Keresés

Részletes keresés

Abigél Creative Commons License 2005.10.02 0 0 25
A múltkor a gyerekek összevesztek azon, hogy ki mit akar nézni a tv-ben . Az egyik a spongyabobot akarta, a másik vmi mást. Én éppen dolgoztam a számgépen, és csak úgy félvállról odaszóltam a férjemnek, hogy figyu, intézd már el, mert külön akarnak tévézni. Tudni kell még, hogy a férjemet, ha elmélyül valamilyen tevékenységben, nehéz kizökkenteni. Akkor épp olvasott. És közölte a gyerekekkel, hogy jól van, csak ne nyávogjatok már, az egyik nézze a spongyabobot, a másik meg a kockanadrágot:-)

Persze amikor a gyerekek kicsit furán néztek rá, hogy akkor most mi van?? rájött, hogy érdekes ötlet volt...

Üdv: A.
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 24

Nagyon szépen köszi:-) Nagyon jók a képek!

 

Köszi,

 

Üdv

Előzmény: Vanesszababa (22)
Vanesszababa Creative Commons License 2005.08.27 0 0 23
spongyabob kocka
Vanesszababa Creative Commons License 2005.08.27 0 0 22

Szia!

 

Átküldtem a freemail címedre a képeket a szobáról, meg az elérhetőséget. Az egész szoba nem fért bele a képbe de próbáltam a legfőbb részleteket megörökíteni.

 

Üdv!

Előzmény: hooligirl_S2 (20)
zsolizso Creative Commons License 2005.08.23 0 0 21
Elindult már a t2-n hétvégén a reggeli gyerekmatinéban.
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 20

Köszönöm előre is!

 

És gratula a bébikhez:-)) Várom akkor a részleteket, hogy hol tudom elérni a festőt. Most pont szabadságon van a gyerek a nagyszülőknél, gondoltam meglepem egy szoba kifestéssel:-)

 

Üdv,

Tünci

 

tuncibogyo1@freemail.hu

Előzmény: Vanesszababa (19)
Vanesszababa Creative Commons License 2005.08.06 0 0 19

Bocs a kicsit megkésett válaszért, de időközben elmentem táppénzre "kettes és hármas" számú babámmal, vagyis az ikerterhességemmel. A képeket megcsinálom valamikor és átküldöm neked.  A képernyővédő pedig az, amit írtál, de ezek szerint neked az már meg van.

Üdv!

Előzmény: hooligirl_S2 (18)
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 18

Sziasztok:-)

 

Engem érdekelne a gyerekszoba festés- képek, ha nem gond tudsz küldeni belőle?

 

Képernyővédőből az van meg amikor a bikini fenéken vannak és S.Bob háza buborékol, meg kirakja csiguszt az ajtó elé?:-)

 

Köszi előre is!

 

Tünde

Előzmény: Vanesszababa (17)
Vanesszababa Creative Commons License 2005.06.21 0 0 17

Ajánlom nektek, hogy nézzétek meg a www.freskofestes.hu websiteot. Aki legalább annyira fanatikus spongyabob rajongó mint mi (párom, lányom és én), az el tudja képzelni az oldal alapján, hogy milyen szobában lakik a lányom immár fél éve. Az egészet "az a srác" csinálta, akié az oldal. Úgy néz ki mintha tengerben lakna a gyerek a kedvenc, vele egy magas (6éves) mesefigurái között :-)

 

Akit bővebben is érdekel képet tudok küldeni róla!

 

Ui: egyébként már nincs olyan "valamire való pláza" amiben ne lenne spongyabobos bolt. A kánaán mégis a Westend, ahol a metro felőli bejáratnál van egy bódé (még az áruház előtt az aluljáróban), aztán az aluljáró szinten egy játékbolt és végül a 2.emeleten egy mozimánia (mesefilm?) bolt. Ez utóbbi kettő telis-tele mindenfélével (pohár, párna, hátizsák, toltartó....) az elsőben viszont csak póló.

 

És még egy kis 'surprise', aki szeretné, elküldöm neki a spongyabobos képernyőkímélőmet. Nem nagy durranás, de mosolyfakasztónak jó :-)

bobesponja Creative Commons License 2005.06.21 0 0 16
ldanita Creative Commons License 2005.02.21 0 0 15

Sziasztok! Tegnap voltam egy Plus közértben Újpesten, és ott 999 Ft-ért volt Sponygabobos poló gyerek méretben.

Anita

levelibeka Creative Commons License 2005.02.21 0 0 14
Nem olvastam végig, hogy írták-e, de épp a minap láttam az Europarkban rengeteg spongyabobos cuccot, ilyen kicsi kocsis árusoknál, nem a boltokban.
Előzmény: galagony (-)
enkis Creative Commons License 2005.02.21 0 0 13

sziasztok,

az óbudai eurocenter mozi szintjén egy egész kis stand csak spongyabobos cuccokkal van tele.

most jártam ott, gondoltam szólok nektek, emlékeztem hogy vki kereste itt az indexen

Zimizumi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 12

ámerikából. persze ünneplős a ruhadarab :-)

Előzmény: pite bá (11)
pite bá Creative Commons License 2004.10.28 0 0 11
köszi szépen, azóta láttam ám egy részen az etetőjére írva. milyen béna név :p sztem magyarul sokkal jobb. honnan van a nyakkendő?
Előzmény: Zimizumi (9)
rokasz Creative Commons License 2004.10.27 0 0 10
Szia ! Áll még az ajánlatod az utánvétes csomaggal kapcslatban ? Gabi
Zimizumi Creative Commons License 2004.10.13 0 0 9

Csigusz = Gary

Az én párom meg spongyabobos nyakkendőben űzi az ipart. :-)))

Előzmény: pite bá (2)
Zimizumi Creative Commons License 2004.10.13 0 0 8

SpongeBob Squarepants :-)))

Előzmény: jem (7)
jem Creative Commons License 2004.10.13 0 0 7
mi az angol neve spongyabobinak?
robertaerik Creative Commons License 2004.10.13 0 0 6

Szia !

 

Savoya Park XI. ker Hunyadi út elején a Leányka u.-i felüljárónál a 6-os út bevezető szakaszánál. 

Ennél pontosbban nem megy. :))

 

D.

Előzmény: pite bá (5)
pite bá Creative Commons License 2004.10.12 0 0 5
ez pontosabban hol is van?
Előzmény: robertaerik (4)
robertaerik Creative Commons License 2004.10.12 0 0 4

Szia!

 

Spongyabob-os zoknit lehet kapni a TAKKO nevű üzletben, most nyílt a Savoya Parkban. Nekünk legalább már ez van. Legközelebb pedig Ausztriában van spongyabob, tunacsáp, patrik stb....

Egyébként patrikos zokni is van, 500 Ft/db.

 

Üdv: Diána

Előzmény: galagony (-)
pite bá Creative Commons License 2004.10.09 0 0 3
pár embernél láttam ám spongyabobos hátitáskát (;
Előzmény: galagony (-)
pite bá Creative Commons License 2004.10.09 0 0 2
a legeslegjobb rajzfilm! mi a neve angolul csigusznak?
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.25 0 0 1
Itt Temzet lehet vele rekeszteni, tulajdonkeppen mire vagysz? Ha megnezed az ebay.co.uk szajtot es megirod nekem amit szeretnel es hogy mennyit szansz ra (ne feledd el hozzaadni a postakoltseget), akkor licitalok ra es julius vege elott megkaphatod.
Előzmény: galagony (-)
Éowyn75 Creative Commons License 2004.06.25 0 0 0
Szia!
Öcsémnek is nagy kedvence, de itthon még ő sem talált. Férjem volt kinn Los Angelesben tavasszal, és onnan hozott neki egy jó nagy Spongyabobot, olyan, mint egy párna. Meg kapott egy tornazsákot is, amin rajta van. Szerintem hamarosan megjelennek itthon is.
galagony Creative Commons License 2004.06.24 0 0 topiknyitó
Spongyabob (a Nickelodeon egyik rajzfimje) figura után kutatok, ha láttál valahol, vagy esetleg eladnál ilyet, kérlek jelezd!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!