Keresés

Részletes keresés

Kézilabda Gála Creative Commons License 2005.04.11 0 0 30
Eléggé relatív fogalom a túlsztárolás. Ki sztárolja őket túl? A közönség. Arról nem tehetnek, hogy ennyire szeretik őket. Hogy világviszonylatban hányadik helyen állnak, azt nehéz megmondani. Az olimpián az 5. legjobbak voltak. Az Eb-n a 3. legjobbak. De a legjobb 6-ban 1998 óta mindig ott vannak.
Előzmény: fz (28)
mondial Creative Commons License 2004.08.28 0 0 29

a női kézisek lehet, h szted csak 5.-ikek a világon, de a szakemberek szerint ott vannak az első háromban, sőt...:) legalábbis képességek alapján, azonban fejben télleg buktáztak ezen az olimpián, az egyértelműen gyengébb képességű franciáktól történő vereséget nem lehet másképp magyarázni

 

jó fel lehet valóban sorolni az összes előzetesen éremesélyesnek kikiáltott versenyzőnket, akik nem értek oda, de én sztem elsősorban az elvárások voltak irreálisak.

 

ezt bizonyítja a te monólogod is a csalódásokról, pl a női párbajtőrcsapat nem volt esélyes, max az egyéni szereplés alapján, Cseh Laci no comment, törött lábbal öszehozott egy bronzot, ez szted csalódás és sorolhatnám

 

amúgy a pozitív és negatív meglepetéseket mérlegbe rakva egyértelműen pozitív a kép

 

Birgit Fischert kár lebecsülni, nem véletlenül 8-szoros olimpiai bajnok sajnos, nélküle simán nyertek volna a lányok.

Előzmény: fz (28)
fz Creative Commons License 2004.08.28 0 0 28

A Horváth természetesen Fazekas.

 

Szerintem meg a női kézisek túl voltak, vannak sztárolva, már 4 éve is azt írtam az ezüst után, hogy ők csak a 4. legjobbak a világon, az ezüst bravúr, azóta szerintem egy helyet visszaestek, Korea, Dánia, Francia és a kinn sem lévő Norvégia jobb nálunk.

 

Reálisan a legnagyobb csalódás a női párbajtőr csapat, amelyik a franciák mögött legrosszabb esetben ezüstös kellett volna legyen, de akár aranyérmes, végül nem is a franciák nyertek, itt az 5. hely nagy betli. A kard csapat is kudarc, szerintem Cseh Lacinak is legalább egy ezüst jöhetett volna reálisan, Risztov hozzáállása, gyenge időeredményei, érem nélküli összteljesítménye, a férfi kajak szakág globálisan elé g gyengén szerepelt, amit a négyes győzelme sem fed el, kenuban is visszaesőben vagyunk, a női négyes is csalódás abból a szempontból, hogy a németektől kaptunk ki, a 100 éves Birgit Fischer vezetésével. A dopping miatt pedig az egész olimpia egy nagy csalódás, főként, hogy ezzel két arany is elveszett ráadásul. Csalódás Sidi Péter, és még sorolhatnám. Majd a sportágankénti értékelésemben részletesebben kifejtem.

Előzmény: mondial (27)
mondial Creative Commons License 2004.08.28 0 0 27

csak tudnám, h ki az a Horváth nevezetű diszkoszvető:)

 

én amúgy 7 aranyra tippeltem, ezt szerencsére túlteljesítjük úgy néz ki. sztem nagyon jó olimpiát zártunk(jobbat mint 4 éve), legalábbis az eredményességet tekintve. a magyar sportolók jelezték, h tökös legények/csajok

 

és ami a fő, h igazából csak a női kézisek okoztak igazán váratlan és kellemetlen meglepetést, de még ők is szépíthetik a képet(a vizifiúk ezüstje nálam nem lenne csalódás)

Előzmény: fz (26)
fz Creative Commons License 2004.08.28 0 0 26
Azt hiszem, igazolódni látszik, amiket írtam. Lassan ideje értékelni. A vizilabda után ezt is megtehetjük.
rich.mond Creative Commons License 2004.07.23 0 0 25

Ja, én pesszimista vagyok:6 aranyat várok, 8 arannyal én már nagyon elégedett lennék.Sajna nem igazán fogjuk fel, mennyi mindennek össze kell jönnie ahhoz a fránya aranyhoz.

És szerintem a pólósoknak sem lesz meg az arany (ne legyen igazam!).Túl tömör a mezőny, és bizony a fiúknak mindig becsúszik egy-két gyengébb meccs.

Leginkább Cseh Laci sérülése keserít el...őrá voltam a legkíváncsibb (bár Phelpset esélyesebbnek tartottam), de akkor is.Erre...ilyen nincs!

rich.mond Creative Commons License 2004.07.23 0 0 24

Tyű, ezt aztán jól összeszedted!

Hasonlókat írtam volna, ha nem lennék lusta ennyit írni:))

 

Talán csak a lövészeink maradtak ki, akiktől gyakorlatilag semmin sem lepődnék meg.Mindenesetre egy érem belőlük is kinéz.

Előzmény: mondial (14)
kezil Creative Commons License 2004.07.23 0 0 23
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.23 0 0 22
www.betoto.com és www.nordicbet.com
mondial Creative Commons License 2004.07.23 0 0 21
tudsz adni egy linket?
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.22 0 0 20
Férfi vizilabda a betoto-nál: Olympics - Men, World Men´s Water Polo - 10:00 AM Who will win the gold medal? Hungary 2.40 Serbia & Montenegro 3.80 Russia 6.50 Greece 8.00 Croatia 10.00 Spain 12.00 Italy 12.00 USA 26.00 Germany 101.00 Kazakhstan 101.00 Australia 101.00 Egypt 501.00
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.22 0 0 19
Női öttusa picit jobb: ATHENS 2004 - Modern Pentathlon Womens Outright ID Date Winner 341871 27-08-04 10:00 Zsuzsanna Voros (HUN) 4.30 341872 27-08-04 10:00 Georgina Harland (GBR) 4.30 341873 27-08-04 10:00 Kate Allenby (GBR) 7.00 341874 27-08-04 10:00 Elen Rublevska (LAT) 15.00 341875 27-08-04 10:00 Sylvia Czwojdzinska (POL) 15.00 341876 27-08-04 10:00 Tatsiana Mazurkevich (BLR) 15.00 341877 27-08-04 10:00 Viktoriya Tereschuk (UKR) 18.00 341878 27-08-04 10:00 Claudia Corsini (ITA) 18.00 341879 27-08-04 10:00 Kim Raisner (GER) 20.00 341880 27-08-04 10:00 Tatiana Mouratova (RUS) 20.00 341881 27-08-04 10:00 Paulina Boenisz (POL) 20.00 341882 27-08-04 10:00 Olessia Velitchko (RUS) 20.00 341883 27-08-04 10:00 Alexandra Kalinovska (CZE) 20.00 341884 27-08-04 10:00 Csilla Furi (HUN) 20.00
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.22 0 0 18
Olimpai esélyek a Nordicbet bookmaker-irodánál: ATHENS 2004 - Modern Pentathlon Mens Outright ID Date Winner 341177 26-08-04 10:00 Andrejus Zadneprovskis (LTU) 6.50 341180 26-08-04 10:00 Choon Huan Lee (KOR) 8.00 341182 26-08-04 10:00 Edvinas Krungolcas (LTU) 9.00 341188 26-08-04 10:00 Gabor Balogh (HUN) 10.00 341190 26-08-04 10:00 Akos Kallai (HUN) 15.00 341193 26-08-04 10:00 Andrei Moiseev (RUS) 15.00 341194 26-08-04 10:00 Libor Capalini (CZE) 15.00 341197 26-08-04 10:00 Qian Zhenhua (CHN) 15.00 341199 26-08-04 10:00 Chad Senior (USA) 18.00 341201 26-08-04 10:00 Andrea Valentini (ITA) 18.00 341202 26-08-04 10:00 Sergio Salazar (MEX) 18.00 341204 26-08-04 10:00 Denis Cherkovskis (LAT) 18.00 341205 26-08-04 10:00 Rustim Sabirhuzin (RUS) 18.00 341207 26-08-04 10:00 Erik Johansson (SWE) 20.00 341209 26-08-04 10:00 Eric Walther (GER) 20.00 341215 26-08-04 10:00 Dzmitry Meliakh (BLR) 25.00 341210 26-08-04 10:00 Vahktang Jagorachvili (USA) 30.00 a többi versenyzőt nem másolom be
kezil Creative Commons License 2004.07.22 0 0 17
Én 7 aranyat várok.  { remélem a sportolóink pesszimistává tesznek :))}
Rolling Creative Commons License 2004.07.22 0 0 16
Minimum 8 aranyat várok, de igazán 10 esetén lennk elégedett. Aranyesélyes a női, férfi pópócsapat és a női kézicsapat. Aztán van legaléább 6 esély kajak-kenuban (3 női kajak, 2 kajak, 1 kenu) is. Ehhez hozzájöhet még Deák-Bárdos, Fezekas, Annus, Vörös Zsuzsa, vívás (akár 3 is, de az 1 is jó lenne), talán Risztov, esetleg Cseh Laci. A sportlövők is Moszkva óta pihiznek, ott is elsülhet valami. Szóval ennyiből bízom a 10-ben. de a 8 "kötelező".
mondial Creative Commons License 2004.07.22 0 0 15

7. a magyarok szereplésén kívül, az atlétika, úszás plusz a csapatsportágak(kivéve a focit)fognak érdekelni

 

a többire válaszoltam nagyjából:)

Előzmény: fz (9)
mondial Creative Commons License 2004.07.22 0 0 14

én azér vagyok most kevésbé optimista, mer vhogy úgy érzem aranyesélyesünk most sokkal kevesebb van, mint a legutóbbi olimpiákon, de az is benne van persze, h be akarom biztosítani magam csalódottság ellen.:)

 

szóval

 

atlétika: 2 esélyesünk van Fazekas és Annus személyében, ha nem lenne ebből 2 érem, akkor csalódott lennék, de az aranyhoz nagyon sok mindennek össze kell jönnie...a tavalyi 2 világbajnok idén világranglista vezető is. Kalapácsvetésben nagyobb a konkurrencia, több az esélyes, de Annus aranyán kevésbé lepődnék meg mint Fazekasén.

 

birkózás: nagy meglepetés lenne, ha vki aranyat hozna, de itt mindig lehet meglepetés, sok függ a sorsolástól.

 

cselgáncs: Kovács Anti éremre odaérhet, de itt is sok függ a sorsolástól

 

ökölvívás: Balzsay 4 éve is már titkos esélyes volt, Kátéval együtt okozhatnak meglepetést(de akkor jó nagyot:)

 

asztalitenisz: reálisan a 8 közé jutás lehet a cél a párosnak, a kínaiak verhetetlenek, sok függ itt is a sorsolástól, h melyik ágra kerülnek. Ha a pontszerző hely összejön az már nagyon nagy dolog lenne...

 

vívás: sajna nem olyan erős a vívó csapat, mint 4 éve volt...női párbajtőrben mindig a lányok voltak idáig a fő esélyesek csapatban olimpián, most ez másképp lesz, talán így összejöhet...a férfi kardban a ruszkik nem tudom verhetőek e...de Ferjancsikékban is benne lehet az arany. és én Mohamed Aidában is bízom, dobbanthatna már vmi nagyot:) 4 éve 2 számban is fő esélyesek voltunk, 1 arany lett belőle(és azt sem az esélyes nyerte-mondjuk abban a számban:), idén senki sem elsőszámú esélyes...dehát ez egy olimpia, nem sokat számít ez. a vívás télleg az a sportág, ahol bármi lehet(illetve majdnem bármi).

 

úszás: azér Sievinen nem így termelte a világcsúcsokat...sajna Phelps hatalmas úszó, ha kikapna az olimpia legnagyobb szenzációja lenne, de itt legalább biztosnak látszik az érem, Cseh Laci azt hozni fogja. Risztov Évi is fog érmet hozni, de aranyat ő sem sajna. Összességében 3 érmet jósolok.

 

kajak-kenu: ugye Vereckei Ákosról sem tudta elképzelni senki 4 éve, h kikaphat...és ugye emlékszünk 4 éve mi kellett hozzá: égszakadás földindulás. szal a vetélytársak Birgit Fischerestől kb ebben bízhatnak, ha a Janics Natasa illetve a Janics-Kovács Kati párosra gondolnak. Ma azt mondta Kolonics Gyuri, h a lányok párosban lenyomják őket.:) szal én nagyon csalódott lennék ha nem nyernének. aztán ott van a kajak 4-es, a női 4-es, Kolóék, sztem itt elvárás lehet a minimum 3 arany és ez még pesszimista hozzáállás.

 

öttusa: abszolute lutri, ha nem lesz gáz, Vörös Zsuzsi minimum egy-kettőben lesz, de ő télleg elsőszámú esélyes. a másik 3 bármit alkothat:)

 

evezés: ugye nem az a kettős megy, akiket 2 éve verhetetlennek tartottak, az uccsó pillanatban váltás történt...nehéz ügy

 

súlyemelés: Krutzlertől elvárható az érem(megkönnyítené a helyzetét, ha a súlycsoportjában nem lenne kínai...), Likerecz Gyöngyitől sztem most durva lenne érmet rermélni, csoda, h ott lesz:(

 

vízilabda: a fiúk elsőszámú esélyesek, de már kb 8 éve azok...aztán hányszor nyertünk? lutri, kicsi különbségek vannak. a lányokat nagyon kedvelem és bennük van, h meglepjék az országot(mer kb csak itthon lenne meglepi ha nyernének)

 

kézilabda: lányoknál az érem a cél, a fiúk 6-ba szeretnének kerülni

 

szóval én azt mondom, ha atlétikában nyerünk 1-et, kajakban 3-at, az egyik csapatsportban még egyet, plusz öttusában, akkor már nagyon boldog leszek...és akkor ehez hozzáadva a szokásos meglepit máris 7 aranynál tartunk:)

Előzmény: marczy__ (12)
marczy__ Creative Commons License 2004.07.22 0 0 13

fz! Natasa szerintem is, de nem mellékesen Kati néni szerint is bírni fogja szuflával. Még a Nándorfehérvári Partizánok (GROBARI) is el fognak menni Athénba, hogy bíztassák! Remélem, ha nyer, abbahagyják a szerbek a katolikus temető szétszedését!

Az olimpiát nem az anyagi lehetőségek, háttéranyag, stb. alapján kell megítélni, hanem csak és kizárólag a MOSTANI csapatunknak és az ellenfeleknek az ereje és pszichés teherbíróképessége alapján. Amiről te beszélsz, az hosszú távon fog visszaütni, és ha a jelenlegi tendencia folytatódik, 2012-16-ra leszűkülhet a magyar olimpiai mozgalom egy-két sportágra... Remélem, még nem késő ezen változtatni.

 

Vissza a témához: ami az úszást illeti, még Cseh Lacival is óvatosnak kell lenni, mert Széchy sem adott neki túl sok esélyt nem olyan régen, márpedig ha valamit ő mond, annak én hitelt adok. Mindenesetre, mint említettem, jók az előérzeteim az úszásával kapcsolatban...

Csbalázs: az 5 érem úszásban azért kicsit túl optimista, 4 még csak-csak... Az evezősökben én sem bízom annyira, tényleg lutri.

 

marczy__ Creative Commons License 2004.07.22 0 0 12

mondial! Vörös Zsuzsa Sydneyben asszem sérülten versenyzett. Szeretném, ha most végre összejönne neki!

Az úszásnál meg a doppinglaboron is sokminden múlik :-)))) E téren is volt már, hogy beletrafáltam, nem is egyszer! Csak sajnos nem fogják már odaadni Egérkének sem  az emiatt elvesztett aranyérmeit... Mindenesetre Atlanta előtt is mindenki azon volt, hogy Sievinen így, Sievinen úgy, kivéve azon kevés embert, akik közé magam is tartoztam, akik elhitték, hogy Czene Attila igenis nyerhet. És láss csodát...

pár mondat a kajakról: úútáálomafissertbazzeg... Na de a lényeg: Natasa roppant magabiztos, és igazi profi. Kovács Kati is az (sőt semmivel sem kevésbé az), de nem mindegy, hogy valaki "csak" nagyon megtanult küzdeni, vagy a küzdeni tudás a vérében van (délszláv mentalitás)... Talán ez jelentette Natasának azt a tízcentis pluszt. Márpedig ha Kati néninek igaza lesz, akkor nem hiszem, hogy kikaphat... Még egy felpumpált Fischertől sem nagyon. Márpedig Fábiánnénak nem szokása a levegőbe beszélni. Trianon után 84 évvel visszacsatoltunk pár érmet Magyarországhoz, ez tény és való :-))))

A vívás és főleg a lövészet elég lutri. Lehet, hogy pl. Dia nyer, de lehet, hogy "csak" tizedik lesz. Talán egy érem... Bátorfiék: ugyanez, de ott a "talán-talán" helytállóbb, reális elvárás: 8 közé jutás, de ezt ők maguk is elismerték, hogy sok múlik a sorsoláson...

Ami a vívást illeti: amikor pár éve megtudtam, hogy Király Hajni elfranciásodott, három napig nem lehetett belém lelket verni... Mindenesetre nagyon remélem, hogy a női párbajtőr csapat helyette is vív majd...

Aztán itt van Mandula Petra, párosban: ő is elkaphat egy jó szériát, de nemigen hiszem, hogy az érmek sorsába beleszólhat majd, mindenesetre láttam én már Kovács Antalt győzni Barcelonában...

 

Montreálban semmi nem jött össze, Szöulban szinte minden... Most a kettő között bármi előfordulhat, de aminek még van realitása, azt leírtam.

A Népi Sport kb. 6 arannyal számol, elég óvatosan becsül, ez az a szám, amivel már elégedett lennék. Több elsősorban akkor lehet, ha a kajakosok megint kaszálnak. Titkos esélyesem is van, nem aranyéremre, de külön fórum nyílt már róla. Egerszegi is ilyen volt nekem Szöul előtt :-))))

 

marczy__ Creative Commons License 2004.07.21 0 0 11

Azért nem írnám le cselgáncsban sem az Antit, se az Ungvári Mikit. Nem rakok a nyakukba mázsás súlyokat, de EGY érem (nem feltétlenül arany) szerintem reális - persze nem dőlök a kardomba, ha nem jön össze.

Bodrogiról annyit, hogy az időfutamon igenis van esélye odaérni a dobogóra, hiszen pl. az Erős László (Armstrong...) el sem indul! Reális elvárás: hat közé jutás.

Boxban tényleg nem nekünk áll a zászló - reális elvárás: nyolc közé jutás, de ha valaki kifog egy jó szériát, megcsípheti az érmet is.

Súlyemelésben egy érmet várok. Kérdés, Likerecz mire lesz képes a rengeteg sérülése után.

Risztov: dobogó, talán két számban is. Az arany nem neki áll, de...

Cseh: 2 érem, de jó előérzetem van vele kapcsolatban...

Kézilaszti: a lányok végre odaérhetnek az őket megillető helyre. Apám elég jó kapcsolatot ápol Mocsaival. A fiúktól a reális elvárás a hat közé jutás, ennél lehet jobb, de a dobogó bravúr lenne.

Vízilabda: két érem, legalább az egyik arany!

Öttusa: Vörös Zsuzsa révbe érhet, és Athénban is elneveznek róla egy teret :-))) Persze sok múlik a lovagláson. A fiúknál bármi lehet, az is, hogy valakinek minden bejön, az is, hogy a hat közé sem jutnak.

Vívás: 1-3 érem, talán egy arany. Nehéz megtippelni, benne van a betli is a pakliban, de az is, hogy mindent viszünk. Nagyon kiegyenlített a mezőny.

Kajak-kenu: a partizánhadosztályban (NATASA [+ Kovács Kati]) nagyon bízom. A fiúknál megint nem lehet tudni, a kajak négyesben mindkét nemtől szintén sokat várok. Meg még legalább egy érmet a fiúktól (a kajak négyesen kívül). Aranyérmek száma: legalább 3. Nagyon remélem, hogy a tót-magyar vegyesválogatott is csak második lesz a kajak négyesben!!!

Birkó: 1-3 érem, ha valaki elkapja a fonalat, nehéz lesz megverni, de elég nagy lutri a sorsolás.

Atlétika: legalább egy érem, lehetőleg arany. Elsősorban Annusban bízom. Ha Szúnyog összeszedi magát, a diszkoszvetés sem lesz lefutott meccs.

 

Ez annyi mint 20 érem, a középértékekkel számolva. A birkónál kicsit talán túl optimista vagyok, de más sportágakban visszafogottabban jósolok. (pl. Bodrogi nincs benne a 20-ban)

Aranyérmek száma: 8-9 (kézilabda 1, vízilabda 1, öttusa 1, vívás 1, kajak-kenu 3, atlétika talán 1 + EGY MEGLEPETÉS :-))))

fz Creative Commons License 2004.07.16 0 0 10

háromttt

 

Cselgáncsban az érem gyakorlatilag kizárt.

Kerékpár: Bodrogi érme szerintem messze túl optimista várakozás

Ökölvívásban az érem gyakorlatilag kizárt.

Súlyemelés: inkább Krutzlernek

Úszás: Risztov aranyára 1%-nál kisebb esélyű. Melyik számban gondolod, hogy biztos nyer? Nem nagyon követed az úszást ezek szerint.

 

A többivel nagyjából egyetértek.

 

Előzmény: haromttt (1)
fz Creative Commons License 2004.07.16 0 0 9

Egy másik fórumba ezt írtam korábban, de ide illik.

 

"Most, hogy közeledik a megnyitó, talán időszerű a kérdés:

1. Hány arannyat nyerünk?

2. Milyen szerepléssel lennél elégedett?

3. Kik a legnagyobb esélyeseink?

4. Kik okoznak pozitív meglepetést?

5. Kik okoznak csalódást?

6. Mi a "reális" szereplésünk?

7. Mely sportágak/versenyszámok érdekelnek a legjobban?

 

1. Mivel optimista vagyok, azt mondom nyolcat.

2. Én 7 arany 7 ezüst, 7 bronz környékén már elégedett leszek, sajnos Szöul óta a helyzet lassan romlik, és valahogy most nagyon kevés az igazán nagy esélyes.

3. Janics Natasa egyesben, Janics Kováccsal párosban (de azért az 1 óra pihenés nem biztos, hogy elég lesz Natasának), női kajak négyes, Vereczkei, Annus Adrián, Vörös Zsuzsa, Kolonics párosban, férfi vizilabda, női vizilabda, női kézilabda, női párbajtőr csapat, Balogh Gábor, Horváth diszkoszvetésben, kard csapat. A többi, Cseh, Risztov, sportlövők, más vívószámok, birkózás, női súlyemelés stb csak hatalmas meglepetés esetén hozhatnak aranyat.

4. Én a női vizilabda válogatottra tippelek, mint pozitív meglepetésre, és valami azt súgja, hogy esetleg Cseh Laci megverjeti a fenomént.

5. A férfi vizilabda válogatott túl régóta van a csúcson, bár ne lenne igazam, de szerintem most nem fognak nyerni.

6. A romló anyagi lehetőségek, a kis bázis és sok más okból a realitás valahol a 4-5 arany körül van. Sajnos. De csalódott leszek, ha "csak" ennyi jön össze.

7. Ahol magyar esély van, ahol nincs magyar induló, nem is érdekel. A kajak kenu, vizilabda mindkét nem, kézilabda mindkét nem a többi versenyszámnál is jobban érdekel."

Cafu2 Creative Commons License 2004.07.15 0 0 8

Férfi Vizilabda (1)

kajak-kenu (3 vagy 4 arany)

női kézilabda (idén szerintem megnyerik - 1 arany)

Vívás (1)

Öttusa (1)

Úszás (1)

 

összesen, olyan 7-8 aranyat várok, de nem leszek elkeseredve, ha esetleg több lesz :)

 

Hajrá Magyarok !!!

Csbalázs Creative Commons License 2004.07.15 0 0 7
Hát ez azért nagyon nehéz dolog, de nézzük: Kajak-kenu: a lányok szinte verhetetlennek tűnnek, de visszatért Fischer, ki tudja mire képes, de nem hiszem, hogy nyerni fog. Itt akár 3 arany is lehet, de szvsz 2(négyes, páros) tuti biztos. Fiúknál érzésem szerint vagy Vereckei vagy a négyes visszaszerzi világelsőségét. A kenusoknál a Kozmann-Kolonics páros szerintem nyerhet. Ez itt hiretelen 4 arany! Úszás: talán Cseh Laci, de ez nagyon necces. Szerintem nem lesz arany, viszont lehet akár 4-5 érem is. Kézilabda (itt nagyon elfoult vagyok): a lányok csak elveszthetik, de nem fogják 1 arany. a fiúk hatban lehetnek. Atlétika: Annus vagy Fazekas révbe ér. 1 arany Vízilabda: 1 arany(szerintem a fiúk megvédik, de a lányok elsőségén sem lennék meglepve. Evezés: A Varga-Hirling páros érmet szerezhet. Petőék lutri, bármi lehet... Kerékpár: valahogy én is bízom Bodrogi éremszerzésében Öttusa: Balogh vagy Vörös megnyeri 1 arany Sportlövészet: Igaly érmet hozhaz, akárcsak Sydneyben Vívás: férfi kardban vagy női párbajtőrben lesz 1 arany Súlyemelés: nem tudom milyen súlycsoportban indulnak a nőknél kínaiak, de Krutzler 69 kg-ban talán a kínaival is felveszi a versenyt, mindenesetre én tőle várok 1 aranyat, de akár Likerecz is befuthat. Lehet akár 10-12 aranyunk is, de szerintem 8 körül lesz és mint szinte mindig ezúttal is a kajak-kenu lesz a legeredményesebb sportágunk.
Előzmény: haromttt (1)
Sutan Creative Commons License 2004.07.15 0 0 6
Ja, elfelejtettem: jelen pillanatban OPTIMISTÁN 9-re teszem a voksomat.
Előzmény: Sutan (5)
Sutan Creative Commons License 2004.07.15 0 0 5
Meglepetésből -sajnos- volt pár 2000-ben is...
Előzmény: haromttt (3)
mondial Creative Commons License 2004.07.15 0 0 4

Vörös Zsuzsa télleg aranyesélyes, csak az a baj, h az öttusa az télleg olyan, h bármi lehet, teljesen kiszámíthatatlan

 

4 éve Balogh Gabi és Zsuzsa is fő esélyes volt, aztán lett belőle egy ezüst. sztem most is kb egy érem lehet a reális cél. ha az megvan nem lehetünk csalódottak

Előzmény: haromttt (3)
haromttt Creative Commons License 2004.07.15 0 0 3
Én azért meglepődnék ha Vörös Zsuzsa nem nyerne
Előzmény: mondial (2)
mondial Creative Commons License 2004.07.15 0 0 2

sztem a 8 aranynak max a fele lehet reális...

 

amiben most nagy meglepetés lenne ha nem nyernénk, az Janics Natasa és a Janics/Kovács kajak kettős

 

majd kifejtem mit várok én is, ha lesz időm

Előzmény: haromttt (1)
haromttt Creative Commons License 2004.07.14 0 0 1
Hát nézzük. Én nem csak aranyra tippelek, hanem érmekre. NAGYON OPTIMISTÁN!
Atlétika: 1 arany talán, de 2 érem biztos.
Bírkózás: 1 érem max. 2. Deák Bárdos biztos nyer érmet
Cselgáncs: 1érem esetleg
Evezés: 1 érem
Kajak-Kenu: 2-4 aranyig nyerhetünk szerintem. Nőknél 2biztos. Fiúknál is kijöhet egy. Ezen kívül legalább 4 érem
Kerékpár: Én nagyon bízom Bodrogi Laci esetleges érmében
Kézilabda: A női érem biztos, könnyen lehet arany is
Ökölvívás: 1 érem össze jöhet
Öttusa: 1 arany szinte biztos. A fiúknál is lehet egy érem
Sportlövészet: Ehhez nem igazán értek de egy érem általában összejön
Súlyemelés: Likerecznek figyelhet egy érem
Úszás: 1 aranyban biztos vagyok(Risztov), ezen kívül összejöhet még egy +legalább 4érem
Vívás: itt mindíg kicsúszhat valami jó. 3 érem szerintem biztos
Vizilabda: 1 arany, 1 érem(az is lehet arany talán)

Szóval a legoptimistább esélylatolgatás: 11 arany, 20érem

Amivel viszonylag elégedett lennék az 8arany, 15 érem

Persze nem baj ha nem nyerünk ennyit, de reménykedjünk.

HAJRÁ MAGYAROK!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!