Keresés

Részletes keresés

SzlGbr Creative Commons License 6 órája 0 0 159667

Az durvább, hogy van aki azt hiszi viccelődsz .......

Előzmény: subigalamb (159666)
subigalamb Creative Commons License 14 órája -6 4 159666

Igazad van!Már mióta galambászom azóta már egyszer beszáradt az indigó,mert felvittem a galambházba korán azt sütötte a nap!Na ez a hibalehetőség azóta kizárva!Nem hüvelyes,nem felhúzós igy ha teszek bele két elemet elmegy egy évig(méghozzá majdnem pontosan)Ha nem felületesen van az ellenőrző rögzités végrehajtva nem lyukaszthat a záróra!A szalaggal már jártam egyszer ugy ,hogy az ellenőrző rögzités után közvetlen kezdett elszakadni!(de igy még jó volt!).De hát hibák az elektromosoknál is előfordulhatnak(mint olvasni lehet).Ez sajnos ezzel jár!

Előzmény: dart-40 (159662)
Nagy-Varga Viktor Creative Commons License 16 órája 0 0 159665

Sziasztok. g2 órához keresek antennát ha valakinek van felesleges. +36706727777

index26 Creative Commons License 18 órája -5 5 159664

És ahogy írtad a svindlizők is a nagyok között vannak.

Előzmény: index26 (159663)
index26 Creative Commons License 18 órája -6 4 159663

Csak Te vennéd már egyszer magadra amit itt többen irkálnak neked!

Általánosítva írsz, nem tagadhatod le hogy az általad nagyoknak nevezettek az orrodban vannak.

De lehet csak azért mert eredményesebbek, mert többet áldoznak a galambászatukra többet foglalkoznak a galambjaikkal mint te. Ne adj Isten még elektromos órát is vesznek.

Arról még nem írtál mit szólnak egyesületi társaid, akik te óráddal kell hogy foglalkozzanak?

Nem gondolom hogy pont én foglak meggyőzni, csak leírtam amit gondolok.

Előzmény: subigalamb (159658)
dart-40 Creative Commons License 20 órája 0 8 159662

 

 A francokat ! Elfelejted felhúzni, rossz helyen áll a napmutató, nem fog az indigó, rövid a szalag, elszakad a szalag, beszorul a hüvely, belelyúkasztasz a zárórögzítésbe és még egy sor "lehetőség"...

 Ahány első díj elszállt már órahiba miatt, olimpiákat lehetne vele nyerni. Csak a pontosság kedvéért.

 

Előzmény: subigalamb (159659)
SzlGbr Creative Commons License 1 napja -2 2 159661

Később majd előveszem... 

Előzmény: subigalamb (159660)
subigalamb Creative Commons License 1 napja -1 3 159660

Vedd elő a jó öreg csattogóst!Az megbizhatóbb!DDD!

Előzmény: SzlGbr (159654)
subigalamb Creative Commons License 1 napja -2 0 159659

Szerintem nem érted az 5 perc mikéntjét!(vagy a versenyszabályzatba valóságát!)

Előzmény: Alagi Németh István (159645)
subigalamb Creative Commons License 1 napja 0 2 159658

Senkit nem bántottam!Nevén senkit nem neveztem,aki meg magára vette ott nem stimmel valami ,vagy talált az irásom!

Előzmény: index26 (159640)
Hajas63 Creative Commons License 1 napja 0 0 159657

Köszi,,

Előzmény: Don Pedró Farkareng (159656)
Don Pedró Farkareng Creative Commons License 1 napja 0 2 159656

Ne izgulj, a szakszolgálat dolgozik:)

 

-   Miért nem megyünk Magyarországra?

 

-   Voltunk már ott, Cegléden!

 

-   Tavaly volt??? Akkor jobb, ha elmegyünk Ausztriába

 

-   2017-ben volt. Nem mehetünk Ausztriába!

Előzmény: Hajas63 (159651)
mis99 Creative Commons License 1 napja 0 0 159655
Előzmény: Eochaj (159653)
SzlGbr Creative Commons License 1 napja 0 10 159654

Gratula a Benzing cégnek is a mai színvonaltalan live-hoz!  IS! 
A képviselet úrnak is, hogy elb@szta a liveos bontásunkat is! 
Ennyi pénzért azért illene már szolgáltatást nyújtani! 
Tényleg csak gratulálni tudok! Nyomkodhatod a minuszokat! Magadat minősíted.....

Eochaj Creative Commons License 1 napja -1 0 159653

Bolo to minulý rok  ??? 

Potom poďme radšej do Rakúska

Előzmény: mis99 (159652)
mis99 Creative Commons License 1 napja 0 0 159652

Už sme tam raz boly v CEGLEDE !STAčiiLO

Előzmény: Eochaj (159650)
Hajas63 Creative Commons License 1 napja 0 0 159651

Magyarra leforditva ???? köszi

 

Előzmény: Eochaj (159650)
Eochaj Creative Commons License 1 napja 0 2 159650

Prečo nejdeme do maďarčiny.

Előzmény: mis99 (159649)
mis99 Creative Commons License 1 napja -1 4 159649

Csehországi versenyzés lefújva!A csehek nem engedik be a galambos kocsikat!Egyenlőre marad a keleti irány!

Konor1 Creative Commons License 1 napja -1 1 159648

2018-M-155832t keresi gazdáját 0630 6472850

SzlGbr Creative Commons License 1 napja -4 4 159647

Mai dúcelső a 85-ös Fakód :) óriásit repült, húzta a szárnyait a földön ahogy kell...

Ma a másik oldalnak kedvezett a szél. Majd eljön az ő ideje. :)

Előzmény: frici608287 (159641)
Hajas63 Creative Commons License 1 napja -1 2 159646

Többen vevök Subi hsz-i ra !!! Ő meg akkorát kacag rajtatok ,vegyétek már észre hogy ezt direkt csinálja !!!!!!!!

Alagi Németh István Creative Commons License 1 napja 0 2 159645

Van szerintem egy másik probléma is az öt perccel. Mi van ha mondjuk két perc alatt rögzít 25 galambot az óra? Azt mennyi idő alatt ellenőrzik le? Ez ugyan olyan felesleges, rossz szabály mint a két perc. Mi van ha 122 másodperc alatt repülnek ki a galambok? Törölni kell mind a kettőt.

Előzmény: subigalamb (159642)
nyijan Creative Commons License 1 napja 0 1 159644

A Kivétel erőssíti a szabályt.

Előzmény: subigalamb (159642)
SzlGbr Creative Commons License 1 napja -3 3 159643

Nagyon érdekes, hogy rajtad kívül is vannak ......... emberek! A pontok helyére képzeld ami jólesik! 
Legyen szép napod Bubi! Sok élhelyezést mára is! 

Előzmény: subigalamb (159642)
subigalamb Creative Commons License 1 napja -2 2 159642

Na csak azért ,hogy ne legyen igazam!A Facebookon fent van egy Spanyol,vagy Portugál(név után)galambász ,galamb várása(vagy 45 perc!).És mily érdekes jól láthatóan ott is a dúcon belül vannak az antennák!

frici608287 Creative Commons License 2 napja -10 2 159641

Sokak fejében nem fordult meg soha.

 

Több féle "varázsló" van.

1. Aki nagy,de még nagyobb szeretne lenni.

2. Aki néha nagy szeretne lenni.

3. Aki sokszor szeretne nagy lenni.

 

Vannak bizonyos árulkodó jelek,pl. "magatartásformák",amik egyértelműen jelzik,ha valaki varázsolni szeretne.

Csak sok helyen nem veszik észre.

Előzmény: subigalamb (159638)
index26 Creative Commons License 2 napja 0 8 159640

Azt el lehet fogadni hogy Te ilyen vagy.

De hogy másokat ,a nagyokat,a szóhasználatoddal élve, és általában nem eredményesebbet mondsz.

Folyamatosan és kattanás szerűen bántassz, mert te a kisnyugdíjas, azok meg a pénzzel mindent elintéznek, az írásaid gyakran ezt sugallják.

Ezt már nem lehet elfogadni.

Előzmény: subigalamb (159638)
dart-40 Creative Commons License 2 napja 0 3 159639

 

 Subi ! Ezt a "témakört" jól kibeszélted, gyakorlati jelentősége nuku. No, de ma van Szt. György napja nevezetes dátum az állattartók körében, legalábbis régen. Most, aztán már minden galamb repülhet ezerrel, ha bírja.

 Versenyekre fel...had csattogjanak a galambszárnyak és a csattogós órák ! :)

Előzmény: subigalamb (159638)
subigalamb Creative Commons License 2 napja -4 4 159638

Tudod Ferikém ez egy rohadtul érdekes kérdés!Az én fejemben mióta galambászok meg sem fordult az ilyesmi!Mármint a svindlizés lehetősége!Átlagban ez is a "nagyok"kiváltsága,és az eredmény hajhászásnak köszönhető!

Előzmény: frici608287 (159630)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!