Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.03.12 0 0 122

A nők úgy finganak a környezetemben, mintha kötelező lenne!

Szerintem megérzik, hogy kit fogadhatnak a bizalmukba!

Néha olyan büdös, hogy nem is értem honnan jön!

Nyicsevó Sztrásnává Creative Commons License 2016.07.12 0 0 121

Marcsa Marcsa, bides vagy mint egy harcsa.

Iszapbűzöd mérges kipárolgásként fertőz, aki beleszippant az kidől.

Próbálod takargatni mindenféle löttyel de még a görény is sírva könyörög hogy tűnj el.

Szimmetria Creative Commons License 2014.04.11 0 0 120

Miért hazudnak fejfájást ? Na mért ?

A nők védelmében:

 

A sarokban  önállóan álló merev koszosra hordott farmer,

lábszaggal bíró párduccsíkos zokni,

tátongó edzőcipő pusztai feelinget kölcsönző lopakodó szaggal,

némi vonalcsíkkal felruházott alsó naci , hóhajmagasságban sárga csíkos redőzetet mutató izzadság maradvány Brut deoval meglágyítva,

lebüfizett felsőkabát, borvirágok és sörpatakok üde leheletét dohányfüsttel kevert aura közelit felénk.

 

Párbeszéd :

 

- Fáj a fejed?- szól az aUra

- Nem vazze,  ez már  K.O.  volt a javából és szétszéledünk,  barátom ezen az sem segít ha másnap bedugul az orrunk. :)

 

 

Akinek nem inge nem gatyája,  annak meg szennyese, de ne vegye magára.

Dumás Sanyi Creative Commons License 2014.04.08 0 0 119

Elfogadhatatlanság, menstruációt, sárzást figyelembe nem vevő méltánytalan szőkenőneknézés. Egyszerűen kellemetlen lenne nekik, ha faszkivánó kipárolgásukat megérezve hímhegyek dugnák őket remegőlábúra munkába menet. Már csak a társadalmi elvárások okán is. Meg azért, mert nem hazudhatnának fejfájást, fajfejés helyett.

Előzmény: Nyicsevó Sztrásnává (118)
Nyicsevó Sztrásnává Creative Commons License 2014.03.21 0 0 118

a sok vegetáriánus és marha diétáik miatt is kegyetlen büdös kipárolgásaik vannak... etr próbálják többek közt elnyomni a görényszagú émelyítő parfümökkel.

Előzmény: Nyicsevó Sztrásnává (117)
Nyicsevó Sztrásnává Creative Commons License 2014.01.21 0 0 117

van egy nő a munkahelyemen aki olyan fullasztóan büdös kölnit használ, hogy rémületesen ordas bűze lehet nélküle. szerencsére vagy 20 méterrel arrébb van az asztalom. miért kell neki 10 méteres körben bűzölögnie? ráerőlteti másokra a kipárolgásait.

Noncsi78 Creative Commons License 2013.11.25 0 0 116

Hát... legalább nevettem egy jót, köszi érte! :-)

 

De ezek a jellemzések egyben azt is jelentik, hogy ti itt (majdnem) minden a saját nemetekhez vonzódtok? Vagy azért nagy undorral közelebb mentek néha egy-egy női egyedhez? :-D

harmagetton Creative Commons License 2013.11.11 0 0 115

de még mennyivel!

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 114

És Velem? Noés ÖnMagaddal?

Előzmény: aeolian (105)
Lépcsőzetesmunkakezdés Creative Commons License 2010.05.04 0 0 110
nem egyszerűen büdösebbek, hanem csak több információt tudnak szagokba kódolni, mint a férfiak, vagyha nem is többet, de érdekesebbet
illangó Creative Commons License 2007.02.09 0 0 107

Végigolvastam a topicot. Jókat nevettem:-) Szerintem a saját magunkal szembeni igényességről van szó és persze a pénzről is amikor emberi szagokról/illatokról beszélünk. Rengeteg szert találtak ki arra hogyan irtsa le magáról az ember a rátelepedett gombát. A mindennapi tisztálkodás alapdolognak kell, hogy legyen. Persze vannak hajléktalanok vagy olyanok akiknek a mindennapi vizkészletet az utcájuk végében lévő kútból kell biztositaniuk. Vannak olyanok akiknek a csapból folyik a lakásukban és mégsem használják. És persze minden nemzetnek megvannak a maga szokásai.  Olvasta vagy látta vki a Parfümöt?

Egyszer majdnem elorditottam magam amikor a tömött buszon ültem és egy felettem álló, kapaszkodó izompólóban lévő munkásfickó hónaljáról a karomra csöppent egy izzadságcsepp. A kakiszagtól pedig azóta nem hányom el magam amióta egy idős szinte magatehetetlen ember után pucolgattam a szaros wc-t. Mindenkivel együtt születik a saját szaga. Mi teszünk azért hogy büdösebbek leszünk vagy jobb illatúak. És persze sokszor helyzetfügg is.

malcolmxx Creative Commons License 2007.02.09 0 0 106
szerintem tényleg büdösebbek...úgy,kb 4-5 nap kihagyott fürdés után( gólyatábori tapasztalat)
aeolian Creative Commons License 2007.01.31 0 0 105
Undorító bunkóság a topikcím.A többi nem is érdekel.Aki ebbe a topikba ír egynél több hsz-t azzal nem állok szóba többé.
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.13 0 0 104
Hát ez marhajó..micsoda hülyeség!Néhanap kénytelen voltam általmenni nyilvános vécékben, a férfiból a női részlegbe.A nő mindig lehúzza maga után a wc-t(kivéve a kisebbséget).Én éreztem már büdös öregasszony szagát a buszon, de egy melós 5-ször büdösebb tud lenni a tescoban..
Marimi Creative Commons License 2006.08.13 0 0 103
Mihez képest bödösebbek?
batu_kán Creative Commons License 2006.08.11 0 0 102
Amúgy szerintem nem büdösebbek a nők.
batu_kán Creative Commons License 2006.08.11 0 0 101
'90 Debrecen KLTE kolesz.
Előzmény: picur01 (100)
picur01 Creative Commons License 2006.08.10 0 0 100
Te figyelj ez hol történt? Nem lehet h az én volt lakótársam volt az a bizonyos? Ráillik a leírás.
Előzmény: batu_kán (99)
batu_kán Creative Commons License 2006.08.05 0 0 99
Egyszer egy szórakozóhelyen összejöttem egy lánnyal, aki hajnalban felhívott a szobájába. A szétszórt ruháktól és a kajamaradványoktól alig lehetett hova lépni, de az tette be a kaput amikor megláttam az ágyon egy tányért amiben v.mi főzelékféle rohadt, és tele volt nyomkodva csikkekkel.
Nem maradtam reggelig.
Előzmény: picur01 (97)
batu_kán Creative Commons License 2006.08.05 0 0 98
Nem csak legenda, és főleg nem történelem.
Múltkor nálunk töltöttek egy hetet francia ismerőseink, és ez alatt az egy hét alatt csak akkor fürödtek amikor egyik nap balatoni pancsolás volt a program. Amúgy a tisztálkodásuk abból allt, hogy lefekvés előtt ún. fürdőkesztyűvel áttörölték magukat. Egy kesztyűvel az egész család!
Hát, nem szívesen ölelgettem őket!
Otthon náluk sem más a helyzet.
Azon viszont nagyon tudtak csodálkozni, amikor mi Franciao.-ban esténként nagyokat zuhanyoztunk. Szerintem a két hét alatt több vizet elhasználtunk, mint a kisváros egy hónap alatt :-))
Előzmény: Buratínó (96)
picur01 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 97
A volt lakótársam hetente egyszer fürdött, ezt akkor már összekötöte a hajmosással is, aznap elment bulizni, és mindig másik faszival tért haza. Eljutottunk odáig, hogy egy darab tiszta evőeszköz, tányér stb nem volt a lakásban, és meguntam, h mindig utána takarítok, ezért eljártam kajálni mindig vhova. A szobájában meg lehetett találni mindent, mi "szem-szájnak ingere": teáskanna a nyomtatótálcán, amin már felpuffadt penészdarabok úszkáltak, többhónapos(!!!) zöldborsó főzelék a radiátoron, többhetes sör, hajfestő cucc a szekrény alatt, az ágyában a teli hamutáltól kezdve a konzervmaradványokon át a tamponig minden volt. Nyolc hónapig laktam vele, azalatt egyzser porszívózott és egyszer cserélt ágyneműhuzatot. Amikor elment, 16 órát takarítottam utána... Röviden ennyi, senkinek sem kívánom.
Buratínó Creative Commons License 2006.07.31 0 0 96
Ez egy történelmi bulvárlegenda.
Előzmény: Vegetációs Démon (95)
Vegetációs Démon Creative Commons License 2006.04.17 0 0 95
És ez nem vicc, mielött valaki feltételezné.
Előzmény: Vegetációs Démon (94)
Vegetációs Démon Creative Commons License 2006.04.17 0 0 94
Szerintem a farncia nők a legbüdösebbek. Nem borotválják magukat, és a fürdés is luxuscikk. Heti 1 alkalommal gyakorolják ezt a szerintük felesleges dolgot.
kapitula Creative Commons License 2005.05.13 0 0 93
Nekem volt ilyen melótársam, egy idősebb nő, oszoljnak hívtuk, mert ha leült egy asztaltársasághoz, szétszéledtek az emberek. Aztán összefogtunk a csajokkal, és megmondtuk neki, hogy elviselhetetlen. Előtte persze "puhítottuk" névnapjára kapott pamutzoknit, meg illatszereket. Az a baj az ilyen emberekkel, hogy nem értik a célzást, bár meghallgatott minket, és látszólag tudomásul vette hogy büdi, másnap ugyanolyan volt a levegő körülötte.
Előzmény: papírhajó (91)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.13 0 0 92
én egyszer a szobatársamnak kerek-perec megmondtam hogy kurva büdös úgy mindene. elég csúnyán megsértődött, és nem is tett az illatosodás irányába lépéseket, annyit viszont elértem, hogy azután szobatársaim is ki merték küldeni a szobából ezen okkal.

tt
Előzmény: papírhajó (91)
papírhajó Creative Commons License 2005.05.12 0 0 91

Sziasztok.

 

Olvastam vitátokat. Szerintem nem lehet általánosítani. Nemcsak a nők büdösek, igénytelenek, nagyon sok férfitársunk is messziről "szaglik". (akkut bagó vagy hónaljszag, netán lábszag), gombákról nem is beszélve.

Nekem viszont olyan felvetésem lenne, ha kollégád, barátod bűdös, de rohadtul, mi a fenét tudsz csinálni?????

Megmondod, vagy nem mondod???? ez itt a kérdés.

Nekem volt már dolgom, mindkét nem képviselőit "szagolni", és legszívesebben bevágtam volna a zuhany alá őket, és gyökérkefével elsősegélyben részesíteni őket, de mégsem tettem.

Ti hogy vagytok ezzel? kíváncsi lennék.

tündértakony Creative Commons License 2005.03.17 0 0 89
Fejlemények?

tt
tündértakony Creative Commons License 2005.01.10 0 0 88
Örülök hogy tetszünk. Neked nincsenek ilyes tapasztalataid?

tt
Előzmény: Törölt nick (87)
tündértakony Creative Commons License 2005.01.07 0 0 86

Nektek nem fázik a lábatok mostanában? Milyen cipőtök van? Bélelt? Milyen és mennyi zoknikat használtok? Meg ilyenek.

 

tt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!