Keresés

Részletes keresés

trollgyalu Creative Commons License 1 napja 0 0 46459

IRL adat miatt töröltem.

Előzmény: trollgyalu (46458)
trollgyalu Creative Commons License 1 napja 0 0 46458

Hozzászólást nem tudunk módosítani, csak törölni.

Előzmény: GSdriver (46457)
GSdriver Creative Commons License 1 napja 0 0 46457

Kedves Topicmoderátor!

Amennyiben van mód rá kérlek javítsd ki a " Kacsa fan club " topicban a 3068-as hozzászólásban a megszólításában szereplő nevet a nickemre: "GSdriver". Köszönöm szépen.

Előzmény: Csincka (46456)
Csincka Creative Commons License 2 napja 0 2 46456

Minden további rendszámos hozzászólás kizárólag a Lóerősben:

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9071968

Meg ne lássam itt a továbbiakban.

Pályaőr Creative Commons License 2 napja -2 1 46455

Egy(1)etlen hozzáfűzés: én tényleg az vagyok, akinek mondom magam, széljárás úgyszintén. Írni jöttünk az oldalra (meg olvasni), csak úgy látszik valakinek beléptünk az uradalmába. Zsinórban osztja a mínuszokat, ez nem izgat különösebben, de mikor jön a tombolás, hogy milyen alapon teszünk ki Fortepan-képeket, hogy egy posztra való válaszom magánszám, és két-három hozzászólásos nick-kiscsoportosok képében oktat, ez már rosszabb. (Ezután tüntetően abbahagyja az oldalon való részvételt, de csodák csodájára 6, 7 és V jelzésű nickek bukkannak fel, és pont ugyanabban a hangnemben, ugyanúgy támadnak.)

Nos, n e m óhajtok velük semmilyen e célra szánt honlapon külön értekezést folytatni. Egy régi esetnél valaki megkérdezte, nem akarjuk-e privátban folytatni? N e m, semmi szín alatt. 

Szóval, azért az a kérdés  mond valamit, hogy"-Te ki vagy ezen az oldalon?" , én egyszer itt olyat kaptam, hogy: "-Mi építettük fel ezt az oldalt, te meg legfeljebb ültél valamin, aminek rendszáma volt."  

Szóval, azért segít az olyan kitétel a szűrésben, hogy mikor volt már megint fönn a faszi, meg: én a feleségemmel csinálom, ezek meg csinálják egymással. Ha én megírom, mivel mit csináljon, én kapom a törlést, ő meg él, mint hal a vízben?

(Ez olyan, mint amikor iskolában a padtársad hátulról bökdösött vigyorogva egy körzővel, ha meg pofonvágtad, te kaptad az intőt.). Na, ennyi lenne.

Előzmény: Csincka (46453)
széljárás Creative Commons License 2 napja 0 1 46454

Rendben. Tudomásul veszem a tájékoztatást és a várható intézkedést is. Azért köszönöm, hogy elolvastad a "magyarázkodást".

Üdv. :-)

Előzmény: Csincka (46453)
Csincka Creative Commons License 2 napja 0 1 46453

Az a topik mára teljesen moderálhatalan lett, szóval innentől beindul a favágás.

Márpedig ahol fát vágnak, ott hullik a forgács, most szólok.

Kibogozhatalan, hogy ki kicsoda, így mindenkire vonatkozik a topikba írt figyelmeztetésem.

Számomra nem létezik ott jó nikk meg fika nikk, aki részt vesz a trollkodásban, azt pihentetem (kezdetként) 1 hétig.

Előzmény: széljárás (46452)
széljárás Creative Commons License 2 napja 0 1 46452

Kedves Csincka!

Mielőtt "magyarázkodnék" előre bocsájtom, hogy trizs77-tel is és Veled is egyetértek teljes mértékben.

Az említett "folyamat" viszont már annyira a "bögyömben" van, hogy légyszíves engedj meg egy-két gondolatot.

Trizs77 az utóbbi időben kétszer is megpróbált megfegyelmezni minket - teljesen jogosan szerintem - de úgy látszik valóban nem lett eredménye. Annyit szeretnék mindössze kérni, hogy vegyétek észre legyetek szívesek, az újabb és újabb "vita fellobbanásokat" nem "Pályaőr és nem én kezdeményezem. Természetesen elvárhatjátok, hogy ne folyjunk bele de ezt 

"egyszerűen nem bírom ki" :-))). A mostani legutóbbit sem mi kezdeményeztük.

Tuladonképpen én szeretném trizs77-et is megkérni, hogy segítsen a "provokátorokat" - Ő biztosan pontosan tudja kire/kikre kell gondolni - megfékezni de nem tudom, hogyan hozzam a tudomására (topicban nyíltan nem lehet). 

Én is segítséget - védelmet - várnék néhány "nick ellen" ha szabad így mondani.

Légyszíves segíts ha van még valami lehetőséged a tiltáson kívül is.

Tisztelettel és türelmedet köszönve:

széljárás

trizs77 Creative Commons License 2 napja -1 1 46451

Régi magyar rendszámok

Megint kezdik.....................:-((((

Velük szemben eddig alkalmazott rendfenntartó intézkedésitek nem érték el a kellő nevelő, és visszatartó hatást.....................:-(((

42459, 460, 462, 463, és 42464-es hozzászólások.

Kérem törölni.

Kérem felhívni az ügyben résztvevőket arra, hogy személyes acsarkodásaikat egy másik, esetleg erre a célra létrehozott topicban ( Ti biztos ismertek ilyen topikot) folytassák.

Köszönettel

Palakovics Creative Commons License 2 napja 0 0 46450

Börze topicban szántani kellene. 

Elharapódzott a hangulat egy hirdetést követően.

alaptalan Creative Commons License 2 napja -1 2 46449

és ha szabadna ugyanezt pár lumennel világosabban?

KONKRÉTAN?

Előzmény: Csincka (46447)
BPO900 Creative Commons License 3 napja -1 0 46448

Felháborító! Főleg a topikrombolás, amikor csak az igazság lett leírva. Illetve ahogy elnézem itt többen is felhozták, hogy a moderátor rombolja a topikokat, arra nincs válasz? Ja, hogy titeket is brüsszelből pénzzel a soros! Írok majd szent Miniszterelnök úrnak, hogy küldjön már el titeket Szibériába, hogy dolgozzatok valamit rendesen is! Hazaárulók!

Csincka Creative Commons License 3 napja -1 0 46447

Ó, nem bűnök ezek, csak a Fórum avagy egy kisebb közösség szabályainak megsértése.

Viseld férfiasan és okulj belőle.

Előzmény: alaptalan (46446)
alaptalan Creative Commons License 3 napja -1 0 46446

ezek gyönyörű általános naaaagy igazságok, de még mindig nem tudom, hogy mi volt a konkrét bűnöm!

Előzmény: Csincka (46445)
Csincka Creative Commons License 3 napja -2 1 46445

Annyit látok, hogy nem a törzshelyed, a Hableány tragédiája kapcsán becsörtettél oda és aRogánycecíliáztál meg társai.

Tapasztalatom, hogy az 1 nap kb semmit nem ér, sokan észre sem veszik, az egy hónap túl hosszú (a trollkodásra hajlamos nikkek azonnal regelnek újat), az egy hét viszont általában már nevelő hatással bír.

Reméljük, rád is így hat.

Előzmény: alaptalan (46444)
alaptalan Creative Commons License 3 napja 0 0 46444

MEGNÉZTED a töröltek között, hogy mi volt az a szőőőőőőrnyű módon túlzásba vitt offolás?

Mert nekem aztán a sólyatéri vándorkagyló se szólt és HONNAN AZ ANYÁM KÍNJÁBÓL TUDJAM, hogy mi volt a bűnöm?

Mondom: SEMMI ÉRTESÍTÉS, csak egy hét. Oszt találjam ki? Ehhez képest még murder is informatívabb volt!

Előzmény: Csincka (46443)
Csincka Creative Commons License 3 napja 0 0 46443

A gőzhajókban túlzásba vitte az offolást, rá is szóltak a törzstagok.

1 hetet kapott a topikból.

Előzmény: Wohltemperiertes Klavier (46442)
Wohltemperiertes Klavier Creative Commons License 3 napja 0 0 46442

alaptalan kinek lépett a tyúxemére és mivel?

(esetleg egy sor értesítés?)

dyz Creative Commons License 5 napja 0 0 46441

Kérném szépen az alábbi, elhibázott hozzászólásom törlését:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151641960&t=9043741

Szerelem a tudatodat Creative Commons License 2019.06.13 -4 0 46439

Izé. Megkérem a Hölgyeket, hogy tanusítsanak önmérsékletet.

Köszönöm.

Előzmény: Szerelem a tudatodat (46438)
Szerelem a tudatodat Creative Commons License 2019.06.13 -6 0 46438

Nna, elmentek ti a picsába.

rm40 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 46430

T. Moderáció!

Kérem az alábbi két hozzászólásom törlését:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151625895&t=9000247

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151625906&t=9000247

Köszönöm.

Szilrobi_index Creative Commons License 2019.06.12 -1 0 46429

Kedves Moderátor!

A Börzében árról megy a parttalan vita. Kérem szíves intézkedésed:

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151623147&t=9119466

Innen felfelé. Próbáltam szépen átirányítani a vitát a tapasztalatok topicba.

torqmatic Creative Commons License 2019.06.11 -1 7 46428

Semmi, de ő úgy gondolja, hogy engem bármelyik 1-2 hozzászólásos fikanick szapulhat, persze engem már akkor is tilt, ha reagálok rá. Tényleg nem ártana már felülvizsgálni az ámokfutását, mert ez a pofára moderálás elég gáz.

Előzmény: kristoof (46427)
kristoof Creative Commons License 2019.06.11 -1 7 46427

Abban a hozzászólásban mi volt a személyeskedés és az IRL? Már megint egy olyan hozzászólást töröltél ki, amiben semmi ilyesmi nem volt! 

(Már kérdeztem, hogy hol milyen fórumon lehet bepanaszolni a moderátort, mert komolyan így már tök felesleges fórumozni...)

Előzmény: Utasbiztonsági Ellenőrzés (46424)
gorcher Creative Commons License 2019.06.11 -1 6 46426
Te hallod topikromboló! Még mindig lógsz nekem egy válasszal és két hsz visszatételével. Azzal mi lesz?
torqmatic Creative Commons License 2019.06.11 -2 5 46425

Aha, tehát ő személyeskedik, trollkodik, hazudozik és engem tiltasz ki. Asszem tudom melyik oldalon játszol...

Utasbiztonsági Ellenőrzés Creative Commons License 2019.06.11 -8 0 46424

Térjünk vissza a kérdésre, majd, ha lejár a személyeskedés és IRL miatti kitiltásod. 

Előzmény: torqmatic (46423)
torqmatic Creative Commons License 2019.06.11 0 3 46423

Akkor ezentúl ugye én is nevezhetem őt személyeskedő hülyének?

Előzmény: Utasbiztonsági Ellenőrzés (46422)
Utasbiztonsági Ellenőrzés Creative Commons License 2019.06.11 -6 0 46422

Nem látok rá okot. 

Előzmény: torqmatic (46421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!