Keresés

Részletes keresés

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 346

Hát az Apcka kollégám volt, nem én, sőt kikérte a véleményemet: (62) hsz, asszem.

 

Erre én kitöröltem a hsz-t és ezt írtam:

 

Mindazonáltal, a helyenként bárdolatlan stílustól eltekintve, mivel tudomásom szerint a Drukkerkocsmában (még) nincsenek klubok, az ellenvélemény hangoztatása elvileg nem lehet kifogásolható, bár nem lenne szerencsés, ha ez oda-vissza szétoffolt "csapattopikokat" eredményezne. Ezért, jobb a békesség alapon ez most törlődött

 

Hát azóta a "jobb a békesség" még nyomokban sincs meg, a szétoffolás annál inkább, úgyhogy keményebb eszközökhöz nyúltam.(*)

Nem törlök ki azért bármit, példa rá a pár perccel ezelőtti beírásod az Újpest topikba, de a "gumicsizmás lápföldi" típusú beírásokat biztosan. Úgyanúgy az újpesti sokszínű-soknickű külföldi fradi játékosokról szóló értekezéseit is. (Nézd már meg, neki hány nickje veszett oda a közelmúltban.)

Nálatok több, mivel több nick járt át illetlenül szomszédolni. Nézd meg azt is, hogy a soknickűn kívül mikor volt utoljára nálatok ellenoldali.

 

Én nagyon szeretném a klubokat, de nem rendelhetem el a klubosítást. Nekem könnyítené meg leginkább az életemet.

 

(*) tudva persze, hogy semmit se oldok meg, mivel a regisztráció szabad, IP tiltás pedig itt nincs, s ha lenne, se lennék hajlandó alkalmazni.

 

A jellememről lehet értekezni: lehet, hogy ott hibáztam, hogy próbálok válaszolgatni? Megtehetném, hogy egy árva szót se szólok, csak törlök/tiltok, csak valahogy vagyok még így idősödő fejjel is annyira naív, hogy próbálom megértetni emberekkel, mit nem kéne ahhoz, hogy mindenki nyugton lehessen a maga szórakozásával.

Előzmény: Habi (339)
Habi Creative Commons License 2004.09.25 0 0 344

Ez lenne a megoldas,ha nem jarnank at masik topikba.

(Mondom en,aki szinten megkeverte ott,regebben)

 

De akkor nem lenne annyira erdekes a forumozas.

Pl.en kibaszottul elvezem az Oreg es kabsz vitait.

 

Vannak dozsasok,akik nem irnak hozzank,lasd hazmester ur BELABACSI,viszont a sajat topikjaban,OTTHON,allandoan szapul bennunket.

Valamit elkepzel maganak,aztan irja...

 

Ezt ugye nem mindig lehet megallni szo nelkul.

 

Vagy a multkor Chandler spori.En nagyon komalom a dozsa topikba irt irasait,mert soxor

jol latja a dolgokat,csak a tobbieknek nem tetszik valahogy...

Par napja atjott hozzank "baratsagosan"es judaslajosozott...

Azt hitte,jopofa.

Nem az.

Csodalom,hogy egyedul en szoltam neki.

 

Osszegezve,a kitiltott FRADISTAK nem hinnem,hogy egy "hulye",stb.jelzonel tobbet irtak volna,esetleg meg azt sem.

Eredmenyuk:VEGLEGES kitiltas.

 

Ez szerinted "FAIR"??

Előzmény: Pierluigi Kolima (337)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 343

Az egész topicozás arról szól, hogy egyetértünk, vitázunk, érvelünk...

Erre itt belterjes önhülyítő (lásd. lápföld) topicot kreálnak...

Előzmény: Habi (339)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 342

Habi!

Kilóg a lóláb! Egy durva szót nem írtam! A legkeményebb szavaim: bakter, egyszerű, együgyű

Kész. Erre engem letiltanak végleg. A bakterbélának a kapa esik ki a száján, de ő kiválasztott...

A letíltás a gyengeség jele! Félnek a gondolatoktól. Ide sűlyedt az Index, hogy báb moderátorok becsicskulnak a dózsásoknak...

Előzmény: Habi (339)
*Dauntless* Creative Commons License 2004.09.25 0 0 341

Szó szerint így volt. Ezt hívják egyenlő mércének...

A válaszra én is kíváncsi vagyok.

Előzmény: Habi (339)
*Dauntless* Creative Commons License 2004.09.25 0 0 340
A 2. kérdésre mi a válasz? 
Előzmény: Pierluigi Kolima (326)
Habi Creative Commons License 2004.09.25 0 0 339

En ugyan nem akarok beletojni abba a tanyerba,amelyikbol ippeg eszek,mivel Kolima idejet tolti azzal,hogy nekem segitsen,de ennek ellenere nem tudom megallni,hogy ezt ne irjam le:

 

Emlexel arra,mikor kertem strong kitiltasat valamelyik nickjen,mert telehanyta topikunkat,arra azt valaszoltad,Istenem,hat nem szereti a FERENCVAROST,irni azonban irhat,ahova akar?

Nem szo szerint,talan nem is pontosan,de ez jott ki.

 

Ez a megallapitas FRADISTAKRA nem vonatkozik?

 

 

Előzmény: Pierluigi Kolima (335)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 338

Én idáig sem jelentgettem fel senkit... nem lápföldi vagyok. A saját beírásaid hűen jellemeznek Téged, ezért nem szükséges bármit hozzátennem, talán csak annyit: akinek az Isten íróasztalt adott, nem biztos, hogy jellemet is kapott hozzá...

Előzmény: Pierluigi Kolima (337)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 337

Rendben. Ha nem akarod megérteni, hát nem érted meg. Azon gondolkodj azért el, hogy még Habi is megkért valamire, és neki is beszóltál.

A klubtopikot én ajánlottam fel itt mindenkinek. A döntés szabad.

 

Ha gondolod, jelents fel a főnökömnél. Ő az egyetlen, akinek elszámolással tartozok: írj a wagnerur@mail.index.hu címre.

 

Részemről befejeztem.

 

Előzmény: Törölt nick (336)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 336
Amig nyilvános, nyitott topicok vannak, addig odaírok, ahová akarok. Zárt topicok esetében meghívásos a figura. Mi olyan nehéz ebben? Legyen a lápföldi topic "zárt" és nincs vita. Így nyitott, de belterjes: egyik hülyíti a másikat. Az értelmes gondolatok meg letiltandók. Néha pillants rá a kalendáriumra: 2004-et írunk és nem Észak-Koreában élünk... vagy Te onnan moderálsz?
Előzmény: Pierluigi Kolima (335)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 335

Egy: nem vagyok köteles indokolni.

Kettő: idézetekkel pláne nem, mivel írtam már, hogy törölt hozzászólást nem idézek, mert nem lehet.

 

Nem érdekel, kinek szurkolsz. Jómagam, mintegy tíz éve már senkinek. A világ nem fociból áll, pláne nem zöldből és lilából, annál kicsit összetettebb. Ilyen alapon sejteni a diszkriminációt vicc.

 

Ne cseszegess más csapatok topikjait, ennyit kértem. Tartsd be, és hozzád sem nyúlok. Nem hinném, hogy olyan nagy feladat lene.

Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 334
Te, én még itt semmit sem tagadtam le. Te vagy az, aki képtelen a döntését idézetekkel igazolni. Akkor talán nem is a hozzászólásaimmal volt a baj, hanem, hogy fradista vagyok...
Előzmény: Pierluigi Kolima (332)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 333
Idézd ppauluszt! Az voltam én.
Előzmény: Pierluigi Kolima (332)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 332

A négy hozzászólásodból nehéz lenne.

 

Nem fogom rád, melyik nick voltál te, mert letagadod.

 

A normális hsz-eidet bárki olvashatja, a nem normálisakat kitöröltem.

 

Törölt hozzászólást nem idézünk.

 

A kör bezárult.

 

Előzmény: Törölt nick (331)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 331

Én normálisan fórumoztam. Idézz tőlem olyat, ami ennek ellentmond!

Ne címkézz, hanem idézz!

Előzmény: Pierluigi Kolima (330)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 330

Mért tettem volna hozzá, amikor pont nem annak a nevében van? Ez itt egy lájtos cenzúra, amely az Újpest topikot tőled, a Fradi topikot a másik soknickűtől, úgy általában pedig a klubjellegű topikokat az offoláson és hányáson kívül semmire sem képes fikanickektől megvédi a lehetőségeinkhez képest.

Talán próbálnál meg normálisan fórumozni...

Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 329
A szólásszabadság és a véleménnyilvánítás nevében... ezt még hozzá kellet volna tenned... Szerencsétlen!
Előzmény: Pierluigi Kolima (326)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 328

Erről beszéltem, apafej, látod? Tudod mit? Menj csak át, aztán másból se áll majd a fórumozásod, mint regisztrációkból, meg várakozási időből. Te leszel a fradista Strong. De jó lesz neked.

Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 327
Egyenlő mérce? Ezeknél? Lázas vagy?
Előzmény: *Dauntless* (325)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.25 0 0 326

Felejtsétek el az Újpest topikot, ez arra a négy Fekető Kő nickre és klónjaikra is vonatkozik, akik most regisztrálódtak.

Nem kell balhé, oké?

Saját topikjában mindenki védettséget élvez egy bizonyos határig, de ha átmegy, szigorúbb az elbírálás. Ezt ne keresd az MM-ben, mert én találtam ki. Itt pedig én és Apcka kollégám tartatjuk be a házirendet.

Mindkét csapatnál van elég saját téma, tessék azokat kitárgyalni.

Előzmény: *Dauntless* (325)
*Dauntless* Creative Commons License 2004.09.25 0 0 325

Kedves modi!

Két kérdésem lenne.

1. Miért lettek letíltva Császármorzsa, ppaulusz nickkek? (csak nem azért mert válaszoltak egy nyílt forumon, a megszólítatásra?) Ha moderáltatok akkor a dózsás bélát is kellett volna. Egyenlő mérce...

2. A tiltás mennyi időre szól?

Frajti Creative Commons License 2004.09.25 0 0 324

Hello. kisprucsok 3mal ezelőtti hozzászólásban töröltetett egy hozzászólást, melyet vki bemásolt IDE . Lécci töröljétek, egy cseppet zavarja a szememet. Köszi...

Ja, és az AS Roma topicba került még egy szemét tőle. One True Saxon néven fut most, a hsz száma: 12431

köszi

kis.prucsok Creative Commons License 2004.09.24 0 0 322
Köszi! Hatékonyak vagytok ma! :))
kis.prucsok Creative Commons License 2004.09.24 0 0 321
Hali! Az As Roma topikjába megint beszabadult a jorksír izé gyerek! Nem lehetne kivenni a 12428as hszt, mielőtt mások is meglátják?
(The) Big Gunner Creative Commons License 2004.09.23 0 0 320
Lásd az enyhülés szelét, érted is szót emeltem.:))
Előzmény: _anonymand (319)
_anonymand Creative Commons License 2004.09.23 0 0 319
Már csak egy nap, Antipóduszom, már csak egy nap... ;-)
Előzmény: (The) Big Gunner (316)
(The) Big Gunner Creative Commons License 2004.09.23 0 0 318
Koszonom szepen.
Előzmény: Pierluigi Kolima (317)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.23 0 0 317
Holnap este 9 körül.
Előzmény: (The) Big Gunner (316)
(The) Big Gunner Creative Commons License 2004.09.23 0 0 316
Hali. Mikorra varhato a The Big Gunner es menyusi userek korlatozasanak feloldasa?
_anonymand Creative Commons License 2004.09.23 0 0 315

fenksz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!