Keresés

Részletes keresés

Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.03.18 0 0 547

Legalábbis arra gyanakszom, hogy törlik a nem tetsző hozzászólásokat. Rendszeresen – napi szinten – nézem a Facebook-oldalukat. Nem kicsit gyanús, hogy az enyhe panaszízű hozzászólások egyszerre tűnnek el. Kétlem, hogy akkora zavar támadt volna az Erőben, hogy egyszerre szállja meg a kommentelők az ihlet, hogy törölniük kellene a hozzászólásukat, miközben válaszra sem méltatta őket a Kiadó.

 

Eddig azt vettem észre, hogy a Kiadó webáruházában előjegyezhető állapotba kerülnek azok a termékek, amik épp kifogytak. Amiket rendeltem nem kerültek előjegyezhető állapotba, pedig a rendelést követően többször fellátogattam a Kiadó webáruházába. (Emlékszem, hogy volt olyan akciós könyv, ami az akció utolsó napjaiban átváltott előjegyezhető állapotba, s ezért nem tudtam megvenni. :D Mire vége lett az akciónak újra lehetett kapni. xD)

Előzmény: _kitsilatzi (546)
_kitsilatzi Creative Commons License 2018.03.13 0 1 546

A késésnek szerintem olyan okai lehetnek, hogy az akciós termék esetlegesen kifogy a raktárból és ilyenkor kell pár nap átfutás, mire az új megérkezik. Egyszer nekem is volt egy másfél hetes késésem, de akkor láttam is, hogy az egyik termék pont kifogyott. Egyébként szerintem egy nagyon korrekt, profi cég, ezért sem értem a törölgetéseket, a support hiányát, meg ezt a nem éppen vásárlóbarát hozzáállást.

 

Előzmény: Nuru Kungurama (545)
Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.03.12 0 0 545

Végre feladásra kerültek a könyveket a Szukits Könyvkiadótól és megérkeztek. A Vevőszolgálat továbbra sem válaszolt a megkeresésre, hogy miért késtek a küldemény feladásával több, mint 1 hetet.

 

Érdekes, hogy a Szukits Könyvkiadó törölte azon a hozzászólásokat a Facebook-oldalukról, amik korrekt kérdéseket tesznek fel, ahelyett, hogy válaszokat volna rájuk. (Idei márciusi elejei hír, hogy az Egyenlő Bánásmód Hatóság elmarasztalta a Debreceni Egyetemet, mert törölte kritikusabb hangvételű hozzászólásokat a Facebook-oldalukról. Eme vonatkoztatásban furcsállom, hogy miért is törölte a Szukits Könyvkiadó az olyan hozzászólásokat, amikkel tényleg semmi baj nincs, csak válaszolni kellett volna rájuk...)

Előzmény: Nuru Kungurama (544)
Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.03.07 0 0 544

Lehet-e tudni, hogy mi van a Szukits Könyvkiadóval? Rendelve lett tőlük könyv több, mint egy héttel ezelőtt. A webáruházuk Rendelések listája menüpontja szerint a könyveket még el sem küldték. A vevőszolgálat nem reagál a megkeresésekre. A Facebook-oldalukon olvasni, hogy más is így járt.

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.18 0 0 543

Eladó Philip K. Dick: Különvélemény

http://moly.hu/konyvek/philip-k-dick-kulonvelemeny

2500 Ft, budapesti személyes átvétellel.

parszek Creative Commons License 2013.03.25 0 0 542

A Mars-ciklusnak várhatók további kötetei?

parszek Creative Commons License 2012.05.08 0 0 541
clive. Creative Commons License 2012.05.01 0 0 540

Személy szerint két jövőben tervezett szukits könyvet várok legjobban. Midnkettő tervezett kategória. Az egyik Clive Barkertól az Everville. Jó lenne már végre megtudni, hogy is folytatódott a Tudás első és második könyve.annak is örülnék, ha  a szukits újra próbálkozna Barkerrel. szerettem a Barker kiadványaikat, meg is van az összes.

A második természetesen a Herbert teljes sci-fi univerzuma.

Dohi Creative Commons License 2012.03.29 0 0 539

teny, de ugyse vasarol senki teljes aron.

Előzmény: endre_d (538)
endre_d Creative Commons License 2012.03.29 0 0 538

http://bookline.hu/product/home!execute.action?_v=Isaac_Asimov_Acelbarlangok&id=111613&type=22

 

Ez kb. a negyedik kiadása, elég pofátlanság 3300 Ft-ot kérni egy ócska paperbackért.

Fenyeskard Creative Commons License 2012.03.06 0 0 537

Az oldalon A Warhammer 40k sorozatokról van szavazás,szerintetek melyikre érdemes szavazni?

A Horus Heresy sorozat tényleg magasan a legjobb?

Darth Revan9 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 536

A Szukitsnak már facebook-os oldala is van.

Shalina Creative Commons License 2012.02.04 0 0 535

Nem tudom, de sztem a könyvesboltosok is meggondolják, hogy ilyen konstrukcióban egyáltalán rendeljenek-e még.

 

Shal

Előzmény: Dohi (534)
Dohi Creative Commons License 2012.02.04 0 0 534

vajon a szukits fog meg mezei konyvesboltokba szallitani, vagy mindent csak toluk lehet majd rendelni? nem mintha erintenenek a megjeleneseik, de azert furcsa, hogy a februar-marcius csupa naluk kaphato cucc (meg ha ketto csak 1 honapig is).

erasmus4 Creative Commons License 2012.01.16 0 0 533

Én ezt a hozzáállást az emberektől nem értem, tény van egy sorozat amit szeretsz oké megveszed, de ha befejzeted és nézelődsz valami új dolog után én tuti az egyedi könyvet választanám a logóssal szemben ha nagyjából egyaránt érdekelne. Aztán majd ismerőstől , vagy könyvtárból elolvasnám a logóst hogy milyen, érdemes e megvenni, és belekezdeni a gyűjtésbe.

Meg ajándéknak ha csak nem tudom, hogy szereti és az épp nincs megneki akkor nem vennék valamilyen világra írt művet.

(Most a klasszikusokat nem kell ide érteni (Dűne, Alapítvány stb.) azokat lehet bármikor bárkinek :).

Dohi Creative Commons License 2012.01.13 0 0 532

teny, de mindig beleesek abba a hibaba, hogy azt hiszem, a sok szemet finanszirozza a klsebb mennyisegu minoseget. mondjuk az agavenel se jott be, vampirok a csapbol is, de semmi - szamomra - ertekelheto, ami ellenpontozna.

Előzmény: Darth Revan9 (531)
Darth Revan9 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 531

Egyesknek akik nem logós könyvekre vágynak biztos jó. A kiadónak kevésbé, mert az esetek többségéban veszteséges. Lásd Herbert nem Dűne könyveit, szintén bebukták. persze meg lehetne oldani, hogy állandóan "normál SF-et" adjanak ki, de akkor 1 év után tökremennének és le lehtene húzni a rolót.

Előzmény: Dohi (529)
Darth Revan9 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 530

Warhammer40k:

Idén folytatódik a Gaunt sorozatm belekezdenek Dan Abnett Eisenhorn trilógiájába, lesz Dawn of war is.

Hours Heresy: tudnak a sorozatról, gondolkodnak rajta, de semmi töb.

 

Warhamer:

Foyltatódik a Sötétpenge Malus, talán idén be is fejezik.

Belekezdenek a Felix és Gotrek mellékágaiba is, elsőként az Ulrika trilógiába.

Time of Legends nem várható jelenleg.

 

Előzmény: babiszni (528)
Dohi Creative Commons License 2012.01.12 0 0 529

jo, hogy neha elternek a jatekos/egyeb franchise konyvektol es kiadnak normalis sf-et is, meg ha nem is tul surun. sajna az acelpatkanybol - miutan a kiado kozolte anno, hogy tovabbi koteteket nem terveznek - nehany kiveteltol eltekintve begyujtottem mindet angolul, ugyhogy ezzel elkestek (en meg vadaszhatok a hianyzo 4 konyvre).

Előzmény: Darth Revan9 (527)
babiszni Creative Commons License 2012.01.12 0 0 528

Esetkeg Warhammer könyvekről van valami távlati infód? (esetleg Horus Heresy vagy Time of Legends sorozatok?:))

Előzmény: Darth Revan9 (527)
Darth Revan9 Creative Commons License 2012.01.12 0 0 527

Szukits-os hírek.
Megállapodás közelbe jutottak a Blizzarddal, még tisztázni kell pár dolgot a jogtulajjal és jöhetnek a könyvek.
Van halvány esély a Resident Evil és a Battletech sorozatok folytatására, de ezt senki se vegye fixnek, könnyen lehet, hogy nem lesz belőle semmi.
A Rozsdamentes acélpatkány 12 része gyűjteményes formában, 3 vaskos kötetben jelenik majd meg. Indulás ez év végén.
Star Treknél folytatják a Voyager és az Enterprise sorozatokat, de lehet, hogy másba is belekezdenek.

Dohi Creative Commons License 2012.01.10 0 0 526

ellesznek egy darabig, ha kotetenkent is ki akarjal adni az asimovokat. aztan johet egy best of is, mint nemelyik masik gyujtemenyukbol.

Előzmény: babiszni (525)
babiszni Creative Commons License 2012.01.10 0 0 525

Sziasztok!

 

7 nap múlva az alábbi könyvek lesznek előrendelhetőek a szukits oldalán:

 

- Joe Schreiber: Halálosztag (Star Wars)

- Dan Abnett: Vértestvérek (Warhammer 40000)

- Isaac Asimov: Acélbarlangok

- Robert Scheckley: A halál árnyékában (Aliens)

- Nathan Long: Vérszülött (Warhammer)

- Robert E. Howard legjobb Conan történetei

- Sean Williams: Végzetes szövetség (Star Wars_Old Republic)

- Jeff VanderMeer: A vadászok szigete (Predator)

ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 524

Hivatalosan a Robotváros, Robots in Time, Robots and Aliens is részei a sorozatnak.

De persze mindenekelőtt Asimovot kellene befejezni.

Akkor adják ki kis példányszámban, de szerintem Asimovot kiadni vagy az univerzumához kötődő könyveket kiadni nagyon megéri. (Egy kis városban nekem van kb 50 barátom, ismerősöm, aki biztos megvenné a köteteket, és ha az arányt országos szinte levetítem, szóval megéri) Ezt az is bizonyítja, hogy hogy elfogytak az Asimov kötetek. Én még szerencsére boltban vettem  meg, az utóbbi években láttam 12000-20000 Ft per kötetes árat vaterán, Bookline-on. De most már azt hiszem lehet rendelni a Szukits honlapján vagy egy hónapja.

Nagyon örülnék egy Arthur Clarke összes sorozatnak is. A Galaktika megtorpant a kaidásokkal, ha jól látom.

Előzmény: petamas (523)
petamas Creative Commons License 2011.12.30 0 0 523

Igazad van, nem pont ugyanolyanok, de nem hinném, hogy megérné újra kiadni őket "B" jelzéssel. Amikor megjelentek, én is fennakadtam, hogy miért nem ugyanaz a formátum (ha már az A kötet előszavában olyan jól beharangozták), de mivel már így kiadták őket, nem hiszem, hogy újra kiadnák "rendesen". Sőt, ha ezzel más kötetek elől vennék el a helyet, kifejezetten ellenezném.

 

Nekem igazából a 10. kötet és a Ráma III (Garden of... talán?) hiányzik nagyon, másodsorban a Tiedemann-kötetek, ha már elkezdték (évek óta gondolkozom rajta, hogy megvegyem-e inkább angolul őket és kész), de a Robbanó napok és társai is jó lenne, bár talán nem annyira illik a profilba. Azt jól értelmezem, hogy a Robotváros/Robots in Time/Robots and Aliens regények nem a "fő" kontinuitásban játszódnak? Bevallom, a Robotváros regények mér egy ideje a polcomon árválkodnak, de még egyiket sem olvastam el.

Előzmény: ArthurClarke2001 (521)
ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 522

Amúgy nekem nyáron Ráma III at is ígértek Karácsonyra, de nem lett belőle semmi.......igaz azt nem mondták, hogy most Karácsonyra vagy 2033 Karácsonyra.......

ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 521

Tudom, megvannak, olvastam.

De az akkor sem az a sorozat. Olyanba kellene, amibe az Alapítvány befejező trilógiáját is kiadták. (Encyclopedia Galactica Addenda). Tehát ahhoz kellene még pár kötet az említett történetekkel. (Robots in Time és Robots an Aliens ki is maradt)

Meg ugye Asimov sincs befejezve. Ígérték meg egy 10. novelláskötetet. A 9.-ben ugye csak az egyéb novelláknak a fele van benne.

Természettudományos kötetet (Robbanó napok stb...) nem ígértek de jó lenne. Egyrészt a régi kiadások már elég kopottak, megviseltek (főleg ahányszor én olvastam...), másrészt ha teljes életművet adnak ki, az is hozzátartozik. Mindig ha ránézek a 9 kötetre, olyan hiányérzetem van...hiába ott vannak más kiadásokban vagy angolul mellette a hiányzó darabok.

Előzmény: petamas (520)
petamas Creative Commons License 2011.12.30 0 0 520

Kalibán-köteteket már kiadták Encyclopediához illeszkedő formátumban (nincsen beszámozva, de ugyanakkora méretű), a Tiedemann-nak is kiadták az első kötetét. Foundation's friends és Tiedemann 2-4 tényleg jó lenne.

Előzmény: ArthurClarke2001 (519)
ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 519

Asimovot kéne befejezni.

Egyrészt az Encyclopedia Galactica Alternativa-t.

Másrészt a természettudományos műveit is kiadhatnák a sorozatban.

Végül pedig ott van az Encyclopedia Galactica Addenda, amit lehetne folytatni olyannal ami tartalmazza a Foundation's Friends, Robotváros, Tiedemann-trilógia, Kalibán-trilógia könyveket.

 

Gotrek Creative Commons License 2011.12.30 0 0 518

Nem lehetsz ily negatív :D reménykedjünk, hogy már tavasszal lesz vmi... bár annak nem nagyon örülök, h. a szavazást a Warcraft nyeri (legalábbis úgy tűnik)... jobb lett volna egy Starcraft vagy Resident Evil folytatás.

Előzmény: Dohi (517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!