Keresés

Részletes keresés

k+s Creative Commons License 2004.07.11 0 0 1

sziasztok!

ez engem is nagyon érdekelne!!jövő márciustól tervezzük a házépítést ,de jó lenne tudni( tervezés előtt),hogy mégis hány ft-ra jönne ki egy nm???

már rengeteg féle verziót hallottunk(-szolnokról írok),ami persze logikus,--nincs két egyforma ház,--de a mi igényeink nem lennének nagyok.amire oda szeretnénk figyelni az az,hogy ytongból építkeznénk,ha lehet cseréptetős házat.a mostani tervek alapján 125 nm lakótérrel.gondolkoztunk már azon,hogy a garázst is beleépítsük-e a házba--bár vannak, akik szerint az a lehető legdrágább garázsmegoldás....

szóval tele lennék kérdéssel.ha bárki tudna segíteni nagyon hálás lennék.

mert most csak egy helyben toporgok!!!

előre is köszi,kriszta

Belabacsi Creative Commons License 2004.07.09 0 0 0

Úgy látszik, ez a téma nem mozgatja meg a fantáziákat... azért megpróbálom mégegyszer felhozni.. hogyan lehet az előirányzott max 20-24 M-ból felépíttetni a házat, milyen és mekkora részletköltségekkel sikerülhet?

Üdv

Bélabácsi

Belabacsi Creative Commons License 2004.07.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok,
sokáig keresgéltem, de sehol sem találtam költségvetési terveket, melyeket összehasonlítva az ember bátorságot gyűjthetne az építkezéshez - vagy éppenséggel lemondana az építkezésről. Ilyen költségvetési tervvel elvileg mindenki rendelkezik, aki épít(tet). Ha megosztanátok ezeket az infókat, persze név és cím nélkül, sokak számára hasznos lehetne..
Üdv
Bélabácsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!