Keresés

Részletes keresés

lg18 Creative Commons License 2004.09.05 0 0 123

Újpest FC topik:

 

ízes derelye és Tuthankamon 2 napja folyamatos szánalmasan színvonaltalan topikrombolás....

 

Intézkedést kérnék. Na meg IP címet, mert ez a két nick a 397. az Újpest topikban, amelyik gyakorlatilag tök ugyanazt a semmit írja le, tökugyanolyan stílusban, és tök ugyanúgy rombolva a topikot....

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.05 0 0 122

Kollina sporttars !

 

izes derelye allitasa szerint a Strong nick eppen aktualis utoda(i) miatt tiltottak ki ok nelkul "normalis" forumozokat .

 

Erre Besenyo papa a kovetkezoket kerdene : NOOOORMAAALIS ?

 

Ha raersz, nezz bele a Hajra Fradi , es az Ujpest topicoknak az utolso nehanyszaz hozzaszolasaba . nezd meg, ki(k) hanyszor jartak at , es milyen stilusban irtak.

 

Koszi !

 

Ui . : Erdekes, hogy az Ujpest drukkereknek valoban komoly vitaja nem is volt , csak a fradistakkal, mig nehany zold olvtars eleg huzos hangulatot birt csinalni tobb topicban is ( Loki, MTK , ... )

 

fepa Creative Commons License 2004.09.05 0 0 121
Bocs srácok, azt hittem a moderációt egyformán értelmezzük. Ígérem, most voltam itt utoljára!
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.05 0 0 120
Be lehet fejezni. Mindenkinek.
izes-derelye Creative Commons License 2004.09.05 0 0 119

Én járok hányni minden topikba,ezt te írod,te szerencsétlen?Közlöm veled,4 topikba írtam,az Mtk-nal az volt a vitám,amibe beleugattál,hogy szerintem Mohammed Aida lehet magyar állampolgár,de nem magyar!

Te hány topikot hánytál össze?Csak egyetlenegy hasonlót kopizz be tôlem,amit én dobtam be ide,a te írásodat!

Hányszor lettél kitiltva?Segítek,csak úgy kapásból emlékezve:

strong,violahacker,Agent_of_Tel-Aviv,"Unbannedable,ZoldRendorokSenkikVagytok,FeherRepaZoldGyoker,Ffc_lol,

letsgo_ujpest,Nokia-xx??_User,stb.

Mit gondolsz,miért tiltottak ki?Hozzátenném,"ÖRÖKRE!VÉGLEGESEN!Egy óra múlva már új néven jöttél.De legalább ennyi más néven is ki lettél tiltva!

 

Aztán még neked van a pofádon bôr,hogy reklamálsz?Ahogy már többen is írták,semmi jogod nincs a dékába írni,már évek óta!Aztán elôfordult,hogy normális fórumozókat is kitiltottak miattad!

 

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.05 0 0 118
Kedves sporttársak, az lenne a tanácsom, hogy nyugodjatok le, mert jövök a kispohárral a vizeletmintáért, aztán lehet Szombathelyig szaladni.
Előzmény: fepa (116)
aniko01 Creative Commons License 2004.09.04 0 0 117

Beszállok én is.

De én meg már meg sem mondom, hogy milyen jelzőt kaptam.

fepa Creative Commons License 2004.09.04 0 0 116

 

Kedves Modi!

 

Helyreigazítanám ízes-derelyét, aki ezt írta: "Ezt a feka által beírt hozzászólást én írtam,olyan személyeknek,kikhez nem szóltam elôtte"

Az eset pont fordítva történt, meg lehet tekinteni az előzményeket. Tisztelt fórumtársunk általam nem lett megszólítva, minden előzmény nélkül ez volt az első hozzászólása:

 

izes-derelye válasz | megnéz | könyvjelző 2004.09.03 20:48:03 (76216)

Helló Dózsások!Csak szólok,ha nem akarjátok Gundel utódját,antihackett-et elveszíteni a topikból,akkor néha válaszoljatok írásaira,mert már az Mtk-s topikban úgy írogat néha,mintha közéjük tartozna.Ezt nem akarjátok,ugye?Pedig már nem nagyon írogat ide!

fepa,vagy feka nevû újonc lila topiklakónak üzenném,ha már legalább egy éve itt lenne,akkor tudhatná,hogy vannak itt olyan lila érzelmû emberkék is,akik szintén Dózsának nevezték a dózsát,lett is belôle vita.

Egyébként,elég nagy pofád van ahhoz képest,hogy újonc vagy.Ne nézd meg nekem mennyi írásom van,mert én kiugrottam innen úgy 2002 elején,aztán a régi nevemen nem tudtam visszajönni pár hónapja.

 

Mondom, én előtte egy hozzászólásban sem utaltam rá, nevét sem említettem, azt sem tudtam, hogy a világon van, ennek ellenére számomra érthetetlen módon a nicknevemmel kezdett szórakozni.

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.04 0 0 115

Ha mar mindenki ideirogat , akkor en is beszallok ...

 

izes derelye minden topicba hanyni jar . epito hozzaszolasa meg veletlenul sem volt.Neki meg veletlenul sem lenne szabad moderatorert sikitania ...

fepa Creative Commons License 2004.09.04 0 0 113

Kedves Modi!

 

Légyszíves nézz be az Újpest FC topicba, különös tekintettel a 76309. sz. hozzászólásra.

 

Köszi!

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.09.04 0 0 112

Orvosolva.

Elég hosszú lánctörlést csináltam, megspékelve egy menetközbeni szoftleállással, úgyhogy kéretik ellenőrizni és a maradékot igény esetén kitörlöm, ha írtok pontos hsz-számokat.

 

Üdv

Előzmény: Mat United (110)
NB2 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111
Már megint nem látok egy csomó topikot mikor belemegyek. Idegesítő ám.
Mat United Creative Commons License 2004.09.03 0 0 110

Kedves modi!

 

A Hajrá Fradi topicban lécci vizsgáld meg a 111158. hozzászólást, és az íróját is.

 

 

Mat United Creative Commons License 2004.09.02 0 0 109

akkor preferált öreg, mert újra megnyitotta kapuit!

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9113780&la=38207915

Előzmény: menyusi (107)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.08.31 0 0 106

Ha úgy gondolod, hogy nagyon ürítkezned kell, csak szólj, cserével, vagy anélkül kiállhatsz hosszabb-rövidebb időre (majd fej/írás alapon eldöntjük).

De ha ide, a centerpályára rondítasz, végleges eltiltást kapsz, abban biztos lehetsz.

Előzmény: menyusi (105)
menyusi Creative Commons License 2004.08.31 0 0 105

Szevasz, Met bratyóm,

 

beszarok, komolyan. De hogy nagyobb hatással legyen orrreceptoraidra(?rr?) a produktumom, a Zanyatopikba ürítek.

 

.m.

 

(beszarok, ilyen nincs, és lám)

 

(vajon ennyi  destruktívan pórias 'beszarok' birtokában mennyi időt ér meg sanyarú hsz-om? stopper indul...)

 

 

Előzmény: Mat United (103)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.08.31 0 0 104
Kész.
Előzmény: Mat United (103)
Mat United Creative Commons License 2004.08.31 0 0 103

Szevasztok!

 

Csináltem egy topicot, de már sajna van egy ilyen. Legyetek olyan kedvesek, és tüntessétek el az index színéről is.

 

 

Ezt a nyavajást!
Mat United Creative Commons License 2004.08.30 0 0 102

szevasztok!

 

A DK-ban egyes fórumok nem mennek, megjavulnak-e ezek még ma?

 

Illetve ha van olyan nick, amihez kamu e-mail cím van megadva, de én igényt tartanék rá, lehet tenni valamit a Ti hatáskörötökben?

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.08.29 0 0 101

aniko és többiek!

 

Sajnos nem tudom, szimpla moderátorként semmi ráhatásom erre és a többiekenek se. Ez a programozók feladata.

 

SuperBazza Creative Commons License 2004.08.29 0 0 100
Hááát amikor az előző nickemet töröltétek akkor gyorsabbak voltatok. :D
Előzmény: Pierluigi Kolima (98)
aniko01 Creative Commons License 2004.08.28 0 0 99
Legalább annyit elérulhatnál, hogy hozzávetőleg meddig legyünk türelmesek! :c)))
Előzmény: Pierluigi Kolima (98)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.08.28 0 0 98
A rendszer jelenleg halódik, ez az oka néhány topik "láthatatlanságának".

Türelmet kérünk.

PK
sp.m.
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.08.28 0 0 97
Nalam utolsó hsz alapján függőlegesen lefelé a Magyar Válogatott topictól a Real Madrid topicig nem nyílik meg egyik se.. Azt hittem nálam van a baj, de mivel Nektek sem jó ezért gondolom megint azt index szarakszik..

egyébként minden más topic működik
Előzmény: Törölt nick (94)
aniko01 Creative Commons License 2004.08.28 0 0 96

Nem vagy egyedül. Én kb. 10 topikon kívül semmi mást nem tudok megnyitni. :(

 

Előzmény: Törölt nick (94)
szalapala Creative Commons License 2004.08.28 0 0 95

Valami technikai gebasz lehet a fórum egyes részein, sok rovat nem nyílik ki.

(Az én nickemnek pl. nincs státusza, mintha le lennék tiltva, nem tudom a historymat kinyitni, írni viszont  tudok.)

Előzmény: Törölt nick (94)
r.tonyo Creative Commons License 2004.08.27 0 0 93

tisztelt moderátorok

Kérem az "Atlétika Eurosport c topicban található 2465.sz hozzászólásomat töröljék. Sajnos tévedés történt.

Köszönet

fighting Creative Commons License 2004.08.25 0 0 92

Köszi!

Előzmény: fighting (90)
makaii Creative Commons License 2004.08.25 0 0 91
Üdv modik!

Küldtem email, de azért ide is benyomom, hogy szeretném ezt a bannert a Budapest Wolves topicjanak!

Köszi:

Budapest Wolves
fighting Creative Commons License 2004.08.24 0 0 90

Üdv modik!!!

 

Szeretném a következő képet az NFL, NCAA FOOTBALL-os topic bannerjének.

 

Előre is köszi a közremükődést!

 

 

banner

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!