Keresés

Részletes keresés

mimula Creative Commons License 2007.11.14 0 0 195

Ez lennék:

 

A Mágus

A mágus az az ember, aki eljutott a megismerésnek arra a pontjára, ahol szabadon mozog a dimenziók között, akaratával befolyásolni tudja a dolgok menetét. A mágus bármikor kész kezdeményezni, beavatkozni. A mágus már nem függ az anyagi világtól, hanem az anyagi világ függ tőle. A mágus felül tud emelkedni az anyagi világ problémáin, és felülről szemlélve tudja megtalálni azok megoldását.

 

A Hold

A Hold a tudattalan mélységeibe száll le, életét emócionális alapon éli. Ez a mélységekbe vezető út félelmetes, az út során szembe kell nézni az éjszakával és saját félelmeivel. Összeolvad saját lelkével, intuitívvá válik. Könnyen előfordulhat az is, hogy hisztérikussá, depresszióssá válik, illóziókba kergeti magát, vagy megpróbál elmenekülni a valóságtól.

 </DIV>

Az Eón

Az Eón, a Nagy Újrakezdés állandó megújulást jelent. Ennek az embernek az életében soiha nincs nyugvópont, amint elérte célját, új irányok felé veszi útját. Ha ezt nem önszántából teszi meg, a körülmények kényszerítik az új élet elindítására.

hhzsolt Creative Commons License 2007.09.30 0 0 194

Az Ördög

Az ördögöt nem kell bemutatni. Kísértéseket visz mások életébe, lehet, hogy hajlamos gondjait haragból megoldani, de az is lehet, hogy szexuális kicsapongás jellemzi életét. Ennek az embernek feladata, hogy tükröt mutasson nekünk, rámutatva sötét oldalunkra, rossz tulajdonságainkra.

 

 

A Torony

Az éppen összedőlő torony arra az emberre jellemző, akinek élete mindig rossz irányba indul el, és mikor helyzete tarthatatlanná válik, minden összedől körülötte. Azonban a romokon újabb lehetőségek tárulkoznak fel, és talán egyszer a jó irányba tud elindulni.

 

A Szerencse

A Sors fia, aki állandóan megújul, újrakezdi életét. Igyekszik elfogadni sorsát, megérteni életfeladatát. Élete folyamatos változások között telik. Abban bízik, hogy a könyörület örökkévaló, és sorsának alsóbbrendű aspektusait megpróbálja felsőbbrendű lelki tanulságként hasznosítani. Nehéz sors ez, de a végére tisztán és nemesen kerülhet ki életéből.

Meneküljetek, muhahah! :) Bár úgyis hiába, mert folyton újjászületek.... :)

brekkancs Creative Commons License 2007.09.29 0 0 193
A Bolond

A bolond nem foglalkozik az egyetemes tudás megismerésével, ő megéli azt a vele született bölcsességgel. A Bolond az, aki most indul el az életek hosszú során, vagy éppen végére ért. Nehéz, és küzdelmes az út, hogy innen ugyanide jusson, de már egy magasabb spirituális szinten megélve azt.

A Főpapnő

A főpapnő útja a legszebb, mivel a szépség és a szeretet oldaláról közelíti meg az egyetemes tudást, mindezt roppant intuitívan. Feladata, hogy segítsen másokat is útjukon, így jutva el a bölcsesség kapujáig.. A főpapnő az, akinek számára megnyílik a titkos tudás kapuja, és betekintést nyerhet a legszentebb misztériumokba.

A Császárnő

A császárnő az anyák eszményképe. Szerepe a befogadás, a női, a segítő szerep az életben, mindez az anyag világában. A császárnő szereti a test örömeit, érzéki, meghitt hangulatban és a megfelelő biztonságban érzi jól magát. A császárnő életének legfontosabb szerepe az anyaság, azonban ezt különbözőképpen tudja megélni.

Na, ez lennék én? Hízelgő is lenne... Sőt, nagyon hízelgő. Igen, ez vagyok én már látom. :) hihihi


Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.29 0 0 192
Ó,nekem pont elég annyi,amennyit én képzelek magamba::))
Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 191
te belém képzeltél valamit ... , én pedig tovább álmodtam beléd ;)
Előzmény: Angyalbaby (190)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 190

Héééé,melyik álmomat?

Mostanság egyik sem volt publikus!

Előzmény: Törölt nick (188)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 189

Basszus!

 

Akkor rossz helyre irtam::))

Ez nem az álmos topic?::DD

Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 188
csa folytattam az álmodat ;)
Előzmény: Angyalbaby (187)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 187

 

 

  Uppszz!!!

 

Egyenes ,lényegre törő.

Nem semmi::))

 

 

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 186
én jobban örülnék, ha benned lenne valami(m) :)))
Előzmény: Angyalbaby (185)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 185

Hmm..

 

Van benne(d) valami::DD

Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 184
szerintem jobb távolról közeledni, mint fordítva :)
Előzmény: Angyalbaby (183)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 183

Végre?

 

Közelebbről?

 

Miért ,távolról már ismerjük egymást,kedves Főpap?

Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 182
Angyal és egyben Főpapnő, szent ég micsoda jó párosítás ;)

ezek után meg kellene néznem végre téged közelebbről is ;)
Előzmény: Angyalbaby (181)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 181

Nocsak!

 

Akkor Te pedig az én Főpapom?

 

Érdekes::))

Előzmény: Törölt nick (180)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 180
nocsak, Te vagy a Főpapnőm ;)
Előzmény: Angyalbaby (179)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.09.28 0 0 179

A Főpapnő

A főpapnő útja a legszebb, mivel a szépség és a szeretet oldaláról közelíti meg az egyetemes tudást, mindezt roppant intuitívan. Feladata, hogy segítsen másokat is útjukon, így jutva el a bölcsesség kapujáig.. A főpapnő az, akinek számára megnyílik a titkos tudás kapuja, és betekintést nyerhet a legszentebb misztériumokba.

 

A Művészet

A művész lehet az élet művésze, de lehet művészet az értelme életének is. Komoly eredményeket mondhat magáénak, sikeres karrier , vagy akár külföldi életút is lehet a része. Ez az ember barátságos, nagyon közvetlen, és soha nem mondana le egy bulimeghívást

 

A Torony

Az éppen összedőlő torony arra az emberre jellemző, akinek élete mindig rossz irányba indul el, és mikor helyzete tarthatatlanná válik, minden összedől körülötte. Azonban a romokon újabb lehetőségek tárulkoznak fel, és talán egyszer a jó irányba tud elindulni.

 

Az Akasztott

Az akasztott ember az érzelmeivel, érzéseivel áll hadilábon. Sokszor megreked, nem tud ktörni az érzelmi válságokból, de mivel ragaszkodik a válsághoz, új utat sem tud magának találni. Nem ismeri fel azt az egyszerű tényt, hogy ebből az állapotból csak a helyzet teljes megsemmisülése tud kiutat jelenteni.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 178
Vezetéknév

Az Univerzum

Az univerzum emberének a Mindent Rendező Elv ad hathatós segítséget, hogy másik nevének vagy neveinek feladatát hangsúlyosabban végrehajtsa. Ez az ember a nevéből fakadó feladatait olyan módon tudja végrehajtani, hogy az sok ember életére is hatással lesz.


Keresztnév

A Szerencse

A Sors fia, aki állandóan megújul, újrakezdi életét. Igyekszik elfogadni sorsát, megérteni életfeladatát. Élete folyamatos változások között telik. Abban bízik, hogy a könyörület örökkévaló, és sorsának alsóbbrendű aspektusait megpróbálja felsőbbrendű lelki tanulságként hasznosítani. Nehéz sors ez, de a végére tisztán és nemesen kerülhet ki életéből.


Nick

A Főpap

A főpap a bölcsesség és könyörület embere. Bölcs, mert mindig keresi a rejtőzködő igazságot. Könyörületes, mert segíti a körülötte élő emberek életét. Általában papi, tanári vagy törvényhozói állást vállal élete során, de mindig hajlandó tanácsot adni, ha kérik. Ugyanakkor hajlamos lehet egyfajta fennhéjázó gőgre is.
Szuza77 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 176

Vezetéknév

A Szeretők

A szeretők megértik a szeretet fontosságát létünkben, átérzik, hogy a szeretet vezet a teljességhez. Igyekeznek összeolvadni, eggyéválni a mindenséggel. Ők azok, akik szabadon, teljes szívükből hoznak döntéseket, de előfordulhat az is, hogy elérhetetlen szerelmi álmokat kergetnek.

 

Keresztnév

A Császárnő

A császárnő az anyák eszményképe. Szerepe a befogadás, a női, a segítő szerep az életben, mindez az anyag világában. A császárnő szereti a test örömeit, érzéki, meghitt hangulatban és a megfelelő biztonságban érzi jól magát. A császárnő életének legfontosabb szerepe az anyaság, azonban ezt különbözőképpen tudja megélni.

 

Teljes név

A Szerencse

A Sors fia, aki állandóan megújul, újrakezdi életét. Igyekszik elfogadni sorsát, megérteni életfeladatát. Élete folyamatos változások között telik. Abban bízik, hogy a könyörület örökkévaló, és sorsának alsóbbrendű aspektusait megpróbálja felsőbbrendű lelki tanulságként hasznosítani. Nehéz sors ez, de a végére tisztán és nemesen kerülhet ki életéből.

Előzmény: Szuza77 (173)
Tonietta Creative Commons License 2007.09.28 0 0 175

A Halál

A halál embere életének nehéz helyzeteit úgy tudja megoldani, hogy egyszerűen elengedi azt, tudomást sem véve a helyzet komolyságáról. Majd túllépve mindenen új, ugyanolyan nehéz szituációkat épít ki, hogy azokat ismét maga mögött hagyja.

*moderator script* Creative Commons License 2007.09.28 0 0 174
*moderator script*

Warning: ereg(): REG_BADRPT in /www/ezo/modules/nameobliges.php on line 72

Szerintem ez stimmel.
Szuza77 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 173

Szuza

 
Szuza: 11
      
"A Szerencse

A Sors fia, aki állandóan megújul, újrakezdi életét. Igyekszik elfogadni sorsát, megérteni életfeladatát. Élete folyamatos változások között telik. Abban bízik, hogy a könyörület örökkévaló, és sorsának alsóbbrendű aspektusait megpróbálja felsőbbrendű lelki tanulságként hasznosítani. Nehéz sors ez, de a végére tisztán és nemesen kerülhet ki életéből."

 

Ez a nick egy évvel ezelőtt született, mikor újrakezdtem az életem. Akkor még nem tudhattam, mennyire szerencsés vagyok, hogy így alakult.

Kolompár Esthajnalcsillag Creative Commons License 2007.09.28 0 0 172
A fene se emlékszik, hogy anno bemásoltam-e... Most van kedvem ehhöz a játékhoz, íme az eredmény:

Az igazi:

A Csillag

A csillag összeolvad a pillanattal. Mindent megtesz az univerzum titkainak teljes megismeréséért. Reményekkel teli, és reményei mindig a valóság talaján gyökereznek. Előfordulhat az is, hogy reményei odáig ragadják, hogy nem veszi észre a valóságot, és tagadni kezdi azt.

Az Akasztott

Az akasztott ember az érzelmeivel, érzéseivel áll hadilábon. Sokszor megreked, nem tud kitörni az érzelmi válságokból, de mivel ragaszkodik a válsághoz, új utat sem tud magának találni. Nem ismeri fel azt az egyszerű tényt, hogy ebből az állapotból csak a helyzet teljes megsemmisülése tud kiutat jelenteni.

A Császár

A császár a természet, a fizikai világ örökkévalóságát jelképezi. A császár világokat teremthet, meg is ismeri azt teljes mélységében, reálisan és felelősségteljesen működtetheti. Erőt vehet rajta viszont az öntörvényűség, megszállottja lehet a tökéletes, hibátlan végrehajtásnak. Ravaszsága átcsaphat öncélú félrevezetésekbe is. A császár uralkodni szeret, és jelleme határozza meg, hogyan teszi azt.



A nick:


A Nap

A nap a hatlom, a csillogás jelképe, így ez az ember vezető pozícióra törekszik. Nem szereti, ha parancsolnak neki, azt azonban elvárja, hogy utasításait haladéktalanul teljesítsék. Szereti a gyermekeket, sokszor ő maga válik játékos gyermekké.

A Mágus

A mágus az az ember, aki eljutott a megismerésnek arra a pontjára, ahol szabadon mozog a dimenziók között, akaratával befolyásolni tudja a dolgok menetét. A mágus bármikor kész kezdeményezni, beavatkozni. A mágus már nem függ az anyagi világtól, hanem az anyagi világ függ tőle. A mágus felül tud emelkedni az anyagi világ problémáin, és felülről szemlélve tudja megtalálni azok megoldását.

Az Univerzum

Az univerzum emberének a Mindent Rendező Elv ad hathatós segítséget, hogy másik nevének vagy neveinek feladatát hangsúlyosabban végrehajtsa. Ez az ember a nevéből fakadó feladatait olyan módon tudja végrehajtani, hogy az sok ember életére is hatással lesz.
Mad árka Creative Commons License 2007.09.28 0 0 171
Hehe, tök véletlenül botlottam ide, de most menten vihogós kedvem támadt.

Topik fel, lássuk újra, kinek mit mond a neve.
Előzmény: Mad árka (161)
Casanova1 Creative Commons License 2007.01.04 0 0 170
Casanova1
Na mit mond ez? Aki nem tudja,magára vessen:-)))
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.04 0 0 169

solar flare

 

Az Ördög

Az ördögöt nem kell bemutatni. Kísértéseket visz mások életébe, lehet, hogy hajlamos gondjait haragból megoldani, de az is lehet, hogy szexuális kicsapongás jellemzi életét. Ennek az embernek feladata, hogy tükröt mutasson nekünk, rámutatva sötét oldalunkra, rossz tulajdonságainkra.

 

A Szerencse

A Sors fia, aki állandóan megújul, újrakezdi életét. Igyekszik elfogadni sorsát, megérteni életfeladatát. Élete folyamatos változások között telik. Abban bízik, hogy a könyörület örökkévaló, és sorsának alsóbbrendű aspektusait megpróbálja felsőbbrendű lelki tanulságként hasznosítani. Nehéz sors ez, de a végére tisztán és nemesen kerülhet ki életéből
.

 

A Csillag

A csillag összeolvad a pillanattal. Mindent megtesz az univerzum titkainak teljes megismeréséért. Reményekkel teli, és reményei mindig a valóság talaján gyökereznek. Előfordulhat az is, hogy reményei odáig ragadják, hogy nem veszi észre a valóságot, és tagadni kezdi azt.

 

 

Remek nicket választottam...

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.04 0 0 168

:))) ugyan már, nézd csak ezt, az enyém:

 

 noranov: 1

A Bolond

A bolond nem foglalkozik az egyetemes tudás megismerésével, ő megéli azt a vele született bölcsességgel. A Bolond az, aki most indul el az életek hosszú során, vagy éppen végére ért. Nehéz, és küzdelmes az út, hogy innen ugyanide jusson, de már egy magasabb spirituális szinten megélve azt.

Előzmény: szilváskút (167)
szilváskút Creative Commons License 2007.01.04 0 0 167

Ennek az embernek feladata, hogy tükröt mutasson nekünk, rámutatva sötét oldalunkra, rossz tulajdonságainkra.

Ebben van a lényeg :)) Figyelj!!

Terézi Ász Creative Commons License 2006.04.22 0 0 166

Teréziász.

 

A kétnemü jövendõmondó , aki megélte már a nõi létet és a férfi létet is.

 

Vak, tehát nem befolyásolja a látvány, sem így, sem úgy,  de ösztöneivel messzebbre, mélyebbre lát mint a látók a szemeikkel.

 

Látja azt amit körülötte a rejtõzködni akarók sunyin csinálnak.

Látja az rejtett dimenziókat.

Mivel közvetlen vonala van az istenek köreibe, a büntetést bölcsen és  megfontoltam nekik engedi át.  De a tanácsait mindig mellékeli, és azt meg is fogadják.

 

Nem lehet elpusztítani. 200 évenkét új alakban mindig elõbukkan.

 

Ellenségeit már nem találja meg. Közben mind meghaltak.

rókalába Creative Commons License 2006.04.22 0 0 165
fürge

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!