Keresés

Részletes keresés

nanemond Creative Commons License 2019.08.04 0 0 10854

Tisztelt Moderátor!

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9055259

Nagyon sokszor megy reklámként barcomp felhasználó cége, aki gyakorlatilag az index fórumát használja üzletszerzésre.

Az, hogy bárkit lehülyéz, az nála természetes, meddig kell az ilyet hagyni?

agyarka Creative Commons License 2019.07.31 0 0 10853
Tisztelt Moderátor!
A Napenergia? topicban kérem a #67253 hozzászólásom törlését.
A 7 pontból a 4.nél tévesen írtam egy rosszul látható kép alapján.
Köszönöm!
Boarhunter Creative Commons License 2019.07.31 0 0 10852

Így lesz, köszi!

Előzmény: illetlenke (10850)
illetlenke Creative Commons License 2019.07.30 0 0 10850

Kérlek titeket, hogy ignoráljátok.

Ha ismét előkerűl, szóljatok.

Előzmény: Boarhunter (10849)
Boarhunter Creative Commons License 2019.07.30 0 0 10849

Üdv!

Ha a vezetéknevemet emlegeti valaki (egy izmos offolás közben) az IRL-ezés vagy még nem?

Van egy arc akit már tucatnyi nicken kivágtam egy másik fórumon és most idetalált, hogy provokáljon...

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152044956&t=9019811

nanemond Creative Commons License 2019.07.26 0 2 10848

Igyekeztem toleráns lenni vele szemben, amíg engem is el nem kezdett püfölni.

Az egy dolog amit írsz, de az hogy saját magát védi új nickkek mögül, az már gusztustalan.

https://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1794407

https://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1794388

Tisztelettel kérdem, ez így szabályos?

Előzmény: agyarka (10847)
agyarka Creative Commons License 2019.07.07 0 3 10847
Vállalkozását gyakran a Napenergia? topicban is hirdető ("természetesen " engedély nélkül) sokadik nevét elhasználó Barcomp topictársunk ismét sokaknál kihúzta a gyufát, aztán csodálkozik amikor vki visszaidézi a személyeskedéseit, vagy a vállalkozásáról általa közzétett ( egyébként közhiteles nyilvántartásban szabadon hozzáférhető) adatokat.
Vérszemet kapott az elmaradt moderáció miatt.
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151837680&t=9055259
Újpesti Rózsa Creative Commons License 2019.06.23 -2 2 10846

Szeretném felhívni a T. moderátorok figyelmét arra, hogy az én "személyes kedvenc topikomban" ismételten tiltott reklámtevékenység ütötte fel a fejét, mégpedig ettől a csoda topiktól már x-edszerre látványosan elbúcsúzott, több ezredszerre törölt nickjei után a milliomodik újreregelt nick jóvoltából. Pont ahogy ezt az egyszemélyes kamutopikot barátunk eddig is működtette, és nem adja fel!

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9213855

gömb villám van Creative Commons License 2019.06.16 -4 5 10843

Megállapitás: Több mint tíz éve vagyok veterán indexes fórumozó. (Nem szeretném ha törölnétek azt a regisztrációmat.) Tanúbizonyságot tettetek arról,hogyan aszisztáljátok végig egy topik tönkretételét. Meglepödtem hogy mennyire szakszerűtlenül és amatőr módon kezeltek egy adott problémát. Hihetetlen és érthetetlen számomra,hogy egy moderátort egyetlen ember hogyan vezet az orránál fogva. Végignéztem hogy módszeresen és kitervelten valószinűleg egy troll ahogyan leépit egy topikot teljes mértékben. (bosszúból,üzleti érdekből,stb) Nem bántásból irom de ti ehhez ha nem is direktbe de manipulálva aszisztáltatok. Én nem voltam látogatója ennek a topiknak ( Poloskaírtás hővel -lakóépületben ) csak külső szemlélője. Ahogy észrevettem ott tömegével törölték önmagukat felhsználók. Példátlan! Szakemberek,és sokan mások hagyták ott a topikot azért mert ti nem tudtatok ennek a folyamatnak gátat szabni. Ezt szerettem volna csak leirni mint megállapitást. Kivánom oldjátok meg valahogy.

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.15 -2 4 10842

Hetek óta itt egy ember szorakozik ezekkel a gyerekességekkel. De az is lehet hogy én voltam. További szép napot kivánok!

illetlenke Creative Commons License 2019.06.15 -2 2 10841

Bizonyítsd, hogy ő volt!

Előzmény: Törölt nick (10840)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.15 -2 3 10840

Kedves moderáció  Újpesti Rózsánk,új néven megkezdte újra igen hasznos és témához kapcsolódó tevékenységét. Csak hallkan megkérdezném,hogy valaha az életben normalizálodni fog a fórum élete?

Ameddig ez a gyerekes játék folyik pár ember között addig nem kivánok hozzászolni a témához.

Újpesti Rózsa Creative Commons License 2019.06.14 -7 3 10837

A most látottak szerint, akkor mégiscsak volt valami értelme az itteni észrevételeimnek, mert szinte perceken belül reagált vmelyik moderátor, és törölte a legutolsó hsz-t a csoda topikból. Tehát ha nem is elsőre, kicsit megkésve talán, de valami mégis szemet szúrt a fórum moderátornak. Végre! 

illetlenke Creative Commons License 2019.06.14 0 1 10836

Akinek nem inge.....

Előzmény: Trafi Pax (10835)
Trafi Pax Creative Commons License 2019.06.14 -2 1 10835

T. Moderátor!

Az igazsághoz mindenkinek joga van szerintem.

Ez a topik nekem be van "kedvencelve", egy régebbi, már nem aktuális történet kapcsán így maradt.

Így véletlenül megláttam egy dolgot, ami engem mindig is felháborított.

A kapcsolódó témát keresni sem kellett, mert itt van a link az előzményben.

Szóvá tettem, ennyi.

Tehát nincs szó másodnickről, alaptalan a gyanú.

Ha törölve lett, akkor törölve lett, de a gyanúsítás igazságtalan, csak ezt akartam közölni.

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 -3 3 10834

Elegem van megint egy másik nickről ossza az észt,nem reagálok rá,önnre/rád bizom.

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 -3 3 10833

Rendben! Elnézést kérek!

Előzmény: illetlenke (10832)
illetlenke Creative Commons License 2019.06.14 0 3 10832

Hagyd abba!

Előzmény: Törölt nick (10831)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 -3 2 10831

Nem vagyok jogász de érdemes átolvasnod.

https://hu.wikipedia.org/wiki/A_jó_hírnév_védelme

Előzmény: Újpesti Rózsa (10828)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 -3 2 10830

Csak tanácsként irom le,én óvatos volnék az itt leirt rágalmakkal kapcsolatban,mert ha valamelyik vállalkozó fülébe jut akit rágalmazol,kártéritési perre viheti és akkor fizethetsz. Amúgy azt csinálsz amit akarsz. Látom most engem pécéztél ki magadnak. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 -3 2 10829

Kisbarátom! Nem tiltja a szabályzata (ugy tudom)az indexnek hogy más webes oldalról beilleszek hasznos cikkeket. De nem állok le ismét unatkozó kisiskolásokkal vitatkozni.

Előzmény: Újpesti Rózsa (10828)
Újpesti Rózsa Creative Commons License 2019.06.13 -3 4 10828

Gondolom, neked eddig az sem tűnt fel, hogy a topikot futtató, a témában magát "szakértőnek" eladni próbálkozó kisbarátunk (és feltehetőleg számtalan nickneve is ugyanígy) az úgymond szakmai hozzászólásait egytől-egyig ollózza más webes oldalakról, és próbálja eladni azokat saját szakmai véleményekeként. Forrásmegjelölést, idézőjeleket még véletlenül sem használ. 

Ez pedig szerintem egy igazi gyöngyszem. Egy másik fórumról, egy majd' 6 éves hsz. síma copyzással, hogy hogy nem, de pár napja ebben a csodás topikban is feltűnt! Ez is micsoda véletlen egybeesés mindazzal amit én kifogásolok, nem? 

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__6121524-honnant-lehett-haza-hozni-az-agyi-poloskatt

Előzmény: illetlenke (10824)
Varzsol Creative Commons License 2019.06.11 -2 2 10826

A topikkal nem is lenne semmi baj, egyszerűen szükséges, csak az ott uralkodó , kb. 30 nicknéven posztoló személlyel van a baj.  Neked, mint operátornak igen egyszerű lenne utánanézni, hogy én is egyetlen nicknévről posztoltam abba a topikba, és semmiféle trollkodást nem csináltam ott, egyszerűen leírtam a történteket, ami az ott saját magát reklámozó vállalkozóval esett meg.  Akinek van szeme az látja, hogy mi folyik ott, és egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy a moderáció ezt eltűri azok után is, hogy már többen (nem egy személy több nickről) felhvtuk rá a figyelmet.  Bárki bármilyen negatívumot be mer írni abba a topikba a telefonszámmal hirdető vállalkozóról, azonnal több nick alól letámadja az ember, hazudozik, lehordja, lealázza. Ehhez pedig az operátor készséggel asszisztál.  Érthetetlen.

Újpesti Rózsa Creative Commons License 2019.06.11 -3 4 10825

Természetesen ez a te jogod és döntésed, a véleményemet viszont továbbra is fenntartom, hogy ezt a topikot vki régóta szisztematikusan trollkodja különböző nickneveken írogatva oda, illetve válaszolgatva is saját magának. A másik moderátoros topikban megjelent gera2000 nicknév is ezt támasztja alá a számomra. Elég buta és amatőr módon próbálkozott, direkt nem reagáltam rá ott, és itt sem fogok, bármilyen más néven is erőlködik a későbbiekben esetleg. Szíved joga persze neked is eldöntened, mennyire hiszel nekem, én viszont látom, hogy ez a topik ebben a formában átverés! Elég régóta fórumozok az indexen, és az sem véletlen, hogy itt egy teljesen ismeretlen névvel írok. A poloskás topikban hirdetett vállalkozó kint volt nálam is, szerintem így utólag belegondolva, átverős az ő ténykedése is. Részemről ennyi, további szép napot.

illetlenke Creative Commons License 2019.06.11 -2 1 10824

Akkor itt is leírom, a topikot nem törlöm, szükség van rá!

Előzmény: Újpesti Rózsa (10822)
Újpesti Rózsa Creative Commons License 2019.06.11 -3 4 10822

Miután olvastam a hobbis moderátoros topikban, hogy ez a témakör idetartozik, ezért áthozom ide is.

Nem trollkodom, egyszerűen ez a véleményem és a megérzésem továbbra is ezzel a topikkal kapcsolatban:

https://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=0&na_step=30&t=9213855&na_order= 

"Szerintem ezt a topikot an bloc törölni kellene, mert a ma oda hangzatosan visszatérő nick és az X-ezredik további nickjei szánalmasan röhejessé teszik az egész itteni fórumozást már hosszú idő óta. Azt hogy ezt a topikot egyetlen személy írta tele mesésebbnél mesésebb poloskás sztorikkal, reklámozva azt a bizonyos 20-as hívószámú "hőkezelős mestert" eléggé jól bizonyítja az, ha valaki a moderátorok közül veszi a fáradságot és a gyorskeresőbe beír bizonyos kulcsszavakat. Meglepetés lesz majd hogy ezek a kulcsszavak, szófordulatok, stílusjegyek mennyi különböző nicknéven futó hozzászólásban köszönnek vissza. Valamiért mintha ezek a nickek tegnap óta el is tűntek volna a topikból, amikor írtam, hogy a nav figyelmét is érdemes lenne felhívni ennek a hővel írtó vállalkozónak a tevékenységére, miután a munkája után valószínűleg nem ad szabályos számlát a megrendelőknek. hát csak ennyi!"

Kisdi Creative Commons License 2019.06.09 0 0 10821
hóhányó vasvilla Creative Commons License 2019.06.07 0 0 10820

1. Rossz helyen jársz!

2. De!

Előzmény: Dr. Strucc (10819)
Dr. Strucc Creative Commons License 2019.06.07 0 0 10819
hgw308 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 10817

33621 hozzászólást kérném átnézni, ha ilyen sértegetés, agresszivitás mehet, akkor váltok én is némi hangnemet.

Köszönöm

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9182044

https://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1793869

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!