Igazad van!Már mióta galambászom azóta már egyszer beszáradt az indigó,mert felvittem a galambházba korán azt sütötte a nap!Na ez a hibalehetőség azóta kizárva!Nem hüvelyes,nem felhúzós igy ha teszek bele két elemet elmegy egy évig(méghozzá majdnem pontosan)Ha nem felületesen van az ellenőrző rögzités végrehajtva nem lyukaszthat a záróra!A szalaggal már jártam egyszer ugy ,hogy az ellenőrző rögzités után közvetlen kezdett elszakadni!(de igy még jó volt!).De hát hibák az elektromosoknál is előfordulhatnak(mint olvasni lehet).Ez sajnos ezzel jár!
Csak Te vennéd már egyszer magadra amit itt többen irkálnak neked!
Általánosítva írsz, nem tagadhatod le hogy az általad nagyoknak nevezettek az orrodban vannak.
De lehet csak azért mert eredményesebbek, mert többet áldoznak a galambászatukra többet foglalkoznak a galambjaikkal mint te. Ne adj Isten még elektromos órát is vesznek.
Arról még nem írtál mit szólnak egyesületi társaid, akik te óráddal kell hogy foglalkozzanak?
Nem gondolom hogy pont én foglak meggyőzni, csak leírtam amit gondolok.
A francokat ! Elfelejted felhúzni, rossz helyen áll a napmutató, nem fog az indigó, rövid a szalag, elszakad a szalag, beszorul a hüvely, belelyúkasztasz a zárórögzítésbe és még egy sor "lehetőség"...
Ahány első díj elszállt már órahiba miatt, olimpiákat lehetne vele nyerni. Csak a pontosság kedvéért.
Gratula a Benzing cégnek is a mai színvonaltalan live-hoz! IS! A képviselet úrnak is, hogy elb@szta a liveos bontásunkat is! Ennyi pénzért azért illene már szolgáltatást nyújtani! Tényleg csak gratulálni tudok! Nyomkodhatod a minuszokat! Magadat minősíted.....
Van szerintem egy másik probléma is az öt perccel. Mi van ha mondjuk két perc alatt rögzít 25 galambot az óra? Azt mennyi idő alatt ellenőrzik le? Ez ugyan olyan felesleges, rossz szabály mint a két perc. Mi van ha 122 másodperc alatt repülnek ki a galambok? Törölni kell mind a kettőt.
Na csak azért ,hogy ne legyen igazam!A Facebookon fent van egy Spanyol,vagy Portugál(név után)galambász ,galamb várása(vagy 45 perc!).És mily érdekes jól láthatóan ott is a dúcon belül vannak az antennák!
Subi ! Ezt a "témakört" jól kibeszélted, gyakorlati jelentősége nuku. No, de ma van Szt. György napja nevezetes dátum az állattartók körében, legalábbis régen. Most, aztán már minden galamb repülhet ezerrel, ha bírja.
Versenyekre fel...had csattogjanak a galambszárnyak és a csattogós órák ! :)
Tudod Ferikém ez egy rohadtul érdekes kérdés!Az én fejemben mióta galambászok meg sem fordult az ilyesmi!Mármint a svindlizés lehetősége!Átlagban ez is a "nagyok"kiváltsága,és az eredmény hajhászásnak köszönhető!