Keresés

Részletes keresés

Platon Creative Commons License 1 napja 0 0 13903
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 2 13902

A fórum szabályzatát az oldal alján találod meg, bármelyik oldalt is nyitod meg a fórumon belül.

Előzmény: E.A. .sk (13901)
E.A. .sk Creative Commons License 3 napja -1 0 13901

Ok. bár fáj a szívem érte .

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156301786&t=9242893

Ezt a hsz-ást régebben tettem, törlitek ?

https://forum.index.hu/Topic/showTopicList

Ezen az oldalon nem találom a fórum szabályzatát, kérlek linkeld ide be nekem; nem azért, hogy ellenkezzek vele nektek !

Ha esetleg ismeritek az állami törvények inkjét a koronavírus kapcsán, akkor azt is ide .

Azért kellemetlen, hogy "törvénysértések" így kicsinálhatják az embert{engem} .

Előzmény: Aventinus (13900)
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 1 13900

Áttettem.

Kerüld el darabig a nickjeiddel a Tudomány fórumot.

Értsd meg, hogy jelenleg az egy kegyelmi állapot, hogy a covidgyógyítós topikod után még vannak létező nickjeid és topikjaid. Egyszerűen nem tudom jelzőkkel illetni, hogy mekkora szabálysértést követtél el azzal. Ha pedig visszamész a Tudományba, mintha mi sem történt volna, akkor az a benyomásom támad, hogy tényleg nem értetted meg a dolgot. Ha pedig így van, akkor az összes szankciót életbe fogjuk léptetni a nickjeiddel kapcsolatban, hogy megértsd.

Előzmény: E.A. .sk (13899)
E.A. .sk Creative Commons License 3 napja -1 0 13899

Tudtam vele topikot nyitni, ezért azt hittem, hogy amit lehet azt szabad is .

Nem emlékszek pontosan, hogy tettem-e bele linket vagy sem, kérlek nézd meg nekem ezt !

Ez az LDS egy senzációs dolog, ezért kérlek, hogy kivételesen tedd át a rejtélyes csoportba ♥

1. az LDS Lexéma Definíció Szelektáló programom és szótáraim
Előzmény: Aventinus (13898)
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 1 13898

Azért töröltem, mert egy letiltott nickhez kapcsolódó másiknak a topiknyitásáról van szó.

Előzmény: hiper fizikus (13897)
hiper fizikus Creative Commons License 3 napja -1 0 13897

LDS Lexéma Definíció Szelektáló

Miért töröltétek, nem működött a linkem ?

Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 5 13896

Mániám az irogatás és a feltűnés vele

Akkor írj olyasmiről, aminek a büntetőjogi felelősségét nem az a fórum viseli, ahová beilleszted. Ezért amennyiben koronavírus-gyógyításról szól a honlapod, azokat a hozzászólásokat is törölni fogjuk, amelyek a linkeket tartalmazzák. 

Előzmény: hiper fizikus (13894)
hiper fizikus Creative Commons License 3 napja 0 0 13895

+ Hogy ne lépjek aknára, kérlek írd meg nekem, hogy szabad-e ?:

Van egy portálocskám Tanulmányaim - erdosattilask01.lapunk.hu , he erre felteszem azt a "meggyógyítom a koronavírust" típusú tanulmányomat, és csak a linkjét szúrom be a hsz-omba, akkor az rendben van- e ? Mert nincs átlátásom a törvényekre .

Előzmény: hiper fizikus (13894)
hiper fizikus Creative Commons License 3 napja -1 0 13894

"mert a "meggyógyítom a koronavírust" típusú fórumok Magyarországon büntetőjogi kategória"

Puff neki, hát ezt igazán nem tudtam, nem hittem volna !

"Azért is."

1. Itt meggondolatlan voltam, ha gondolok rá, akkor biztosan nem teszem .
  2. És gyerek koromba leestem a bicikliről, nagyon bevertem a fejem az aszfaltba, azóta a régebbi dolgokra nem mindig emlékszek .

Remélem azért még nem ölitek meg a fórumozásom ! Ez az egyettlen népesebb fórum magyarországon a facebook után . Mániám az irogatás és a feltűnés vele !

Előzmény: Aventinus (13893)
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 3 13893

Azért is. De elsősorban azért, mert a "meggyógyítom a koronavírust" típusú fórumok Magyarországon büntetőjogi kategória.

Előzmény: hiper fizikus (13892)
hiper fizikus Creative Commons License 3 napja -1 0 13892

Azért mert már volt egy letiltott koronavírus topikom és újranyitottam egy hasonló topikot ?

Előzmény: Aventinus (13891)
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 1 13891

Véglegesen. Ilyen szintű jogszabálysértést, amit elkövettél a covidgyógyításos topikoddal, nem engedhetünk meg a fórumon, örülj neki, hogy egyáltalán a nicked megmaradt.

Előzmény: hiper fizikus (13890)
hiper fizikus Creative Commons License 3 napja -1 0 13890

Meddig vagyok letiltva, mert két fontos más topikot nyitnák a tudomány csoportban ?

Előzmény: Aventinus (13889)
Aventinus Creative Commons License 3 napja 0 1 13889

Már nem gyógyítja.

Előzmény: Fat old Sun (13888)
Fat old Sun Creative Commons License 3 napja 0 2 13888

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9245372

COVID-fertőzést gyógyítana az istenbarma a Tudomány fórumon

Fat old Sun Creative Commons License 4 napja 0 0 13887
szilvatövis Creative Commons License 4 napja 0 0 13886

Sziasztok!

Kérném ennek a hozzászólásnak az elbírálását!

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156293700&t=9009306

Köszönöm

Rasputin Creative Commons License 6 napja 0 0 13885

Én töröltem 

Előzmény: Aventinus (13879)
Aventinus Creative Commons License 6 napja 0 0 13884

Nem zárkózom el a visszahelyezés elől, de az eddigi tartalmak alapján nem való a Tudományba.

Előzmény: hiper fizikus (13882)
Mungo Creative Commons License 6 napja 0 0 13883

Köszönöm!

Előzmény: Aventinus (13881)
hiper fizikus Creative Commons License 6 napja 0 0 13882

Meg vagy !

Már kezdtem kétségbeesni, hogy bezártátok . Tudomásul veszem, hogy a rejtélyesben lett áttéve, de majd ha feltöltöm elég sok tartalommal, akkor látni fogjátok, hogy még sem a rejtélyesbe való, és akkor kérni fogom a tudományosba való visszahelyezését . 

Látni fogjátok, hogy teljesen logikusan van felépítve, és futatható algoritmusok valósjthatók mag hozzá . Csak arra kérem a moderátor urat, hogy a lelkében hagyja meg nekem ezt a lehetőséget !

Előzmény: Aventinus (13881)
Aventinus Creative Commons License 6 napja 0 0 13881

Valóban nem a Tudományba való. Áthelyeztem.

Előzmény: Mungo (13880)
Mungo Creative Commons License 6 napja 0 0 13880

Tisztelettel megkérném a moderációt vegye fontolóra, hogy ezt a topikot "Az ML mesterséges lélek !" áthelyezze a Tudományból a Relytélyesbe. A Tudomány fórum már enélkül is eléggé szürreális képet kezd mutatni.

Aventinus Creative Commons License 6 napja 0 0 13879

Valami nem stimmel a linkkel, legalábbis nekem nem nyitja meg.

Előzmény: Carnuntum (13878)
Carnuntum Creative Commons License 2020.10.22 0 0 13878
Rejtélygyilkos Creative Commons License 2020.10.22 0 0 13877

Oké, köszi és bocs.

A lenti hozzászólásokra kattintva úgy tűnt, mintha töröltek lennének. Közben rájöttem, hogy azért nem látszanak, mert ki vagyok tiltva onnan, egyébként ott vannak :D

Ekkor viszont az eredeti kérdésem továbbra is érvényes: az én törölt hozzászólásaim (amelyekért a jogos tiltást kaptam) a MM melyik olyan pontjába ütköznek, amelyekbe a soknickű kolléga hivatkozott hozzászólásai nem ütköznek?

Koloyan érdekelne.

Előzmény: Rasputin (13876)
Rasputin Creative Commons License 2020.10.22 0 0 13876

Visszatettem, bocsánt, csak a rajcsúrt akartam törölni, de ez is belekerült véletlen

Előzmény: Rejtélygyilkos (13875)
Rejtélygyilkos Creative Commons License 2020.10.22 0 0 13875

Szerintem teljesen tisztességes és konkrét kérdést tettem fel.

Elég jellemtelen sunyi eljárás válasz helyett törölni a kérdést, még ha moderátor is vagy.

Rejtélygyilkos Creative Commons License 2020.10.22 -1 1 13869

T. modera uram,

ezek szerint megondoltad magad, és a korábban jelzett hozzászólásokról mégiscsak úgy gondolod, hogy a MM hivatkozott pontjába ütköznek, és mégiscsak törölted őket az enyémekkel együtt.

Helyesen tetted.

A kérdésem csupán annyi, hogy miért csak az én hozzászólásaim értek kitiltást, a kollégáié miért nem? Mi volt köztük a különbség?

Előzmény: Rejtélygyilkos (13862)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!