.07.21 0 0 21

Totál hülye vagy?

Nem KV-zom!

Beo nem híwott! Én tisztelem!

Amellett nne személyeskedj!

Néha túllőssz!

Azmellett semmi gond.

Nyasgem!

wizes.

Előzmény: Törölt nick (16)
toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 20

"Most a másik 40 rabló van terítéken."

ne ez mán teccik...tehát van egyik 40 is...oh be szép....zavarnám mindet a francba, mer engem kihagynak a korrupcióbul. :)  Bár amiben én benne lennék velük az nem is az. Csak amibű kihagynak...

Előzmény: Törölt nick (18)
toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 17

Mé van neked ennyi eszed?

És nekem mé nincs annyi?

:)

Előzmény: Törölt nick (14)
toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 15

Közpénzek?

Olyanról már én is hallottam...A Reklám, B reklám...Kaya...Schlett...Simicska....:))

Előzmény: Törölt nick (7)
toloba Creative Commons License 2004.07.21 0 0 12

"...A Magyar Nemzet információi szerint több millió forinttal tartozik a jó MSZP-s kapcsolatokkal rendelkező Szín-Lap Bt. az állami Magyar Turizmus Rt.-nek, hiszen még nem fizette vissza a lényegében elmaradt Tisza-tavi Fesztivál megszervezésére, lebonyolítására felvett előleget.  [b]A kancelláriához köthető alvállalkozókkal nem tartott kapcsolatot a Turizmus Rt.[/b]" ...

Azé azt valaki megmagyarázhatná, hogyan tudok egy olyan cégnek tartozni, mellyel nem vagyok kapcsolatban....

Előzmény: szarvasmarha (-)
wizes Creative Commons License 2004.07.21 0 0 11

Pucc?

Ne mondd mert nem hiszekcemnemnek!

-

Bajai halászlé tésztával, csipetkéwel?

cuPP!

wizes.

Előzmény: beowolf (9)
beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 10

Kedves Bender, mindaz, amirűl itten irogatol, az az inszinuácijó kategóriájába tartozik, hiszen a jól képzett újságiró, meg a szerkesztő, "elfelejtették" megkérdezni a másik fél álláspontját, tehát még azt sem tudjuk, hogy az irásban visszakövetelt előlegre ők mit és hogyan léptek.

Amúgy arra tök jó egy ilyen cikk, ebben igazad van, hogy néhányszor le lehessen irni azt, hogy MSZP:-))))))

beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 9

Cya wizeske,

pedig azt a határt át köllött vóna lépnem úgy 79-ben...:-))))

Előzmény: wizes (8)
wizes Creative Commons License 2004.07.21 0 0 8

Állj!

Ostap!

Beowolf tud, többet mint elbírsz!

Tudom, és tisztelem amíg tűr, de sohsem lépi át a határt!

WG.

wizes.

beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 6
Ebben a "hirben" nincs scoop. Az ugye nem hir, ha a kutya megharapja a postást..., csak forditva:-)))
Előzmény: beowolf (4)
wizes Creative Commons License 2004.07.21 0 0 5

Ostap azé Bender!

wizes.

Előzmény: beowolf (4)
beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 4

Alaposan olvasol, és ezért dicséret jár Neked:-)))
Csakhogy ez újságba kivánkozó, hirértékű eset? Hogy 2 cég szerződést bontott??? És hogy visszakövetelik az előleget???

Ne csináld velem ezt Bender:-))))))

Előzmény: Törölt nick (3)
beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 2

Ebben a "hirben" egyébként nincs egyetlen értékelhető hirelem sem (mennyi az a néhány milliós tartozás, pölö???), de van benne sok butatásg (lényegében elmaradt fesztivál ????), és rengeteg inszinuáció (a szálak a kancelláriához vezetnek).

Amúgy értem én ezt az óvatosságot 103 elvesztett sajtóper után.

beowolf Creative Commons License 2004.07.21 0 0 0

Ez a kis uborkaszezonos blöfföcske ismét egy gyönyszeme az elfogulatlan polgári újsáirásnak, ahol a legalapvetőbb szerkesztési elvek nem játszanak. Engem azért érdekelt volna, hogy mit mond a másik fél.

szarvasmarha Creative Commons License 2004.07.21 0 0 topiknyitó
Milliókkal tartozik az MSZP közeli cég a Magyar Turizmus Rt.-nek
2004. július 21. 7:10

Magyar Nemzet
A Magyar Nemzet információi szerint több millió forinttal tartozik a jó MSZP-s kapcsolatokkal rendelkező Szín-Lap Bt. az állami Magyar Turizmus Rt.-nek, hiszen még nem fizette vissza a lényegében elmaradt Tisza-tavi Fesztivál megszervezésére, lebonyolítására felvett előleget. A kancelláriához köthető alvállalkozókkal nem tartott kapcsolatot a Turizmus Rt.

A Magyar Turizmus Rt. a Tisza-tavi rendezvénysorozat előtt közvetlenül bontott szerződést a Szín-Lap Bt.-vel, mivel az késedelmesen és hibásan teljesítette a rábízott feladatot. Oláh László, a turisztikai szervezet vezérigazgató-helyettese a Magyar Nemzetnek elmondta: jogászaik már megírták a felszólítást a Szín-Lap Bt.-nek a több hónapos rendezvénysorozat megszervezésére felvett előleg visszautalására vonatkozóan. Mint fogalmazott: a közbeszerzési pályázaton kiválasztott cégnek egy megállapodás szerint, jogszerűen fizettek előleget. A Magyar Nemzet kérdésére kifejtette, nem tudja, hogy a fővállalkozó által megbízott alvállalkozók, vagy más okok miatt nem teljesített a Szín-Lap Bt., ők csak a pályázaton nyertes társasággal álltak kapcsolatban.

Oláh László megjegyezte: a Tisza-tó és környéke turizmusának jót tett volna, ha a harmadik Tisza-tavi fesztivált a hagyományokhoz híven idén is a tervek szerint tudták volna megvalósítani, ám így sem marad el minden program. Azokat ugyanis jelenleg az érintett települések önkormányzatai szervezik Tisza-tavi randevú néven – tette hozzá.

Mint arról a Magyar Nemzet beszámolt, a Szín-Lap Bt. 2002-ben azzal vált ismertté, hogy felépíthette a Parlament előtti korcsolyapályát a téli szünet idejére. A betéti társaság jelenlegi tulajdonosa Hámori László, aki egy XVIII. kerületi MSZP-s képviselő édesapja. A Szín-Lap Bt. a rendezvény kapcsán szervezési és kommunikációs munkákkal bízta meg a Perspektíva Kommunikációs Ügynökség Kft.-t, amely továbbosztotta a munkák egy részét a Relatív 3 Kft. munkatársainak. A két cég tulajdonosi köre a Miniszterelnöki Hivatalhoz (MeH) köthető. A Perspektíva egyik tulajdonosa és ügyvezetője Kósa Margit, a nemrég átszervezett Kormányzati Kommunikációs Központ munkatársa, akinek a kabinet kommunikációs megjelenítését 750 millió forintnyi közpénzből segítő Leo Burnett Kft.-vel való kapcsolattartás is a feladata a MeH-nél. A Relatív 3 Kft. tulajdonosa és egyik ügyvezetője pedig Hajnal Zsolt, aki egyben a Leo Burnett Kft. igazgatója.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!