Keresés

Részletes keresés

Bruschi85 Creative Commons License 5 napja 0 0 36139
Lenkszback Creative Commons License 2019.04.15 0 0 36138

Szerintem az öreg annyira erősen látja a liga trendeket, olyan szinten fel tudja mérni, mi kell ahhoz, hogy nyerni lehessen, milyen hiányosságai lehetnek egy csapatnak, és miben kell erősíteni, hogy azt földi halandó nem érti 

Zseni

Tulajdonképpen a Patriots jelenlegi legnagyobb gondja az edzői stáb. Nagyon kiürült ez a részleg, és Schiano lelépése se segített

De a szurkolók meg igenis vitázzanak, menjen a mock draft, attól szép az egész :)))

Előzmény: NB2 (36137)
NB2 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 36137

Én mindig röhögök mikor egyesek képesek összeveszni a pats draftja előtt. BB-t évek óta nem fogom és nem is akarom megérteni.

Ezért jó, hogy nem vagyok benne az NCAA-ben, de ha benne lennék sem törném magam.

Előzmény: Lenkszback (36136)
Lenkszback Creative Commons License 2019.04.15 0 0 36136

Az idei draft class igencsak telített azonnal használható, Hogannál sokkal sokoldalúbb WR-ekkel. 

Szerintem Cordarelle “svájcibicska” Patterson sokkal nagyobb veszteség, őt én biztos megfizettem volna.

De BB tudja mit csinál, nagyon meglepődnék, ha a Patriots nem tudná nyitva hagyni a SB ablakot ....

Tulajdonképp a legtöbb draft pick áll rendelkezésre, tud a csapat felfelé menni, és TE, DE, WR, QB meg SS csak az igazi szükséglet.

Persze mivel BB már nyilatkozta, hogy a liga tele lesz magas, meg atletikus elkapókkal, ezért én nem lepődnék meg, ha CB lenne az első húzása :)))))

És az RB-t se zárnám ki :D

Előzmény: pepe_pepe (36135)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.04.12 0 0 36135
Hogan :-(
Z-vitamin Creative Commons License 2019.04.02 0 0 36134
Lenkszback Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36133

Az idei Pats nagyon más lesz, az már biztos 

Gronk játéka hatalmas kedvencem volt, nagyon sajnálom, hogy a teste nem bírta tovább, és 9 szezon után abba kell hagynia.

Gronk az elkapás/yard mutatóban (15,1) egy bizonyos Jerry Rice előtt van (14,8), ez mutatja, mennyire bestiálisan jó elkapó volt, és ameddig ő pályán volt, futásnál volt egy 6. falemberünk is, az tuti, nagyon jól blokkolt. Emellett ebbe a nagyon erölködős izomfeszegetős nfl-be ő csempészett valami kis vidámságot. Imádni való arc volt. Sok sikert neki Hollywood-ban

Szerintem a Patriots nem bízza a draft-ra, trade lesz a TE posztra és lehet, a QB-re is

Rosen tökéletes fitt lenne a Brady utáni időszakra 

A Browns szerintem drágán vette OBJ-t, bár az, hogy Jarvis Landry-vel alkotnak tandemet, egy Baker Mayfield számára, 8 meccs után jön Chubb mellé az elkapni is képes Kareem Hunt RB-be, és TE poszton is rendben vannak, az liga elitté teheti a Barnák offense-ét. 

Viszont Peppers nagy veszteség, főleg, mert Thomas nem őket választotta. Kell egy megfelelő safety nekik, és az LB sort is tovább kell erősíteniük. 

A másik kérdés szerintem, hogy a téli fellángolást tovább tudja-e vinni Kitchens vezetőedzőként.

A liga egyik legérdekesebb csapata lesz a Browns

kitalalt_nev Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36132

Várható volt, de most gyász van...:(((

pepe_pepe Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36131
Tom Brady szintén az Instagramon reagált Gronk visszavonulására.

"Micsoda megtiszteltetés és kiváltság volt veled játszani ebben a 9 évben Gronk! Nagyon sok mindent elértél és a csapatunk veled a pályán szinte verhetetlen volt! A humoros, inspiráló és pozitív energiád szinte mindenkire egyből átragadt, aki kapcsolatba került veled! És nem csak az, amilyen nagyszerű játékos voltál a pályán, annál jobb csapattárs és személyiség is vagy. Az NFL jobb hely volt veled. De nincs kétségem afelől, hogy bármit is csinálsz ezután, abban is sikeres leszel!!! Szeretlek haver!"
Előzmény: pepe_pepe (36130)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36130
Rob Gronkowski az Instagrammon jelentette be visszavonulását!

"Az egész 20 évesen, az NFL draft színpadán kezdődött és itt vagyok most, majdnem 30 évesen és meghoztam életem legfontosabb döntését. Visszavonulok a mai nappal az amerikai focitól. Nagyon hálás vagyok a lehetőségért Mr. Kraftnak és Belichick edzőnek amit adtak nekem akkor, amikor 2010-ben engem választottak a drafton. Az életem az elmúlt 9 évben nagyszerű volt a pályán és azon kívül is. Az emberek, akikkel találkoztam, a kapcsolatok, amiket kiépítettem, a bajnokságok, amelyeknek része voltam, csak szeretném megköszönni az egész New England Patriotsnak az összes lehetőséget és azt az élettapasztalatot, amit kaptam tőlük.

Köszönöm az egész Patriots Nationnak a világ minden pontján azért a hihetetlen támogatásért, amit kaptam azáltal, hogy egy elsőosztályú csapat részese voltam. Köszönöm mindenkinek, aki elfogadta azt, aki vagyok és a megszállottságot, amit abba a munkába fektettem, hogy a lehető legjobb játékos legyek.

Most itt az ideje, hogy továbblépjek és ezt egy nagy mosollyal az arcomon tegyem meg, tudva, hogy a New England Patriots, a Patriots Nation és az összes szurkolóm örökké nagy részét fogja elfoglalni a szívemnek. Igazán elképesztő megtiszteltetés volt ennek a nagyszerű csapatnak a játékosa lenni és sikereket sikerekre halmozni.

A jelenlegi és korábbi csapattársaimnak: köszönöm nektek, hogy minden szezonunknak speciálissá tettétek. Igazán hiányozni fogtok.

Pacsi mindenkinek, aki részese volt ennek az utazásnak, pacsi a hihetetlen emlékeknek és HATALMAS pacsi a bizonytalan jövőnek!"
Tompus999 Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36129

Gronk befejezte... kár érte, de várhato volt

Bruschi85 Creative Commons License 2019.03.25 0 0 36128

"Ez a srác nemcsak az egyik legjobb tight end a sportág egész történelmében, hanem a pályán kívül is pofátlanul Gronk - az NFL menőségi igazgatója!" - New York Post, Én, Gronk könyv hátoldaláról

#Köszi mindent, hiányozni fogsz :((

NAR Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36127

Valahol olvastam, hogy az első körben draftolt játékosok harmada Pro Bowl szintű játékos lesz, harmada kezdő, harmada pedig bust, néhány éven belül kikopik a ligából. A Raiders ezt a sok draftjogot Mack-ért (Pro Bowl-caliber) és Cooper-ért (kezdő) kapta - szóval hacsak nem lesznek szerencsésebbek az átlagnál, nem lesz több tehetségük. Viszont az igaz, hogy olcsóbban.

Előzmény: Lenkszback (36113)
NB2 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36126

Ingram mi a rákért jött el NO-ból...

Mantis Screamer Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36125

Ez nagyon fura nekünk.

Ha már összekerestél 50M USD-t évi kettővel többért minek mennél olyan helyre ahol rosszabbul érzed magad és a csapat is szar ? Hát sok NFL játékos megteszi.

Másik hogy mikor főleg falembereket megkínálnak a nagy szerződéssel és utána visszaesnek.

Nekem úgy tűnik, mivel szó szerint a bőrüket, testi épségüket viszik vásárra képes sok játékos azzal törődni, hogy mennyi pénzért mennyire muszáj ezt ? Kidekázva mindkét felét az egyenletnek. Persze sosem mondanák ki őszintén, rutinból hoznak annyit hogy nagyon ne is látsszon.

Előzmény: NB2 (36120)
NB2 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36124

Innentől ha a CLE nem nyeri meg a csoportját nagy lúzerek:)

Előzmény: pepe_pepe (36121)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36123

Jets ?

Előzmény: Z-vitamin (36122)
Z-vitamin Creative Commons License 2019.03.13 0 0 36122

Csodálkoztam is, hogy Eli-vel kínlódott eddig...

Na, és LeVeon Bell? Árnyékra vetődött a hold outtal...

Előzmény: pepe_pepe (36121)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.03.13 -1 0 36121

aztaaaaaa

Odell Beckham Jr. a Cleveland Brownsé lett az éjjel! Az ár: egy elsőkörös pick, egy második és egy harmadik körös is, és Jabrill Peppers.

NB2 Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36120

Nem hiszem, hogy minden sportolónak a pénz a minden. Nézd meg a Patshez jönnek a játékosok, nyernek 1-2 SB-t és utána mennek kaszálni!

Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy nálam a csapat erőssége is szempont lenne, ráadásul az OAK lehet, hogy jó lesz, de lehet, hogy nem. Talán a 3. évben érhet össze úgy a csapat, de nagyon sok a ha.

Előzmény: -Minarik- (36111)
Lenkszback Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36119

A Ravens közben elveszíti sorra a fontos láncszemeket. Weddle , Mosley, Suggs is elment

Marad a Browns :)

Előzmény: Lenkszback (36113)
Mantis Screamer Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36118

Rosen.... sokba van nekünk a tavalyi elbaszott év..... ezt az edzőt akit tavalyra hozott Keim messziről látszott hogy ez lesz belőle...

C. Jones-szal, P. Petersonnal, Fitzgeralddal a csapatban 1/1 lett a vége....

Előzmény: Lenkszback (36105)
warr Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36117

Azért szép összegű szerződések köttettek... 

Van még hátra pár nagy név :)

NB2 Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36116

Foles meg ment a JAX-hez. Ha ez tavaly év elején van, akkor azt mondom SB esély, így most talány, hogy mennyire sikerül összerázni a széteső JAX-et.

Mantis Screamer Creative Commons License 2019.03.12 0 0 36115

Így hamar elfogy a cap space.... tényleg mintha csak nagyokat akarnának dobni a nyilvánosságnak

Előzmény: Lenkszback (36114)
Lenkszback Creative Commons License 2019.03.11 0 0 36114

Trent Brown OT ( ex Pats) 4 év 66 millióért fog aláírni a hírek szerint a Raiders-hez.

majdnem 37 mill garantált

Na erre viszont én is azt mondom, ez raiders GM meg Gruden idióta

Trent Brown egy tehetséges, de folyamatos súly gondokkal küzdő, motiválatlan monstrum volt, aki 1 extra évet tud felmutatni, a hall of fame kaliber Dante Scarnecchia mentorálása alatt NE-ben

De legalább jövőre a Pats visszakpja Brown-ért a 3. köröst, amit tavaly adott a 49ers-nek Brownért, a Brown mellett kapott 5. pickért meg már van egy ILB Bentley, aki a sérülése előtt kifejezetten jó volt a futás ellen :)))))

DE Trey Flowers várhatóan a Lions passrusher-e lesz, Matt Patricia viszonylag gyorsan pótolja Ezekiel Ansah-t. Dola, és a CB Coleman (Seahawks kitérővel) is ex Patrióta, úgy látszik, a NE rendszer copy mellé viszi a játékosokat is

Lenkszback Creative Commons License 2019.03.11 0 0 36113

Amendolának soha nem volt 30 millás garantált szerződése

Az, hogy 2 gyűrű után nem maradt aprópénzért a Patriots-nál, szerintem érthető. 

A Raiders szerintem 1-2 éven belül kihívó lehet.

Van lóvéjuk, 58,8M cap space, és az idei draft class gyakorlatilag minden hiányzó posztjukra tud adni embert, főleg, mert a 8 draft cetlijükből 3(!) első körös!

A 4. (Saját) , 24 (Bears) És 27 (Cowboys)  választás is az övék!

Egyedüli gáz, hogy egy kiváló Chiefs, egy jó Chargers, és egy újuló Broncos van a divízióban, de simán elképzelhető, hogy a Chargers helyett idén őket szippantja magával a chiefs ( persze ha a chiefs idén is jó lesz, mert az ugye nem biztos)

De ha nem így lenne, a steelers se biztos, hogy ott lesz. Idén nem volt playoff és az egyre gyengébb Big Bennel, és Tomlinnal egyre kétségedebb a megújulás

Ne és ott a Browns, idén harcban lesz az afc north titullusért. Már most is közel voltak, de a 68 !!! millás cap space, és a kiváló draft lehetőségek most a liga egyik legjobb védelméhez, plusz a liga második legjobb ifjú titánjához (mayfield) jönnek)

Szóval ott lesznek, és valószínűleg a Ravens-el. Legalábbis a Ravens kisebb alakítást igényel, mint a Steelers, ahol a védelem még sok ponton hiányos, az említett offense gondok sem rakhatók szerintem 1 offseason alatt rendbe, főleg nem 16M cap space-el...

LeVeon Bell is megy, Big Ben helyére beépíteni QB-t nem lesz egyszerű

jó döntés volt a részéről

Előzmény: -Minarik- (36111)
Lenkszback Creative Commons License 2019.03.11 0 0 36112

Danny Playoff Amendola a Lions játékosa lett

-Minarik- Creative Commons License 2019.03.11 0 0 36111

30 milla tuti!

A gyuru szep, de “csak“ 15 ezret er. Ez tisztan a penzrol szol. Amendola ks lelepett penzt keresni. Emellett nem tudni, hogy leserul-e vagy sem. Mond-e valami baromsagot, ami miatt keresztre feszitik. Szepen keres par tuti millat, majd feleleveniti az irast-olvasast es keres valami beszelgetos allast. Hulye lenne a bizonytalanra menni. 

Előzmény: NB2 (36109)
NAR Creative Commons License 2019.03.10 0 0 36110

Eddig bajnokesélyes csapatban volt - most pénzt (meg tiszteletet) akar. Az elsőt megkapta, a másodikban szerintem csalatkozni fog...

Érdekes az Oakland hozzáállása is, Mack-et nem akarták megfizetni, most Brownt meg igen...

Előzmény: NB2 (36109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!