Keresés

Részletes keresés

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 388

Mennyire igaz ez az idézet! (off József A. on)

Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.29 0 0 387

off

:))))))) Jó van, kolega. :) Nekem egy másik figura szavai jutottak eszembe, hevenyészve, fejből (lehet, h nem pontos)

 

és ismét felnéztem az égre

álmaim gőzei alól

és láttam, a törvény szövedéke

mindig fölfeslik valahol

 

on

 

 

Tényleg nyomni kéne a klubosodást, a tapasztalat mutatja, hogy járható út. Szvsz az egyetlen.

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (386)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 386

Hát akkor másképp: csak saját intézkedésről illik beszélni, másokéról nem. Ez amolyan íratlan szabály. Anno kaptál választ, e topik (14)-esében.

 

Soha ne feledd Algemon Blackwood szavait, melyet a Cthulhu-mítosz "előszavaként" is jegyeztek:

 

"Nagyon is elképzelhető, hogy valamely roppant Hatalmak vagy Lények életben maradtak, még azokból a távoli időkből, amikor az értelem talán más formákban öltött testet, olyan formákban, amelyek eltűntek a világból az emberiség hajnala előtt, s amelyekről csupán a költészet és a mondák őriztek meg futó emlékképeket, isteneknek, szörnyeknek, mítikus lényeknek nevezve őket."

:)))

 

Előzmény: SuperBazza (385)
SuperBazza Creative Commons License 2004.09.29 0 0 385

Igen,ez valóban válasz a kérdésre...

Akkor ezek szerint itt nincsenek miértek,csak tények...

Köszönöm...

Előzmény: Pierluigi Kolima (383)
maribor Creative Commons License 2004.09.29 0 0 384
Szépen pörög ez a topik is...
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.29 0 0 383

én eredeti nickemet (Bazzani) egy kiborulás után (amit a mai napig jogosnak érzek csak a stílust módosítanám kissé), 1000 hsz-al miért töröltétek elsőre?

 

A "többesszám, második személy" nem állja meg a helyét.

Előzmény: SuperBazza (382)
SuperBazza Creative Commons License 2004.09.28 0 0 382

Olvasom az itt folyó vitát és a moderátori válaszokat.

Egy kérdésem lenne: ha itt egy csomó nicket nem töröltök mert régi nick (csak figyelmeztetést ill. időleges eltiltást kaptak) akkor az én eredeti nickemet (Bazzani) egy kiborulás után (amit a mai napig jogosnak érzek csak a stílust módosítanám kissé), 1000 hsz-al miért töröltétek elsőre?

Sokan meg randalíroznak itt és mégsincs semmi szankció...

Ez nem teljesen korrekt.

Dugó Creative Commons License 2004.09.28 0 0 381

Kérném, kérnénk az Újpest Topic 79015-ös hsz-t törölni !!

thx

Matt Creative Commons License 2004.09.28 0 0 380

 

B+ NÉZD MEG A FRADI TOPICOT!!!

Fekete Rock Creative Commons License 2004.09.28 0 0 379

"A fennmaradó néhány sem fikanick, hanem egyéb megfontolásból választottak (voltak kénytelenek választani) más nevet."

 

Én is ppaulusz lennék, de "egyébb megfontolásból" Fekete Rock vagyok.

Előzmény: gguszti (378)
gguszti Creative Commons License 2004.09.27 0 0 378

"1. a drukkerkocsma fele sittes lenne, mert ez (majd) mind pótnikk, és hamar rájövök, ha akarok, hogy ki a főnikk, s az is megszűnne, mert kezdek ideges lenni"

 

Ez ránk, újpestiekre simán nem igaz, néhány kivételtől eltekintve mindenki az eredeti nickjén ír. A fennmaradó néhány sem fikanick, hanem egyéb megfontolásból választottak (voltak kénytelenek választani) más nevet.

Tudjuk, mert ismerjük egymást.

 

"2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni."

 

Örülnék, ha nem általánosítanál... Kb. egy kivétellel nem találsz újpestit, aki rendszeresen megfordulna odaát.

 

PK-n azt látom, hogy próbál korrekt válaszokat adni, míg Te az egész DK-t nézve általánosítasz, sokszor helytelenül.

Remélem, ezt nem találjátok sértőnek vagy bárminek, ami miatt moderálásra kerülne...

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 377
Ami a szürkeállományt illeti (Kőbuta), szerénytelenség nélkűl állítom, hogy tudnék kölcsön adni és Te tudnád mire használni...
Előzmény: Pierluigi Kolima (375)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 376
Mezitláb csak nem járhatnak!
Előzmény: Pierluigi Kolima (375)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 375

Provokáció egy száll se, csak tények

 

Nos, Fekete Kőbuta barátom, ezt a hsz-edet kollégám utólagos engedelmével visszaállítottam, hogy ne töröltet idézzek neked.

Semmi provokáció, ugye? Álljon itt életműved mementójaként, provóka:

 

Crna Rock válasz | megnéz | könyvjelző | törlés 2004.09.27 11:53:10 (78962)

Amig az bekövetkezik: Gumicsizmát a lápföldieknek!

Előzmény: Purple Morehai (78961)

Előzmény: Törölt nick (372)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 374

2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni. Deákné meg a vászna. Ha nincs bennük annyi intelligencia, hogy tanulják meg tisztelni - nem egymást, hanem - egymás topikját, ha másért nem, önös érdekből, akkor csak csinálják.

 

Szerintem nem jó részüknek, sőt, kisebb részüknek, de azok sok nicket csinálnak. Mint a lila soknickű, bár annak egyszerre csak egy-kettő szokott lenni, vagy ez a Rocky I, II, III, IV, stb. Csinált egyszerre négy nicket a minap, láttam a regisztráció utáni várakozási idő alatt. Négy pipa lett volna, hogy ne jöhessen be egyik se. Mindegy.

Én a topiklakóknak az ignorálást javaslom, de ha valaki nagyon elszabadul, kivágjuk a fenébe.  Ha valakit sokáig válasz nélkül hagynak, úgyis megunja. Ha nem, majd segítünk rajta. Deal?

 

Esetleg komolyabban el kéne gondolkodni a klubtopikokon.

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 373

Hopp, kolega úr, keresztbe dolgoztunk. Takarítottam az Újpest topikban, ezt a hsz-edet nem láttam. Sorry.

 

Egyébként a következő megoldást kínálkozik. Vállald Te az egyik topikot, én a másikat, egy hónapig folyamatosan nézzük és minden romboló megszűnik. Ez kivitelezhető megoldásnak tűnik, csak két dolog szól ellene:

 

1. a drukkerkocsma fele sittes lenne, mert ez (majd) mind pótnikk, és hamar rájövök, ha akarok, hogy ki a főnikk, s az is megszűnne, mert kezdek ideges lenni; valamint

2. az ide járók jó részének élete öröme, mindkét oldalon, a jelek szerint, ha bemehet a másik tábor topikjába rombolni. Deákné meg a vászna. Ha nincs bennük annyi intelligencia, hogy tanulják meg tisztelni - nem egymást, hanem - egymás topikját, ha másért nem, önös érdekből, akkor csak csinálják.

 

:))

 

(Jól látom a lényeget?)

Előzmény: Pierluigi Kolima (371)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 372
Provokáció egy száll se, csak tények.
Előzmény: Pierluigi Kolima (371)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 371
Figyelem én reggel óta.

Szándékosan nem töröltem ki: most éppen azt mutatja be, hogy nem véletlenül Fekete Szikla a nickje. (nomen est omen, mondhatni)

Azonfelül szimplán egy kis provokátor, de abból is a gyengébb kiadás; azt várja, hogy töröljem és jöhessen reklamálni.

A 78973-ban írt dolog tűnik jó megoldásnak, ezt javasolták a Fradisok is korábban a ti soknickűtök ellen.

 

Amíg IP címről nem lesz letiltás nem fog változni semmi !

 

Hát, olyan pedig nem lesz.

 

Elérhető lenne egy olyan, hogy az Újpest FC topic kapjon egy saját moderátort,

 

Nem. A moderátori jogok ugyanis nem megoszthatók, azaz nem lehet őket egy topikra szűkíteni. Még klubtopik esetén is Apcka és én lennénk a modik, más kérdés, hogy akkor csak a meghatározott nickek írhatnának be, azaz lényegében nem lenne szükség moderációra.

Előzmény: Dugó (369)
Matt Creative Commons License 2004.09.27 0 0 370
elfogultság miatt szerintem nem lenne jó ötlet sem nálatok, sem nálunk.
Előzmény: Dugó (369)
Dugó Creative Commons License 2004.09.27 0 0 369

Üdv

 

Látom mostanában hanyagoljátok az Újpest FC topic nézegetését.

Kérném, hogy ne tegyétek. Ismét lenne mit csinálni.

Crna Rock pl beismerte, h ppaulusz v. ki a tököm aki pár napja ki lett tiltva.

Ismét hányigerkeltően viselkedik.

Ezen felül neveket is dobál a topicba.

 

Embernek lassan már nincsen kedve fórmozni.

Amíg IP címről nem lesz letiltás nem fog változni semmi !

 

Elérhető lenne egy olyan, hogy az Újpest FC topic kapjon egy saját moderátort, pl. valamely állandó jelen lévő topiclakója?

Ezáltal nektek is kevesebb gondotok lenne.

Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 368

Jaja,koszi,mar rendben vagyok.

Irtam neki mailt is a "hogyanrol"...

 

Koszi neked is,hogy "osszehoztal" vele..

Előzmény: Pierluigi Kolima (367)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 367
Figyeld a topikot, megjött a válasz!
Előzmény: Habi (365)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 366

Van még egy ötletem. Írjál neki EBBE A TOPIKBA, ezt sűrűn szokta figyelni. Igaz, jellemzően napközben, úgy 10 óra után. Itt írd le mégegyszer a problémát és jelezd azt is, hogy erre és erre a címre írtál neki levelet. (Ez egy régi címe, amit megadtam, remélem él még :). Általában sikerülni szokott neki a segítség.

 

 

Előzmény: Habi (365)
Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 365

En hiaba vennek tobbszinu szemuveget,nem hasznalna.

Most vettem vadiuj printert,az is csak zoldben dob ki minden kepet...   :0(((

 

Szep-szep,de most nem orulok neki....

 

Utolso bekezdesed gondolom nem nekem szolt.

 

(Irtam Indiannak,mert a problema meg mindig fent all,de meg nem jott

valasz.Mikor kezd?)

Előzmény: Pierluigi Kolima (364)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.27 0 0 364

volt-e valami lelkiismeretfurdalasotok,hogy egy ilyen hozzaszolast elengedo akarki keresere tiltottatok ki harmat kozulunk?

 

Nem az a lényeg, ki kéri, hanem, hogy törlendő-e, amit kér, vagy nem.

Gyönyörű lenne, ha én itt bárkire megharagudnék, aki elküld valohová melegebbre. Moderátorként, pláne itt, a DK-ban lassan mindenkire moroghatnék miatta. Na, ez az, amit nem fogok tenni. Ha valaki egy ilyen után úgy érzi, még kiáll a nyilvánosság elé kérni, tegye és magával számoljon el. Ám ha igaza van, akkor igaza van. Ti megvethettek itt bárkit, én viszont nem.

 

Együgyű, vagy mégélhetési dózsás vagyok??? Hahahaha. Istenkém, ti tényleg azt hiszitek, hogy a világ vagy zöld, vagy lila? Legyen nektek. Azért vegyetek egy többszínű napszemüveget, vagy monitort.

Előzmény: Habi (361)
Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 363

Utolso mondatod egy NAGY IGAZSAG..!!!

Ez tortent.

Előzmény: Törölt nick (362)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.26 0 0 362
Reménytelenek! Már csak az a kérdés, hogy ilyen együgyű vagy megélhetési dózsás. A legszebb az egészben, hogy már a dózsás spiclik is morognak lápföldön: a zéró tolerancia őket sem kiméli. Picit olyan ez, mint amikor a kígyó saját farkába mar...
Előzmény: Habi (361)
Habi Creative Commons License 2004.09.26 0 0 361

Hello Kolima..!!!

 

"

Emléxem. Több hónapra vissza nem tiltok, ráadásul nem is voltam akkor sportmoderátor."

 

Nem is arrol volt szo,hogy tiltsd ki,inkabb arrol,volt-e valami lelkiismeretfurdalasotok,hogy egy ilyen hozzaszolast elengedo akarki keresere

tiltottatok ki harmat kozulunk?

 

Azt meg elore tudtam,(persze igazad is van)hogy az lesz a magyarazat,nem te voltal a modi.

Az akkori modi pedig nem olvasta.Gondolom en.

 

Egyenlo elbiralast........,ha lehet.

Előzmény: Pierluigi Kolima (358)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.26 0 0 360

Ja, és még valami: nem kell ám mindig elvárni a nagynagynagy demokráciát. Szép rendszer a _való életben_, csak sajnos sebezhető, ezért ITT nem szeretjük _lépten nyomon_ alkalmazni, csak módjával. Ez nem a való élet, hanem egy játszótér, ráadásul nem közszolgálat, hanem maszek vállalkozás. Vannak ugyanis gyengéi a dolognak, nézz csak körül a világban: ott fog tüntetni néhány nyilas a TH előtt, mert a miniszter szerint nincs rá törvény, hogy betiltsák. Mennyivel egyszerűbb lenni pofán csapkodni őket, aztán annyi. Csakhát demokrácia van. Itt is lehet dumálni, hogy nincs rá pont, ami alapján kirakok egykét nicket, mert az egész MM lényegében egy gumiparagrafus. Az is. Úgy értelmezem, ahogy én akarom, de ezt vállalom is. Ezért ez itt csak _részleges_ demokrácia.

Tessék ezt elfogadni.

Előzmény: *Dauntless* (357)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.26 0 0 359

Az elszakadt cérnán volt a hangsúly, nem az átbeszélésen. Ezt már leírtam korábban is: saját topikban a hazaiaknak nagyobb védelem jár, a vendégekre szigorúbb szabályok vonatkoznak.

Mindettől függetlenül, ha nagyon gáz módon csesztetik a másikakat az ellentopikban, nem átrohanni kell beszólogatni, hanem lehet kérni a moderációt is. Csak úgy néz ki, vannak, akik inkább harcolni szeretnek. Az meg veszteségekkel járhat, döntse el mindenki maga, mit szeretne.

Előzmény: *Dauntless* (357)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!