Keresés

Részletes keresés

coxy1981 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 20
Szigethalom és környékén elhullott állatok szállításával foglalkozik egy vállalkozó. Budai Tamás 20/591 2897 Aránylag normális áron (5000 HUF) vitte el a kutyánkat.
attj Creative Commons License 2006.08.27 0 0 19

Egy napilapban találtam:kisállat hamvasztás:

06 70 579 1883

káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 18
ne köszönd, természetes.

a páromnak sajna nincs ideje, engem nem enged át magához, csak ritkán, és rövid időre, mert borzasztóan fél, hogy megkapom a toxoplazmózist. Remélem, a sógornőm gyerekei most hétvégén is nála lesznek, és elterelik a figyelmét, amennyire ez lehetséges... Szerencsére van másik két ebe is, akikkel foglalkoznia kell.
Én drukkolok neki, de nagyon féltem, mert erősen depresszív alkat. Majd meglátjuk, mi lesz.

Előzmény: Manócska01 (17)
Manócska01 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 17
Köszönöm !!!

Sok erőt kivánok anyósodnak 8-((
Ha annyira szerette a kutyáját, ne hagyjátok magára pár napig, engem is a családom mentett meg a teljes letargiától, minden percben velem volt valaki, mikor a férjem dolgozott.
Bár feldolgozni soha nem fogom tudni, de egyenlőre még én sem tudok beletörödni. 8-(

Előzmény: káttya (16)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 16
tiszteletben tartom a véleményed.

a telefonszámot köszönöm, de időközben találtam valakit, aki kijön érte, és elviszi hamvasztani.

Előzmény: Manócska01 (14)
Manócska01 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 15
Figyelj, akkor nem kell elszállitani, ma már házhoz mennek a hamvasztók.
Ha kell telefonszám szivesen adok egyet.
Előzmény: káttya (13)
Manócska01 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 14
Igen, nagyon sértett a fogalmazásod. Itt mi nem állatokról beszélünk, hanem a barátainkről, a szeretteinkről, nekünk ezerszer többet érnek ők, mint hogy csak állatnak tituláljuk.

Az én kutyám, aki a mindenem volt, két hete halt meg, tudod én azt mondtam, hogy szépen átsétált a szivárványhidon.
Itt mifelénk igy fogalmazunk !!

Előzmény: káttya (11)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 13
johh, akkor itthagy minket örökre. ezen ne múljék... (sokkal nagyobb baj az, hogy ez történik, mint az, hogy aztán ezt hogy fejezzük ki.)

Elszállítás után hamvasztva lesz az eb.

És sajnos muszáj elaltatni, ha nem akarjuk, hogy kevéske hátralévő idejét végigszenvedje. Nagyon öreg, és az orvos szerint ma már leállt a veséje. holnap meg kell tenni, ma van a búcsúzkodás.

Előzmény: szuszmok (12)
szuszmok Creative Commons License 2004.06.24 0 0 12
csatlakozom azok véleményéhez, aki szerint egy állat, főleg, ha mint írod társ is egyben, nem megdöglik vagy egyebek, hanem meghal vagy itthagy minket örökre.

ha valóban ekkora gond egy meghalt négylábú társ eltemetése és ha valóban "belepusztul" az illető, ahogy írod az állatkája elvesztésébe, akkor véleményem szerint egy humánus altatás után (ha mindenképpen el kell altatni és semmiféle más megoldás nem lehetséges) a hamvasztás is számbavehető lehetőségként merülhet fel.

Előzmény: káttya (8)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 11
nagyon szeretem a kutyákat, és sajnos már nekem is meg kellett élnem, hogy a sajátom elpusztult.
Engem nem bánt a "döglött" szó, de ha titeket igen, sajnálom. Egy állatról beszélünk... (mellesleg én is nagyon szeretem, konkrétan a szóbakerült jószágot is, de) nem érzem úgy, hogy mindenképp "halott"-tat kéne mondanom.
Javítottam elpusztultra. Elnézést, ha bárkit sértett a fogalmazásom.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.24 0 0 10
a tarsak foleg nem szoktak megdogleni...
Előzmény: káttya (9)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 9
mondjuk, hogy elpusztult. talán mégis "szebb", mint a döglött.
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 8
szerintem a halott szót emberre szokták mondani, de tényleg mindegy.
Az állatorvos fogja elaltatni, most már biztos.:(( (eredetileg is így volt) De ő nem vállalja az elszállítást.
az elvinni ide vagy oda meg nem működik, (nincs autó, jogosítvány) épp ezért van szükség elszállításra.

Ribizlii
egy bernáthegyi méretű ebet képzelj el... nem lenne egyszerű "csomagolni". Nem beszélve arról, hogy a gazdi szerintem belerokkanna, ha még neki kéne kísérgetnie. egyedül él, hosszú évek óta ez a kutya volt a TÁRS. így se tudom, hogy fogja átvészelni.:((

Előzmény: nextdoor (6)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 7
eltettem a számot, átadom az anyósnak ezt is.

köszi a segítséget!

Előzmény: ribizlii (4)
nextdoor Creative Commons License 2004.06.24 0 0 6
szerintem halott állat, de mind1...
1. Ki lehet hívni állatorvost, ő SZÉPEN elaltatja, vigyázva arra, hogy ne okozzon fájdalmat, streszt a kutyának, ha már ez a döntés... és ált. vállalja az elszállítást
2. el lehet vinni a kutyust az Állatorvosi Egyetemre vagy a Lehel úti Állatkórházba (éjjel-nappal) és ott kérni az eutanáziát
www.szagnevsor.hu
Előzmény: káttya (-)
ribizlii Creative Commons License 2004.06.24 0 0 5
Vagy van megegy otletem: jol bebugyolaljatok a tetemet, rongyba es zacskoba, esetleg beleteszitek egy nagy kartondobozba, majd hivtok egy sima kombitaxit, megkeritek a sofort, segitsen betenni (nem muszaly elmondani, mi van a dobozban...), es elviszitek, ahova kell...
Szornyu lehet ezzel a problemaval szembesulni, remelem nekunk meg nagyon sokaig nem kell majd :-(((((
ribizlii Creative Commons License 2004.06.24 0 0 4
Pont ma szaladtam bele ebbe a hirdetesbe, es most visszakerestem. Gyanitom ez sem olcso...
Ime:
-Veszélyes kóbor állatok befogása
-Elgázolt állatok elszállítása
-Öreg és beteg állatok elszállítása és humánus elaltatása
-Elpusztult állatok elszállítása
-Pest megye egész területén 0-24 óráig
Mobil : 0670-319-1911

káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 3
ja, igen. Budapest.

most találtam valakit, aki el is vinné, altatás nélkül is, természetesen borsos árért.

egy kissé meg vagyok zakkanva.

Előzmény: ribizlii (1)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 2
ja, igen. budapest.

most találtam valakit, aki el is vinné, altatás nélkül is, természetesen borsos árért.

egy kissé meg vagyok zakkanva.

Előzmény: ribizlii (1)
ribizlii Creative Commons License 2004.06.24 0 0 1
Budapesten kene vagy videken?
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 0
felhívtam valami sintértelepet, hát nagyon meglepett a válasz.
azt mondják, hétközben elszállítják, de hétvégén nem, csak ha ők altatják el. Ez számomra felfoghatatlan. Miért?
Előzmény: káttya (-)
káttya Creative Commons License 2004.06.24 0 0 topiknyitó
sziasztok!

Gondban vagyok. Sajnos úgy néz ki, az anyósom nagytestű kutyáját a hétvégén el kell altatni.
szükségem lenne valakire, aki elszállítja. egyáltalán nincs ilyenről tapasztalatom. Egyáltalán kit keressek? valami sintért? a párom valami állategészségügyi központot emlegetett.
Nem tudtok valami közelebbit?

előre köszönök minden hozzászólást.

Kati

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!