ez engem is nagyon érdekelne!!jövő márciustól tervezzük a házépítést ,de jó lenne tudni( tervezés előtt),hogy mégis hány ft-ra jönne ki egy nm???
már rengeteg féle verziót hallottunk(-szolnokról írok),ami persze logikus,--nincs két egyforma ház,--de a mi igényeink nem lennének nagyok.amire oda szeretnénk figyelni az az,hogy ytongból építkeznénk,ha lehet cseréptetős házat.a mostani tervek alapján 125 nm lakótérrel.gondolkoztunk már azon,hogy a garázst is beleépítsük-e a házba--bár vannak, akik szerint az a lehető legdrágább garázsmegoldás....
szóval tele lennék kérdéssel.ha bárki tudna segíteni nagyon hálás lennék.
Úgy látszik, ez a téma nem mozgatja meg a fantáziákat... azért megpróbálom mégegyszer felhozni.. hogyan lehet az előirányzott max 20-24 M-ból felépíttetni a házat, milyen és mekkora részletköltségekkel sikerülhet?
Sziasztok, sokáig keresgéltem, de sehol sem találtam költségvetési terveket, melyeket összehasonlítva az ember bátorságot gyűjthetne az építkezéshez - vagy éppenséggel lemondana az építkezésről. Ilyen költségvetési tervvel elvileg mindenki rendelkezik, aki épít(tet). Ha megosztanátok ezeket az infókat, persze név és cím nélkül, sokak számára hasznos lehetne.. Üdv Bélabácsi